>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2016 (marzec)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

▶ Rozkład jazdy:
16-03-16 Poole v Coventry ES
18-03-16 Coventry v Poole ES
24-03-16 King&#39;s Lynn v Lakeside EL
25-03-16 Belle Vue v Wolverhampton EL
25-03-16 Coventry v Leicester EL
25-03-16 Lakeside v King&#39;s Lynn EL
25-03-16 Poole v Swindon EL
26-03-16 Leicester v Coventry EL (Provisional)
27-03-16 Swindon v Poole EL (Provisional)
29-03-16 Wolverhampton v Belle Vue EL (Provisional)
30-03-16 Belle Vue v Poole EL
31-03-16 King&#39;s Lynn v Belle Vue EL
31-03-16 Swindon v Coventry EL
Już dzisiaj inaugurujemy oficjalne starty na brytyjskich torach. Na szczęście pogoda dopisuje i spotkania przynajmniej na ten moment powinny odbywać się zgodnie z harmonogramem. Dziś i w piątek walka o tarczę Elit League, mistrz kraju Poole Pirates podejmuje Coventry. Faworytem dwumeczu jest zespół z Hrabstwa Dorset który poczynił bardzo dobre wzmocnienia przed tym sezonem na pozycjach seniorskich, a nade wszystko ma najlepszą parę rezerwową w całej Elite League. Wiele wskazuje na to, że Piraci przejdą do historii i po raz czwarty z rzędu zdobędą Mistrzostwo Ligi. Oby bez kontuzji bo to najważniejsze w tym sporcie.
W tym sezonie będą otwierane miesięczne tematy wzorem z NBA na zawody żużlowe w Anglii. Proszę prowadzić merytoryczną i kulturalną dyskusję.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW WRAZ Z ANALIZAMI!
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Składy na dzisiaj.
Poole Pirates: Chris Holder, Brady Kurtz, Davey Watt, Hans Andersen, Krzysztof Buczkowski, Adam Ellis, Kyle Newman.
Coventry Bees: Krzysztof Kasprzak (ZZ), Jason Garrity, Danny King, Kacper Woryna, Chris Harris, Josh Bates, James Sarjeant
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
STS ruszył z prześmieszną linią -14.5 na Poole ???? ????
Teraz Bet365 dodał swoją ofertę.
Szybko się poprawili i jest już -18,5 ????

Ja osobiście chyba pogram parę Kurtz - Garrity Kurs 1.7 STS. ⛔
Dla Bradyego jest to debiutancki sezon w Elit League i wiadomo że nie od razu będzie kręcił nie wiadomo jakie punkty. Garrity solidny młodziak, duży progres ostatnimi czasy i nadzieje z nim związane. Ostatni sezon miał średnią biegową 2.133 w domu i 1.922 na wyjazdach. Dzisiaj w parze z Batesem i ZZ więc myślę że te 7-8 punktów powinien spokojnie dowieźć, a to może być trudne zadanie dla Kurtza, który już w pierwszym biegu jedzie z Harrisem i Holderem.

Dla porównania bet 365 daje handi +1 na Garrityego po kursie 1.66
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Watt (-5) - Woryna 1 @2,1, 365 ⛔ szybko i bezboleśnie ;)
Lekka, przedsezonowa stawka na taki zakład, bo do połowy kwietnia nie ma co się raczej brać za większe stawianie żużla. Także sprawa wygląda tak: Watt - weteran angielskich torów. Tor w Poole zna bardzo dobrze, jeździł tam z powodzeniem w kilku sezonach. Co prawda lata lecą i wyniki nie są już tak dobre, jednak Watt potrafi pojechać super zawody.
Z drugiej strony debiut młodego Woryny na Wyspach. Co ciekawe jego dziadek 60 lat wcześniej jako pierwszy Polak stanął na podium IMŚ. Antonii Woryna jeździł w lidze angielskiej w barwach Pirates, na których torze Kacper zaliczy swój pierwszy (?) występ na Wyspach. Jest to zdolny junior, potrafi jeździć, no ale tu jesteśmy w Anglii. Debiut, a więc nerwy i presja będą. Oczywiście mecz nie jest jakiś najważniejszy, ale swoje głowa zrobi. Także luźny typ oczywiście przeciwko debiutantowi, z wiadomych powodów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Brady Kurtz - Jason Garrity +1 2 @ 1,66 Bet365 ⛔
Obaj spod #2 więc podobny rozkład biegowy. Garrity zanotuje zapewne jeden start więcej w ramach RR za DJ507. Gdyby zdarzyło się tak że King dzisiaj będzie zawodził to może Jason nawet załapie się do nominowanego biegu. Dodatkowy handicap na starcie w postaci 1 punktu. Ponadto Garrity na torze w Poole zazwyczaj spisywał się bardzo dobrze. Jeśli on nie będzie punktował to kto ma robić punkty dla Pszczółek (oprócz Harrisa i Kinga)? Pół stawki na ten zakład na inaugurację sezonu.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Liczę, że &quot;Piraci&quot; w pierwszym meczu zabiją rywalizacje i kwestia tej śmiesznej &quot;tarczy&quot;, zostanie przyklepana już dzisiaj. Dla mnie dzisiaj będzie powtórka z zeszłorocznego półfinału i szybkie lanie na Wimborne Road. Personalnie ekipa Mata Forda zdecydowanie lepsza. Od pozycji seniorskich po rezerwę to wszystko korzystniej prezentuje się na tle Pszczół. Zresztą nie widzę zbytnio kandydatów, by zepchnąć Poole z tronu.
Coventry nawet z zdrowym KK wygląda co najwyżej średnio. Harris z tego co pamiętam w hrabstwie Dorset nigdy nie punktował na zbyt wysokim poziomie. Zresztą to człowiek, który w turnieju towarzyskim zdążył już zaliczyć dzwona ( ???? ). King przy seniorach Poole, wygląda mizernie. Woryna spod &quot;czwórki&quot; - no way, to nie ma prawa się udać.
Gospodarze otwierają sezon i myślę, że dobrze byłoby zacząć z &quot;wysokiego c&quot;. Andersen wraca na stare śmieci, jest nowy Buczkowski - obaj całkiem nieźle startowali w turniejach towarzyskich - powinni dzisiaj punktować na niezłym poziomie.
Nie ma co się zbytnio rozpisywać, bo początek sezonu to trudno cokolwiek przewidywać. Spróbuję pograć na gospodarzy za parę miedziaków.
Typ: Poole Pirates -22 @ 1.90 w Bet365 ⛔ 56-34
PS. Dobrze jest napisać znowu w dziale żużel na najlepszym forumku w PL ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Składy na dzisiaj.

Coventry Bees: Krzysztof Kasprzak (ZZ), Jason Garrity, Danny King, Kacper Woryna, Chris Harris, James Sarjeant, Josh Bates.

Poole Pirates: Chris Holder, Brady Kurtz, Davey Watt, Hans Andersen, Krzysztof Buczkowski, Adam Ellis, Kyle Newman.
 
siwy_wts 1,1K

siwy_wts

Użytkownik
Składy na dzisiaj.
Coventry Bees: Krzysztof Kasprzak (ZZ), Jason Garrity, Danny King, Kacper Woryna, Chris Harris, James Sarjeant, Josh Bates.
Poole Pirates: Chris Holder, Brady Kurtz, Davey Watt, Hans Andersen, Krzysztof Buczkowski, Adam Ellis, Kyle Newman.
Podobno dziś do składu jednak powróci DJ507 :? :? :?
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Masz rację, wygląda na to że Kasprzak dzisiaj jednak wystąpi. Zasugerowałem się informacją z portalu eSpeedway:
Za Krzysztofa Kasprzaka ponownie stosowane będzie zastępstwo zawodnika.
W STS-ie wisi już oferta na to spotkanie.
 
M 3

molek

Użytkownik
Przepraszam że w tym miejscu. Czy ktoś może zapadać linkiem do strony gdzie są statystyki danego zawodnika np z ostatniego sezonu. Chodzi mi o coś takiego jak: http://speedwayresults.com/ , klikając na nazwisko danego zawodnika pojawiają mi się mecze w których brał udział i dalej ilość punktów. Dzięki i przepraszam.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Się czerwono zrobiło na inaugurację, aż oczy bolą - dzisiaj Panowie trzeba się poprawić. Wiemy już troszkę więcej, więc wyniki powinny być bardziej dla nas sprzyjające ;)
Biorę dwa bety.
Hans Andersen over 10 @ 1.90 w Bet365 ✅ (w,1,3,2,3,2)
Kyle Newman - James Sarjeant Typ: Newman -3 @ 2.00 w Bet365 ⛔ 7-4 (Sarjeant wyskoczył w ostatnim biegu z trójką :|)
Dwumecz już jest pozamiatany. Zresztą myślę, że &quot;Piraci&quot; mogą dołożyć również gospodarzom na Brandon. Forma KK to wielka zagadka i szczerze nie jestem w stanie odpowiedzieć, czy da wiele więcej niż środkowa Z/Z (6 punktów). Wolę skupić się na zawodnikach.
Andersen u progu sezonu wygląda bardzo fajnie. Niezłe zawody towarzyskie, w środę w programowych startach niepokonany i myślę, że gdyby nie wykluczenie z ostatniego biegu, mógłby zanotować pierwszy w sezonie komplet. Na Brandon spędził ostatnie sezony, więc tor obcykany. Zawsze też jakieś pokłady dodatkowej motywacji zostają wyzwolone jak wraca się na stare śmieci. Forma wygląda na wysoką, tor dobrze znany, do tego dochodzi jazda spod czwórki, co z automatu daje łatwiejszą obsadę. Dwucyfrówka w wykonaniu Hansa powinna być do łyknięcia.
Newman duży handicap &quot;Piratów&quot;, najskuteczniejszy rezerwowy w lidze minionego sezonu, w pierwszym meczu również zasygnalizował swoją jakość dając drużynie 10+2. Z tego co pamiętam to na Brandon zawsze fajnie punktował, zresztą o ile mnie pamięć nie myli to Coventry angażowało go jako gościa. Rywali na rezerwie nie ma zbyt wymagających. Sarjeant to dla mnie gość bez papierów na jazdę. Gość mający 23 lata, którego poziom to bardziej Premier League. Co potwierdzają jego zeszłoroczne statystyki, gdzie był w czołówce ligi, jeśli chodzi o ... dzwony, wykluczenia i taśmy ???? Na Wimborne Road w pierwszym meczu wykręcił 3 punkty. Wszystko na trupach, bądź kolegach z drużyny (przyjechał przed Batesem i Garritym). Newmana tutaj stać śmiało na dwucyfrowy wynik, Sarjeantowi do takiego poziomu raczej daleko ;)
PS. Betsafe dodało ofertę ;)
@ R/R za Holdera powinno ułatwić sprawę w/w typom ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Mecz niejako &quot;treningowy&quot;, więc typy też takie (czyt. sam ich nie gram, ale do statystyk niezależnie od rozstrzygnięcia wpiszę).
Kasprzak under 9 @1,72 Bet365 ⛔ Zaskoczył KK kompletnie, czyżby odrodzenie?
Fajny typ też Holder &gt; Kasprzak w betsyfach. Ja nie wierzę w odrodzenie KK, liczę na kolejne pieniądze za stawianie underów na niego, tak jak to było w zeszłym sezonie. Tutaj po kontuzji, nie wiadomo na ile tak właściwie gotowy do jazdy. Oczywiście typ nieco na czutkę, bo na tym etapie nic nie wiadomo, ale na moje oko to KK skończy tu ściganie w okolicach 6-7 punktów.
Grałbym też typy podane przez Vertiego.
Andersen over 10 @1,9 Bet ✅
Newman (-3) - Sarjeant 1 @2 Bet ⛔
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
WAŻNE! Holder jest chory i nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu! Piraci będą stosowali za niego zastępstwo zawodnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ktoś wie na 100% kto może jechać jako R/R? Zmieniło się coś na wyspach, czy wszyscy &#39;pod nim&#39; w średniej meczowej?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Wszystko się zgadza. Z R/R mogą korzystać wszyscy z niższym CMA oraz jeden zawodnik ze średnią bezpośrednio nad zastępowanym zawodnikiem.
Co do Holdera, to ma najwyższe CMA w drużynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Składy na jutro.

Kings Lynn: Niels-Kristian Iversen, Kai Huckenbeck, Rory Schlein, Mads Korneliussen, Robert Lambert, Carl Wilkinson, Lewis Rose.

Lakeside Hammers: Andreas Jonsson, Piotr Swiderski, Kim Nilsson, Richard Lawson, Lewis Bridger, Robert Mear, Lewis Kerr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom