>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus powitalny 300 PLN na start

Status
Zamknięty.
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
3.7. Wygrane uzyskane z zakładów zawartych z salda bonusowego są dopisywane automatycznie do głównego salda konta.
A co jak przegramy całość salda bonusowego i nie będziemy mieli już pieniędzy na obrót bonusu???
Trzy posty wyżej edi8 napisał Ci odpowiedź
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
Czy Ty masz problemy z samym czytaniem , czy tylko ze zrozumieniem tego co czytasz?
Jemu chyba chodziło jaki jest czas na obrót a nie do kiedy promocja obowiązuje...
Dokładnie o to mi chodzilo, źle sformułowałem pytanie a ten się zaraz rzuca. Więc wszechwiedzący i rozumiejący edi8 mam rozumięc, że czas na obrót mam do końca roku tak?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
źle sformułowałem pytanie a ten się zaraz rzuca.
Zatem nauka z tego taka płynie dla Ciebie:
naucz się poprawnie formułować pytania - a także samemu sięgać do łatwo dostępnych źródeł ( w tym przypadku do Regulaminu Promocji zamieszczonego przecież we wpisie na tej samej stronie , na której zadałeś pytanie ) a który to Regulamin jest napisany takim językiem , że nawet Ty powinneneś go zrozumieć :razz:

Tak więc nie tylko źle sformułowałeś pytanie , a nawet nie zadałeś sobie trudu na przeczytanie treści Regulaminu zarówno na stronie Totolotka jak i tego tu wklejonego przez kolegę - a dla mnie takie zachowanie wypełnia już normę na mało zaszczytny poziom troglodyty...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Wpłacał ktoś już ? Jak długo od dokonania przelewu środki są na koncie ?
To chyba zalezy od banku. Mi ze spółdzielczego przelew idzie pare godzin, ale jeszcze nie wplacalem,ale ta sama opcja wplaty przez transferuj pl tak jak w fortunie czy w stsie, trzeba chyba zerknac na ksiegowanie sesje elixir...
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
Zatem nauka z tego taka płynie dla Ciebie: naucz się poprawnie formułować pytania - a także samemu sięgać do łatwo dostępnych źródeł ( w tym przypadku do Regulaminu Promocji zamieszczonego przecież we wpisie na tej samej stronie , na której zadałeś pytanie ) a który to Regulamin jest napisany takim językiem , że nawet Ty powinneneś go zrozumieć Tak więc nie tylko źle sformułowałeś pytanie , a nawet nie zadałeś sobie trudu na przeczytanie treści Regulaminu zarówno na stronie Totolotka jak i tego tu wklejonego przez kolegę - a dla mnie takie zachowanie wypełnia już normę na mało zaszczytny poziom troglodyty...
Dobra skończ. Lepiej odpowiedz mi na pytanie ktore Ci zadałem. A jak nie znasz odpowiedzi to zamilcz, ja może jestem ślepy ale nie widze jaki mam czas na obrót ( w przypadku innych buków jest to jasno zaznaczone np. &#39;90 dni&#39; &#39;30dni&#39; tutaj w regulaminie tego nie widze.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
ja do końca nie zrozumiałem, single się nie liczą tak?
i czy depozyt można wypłacić po obrocie i otrzymaniu bonusu? bo tego też nie zrozumiałem.
 
C 25

cbn

Użytkownik
Totolotki taką przejrzystą stronę mieli, a to co jest teraz to jakiś shit, nie wiem kto im to projektował, ale pewnie kasę za to sporą wziął, a w zamian dał taki bubel. Z czegoś, z czego bardzo przyjemnie się korzystało, zrobiły się męki bo nic tam nie widać.
A co do promocji odpowiadając na pytanie kolegi z postu wyżej, skoro nie ma żadnej wzmianki na temat tego z ilu zdarzeń ma się składać kupon to chyba nie ma różnicy jak grasz, ważne jest to żebyś osiągnął kurs wymagany do obrotu czyli 1,75.
Jeżeli jestem w błędzie to niech poprawi mnie ktoś kto miał okazję już sprawdzić jak to działa w praktyce.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
U mnie weryfikacja trwała kilka godzin. Bonus bardzo łatwy do wyrobienia. Duży plus, że do obrotu liczą kwote postawioną a nie jak w Fortunie pomniejszona o podatek.
 
C 48

chosenone

Użytkownik
Z tego wynika że nie ma określonego czasu na obrót.
3.4. Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.
1.3. Promocja obowiązuje od dnia 23.10.2013 r. do dnia 31.12.2013 r. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zakończenia promocji w dowolnym terminie.
Za 300 zł trzeba zagrać za ponad 1.75, a reszta obojętnie.
3.4. Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.
Czyli, za 900zł kurs 1.75 lub większy.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
3.4. Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu. Czyli, za 900zł kurs 1.75 lub większy.
Gdzie to niby pisze w cytowanym przez Ciebie regulaminie, że 900 zł za &gt;1.75 kurs? Jest tylko wzmianka o trzykrotności obrotu.
Zapraszam do przeczytania tego punktu:
3.5. Minimalny kurs łączny kuponu dla zakładów zawartych z salda bonusowego wynosi 1.75.

A co do samego bonusu, to bardzo prosty do obrócenia ????
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
3.4. Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.
3.5. Minimalny kurs łączny kuponu dla zakładów zawartych z salda bonusowego wynosi 1.75.
3.6. Zakłady zawarte z głównego salda Konta są zaliczane do wymaganego obrotu bez względu na wysokość łącznego kursu kuponu.
Czyli nie jest tak, że jak zagra się z głównego salda to wystarczy 900 zł obrócić nawet po 1,01 a jak z bonusu to po 1,75? Bo z tego tak wynika że musi być trzykrotność bonusu: jak z głównego to po dowolnym kursie a jak z bonusowego to po 1,75...
Chyba, że coś źle zrozumiałem...
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Jak to jest z tym totolotkiem zarejestrowałem się gdy wchodzę na wpłać środki nic się nie wyświetla . Rozumiem , że mam czekać na weryfikację konta tak? Mam pytanie czy moge wpłacić z pieniądze przelewm z konta które zarejestrowałem czy też np. przez moneybookers lub przekazem pocztowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom