>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bony BAH

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mi przyszedł na e-mail wiadomość z BAH, iż wszystkim w dniu dzisiejszym mają przyjemność ofiarować bon o wysokości 5zł

Morał z tego taki, im więcej założysz kont na WP, tym więcej będzisz miał bonów ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja też dostałem bon o wartości 5 zł. Wszystko jak w opisie lundqvista wystarczy konto na wp i masz kase ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Mi przyszedł na e-mail wiadomość z &lt;u&gt;&lt;a href=&quot;http://www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=12499&amp;lang=PL&quot; target=&quot;_blank&quot;&gt;&lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt;&lt;/u&gt;&lt;/a&gt;,

Morał z tego taki, im więcej założysz kont na WP, tym więcej będzisz miał bonów ;)
ale mozna skozystac tylko z jednego kodu w tej seri.Bo chcialem cos takiego zrobic i wyskoczyli komunikat taki ze niemmozna ze wykozystalem juz jeden kod. :cry:
Ale zawsze mozesz komus odsprzedac :)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ale mozna skozystac tylko z jednego kodu w tej seri.Bo chcialem cos takiego zrobic i wyskoczyli komunikat taki ze niemmozna ze wykozystalem juz jeden kod. :cry:
Ale zawsze mozesz komus odsprzedac :)
Nom fakt le malo kto bedzie chcial kupic bo to jest ogolnodostepna promocja ale zawsze mozna sprobowac :wink:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A czemu tylko na wp? ???? To w ten sposob ktos uparty moze i 200zl miec na koncie lol
Nie potrafisz czytać?! :zy3ou:

Użytkownicy neostrady mogą mieć do woli tych bonów t Trzeba pamiętać, iż tylko 1 z tej promocji bon można &quot;doładować&quot; na 1 konto w BAH. Więc zapomnijcie, o tym by np. Zdobydź 10 bonów i je wpłacić na to samo konto by mieć 50zł. Nic z tego
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Jesli ktos ma kilka tych bonow - a wiadomo ze wykorzysta i tak raczej tylko jeden - niech mi jakis odstapi - bo nie korzystam z wp a wam nie bedzie tak na serio potrzebny - i nie dzialajcie prosze w ten sposob - ze lepiej by sie zmarnowal niz dac go jakiemus gosciowi z forum za free - bo ostatnio na angielskim slyszlaem ze &quot;bezinteresowna niezyczliwosc otacza nas z kazdej strony&quot; ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jesli ktos ma kilka tych bonow - a wiadomo ze wykorzysta i tak raczej tylko jeden - niech mi jakis odstapi - bo nie korzystam z wp a wam nie bedzie tak na serio potrzebny - i nie dzialajcie prosze w ten sposob - ze lepiej by sie zmarnowal niz dac go jakiemus gosciowi z forum za free - bo ostatnio na angielskim slyszlaem ze &quot;bezinteresowna niezyczliwosc otacza nas z kazdej strony&quot; ;)
Jak chcesz to ci moge odstapic :wink:
 
picia 13

picia

Użytkownik
O i ja też bym się przyłączył do tej prośby :wink: Gdyby ktoś miał troszkę za dużo tych bonów ???? to, aby mi go zarzucił ▶
Z góry dzięki :p
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
slyszalem gdzies , ale nie pamietam skąd, ze mozna w bah zakladac dowolna ilosc kont. jezeli to prawda to nie ma problemu. osobiscie mam pare kont zakladanych na to same dane.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Re: bony &lt;a href=
witam Dzisiaj &lt;u&gt;&lt;a href=&quot;http://www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=12499&amp;lang=PL&quot; target=&quot;_blank&quot;&gt;&lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt;&lt;/u&gt;&lt;/a&gt; wyslało na skrzynki wp.pl bony
prosze sparwdzcie swoje skrzynki korzystajac z tego linku :
http://profil.wp.pl/mailingcodes.html
zalogujcie sie i powinien wam sie wyswietlic kod
kod wpisujecie w &lt;u&gt;&lt;a href=&quot;http://www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=12499&amp;lang=PL&quot; target=&quot;_blank&quot;&gt;&lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt;&lt;/u&gt;&lt;/a&gt; i 5 zł jest na koncie
Powodzenia :wink:

jak długo ważne śa te bony

jaki jest czas na ich wykorzytsanie ?

po jakim czasie traca ważnośc ?
Gadałem z gościem na livesuporcie i sprawdzał jeden z moich bonów i wyszło na to ze wazny jest do 31 grudnia 2006 roku ,wiec pozostałe bony też gdzies w tych granicach maja ważnosc
Pozdrawiam
:wink:
 
N 0

nostra

Użytkownik
ma ktoś niepotrzebny bon?? dopiero się zarejestrowałem... prosiłbym bardzo, 5 zł by się przydało ????


Proszę :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom