>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus 800 PLN w Bet-at-Home !

J 0

julek517

Użytkownik
Zrobiłem według instrukcji i czegoś to nie czaje. Wpłaciłem 200zł i tym bonusie pojawiło się mi o 50% więcej czyli 300zł. Zrobiłem kupon za te 300 i przegrałem jeden mecz i mam 0zł na koncie, dlaczego? przecież miałem się nie martwić przegraną...
 
malpakochana 25

malpakochana

Użytkownik
&quot;dostajesz 50% wiec przy wplacie 200pln na koncie masz 300pln.
jak postawisz zaklad za 300 i przegrasz to nie masz sie czym przejmowac obrot 3x 300 mozesz wykonac stawiajac 3 kupony po 300 lub 9 po 100 - jak chcesz.&quot; - tommy83

Zrobiłem według instrukcji i czegoś to nie czaje. Wpłaciłem 200zł i tym bonusie pojawiło się mi o 50% więcej czyli 300zł. Zrobiłem kupon za te 300 i przegrałem jeden mecz i mam 0zł na koncie, dlaczego? przecież miałem się nie martwić przegraną...
jak się słuchasz takiego debila to powodzenia :V :V
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W zwrocie &quot;nie masz się czym przejmować&quot;, to chodziło że jak przegrasz pierwszy zakład all in to nie przejmujesz się dalszym obrotem. Bo już nie masz pieniędzy na koncie, i przegrałeś wszystko. Jeśli na serio zrozumiałeś, że nic się niestanie jak przegrasz pierwszy kupon za wszystko to mi ciebie szkoda. Wcale nie musiałeś grać pierwszego typu za całą kasę. Trzeba było sobie spokojnie stawkować powiedzmy za 50zł na typ. No trudno, następnym razem będziesz mądrzejszy. A grać all in jak najbardziej można, ale trzeba się liczyć z szybką przegraną.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
To jest to ako wliczane czy nie? Sprawdzał ktoś?
Jak zagram w ako Hiszpanów + Szwecja DNB to w bahu mam z tego @2.29 i wlicza się do obrotu tak?
Bonus jest dodany przy każdej metodzie wpłaty? Jak wpłacę przez PSC albo Skrilla to bonus działa?
Zakłady live liczą się do obrotu?
Mam zamiar skorzystać dlatego tyle pytań, żebym się później nie zdziwił ????
Wypłacał ktoś już z tego bonusu?
edit:
Jak tam teraz w bahu z wypłatami na Skrilla bo dawno tam nie grałem, jest tak jak kiedyś, że lecą z automatu jak zlecisz i w 10 minut kasa na Skrillu?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
To jest to ako wliczane czy nie? Sprawdzał ktoś?
Jak zagram w ako Hiszpanów + Szwecja DNB to w bahu mam z tego @2.29 i wlicza się do obrotu tak?

Bonus jest dodany przy każdej metodzie wpłaty? Jak wpłacę przez PSC albo Skrilla to bonus działa?
Zakłady live liczą się do obrotu?
Mam zamiar skorzystać dlatego tyle pytań, żebym się później nie zdziwił ????

Wypłacał ktoś już z tego bonusu?

edit:
Jak tam teraz w bahu z wypłatami na Skrilla bo dawno tam nie grałem, jest tak jak kiedyś, że lecą z automatu jak zlecisz i w 10 minut kasa na Skrillu?
-ako wliczane
-bonus przy każdej metodzie wpłaty(skrill na pewno)
-live liczy się do obrotu
-wypłaty na skrill na bah błyskawiczne
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pemo 1

pemo

Użytkownik
Takiego maila otrzymałem przy wypłacie kasy(pare tysięcy) z tej promocji.
&quot;Kontaktujemy się z Panem w związku z weryfikacją Pana konta gracza.
Uprzejmie prosimy o przesłanie zdjęcia, na którym trzyma Pan dowód osobisty przy twarzy.
Zdjęcie prosimy przesłać bezpośrednio na adres [email protected] .&quot;
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Od jakiegoś czasu niektórzy bukmacherzy mają czasem takie wymagania. Stosują to przede wszystkim wtedy, kiedy podejrzewają multikonto. Jak jesteś czysty to nie masz się co obawiać. Wyślij im to zdjęcie, niech mają. Może to denerwować, jednak chodzi o większą kwotę. Widocznie bukmacher podejrzewa, że coś jest nie tak. Jak ktoś ma konto od dawna, i już wypłacał. Nie ma takich problemów. Problemy są tylko ze świeżymi kontami.
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
Właśnie konto założyłem tam jakieś 3 lata temu. Zagrałem bonus, przegrałem wszystko.
Wyślę im to, bo jakie mam wyjście...
 
Do góry Bottom