>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus 800 PLN w Bet-at-Home !

C 8

crackp

Użytkownik
Uwaga fani sportu: bet-at-home.com przygotował dla każdego gracza aż do 800.00 PLN! W tej sytuacji bezsilna jest nawet najlepsza francuska żandarmeria. Nie możesz przegapić tej wyjątkowej okazji. Ale uwaga – ta bezkonkurencyjna oferta na ME obowiązuje tylko do 22 czerwca, czyli do zakończenia fazy grupowej!

W ten prosty sposób otrzymasz bonus:

Zaloguj się (jeżeli to konieczne, wypełnij formularz rejestracyjny) i doładuj konto gracza.
W zarządzaniu kontem kliknij &quot;Skorzystaj z bonusu&quot;.
Wpisz kod bonusu EURO16 – gotowe!
Natychmiast po aktywacji bonusu 50 % wpłaconej kwoty zostanie dopisane do Twojego konta gracza (do maks. 800.00 PLN).


Regulamin:

Akcja bonusowa ważna jest od 31.05.2016 (godz. 12:00 CEST) do 22.06.2016 (godz. 12:00 CEST).
Kod bonusu to &quot;EURO16&quot; i musi on zostać wpisany najpóźniej do 22.06.2016 (godz. 12:00 CEST) na koncie gracza w zakładce &quot;Skorzystaj z bonusu&quot;. Po upływie tego czasu skorzystanie z promocji nie będzie już możliwe.
Maksymalna kwota bonusu wynosi 800.00 PLN. Przy wpłacie powyżej 1600.00 PLN do konta gracza zostanie dopisana kwota bonusu w wysokości 800.00 PLN.
Jeżeli podczas rejestracji konta gracza na bet-at-home.com nie została wybrana waluta PLN, to kwota bonusu może się różnić. Decydującym jest pochodzenie gracza.
Jeśli w momencie realizacji aktywny jest jakiś bonus, to nowy bonus zostanie przesunięty do kolejki. Każdy następny bonus może zostać aktywowany w zakładce &quot;Moje promocje&quot;, gdy aktualnie obecnie aktywny bonus zostanie obrócony zgodnie z warunkami obrotu lub środki z bonusu zostaną w całości wykorzystane. Bonus musi zostać aktywowany w ciągu 90 dni od momentu realizacji.
Kwota bonusu zależy od wysokości środków w momencie aktywacji. Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych w obowiązującym terminie. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.
Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić w ciągu 90 dni 3x po minimalnym kursie 2.00 przed zleceniem wypłaty. Zakłady systemowe oraz wielokrotne nie są wliczane do obrotu. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 1600.00 PLN, muszą dokonać obrotu na łączną sumę 7200.00 PLN. (Klienci z Niemiec, ze względu na obowiązujący w tym kraju podatek, muszą dokonać obrotu na maks. 1890 EUR.) W przypadku niespełnienia warunków obrotu bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu wraz z wygranymi uzyskanymi dzięki niemu.
Kwota wpłaty, na podstawie której został dodany bonus oraz uzyskane dzięki niej wygrane są związane na określony przez regulamin czas bonusem i nie mogą zostać wypłacone.
Bonus może zostać obrócony jedynie za pomocą &quot;Środków związanych bonusem&quot; oraz &quot;Środków bonusowych&quot;. Zakłady, które zostały postawione z innych środków nie zostaną zaliczone do obrotu.
Jeśli rozliczenie zakładów nastąpi po anulowaniu bonusu lub po upływie czasu na jego obrót, to dopisane zostaną jedynie wygrane osiągnięte za pomocą &quot;Środków związanych bonusem&quot;. Wygrane, które zostały osiągnięte za pomocą &quot;Środków bonusowych&quot; zostaną anulowane.
Bonus może zostać wykorzystany na zakłady sportowe, zakłady na żywo oraz zakłady wirtualne. Pozostałe produkty bet-at-home.com są wyłączone z oferty.
Tylko jeden bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego lub jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź &quot;balance betting&quot;, bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
Klienci z następujących krajów nie mogą wziąć udziału w promocji: Armenia, Białoruś, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Izrael, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Rwanda, Serbia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania.
Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez gracza regulaminu promocji, jak również ogólnych warunków handlowych bet-at-home.com, dostępnych na http://www.bet-at-home.com. bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nikt nikogo nie zmusza do korzystania, ale jakby nie było to dość spory bonus. Przy tym z wpłatą własną gigantyczną. Ale na ME wielu z tego skorzysta, zawsze to 50% kasy więcej. Szkoda tylko że minimalny kurs, to 2.0
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Bonus byłby spoko gdyby do obrotu liczyło się ako, a nie tylko single
Przecież liczy się ako jak zawsze u nich w promocjach. Poza tym warunki nie są takie złe, zwłaszcza jak na wielkość bonusu. Nie trzeba zresztą brać maksymalnego.
 
B 0

burzaxburza

Użytkownik
Ja jeszcze nie mam tam konta..warto mi zatem założyć i skorzystać z tego bonusu? Gram tylko single/duble i ew. treble więc by się nadało na obrót. Tylko nie wiem czy można wpłacić te pieniądze przez skrill żeby zaliczyło mi bonus .?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Burza można przez Skrill.
Specunio są wliczane.

BAH ma wysoką marzę jak wspominałem, w porównaniu do pinnacle grając np za 100zł na każdym wygranym typie jestesmy w plecy 20-30zł, więc w końcowym rozrachunku po obrocie jesteśmy bardziej stratni niż 800zł oferowane przez buka tak gwoli ścisłości ????
 
J 0

julek517

Użytkownik
Mam pytanie, bo nie rozumiem tego regulaminu.
Jak wpłacę 200zł to łącznie będę miał na koncie gracza 400zł ok
ale chodzi mi o to jak to mam obrócić żeby mieć ten bonus? tzn 400zł muszę 3 razy obstawiać po kursie min. 2.00?
Oczywiście jak przegram w ciągu tego obracania to cała kasa przepada? np 1 zakład za 400zł?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
dostajesz 50% wiec przy wplacie 200pln na koncie masz 300pln.
jak postawisz zaklad za 300 i przegrasz to nie masz sie czym przejmowac ;) obrot 3x 300 mozesz wykonac stawiajac 3 kupony po 300 lub 9 po 100 - jak chcesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 7

bestandriu

Użytkownik
Burza można przez Skrill.

Specunio są wliczane.


BAH ma wysoką marzę jak wspominałem, w porównaniu do pinnacle grając np za 100zł na każdym wygranym typie jestesmy w plecy 20-30zł, więc w końcowym rozrachunku po obrocie jesteśmy bardziej stratni niż 800zł oferowane przez buka tak gwoli ścisłości ????


bo nie macie strategi , ja zagralem surebeta miedzy dwoma bukami na over oraz under i po jednym zkladzie wszystko przegralem idealnie w bahu i transfer kasy poszedl do buka gdzie moglem zaraz wyplacic , wiec takie promo to czysty zysk
 
Do góry Bottom