>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus powitalny 300 PLN na start

Status
Zamknięty.
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
zagraj 2 takei same po 150 i powinno pójść z 2 strony dziwne jesli limity nakładają na taki mecz i to 300zł tylko utrudniali by sprawe graczowi bo jesli ten zechce i tak postawi to w punkcie i to za o wiele więcej
wyjaśniło się: zaznaczyłem mały kwadracik, a to podobno jest pewniak i dlatego nie poszło. Zobaczę pod koniec tygodnia, wtedy będę puszczał, dzis zostawiam ten mecz
 
T 33

trm

Użytkownik
Piszę to gwoli ścisłości bo pierwsze strony mogą wprowadzić w błąd i zniechęcić nowych graczy. Promocja trwa do odwołania a nie do 31.12.2013 także kto jeszcze nie zagrał w nowym roku też będzie miał szansę ????
Regulamin bonusu startowego
„Bonus na Start do 300 zł”

1. Postanowienia ogólne
1.1. Organizatorem promocji dla Klientów, pod nazwą „Bonus na Start do 300 zł” zwanej dalej Promocją, jest TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Tanecznej 18 B, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000027214, zwana dalej także jako „Organizator” lub „Totolotek”.
1.2. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
1.3. Promocja obowiązuje od dnia 23.10.2013 r. do odwołania, o którym Organizator poinformuje na stronie http://www.totolotek.pl. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zakończenia promocji w dowolnym terminie.
1.4. Promocja jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora http://www.totolotek.pl
1.5. Promocją objęta jest wyłącznie oferta zakładów bukmacherskich Toto-Mix.
http://help.totolotek.pl/pomoc/?promocje-i-bonusy/bonus-na-start-do-300-z.html
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Witam. Wczoraj wpłaciłem środki, dziś chciałem zawrzeć zakład zaznaczając okienko: wykorzystaj środki z bonusu. Zakładu jednak nie ma, nie widzę go w oczekujących zakładach, jest za to info czerwonym druczkiem: brak dostępnych bonusów. Nie wiem, co jest grane. Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją? I co tu robić?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
jak zaznaczysz: wykorzystaj środki z bonusu, to spójrz, że pod tym napisem masz możliwość kliknięcia i zaznaczenia napisu: bonus na start do 300zl. Jak to zaznaczysz i klikniesz zagraj, to wtedy dopiero kupon jest zagrany za stawkę bonusową.

Pamiętaj, że kupon jest zawarty dopiero w momencie, gdy pojawi Ci się pod nim napis informujący o tym, że kupon został zapisany.

W zakładce Moje konto możesz sobie zobaczyć ile masz jeszcze bonusu, kupony zagrane za bonus i obrót, który już wykonałeś i który jeszcze musisz wykonać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Witam co się dzieje jak się przegra bonus? Jakimi kursami obracać depozyt? Czy dozwolone jest mieć konta u kilku bukmacherów?
Co do kursów, wystarczy przeczytać regulamin. Co do bonusu, jak przegrasz, to po prostu masz ukończony obrót bonusu. Możesz mieć konta u kilku bukmacherów.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Co do kursów, wystarczy przeczytać regulamin. Co do bonusu, jak przegrasz, to po prostu masz ukończony obrót bonusu. Możesz mieć konta u kilku bukmacherów.
Chcę wpłacić 3stówki i zapytałem na wszelki wypadek na livechacie i tam odpowiedziała mi Pani Monika, że jeśli przegram tą dodaną kwotę do 100% to i tak będę musiał obrócić do 3x otrzymany bonus z konta głównego...
Pytałem kilka razy, choć konsultantka sprawiała wrażenie, że nie wie do końca jak jest i teraz sam nie wiem :-|
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Chcę wpłacić 3stówki i zapytałem na wszelki wypadek na livechacie i tam odpowiedziała mi Pani Monika, że jeśli przegram tą dodaną kwotę do 100% to i tak będę musiał obrócić do 3x otrzymany bonus z konta głównego...

Pytałem kilka razy, choć konsultantka sprawiała wrażenie, że nie wie do końca jak jest i teraz sam nie wiem :-|
Źle ciebie w takim razie zrozumiałem, sądziłem, że mówisz o pieniądzach bonusowych tylko i zerowym stanie konta. W takim przypadku pani ma rację z czatu.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Totomix online to dramat... Wpłaciłem środki w sobotę jednak mbank nie księguję wówczas wpłat, więc dopiero w poniedziałek otrzymałem środki, co nie mam do tego zastrzeżeń. Natomiast nie otrzymałem bonusu w kwocie 300 zł ... Pisałem na live chat i dopiero po interwencji mają go dopisać w dniu dzisiejszym, ale nie ma określone dokładnie kiedy. Jeśli jednak nie dopiszą to mam pisać mejla :? Wysłałem dla testu jakiś pierwszy lepszy typ za 1 zł by sprawdzić czy już naprawili to bo rano pisałem i jeszcze nie. Ciekawe czy teraz bonus dopiszą mi o tą złotówkę mniej, co nie byłoby żadnym problemem gdyby nie to, że to ich wina. Dodatkowo smolą się z tym jak nie wiem co. Za ten fakt problemów z dopisaniem bonusa i zupełnie nieudaną szatę graficzną strony, która jest niewygodna do obstawiania daje wielkiego minusa. Konkurencyjnym firmom jak STS i Fortuna udało się bez problemów &quot;wejście&quot; do internetu, a tu tylko odstraszają swoimi usługami.
 
fifaraul 0

fifaraul

Użytkownik
Totomix online to dramat... Wpłaciłem środki w sobotę jednak mbank nie księguję wówczas wpłat, więc dopiero w poniedziałek otrzymałem środki, co nie mam do tego zastrzeżeń. Natomiast nie otrzymałem bonusu w kwocie 300 zł ... Pisałem na live chat i dopiero po interwencji mają go dopisać w dniu dzisiejszym, ale nie ma określone dokładnie kiedy. Jeśli jednak nie dopiszą to mam pisać mejla :? Wysłałem dla testu jakiś pierwszy lepszy typ za 1 zł by sprawdzić czy już naprawili to bo rano pisałem i jeszcze nie. Ciekawe czy teraz bonus dopiszą mi o tą złotówkę mniej, co nie byłoby żadnym problemem gdyby nie to, że to ich wina. Dodatkowo smolą się z tym jak nie wiem co. Za ten fakt problemów z dopisaniem bonusa i zupełnie nieudaną szatę graficzną strony, która jest niewygodna do obstawiania daje wielkiego minusa. Konkurencyjnym firmom jak STS i Fortuna udało się bez problemów &quot;wejście&quot; do internetu, a tu tylko odstraszają swoimi usługami.
Potwierdzam. Mam podobny problem. Wpłacałem tak jak Ty w sobotę przelewem z MBanku. Mi także mają dziś dopisać, ale czekam już od jedenastej i zaczynam wątpić.
Przed chwilą dodali, jeszcze zdążyłem maila napisać po północy.
 
M 837

marcios

Użytkownik
W Totomix przez neta mamy kalendarz z bonusami coś jak mają niektóre netowe. Zakładka Bonusy i Bonus King. Co dzień jakiś bonus i promocja dziś np w kalendarzu jest
AKO z Ligą Europy
Postaw w czwartek kupon z pięcioma lub więcej zdarzeniami, w którym przynajmniej jedno z nich będzie dotyczyć dowolnego spotkania LE. Wówczas otrzymasz bonus 50% od wniesionej stawki aż do kwoty 100 złotych. Aby zagrać za otrzymany bonus, Twój kupon musi posiadać min. kurs 1,50.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Siemanko ????
W regulaminie jest napisane:
3.6. Minimalny kurs łączny kuponu dla zakładów zawartych z salda bonusowego wynosi 2.00.
Oznacza to, że kwotę wpłaconą + bonus muszę obrócić 3x w kuponach AKO, czy mogą być też single o kursie minimalnym 2.00?
I czy jest jakiś okres czasu w którym muszę zrealizować obrót?
 
bejo 0

bejo

Użytkownik
SUPER KUPON 12% ekstra do wygranej
1. Typuj kupon prosty
2. Wybierz 3 zdarzenia
3. Stawka 10 zł lub wyzsza
4. Okaz kartę klubowa Bet Club
Promocja dostępna w okresie 9.09 - 15.09.2014
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Skąd masz to info ? Bo nie wiem czy na necie też nie doliczają tych 12% do każdego kuponu, który wypełnia podane przez Ciebie warunki.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No właśnie nie do końca Marcinie. Bo klikając w 9 mamy tylko na ten dzień. Na inny dzień jest już inna promocja, a kolega podał datę od 9 do 15...A do tego zagrałem dziś 2gi kupon trebla i też mi doliczyło 12%,a zawsze doliczało promocję z danego dnia tylko do 1wszego zagranego kuponu, który spełnia warunki. Dlatego pytam kolegę skąd ma to info, bo nic nigdzie nie pisze, ale rzeczywiście chyba &quot;działa&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom