>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Borussia Dortmund - Bayern Monachium HIT 25 kolejki, 5 marca 18:30

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik





Nie trzeba nikogo przekonywac ze warto ten mecz zobaczyc. Po porazce Bayernu z Mainz przewaga mistrza zmalala do zaledwie 5 punktow. Jesli BVB zgarneloby w sobote 3 punkty to 2 punkty przewagi zapewnilyby fascynujaca koncowke sezonu, gdzie wydawalo sie ze jest juz wszystko pozamiatane. A trzeba przyznac, ze Dortmund w tym sezonie u siebie jest praktycznie niezniszczalny - 10-1-0 34:9 w lidze. Plus oczywiscie bedzie to bezposredni pojedynek Aubameyanga i Lewandowskiego. Aktualnie po 24 kolejkach Gabonczyk ma 22 gole, Polak 23.

Zapraszam do dyskusji!​
 
K 0

krzych2k

Użytkownik
To mój pierwszy post i typ na tym forum, więc przy okazji chciałbym się przywitać z wszystkimi użytkownikami ;). Siemanko i życzę skutecznego weekendu. Borussia u siebie jest niezniszczalna to fakt, ostatnio podopieczni Thomasa Tuchela są w mega gazie, zaś maszyna z Bawarii ewidentnie się zacina, remis z Starą Damą, porażka z Mainz, ale to wciąż Bayern ;). W tym pojedynku będę unikał typowania 1x2, skłaniam się w stronę wytypowania strzelca, w końcu to pojedynek dwóch najlepszych strzelb w Bundeslidze.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Borussia Dortmund - Bayern Monachium
06.03.2016, godz. 18:30 Signal-Iduna-Park
0:0 ⛔⛔⛔
W 25 kolejce Bundesligi będziemy świadkami hitu piłkarskiego w Niemczech, bo tak w ostatnich latach nazywa się spotkania Borussii Dortmund z Bayernem Monachium. Na Signal Iduna Park wicelider podejmie lidera i tak w zasadzie to ten mecz może zadecydowac o mistrzostwie, bo jeśli Bayern wygra to odskoczy na 8 punktów i tak naprawde trudno bedzie go dogonić. Bayern ostatnio niespodziewanie przegral u siebie z Mainz, więc licze na rehabilitacje w spotkaniu z Borussią, bo nie oszukujmy się na chwilą obecną Bayern jest drużyną lepszą od Borussii. Ale nie szalał bym z dużymi stawkami na Bayern, bo jakaś głupia kartka czy głupia interwecnja Neuera, może zmienić oblicze tego spotkania. Myślę że mecz będzie otwarty, i zobaczymy bramki po obu stronach, Bo Borussia ma kogos takeigo jak Abumeyang, a Bayern kogoś takiego jak Lewandowski, będzie to zapewne dobry pojedynek strzelecki, ale na papierze Bayern jest drużyna lepszą mimo ostatniej wpadki z Mainz, myśle że dwie porazki z rzędu się Bawarczykom nie przytrafią i kurs jaki daje na Bayern Betsson jest zachęcający: 2,30. Borussia ma dobrą passę, w 2016 roku Borussia odniosła już dziewięć zwycięstw, w tym siedem z rzędu. W ostatnich pojedynkach skuteczniejszy był jednak Bayern, który biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, wygrał trzy z czterech ostatnich spotkań z Borussią.
Przewidywane składy:
BORUSSIA (4-1-2-2-1): Bürki - Piszczek, S. Bender, Hummels, Schmelzer - Weigl - Gündogan, Kagawa - H. Mkhitaryan, Reus - Aubameyang
BAYERN (4-1-4-1): Neuer - Lahm, Kimmich, Alaba, Juan Bernat - Xabi Alonso - Robben, T. Müller, Thiago, Douglas Costa - Lewandowski
Moje typy:
Bayern wygra ⛔
Kurs: 2,30
Betsson
BTS: Tak ⛔
Kurs: 1,55
Betsson
Bayern powyżej 4,5 kornerów ✅
Kurs: 2,00
Betsson
Bayern wygra + BTS ⛔
Kurs: 4,35
Betsson
Over 2,5 gola w meczu ⛔
Kurs: 1,80
Betsson
Lewandowski strzeli ⛔
Kurs: 2,40
Betsson

Dobry mecz. Zabrakło tylko najwazniejszego czyli bramek...a więc prawie wszystkie moje typy *uj strzelił :p ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
A moim zdaniem kurs na Borussię jest za wysoki, przeszacowany, po prostu. Bayern to już nie ten sam walec co podczas pierwszej części sezonu. Nałożyło się na to mnóstwo kontuzji, jutro z pewnością nie zobaczymy Jerome Boatenga i Javiego Martineza, szczególnie ten pierwszy to wręcz fundament układanki Pepa. Zobaczmy zatem kto musiał występować na środku obrony wobec kontuzji Boatenga: Benatia, którego choć szanowałem za występy w Romie, tak pobyt w Niemczech nie do końca jest udany, do tego jest wolny jak żółw co jest wodą na młyn dla Aubameyanga czy Reusa. Kimmich - podobno spory talent, ale to nominalny pomocnik, Alaba - nominalny lewy obrońca. Ja rozumiem, że Guardiola to wizjoner, jest ogromna rotacja pozycji, przez co taki Bernat w spotkaniu z Juventusem w zasadzie grał w środku pomocy, ale... próba znalezienia kamienia filozoficznego nie zawsze wiąże się z korzystnym rezultatem.
Można powiedzieć, że zestawienie linii defensywnej Bayernu jest mocno eksperymentalne. Rafinha osobiście nigdy mnie nie przekonywał, a Bernat jest mocno usposobiony ofensywnie, przez co zostawia sporo miejsca za swoimi plecami. Przechodząc do formacji ofensywnej - cóż... Robben to wciąż klasa, ale to nie ten sam Robben, który trzy lata temu strzelał bramkę w finale Borussii. Ribery to już w ogóle kopie się po czole, Douglas Costa, który, coby nie mówić, jest crackiem, kotem niesamowitym także notuje mały spadek formy. Największymi pozytywami tej drużyny naturalnie jest para Muller - Lewandowski, która w zasadzie od początku wiosny wygrywa mecze Bayernowi. Czy to na Borussię wystarczy? Śmiem powątpiewać.
Borussia przed sezonem dokonała idealnego wyboru na następcę Kloppa. Thomas Tuchel to naturalny następca Jurgena, wielki trener, który w przeciętnym Mainz robił świetne wyniki. Niskimi nakładami finansowymi wzmocniono drużynę, doszedł m.in. Julian Weigl, który w wieku 19 lat był już kapitanem TSV Monachium. Solidny Castro, Ginter wystrzelił z formą, Kagawa wrócił do dyspozycji sprzed okresu w Anglii i mamy naprawdę zbilansowaną, mocną drużynę. Wydawać by się mogło, że Mistrzostwo w Niemczech jest już zamknięte, tymczasem jutro Borussia może wywrzeć ogromną presję na Bayernie. I sądzę, że Borussię na to stać. Być może BVB nie gra (jeszcze) tak spektakularnie jak za Jurgena, niezbyt często wygrywają po 5:0 jak to miało miejsce podczas gdy to Klopp siedział na ławce, ale ich miarą jest solidność. Borussia jest niepokonana od 19 grudnia, a na własnym boisku w tym sezonie w Bundeslidze nie przegrali! W ostatnim czasie wywieźli trzy punkty z ciężkiego terenu BayArena oraz wypunktowali w Lidze Europy solidną markę, jaką jest FC Porto.
Cóż, jak już wspomniałem na wstępie, moim zdaniem kurs na Borussię jest trochę za duży, gdyż na obecną chwilę wydają się być w lepszej formie, aniżeli Bayern. Drużyny Pepa zazwyczaj miewały spadek formy w okresie styczeń - luty, nie jestem do końca pewien jak miało to miejsce w poprzednich latach w Monachium, ale w Barcelonie zdarzało się to rokrocznie. W każdym razie - słabsza forma Bayernu to nie tylko porażka z Mainz, to także męczarnie z Darmstadt, remis na BayArena (skąd, jak już pisałem - Borussia wywiozła trzy punkty) czy oddanie dwubramkowego prowadzenia z Juventusem. Osobiście sądzę, mam wewnętrzne przeczucie, że Borussia to spotkanie wygra, a wręcz jestem przekonany, że tego nie przegrają. I mam na to argumenty, które przytoczyłem w analizie. Niemniej jednak boję się zaryzykować na czyste zwycięstwo BVB, gdyż Bayern to wciąż wielka drużyna posiadająca naprawdę wielki duet Muller - Lewandowski, co nie zmienia faktu, iż gram odważnie zarówno 1X, jak i DNB.
Borussia Dortmund 1X @ 1,7 ✅
Borussia Dortmund DNB @ 2,2
Bet365
Wynik: 0:0
 
A 6

americanidiot

Użytkownik
Dosc ciezki mecz do wytypowania prawidlowego wyniku ale sam osobiscie postawie X u swojego bukmachera.
Druzyny zblizone poziomem choc wiem ze gdyby patrzec na sklady to powinna byc czysta 2 bez problemu. Kazdy zespol ma problemy grajac z druzyna Lukasza Piszczka. Bardzo rzadko traca punkty na swoim obiekcie. Bayern jak to Bayern kazdy wie... zazwyczaj nie maja problemu zeby odprawic swojego rywala ale zdarzaja im sie takze wpadki. Obie druzyny beda chcialy wygrac to spotkanie ale ostatecznie sadze ze podziela sie punktami. Obstawiam 0-0 lub 1-1.

Typ: X @ 3.5
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z racji że Bayern rozgrywa rewanż z Juventusem dopiero 16 marca będą mogli w 100% skoncentrować się na to bardzo ważne spotkanie.W zeszłej kolejce Bayern uległ na własnym stadionie z Mainz, w przypadku kolejnej porażki ich dotychczasowa przewaga (która wydawała się niemożliwa do doścignięcia) stopnieje tylko do 2 punktów i w stolicy Bawarii zrobi się bardzo nerwowo.
Spotkanie z Borussią będzie na pewno ciężką przeprawą dla obu ekip, gracze z Monachium oczywiście powinni być długo przy utrzymaniu, kreować akcje, Borussia z kolei będzie liczyć na przechwyty i groźne wypady pod bramkę Neuera.Ciężko powiedzieć jak ten mecz się potoczy, Bayern ma na pewno przewagę psychiczną, wciąż mają 5pkt przewagi nad drugą Borussią i remis będzie wynikiem do wzięcia.Myślę że mecz przez sporą część będzie swojego rodzaju szachami, w których ciężko będzie się znaleźć w dobrej sytuacji, tak więc liczę że Bayern nabije trochę kornerów co mają w zwyczaju w spotkaniach gdzie jest ciężki dostęp do bramki.Co do ogólnego podejścia BVB do tego spotkania to powinni tutaj dążyć do 3 pkt, ich druga pozycja jest niezagrożona (15pkt przewagi nad 3 ekipą) i tylko zwycięstwo może pozwolić im realnie myśleć o zdetronizowaniu Bayernu w BL, żadne kalkulacje z podziałem punktów i nadzieje na kolejne potknięcia.Jak dla mnie BVB jutro wóz albo przewóz, jednak oczywiście z głową im bliżej końca spotkania tym więcej ryzyka (jak w rewanżu meczu eliminacyjnego)raczej luźne przemyślenia niż dogłębna analiza i ciężka stawka, ale pójdę na kornery Bayernu po całkiem przyzwoitym kursie.

Borussia Dortmund-Bayern Monachium

rzuty rożne wyścig, kto pierwszy 5?Bayern 2.37 / 7?Bayern 4.5 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dzisiaj na pewno warto postawić na bramkę Roberta.
Polak lubił strzelać Bayernowi, a teraz BVB. Kurs jak najbardziej zachęcający
Na bet365 kurs 2.05, a jak widziałem wyżej chociażby na betssonie można wyhaczyć jeszcze wyższy (2.40?).
Polecam.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Moje typy:
Bayern powyżej 4,5 kornerów
Kurs: 2,00
Betsson
Najbardziej podoba mi się typ podany przed Madmana. 5 kornerów to dla Bayernu nei tak wiele, mając na skrzydłach Coste i przede wszystkim Robbena. Holender sam jest zrobić kilka po swoich rajdach prawą stroną, a tutaj nic się nie zmienia.
Będzie biegł do linii, obrońcy znając jego lewą nogę będą blokować środek boiska, by uniemożliwić mu strzał, co może być źródłem kilku korków.
Costa pewnie też, a po strzałach może coś polecieć na korner.
W ostatnim mecuz było 4-4 w rogach ale wynik i przebieg spotkania jest wszystkim znany. Dzisiaj Bayernowi powinno być ciężko a niewykluczone, że Borussia wyjdzie pierwsza na prowadzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom