>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brokerzy

0 4

007donald

Użytkownik
Interesuje mnie tylko konto w Pinbet88 teraz rozmawiałem z Asianconnect88 i gość twierdzi że do Pinbet88 z Polski trzeba VPN. Jest jakiś inny broker który oferuje ofertę Pinbet88 bez użycia VPN?
 
A 185

adikos

Użytkownik
vpn u brokera to żaden problem, wystarczy np ten z opery,byle na kraj w którym można grać np kanada.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Pinbet to przekalkowanie pinnka, te same zasady obowiązują, więc Polska jest wykluczona.
:zoltakartka:
JEST Wymagany;) Weź tam ktoś z MT wywal post ZKS, żeby nie mylić ludzi
no chyba nie dokonca tak jest, vpn opery nie dzialal i obstawilem bez problemu bez ale oczywiscie lepiej uzywac
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Piszecie caly czas, ze wymagany jest vpn do brokerow - czyli nie mozecie zalogowac sie na konto z ip polskiego?
Ja gram od dluzszego czasu w SportMarket i w pinbecie i loguje sie caly czas od samego poczatku z modemu play albo z cyfrowego polsatu albo z plusa i caly czas gram normalnie, wplacam rowniez - ktos wie czemu tak jest?
Patu moich znajomych tak samo gra
Dzieki
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Sportmarket nie jest wymagany vpn, bo nie logujesz się do buków.
Pinbet jest wymagany, inaczej - jest zalecany, nawet w regulaminie Polska jest wykluczona, dodali ją po kilku dniach, bo na początku kwietnia jej tam nie było.
Grać i logować można owszem, ale pamiętajcie że tam też są limity, a support zdecydowanie zaleca używanie vpn. Też na samym początku zalogowałem się z czeskiego, nic się nie stało, konto działa, choć Czechy też niby wykluczeni.
Myślę, że to takie raczej środki ostrożności, aczkolwiek tak jak mówię, support zaleca VPN, więc po coś to jest...
 
A 1

afclad

Użytkownik
Thank you for submitting the documents, however we still need the following documents to proceed with your verification.

As Proof of Identity, may we ask you to send at least ONE (1) of the documents listed below:
• International Passport
• Driving Licence
NOTE: We only accept bio-metric Passports and ID cards.


As Proof of Address, may we ask you to send at least ONE (1) of the documents listed below:
• Utility Bill such as Gas, Internet, Electricity, Water, or Cable TV (Mobile/Phone Bill is not accepted)
• Any Government Issued Letter
NOTE: Proof of Address should be dated within the last 2 months.

Co jeśli ktoś jest jeszcze uczniem i nie ma prawka, paszportu, ani nie płaci rachunków?
 
A 1

afclad

Użytkownik
Dowod to chyba masz ? i wyciag z banku czy skrilla
&quot;Thank you for submitting the documents, however we still need the following documents to proceed with your verification.&quot;
Zdjęcia dowodu, wyciąg z banku i screen z Skrilla wysłane. Jak widać to za mało. Czekam na ich odpowiedź w mailu ale raczej im się nie śpieszy
 
W 0

winchester

Użytkownik
Czy możecie grać na slotach w Pinbet88? U mnie sloty się wczytują, ale wyświetlają zerowy stan konta. U was to samo?
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Witam
Który broker ma pełną ofertę z tenisa tj Handicapy gemowe (pełna linia), handi setowe i over/under sumy gemow. Chodzi mi o tak sama pełna ofertę tenisa która jest w oryginale w Pinnacle , a jeżeli wszyscy brokerzy mają pełną ofertę tenisa to gdzie jest najlepiej/najkorzystniej grać owego tenisa
?
 
Do góry Bottom