>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus powitalny 300 PLN na start

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
dziala dzis transferuj.pl i wplaty do totomixa? bo nie weim czy kasy sie mam spodziewac

edit/ dobra hajsik jest
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Możesz , tylko najpierw zagraj za 300 bonusowe , a później ten sam zakład za 600 już z salda głównego.
Ok, dzięki, jak długo idzie przelew z transferuj? W bet365 czy też w betclicku szybko, a tutaj już cały dzień mi hajs nie dochodzi, pewnie przez święto :/
Ted jak długo czekałeś na wpłatę? Z jakiego banku posyłałeś? Ja mam w mBanku
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Ok, dzięki, jak długo idzie przelew z transferuj? W bet365 czy też w betclicku szybko, a tutaj już cały dzień mi hajs nie dochodzi, pewnie przez święto :/
Ted jak długo czekałeś na wpłatę? Z jakiego banku posyłałeś? Ja mam w mBanku
Mi w sobotę z PKO szło niecałe 5 minut więc może dziś właśnie przez święto jakieś opóźnienia...
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Nie dokonalem jeszcze obrotu a mimo to mam opcjewwyplaty srodkow.mial ktos tak??pozniej pewnie i tak cofna wyplate jak myslicie??
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
wlasnie widze ze nie obrocilem ale jak wchodze w wyplate to tam sie pojawia kwota jaka moge wyplacic tylko pewnie i tak cofna
Kwota się pojawia i do tego momentu jest wszystko normalnie ale gdybyś wpisał kwotę to wyskoczy Ci komunikat o niedokonaniu obrotu i niemożliwości wypłaty. Sam tak miałem ;)
A nawiasem mówiąc to miałem taki problem, że nie uwzględniło mi do obrotu pierwszego kuponu za 150 zł z salda bonusowego chociaż spełniał warunki. Na czacie powiadomiono mnie dwukrotnie że u nich w systemie widnieje, że powinien móc wypłacić czyli tak jak powinno być a u mnie niestety wyskakiwał komunikat o niespełnionych warunkach. Niby przekazano sprawę informatykom ale wolałem zagrać za te 150 zł jeszcze raz i móc normalnie wypłacić niż trzymać tam hajs bez potrzeby ????
 
K 33

kailenaa

Użytkownik
Dobra, ja tez chyba jestem uposledzony bo czegos nie rozumiem. Byloby tak dobrze, ze za DARMO by rozdawali szanse na zdobycie pieniedzy? Chodzi mi konkretnie o cos takiego:
Opcja 1:
Wplacam 100 zl, dostaje 100 bonusowego. Gram za te bonusowe i wygrywam, powiedzmy po kursie 1.8 zl czyli na koncie glownym mam 180 + 100 = 280 zl. Aby wyplacic, musze jeszcze postawic 2 x 100 zl czyli stawiam cos po kursie 1.01 za 200 zl i moge wyplacic?
Opcja 2:
Wplacam 100 zl, dostaje kolejne 100 bonusu. Stawiam bonus 100 zl, przegrywam. Na koncie glownym mam 100 zl. Zeby je wyplacic, stawiam cokolwiek po kursie 1.01 i wyplacam?
 
K 33

kailenaa

Użytkownik
Ok, dajmy na to, ze przegram bonus i bede chcial tylko wyplacic depozyt. Zeby nie byc stratnym, stawiam calosc po kursie 1.10 czy tam 1.12 i moge wyplacic?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Mam przyznany bonus,który widnieje w opcjach mojego konta.
Udało mi się zgrać za stawkę depozytu,natomiast nigdzie nie mogę znaleźć gdzie mogę zagrać za bonus.Wysyłam drugi kupon i nie mam opcji zagraj za bonus.
Ktoś może mi pomóc to rozszyfrować?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Gdy przysługuje Ci bonus i robisz kupon, nad nim masz opcje:

aktualizuj kupon
wykorzystaj środki z bonusu

Musisz kliknąć na: wykorzystaj środki z bonusu, rozwinie Ci się pod tym napisem nazwa aktualnego bonusu, klikasz na to, potem zagraj i kupon jest zawarty za stawkę bonusową.
 
B 0

bielakooos

Użytkownik
Jak rozliczą mi kupon postawiony za bonus w przypadku, gdy jedno ze spotkań zostało przełożone, natomiast drugie spotkanie weszło, lecz kurs będzie mniejszy niż zakładane 1,75?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
zależy jak liczą przełożone spotkanie, jeśli zwrot po kursie 1.0, to podejrzewam, że (co się z tym wiąże) kurs będzie za mały i po prostu nie będzie liczony do obrotu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Widzę, że obracacie całym depozytem ale czy taka obligatoryjność wynika z treści regulaminu?
[...] 3.4. Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.&quot;
Organizatora bonusa interesuje tylko &quot;zrobienie&quot; przez Was trzykrotności.
Czy może nieprawidłowo to interpretuję?
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Wpłaciłem dzis, ale nie mogę zagrać za trzy stówy meczu Milan Roma, wyskakuje mi komunikat: BET_ERR_SINGLE_TRN_LIMIT. Co jest nałożyli limit zakładu na wejściu ??? Miał ktoś coś podobnego ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wpłaciłem dzis, ale nie mogę zagrać za trzy stówy meczu Milan Roma, wyskakuje mi komunikat: BET_ERR_SINGLE_TRN_LIMIT. Co jest nałożyli limit zakładu na wejściu ??? Miał ktoś coś podobnego ????
... a nie bierzesz pod uwagę, że np. nie możesz tego meczu zagrać jako singla?
 
M 837

marcios

Użytkownik
Wpłaciłem dzis, ale nie mogę zagrać za trzy stówy meczu Milan Roma, wyskakuje mi komunikat: BET_ERR_SINGLE_TRN_LIMIT. Co jest nałożyli limit zakładu na wejściu ??? Miał ktoś coś podobnego ????
zagraj 2 takei same po 150 i powinno pójść z 2 strony dziwne jesli limity nakładają na taki mecz i to 300zł tylko utrudniali by sprawe graczowi bo jesli ten zechce i tak postawi to w punkcie i to za o wiele więcej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom