>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Siemano,mam te 2 bonusy w betclic i pytanko upewniające czy jest dalej tak jak w starym dobrym betclicku że wpłacając 100 zł jeśli mam taki bonus wpłacam dostaje 100 zł i mam na koncie 200 i tą 100 co wpłaciłem mogę od razu wypłacić.A za stóweczkę z bonusy grać i żeby wypłacić obrócić ją trzykrotnie?
Pytanko dla tych którzy korzystali z ostatniej promocji tego typu w becie. Dzięki za pomoc z góry :}
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Siemano,mam te 2 bonusy w betclic i pytanko upewniające czy jest dalej tak jak w starym dobrym betclicku że wpłacając 100 zł jeśli mam taki bonus wpłacam dostaje 100 zł i mam na koncie 200 i tą 100 co wpłaciłem mogę od razu wypłacić.A za stóweczkę z bonusy grać i żeby wypłacić obrócić ją trzykrotnie?
Pytanko dla tych którzy korzystali z ostatniej promocji tego typu w becie. Dzięki za pomoc z góry :}
Bylo o tym pisane x razy w temacie. Tak, mozna wplacic i odrazu wyplacic depozyt i grac za bonus.
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
ten bonus jak najbardziej aktualny, dostałem dzisiaj ofertę na maila po polsku .. i mam pytanie : czy jak przegram swoje 10e, dostane 10e bonusu to można go wypłacić, czy nie ? sprawdzał ktoś ?
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Nie wiem, mnie ostatnio zablokowali mozliwosc wczesniejszej wyplaty, musialem najpierw obrocic, niestety:/
 
Do góry Bottom