>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2016 (czerwiec)

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Kings Lynn vs Coventry (handicap)
Typ: Coventry (+6)
Kurs: 1,95

W kwietniu Coventry zdobyło 44 punkty. Dzisiaj mają przewagę na numerze 5. Gwiazdy niby z potencjałem, ale u siebie nie zachwycają. Po cichu liczę na sukces gości.
2. Niels K Iversen vs Krzysztof Kasprzak (H2H)
Typ: Niels K Iversen (-1)
Kurs: 1,90

KK ostatnio zrobił 15 ale dzisiaj tego nie powtórzy. Ostatnio forma lekko w dół. Iversen u siebie miażdży. Spotkają się parę razy więc będzie ciekawie.
Zaklad dnia!
3. Troy Batchelor vs Daniel King (H2H)
Typ: Troy Batchelor (+3)
Kurs: 2,00

Daniel sensacyjnie wygrał IM Anglii. Ostatnio w Kings Lynn slabo. Tabela trudna. Batch przecież coś tam zdobędzie. Obaj po 4 biegi więc nie ma miejsca na budowanie przewagi dla Kinga. Nie zdziwie się jeśli Troy na koniec będzie miał więcej punktów.
/podsumowanie
1. Coventry nawet udało się wygrać. Brawo.
2. Puk skopal. Przy zerze KK wydawało się że to musi wejść. Niestety najpierw po błędzie przegrał z Harrisem a później dał się objechac Krzysiowi w 15.biegu choć prowadził przez ponad 2 okrążenia.
3. Mój błąd. Przepraszam. Nawet na angielskich forach do samego końca była cisza o tej ZZ. Poza tym trzeba przyznać, że King pojechał bardzo ładny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Swindon vs Lakeside (handicap)
Typ: Lakeside (+12)
Kurs: 2,05

Gospodarze poza Doylem bez szału stąd nie rozumiem tak wysokiej linii.
2. Jason Doyle (suma punktów)
Typ: Jason Doyle - powyżej 13
Kurs: 2,05

Nie za bardzo wiem z kim Doyle miałby dzisiaj przegrać. Tylko pech może mu odebrać komplet.
/podsumowanie
1. Trochę szczęśliwie, ale z drugiej strony to co zrobił Lawson to jakiś kryminał.
2. Mój błąd. Jutro Praga i nawet w 15.biegu nie pojechał.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Leicester vs Coventry (zwycięstwo 3-drogowo)
Typ: Leicester
Kurs: 1,72

Leicester u siebie wygrywalo już z podobnymi drużynami. Nie ma już Watta, jest niezły Szymek. Do tego spora dominacja na rezerwie.
Leicester vs Coventry (handicap)
Typ: Leicester (-4)
Kurs: 2,40

I właśnie z uwagi na tę dominację na rezerwie spróbuję też handihandi.
Nicolai Klindt vs Danny King (H2H)
Typ: Nicolai Klindt
Kurs: 2,62

Liczę na różnice biegów. Klindt u siebie potrafi jechać konkret. King ostatnio potwierdził IMA ale i tak mnie nie przekonuje.
Josh Auty vs James Sarjeant (H2H)
Typ: Josh Auty (-3)
Kurs: 2,05

Auty na te chwile jest o klasę lepszy.
/podsumowanie
Z jednej strony fajnie bo jest plusplus, ale z drugiej... Sarjeant nie zdobywa punktu a mimo to Auty i tak nie pokrywa handi. Niebywałe! Do tego fatalny Hougaard. Lwy w normalnej dyspozycji powinny były to wygrać przynajmniej 50:40.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Może ktoś potwierdzić informację jakoby dzisiejsze spotkanie Elite League pomiędzy Poole Pirates a Kings Lynn Stars zostało odwołane? Ponoć tak jest, a oferta u bukmacherów na to spotkanie nadal wisi.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Satkurier podał że mecz o godz. 20:30 na kanale Eleven Sports, ale tam ani widu ani słychu o tym meczu...
Nie wiem co oni kręcą.
Glasgow ładnie pojechali ostatnie 5 biegów i handi do przodu
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Kings Lynn vs Belle Vue (handicap)
Typ: Belle Vue (-2)
Kurs: 1,95

Ostatni mecz z Coventry u siebie obnazyl słabości gospodarzy. Dopóki Troy nie zacznie jechać to nic się nie zmieni. Belle Vue to dla mnie faworyt ligi. Mocni na każdej pozycji. Jeszcze nie Zagar zacznie jechać to już w ogóle.
Polecam!
Matej Zagar (suma punktów)
Typ: Matej Zagar - poniżej 10
Kurs: 1,85

W Anglii wciąż zawodzi. Dodatkowo dzisiaj będzie się zmagał z królem toru w Kings Lynn, Iversenem. Nie wróżę sukcesu. Kto wie czy w ogóle zalapie się do 15.biegu. Jeśli nie to w ogóle nie ma o czym gadać.
Polecam!
Lewis Rose vs Steve Worrall (H2H)
Typ: Steve Worall (-2)
Kurs: 1,83

Spora różnica dzieli tych zawodników. Będą rywalizowac przynajmniej w dwóch biegach i Steve już tam powinien pokryć handi. Do tego coś dołożyć w pozostałych swych biegach. Z kolei nie mam pewności czy Rose w ogóle pojedzie te cztery biegi zgodnie z programem.
Mads Korneliusen vs Max Fricke (H2H)
Typ: Max Fricke (-4)
Kurs: 2,50

Tu już nieco ostrożniej bo to bardzo duży handicap. Patrząc jednak na formę obu to jest do zrobienia. Mads do tego ma trudniejszy numer. Myślę że sporo będzie zależeć od udziału w 15.biegu. Mads bez szans w starciu z Pukiem i Robertem Lambertem. U Asów jest paru kandydatów.
Robert Lambert (suma punktów)
Typ: Robert Lambert - powyżej 10
Typ: 1,80

Mlody robi u siebie wspaniały wynik. Biegi ma bardzo zróżnicowane, ale ogonow raczej wozić nie będzie. Jeśli złapie się do 15 biegu to tam może zdobyć ten decydujący punkcik.
/podsumowanie
Czarna seria trwa. Zagar przywozi zero by później jednak zrobić 10 punktów pokonując Iversena (jedyna porażka w meczu). Lambertowi brakuje punktu, który przegrał z Worrallem lub przyjechał za plecami Batchelora, który chyba sobie przypomniał jak się jeździ na żużlu. Korneliusen zdobywa 1 punkt a mimo to Fricke nie pokrywa handi bo przywozi cztery jedynki z dwoma bonusami. Rose robi ekstra wynik pokonując m.in. Zagara. No cuda...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom