>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

ziabol17 0

ziabol17

Użytkownik
Witam. Dzis wchodzac na konto betclic-a zobaczylem w bonusach takie cos:
Moje oczekujące bonusy Bonus do 40,00 zł przy następnej wpłacie.
Bonus do 100,00 zł przy następnej wpłacie.Czy ktos z was moze wie jak te bonusy mozna wykorzystac ,bo ja nie wiem i z tego co sie orienyuje to nie maja tam nawet LC. Z pewnoscia nie chodzi o bonus do pierwszej wplaty bo juz wczesniej skladalem tam kase:razz:
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
Witam. Dzis wchodzac na konto betclica zobaczylem w bonusach takie cos:
Moje oczekujące bonusy
Bonus do 40,00 zł przy następnej wpłacie.
Bonus do 100,00 zł przy następnej wpłacie.Czy ktos z was moze wie jak te bonusy mozna wykorzystac ,bo ja nie wiem i z tego co sie orienyuje to nie maja tam nawet LC. Z pewnoscia nie chodzi o bonus do pierwszej wplaty bo juz wczesniej skladalem tam kase:razz:
Uprzejmie informujemy, iż otrzymałeś bonus od następnej wpłaty. Twój depozyt zostanie podwojony do wysokości 40 PLN. Bonus ten musi zostać obrócony trzy razy (3x40=120) zanim nastąpić może wypłata z konta. Dla zakładów pojedynczych obstawienia muszą posiadać trzy opcje wyboru np. 1-X-2 (np.: piłka nożna zespół 1, remis, zespół 2; najlepsi piłkarze sezonu, niektóre zakłady F1, ważne żeby miały przynajmniej 3 możliwości), przy kursie minimalnym 1,20 lub wyższym. Możesz także postawić dowolne zakłady wielokrotne. Proszę pamiętać, aby zakłady nie były na to samo zdarzenie. Andrzej: Prosimy pamiętać, iż wpłaty za pomocą MoneyBookers nie są objęte daną promocją.
Andrzej: jest to bonus na zakłady sportowe
 
N 6

nunsan

Użytkownik
no ja mam coś takiego jak kolega ziabol:
Bonus do 40,00 zł przy następnej wpłacie
Bonus do 100,00 zł przy następnej wpłacie
nie wiem jak to rozumiec
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
kurcze macie na koncie jakieś bonusy że macie 100 i 40 ,bo ja miałem nie obrócony i może dlatego tylko 1 bonus i to ten mniejszy,
szczęściarze możecie wpłacić 140 i wypłacić 140 i macie 140 do gry,
betclick daje super bonusy-od razu wypłacać można (u kogoś takie coś istnieje?)
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Potwierdzam obydwa bonusy. Najpierw wpłata 40 zł, potem 100 zł i wypłata wpłat co daje nam 140 zł darmowych pieniążków na zakłady sportowe. Super promocja!
 
Do góry Bottom