>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bony BAH

Status
Zamknięty.
P 0

pakis18

Użytkownik
ja mam niepotrzebny bonus,jak by co to pw domnie ja ci później odpisze,jak by co to też kiedyś mi dasz jakiś niepotrzebny bonus ???? ???? ????
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
Generalnie można wykorzystać jeden kod z kampani na jedno konto ????

Ja dostałem na WP i na Onet. Wpisalem obydwa ???? Weszly ????

Na BAH mozna miec tylko jedno konto ????
 
J 0

jacekpl

Użytkownik
Na BAH mozna miec tylko jedno konto
W regulaminie na &quot;100 % bonus&quot; napisane jest, że &quot;Osoby posiadające więcej niż jedno konto gracza, mogą tylko raz na jednym ze swoich kont skorzystać z bonusa&quot;. Wniosek z tego taki, że jednak można mieć więcej niż jedno konto.
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
W regulaminie na &quot;100 % bonus&quot; napisane jest, że &quot;Osoby posiadające więcej niż jedno konto gracza, mogą tylko raz na jednym ze swoich kont skorzystać z bonusa&quot;. Wniosek z tego taki, że jednak można mieć więcej niż jedno konto.

Cytat z FAQ na BAH na pytanie:

Czy mogę otworzyć więcej jak jedno konto gracza?

odp:

&quot;Każda osoba może otworzyć i mieć tylko 1 konto gracza. Jeżeli zapomniałeś danych dostępu do swojego konta, zamów je poprzez klikniecie na link &quot;Zapomniałem hasła&quot;, który się znajduje obok przycisku Login na stronie głównej i postępuj zgodnie że wskazówkami.&quot;
 
A 0

akuz

Użytkownik
Ciekawe jak to jest bo ja np mam 3 konta na te same dane wiec zastanawiam sie czy nie bede mogl wyplacic wygranej z powodu posiadania kilku kont? A jesli tak to jak skasowac konto?
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
Nie wiem jakie są restrykcje odnośnie posiadania większej ilosci kont.

Ja mialem dwa i napisalem do nich maila z prosba o skasowanie jednego konta. Podalem dane oraz numer konta i informacje ze bede korzystal z tego drugiego
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Czy ma ktos moze na zbyciu jakies bony ?? I tak nie mozna wszystkich uzyc, a na przyszlosc mo|na liczyc na moja pomoc!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ile razy powtarzać, iż nie piszemy prośb o bon. Jeżeli ktoś ma na zbyciu jakiś bon może napisać.
Ale ludzie, jak sępy, dajcie, dajcie, kto ma niech da... ehhh 8)
 
riczard 0

riczard

Użytkownik
Ja dostałem na onet ten bon 5 pln ale dobrze że zajrzałem na Forum i że napisaliście że na poczte wp też wysyłają bo przypomniałem sobie nagle o mojej starej poczcie i tym sposobem mam razem + 10 pln ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom