>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brokerzy

K 66

kapisevicius

Użytkownik
Jaki tam jest minimalny zakład? Kiedyś czytałem coś o 25 euro co mnie odstraszyło, bo jednak jestem bardziej rekreacyjnym graczem.
Co do AC nie miałem żadnych zastrzeżeń aż do momentu tej weryfikacji, ale co oni z tym odwalają to jest jakieś nieporozumienie. Tak naprawdę nawet nie wiem czy ją przejdę, bo nie mam żadnych rachunków, a wysłałem im dokument potwierdzający założenie konta w banku gdzie widać dane, adres itd...
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Niezłe jaja z weryfikacją w AsianConnect. Wysłałem im dokumenty 16 sierpnia, 19 sierpnia otrzymałem wiadomość że otrzymali moje dokumenty i zachowają je do pierwszej prośby o wypłatę. 20 sierpnia piszę do nich, że chcę zrobić wypłatę, to ich pracownik odpisuje mi, że muszą je zweryfikować i potrwa to 3-5 dni. No ch*j mnie strzela, ale myślę - poczekam, nie potrzebuję pieniędzy na już. Dzisiaj mija 6 dni, a ja dalej nie mogę wypłacić to piszę do supportu, a tam dostaje wiadomość, że nadal moje konto nie jest zweryfikowane i blablabla, niby nadała mojej prośbie wysoki priorytet, ale już w to uwierzę. Kiedy wchodzę na adres, który mi podali w odpowiedzi email na moje dokumenty mam napisane, że &quot;ticket is closed&quot; - cokolwiek to znaczy. Kiedy próbuje przycisnąć ich na support chacie to odpowiada mi jakimiś regułkami...
Mógłby mi wytłumaczyć o co tutaj ku**a chodzi? Robił tam ktoś weryfikację? Wygląda to co najmniej niepoważnie.
Też otrzymałem taką wiadomość, że zatrzymują moje skany dokumentów do czasy wypłaty ,ale myślałem, że to normalne. W ogole wypłacał już ktoś z AC ?
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Dzisiaj w nocy znowu się ze mną skontaktowali i poprosili o screeny mojego konta Skrill oraz przesłanie innego dokumentu potwierdzającego mój adres. I teraz pytanie - jaki dokument zawierający mój adres mógłby wydać mi mój bank? Nie prześlę im skanów rachunków, bo żadnych nie płacę...
 
J 8

jacekt

Użytkownik
Też otrzymałem taką wiadomość, że zatrzymują moje skany dokumentów do czasy wypłaty ,ale myślałem, że to normalne. W ogole wypłacał już ktoś z AC ?
Wypłacałem wiele razy via support, żadnych problemów, niemal natychmiast na skrillu pojawiały się środki.
Broker jak najbardziej godny zaufania
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 31

cashbysport

Użytkownik
Dzisiaj w nocy znowu się ze mną skontaktowali i poprosili o screeny mojego konta Skrill oraz przesłanie innego dokumentu potwierdzającego mój adres. I teraz pytanie - jaki dokument zawierający mój adres mógłby wydać mi mój bank? Nie prześlę im skanów rachunków, bo żadnych nie płacę...
Ja wysłałem wyciąg rachunku jednego z kont bankowych do drobnych płatności. Nawet nie zamazywałem żadnych kwot i danych, bo to groszaki jakieś były.
Wypłacałem wiele razy via support, żadnych problemów, niemal natychmiast na skrillu pojawiały się środki.
Broker jak najbardziej godny zaufania
Dzięki za odpowiedź ;)
 
R 0

rvv

Użytkownik
Jasne, że wymaga...
Nawet w mailu wysyłają o tym informacje.
&quot;For these countries, users must use different IP Address or use a Virtual Private Network (VPN) as Pinnacle/Pinbet88 is blocking the IP of the customers’ accounts once they detect that it is from the country that has implemented a law or regulation on the restriction of betting / gambling. However, we can reopen your account if this instance happened.&quot;
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Jasne, że wymaga...
Nawet w mailu wysyłają o tym informacje.
&quot;For these countries, users must use different IP Address or use a Virtual Private Network (VPN) as Pinnacle/Pinbet88 is blocking the IP of the customers’ accounts once they detect that it is from the country that has implemented a law or regulation on the restriction of betting / gambling. However, we can reopen your account if this instance happened.&quot;
Nie wymaga, ale jest wskazane. Koniec kropka. Miłego dnia!
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
To spróbuj zalogować się na Pinbet88 bez VPNa. Wyskoczy ci informacja, że połączenie zostało zablokowane, ponieważ łączysz się z niedozwolonej lokalizacji.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
mi to czasem wyskakuje jak uzywam vpna z canady to obstawiam bez, innym razem cos takiego wyskakuje bez to przez vpn, ten pinbet to ogolnie troche takie syf jest i raz sie da bez vpna innym razem nie
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Hej,
pytanie mam...
czy skrill zablokuje mi wypłatę kasy od brokera (AC) na skrill ?
Nie bardzo rozumiem dlaczego. Z tego co kojarzę to Skrill ma z nimi jakąś specjalną umowę i np. nie pobiera prowizji za przelew na konto prywatne - tak, przelewając do AC przelewamy na konto tego typu jak nasze, dane dostajemy na chat&#39;cie AC. Normalnie pobrana by była prowizja Skrill za przelew tego typu, ale tu nie występuję. To inny typ przelewu niż do normalnego buka.
Wypłaty też normalnie przyjmują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 78

michal89216

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem dlaczego. Z tego co kojarzę to Skrill ma z nimi jakąś specjalną umowę i np. nie pobiera prowizji za przelew na konto prywatne - tak, przelewając do Skrill za przelew tego typu, ale tu nie występuję. To inny typ przelewu niż do normalnego buka.
Wypłaty też normalnie przyjmują.
Pierwsze słyszę o wpłatach bez opłat - u mnie było zawsze z opłatami.
 
A 185

adikos

Użytkownik
bezpłatna wpłata na AC jest tylko pierwsza bo to jest wpłata do sprzedawcy(merchanta) każda następna jest to znaczy idzie już na konto prywatne(czytaj zwykłe konto nie firmowe). a to bez konta vip kosztuje zawsze 1,9%, na bronze vip jest 1%
Widzę że skrill dla kont silver i wyżej vip zrobił ponownie darmowe przelewy między kontami, wcześniej to też było 1% , pewnie zauważył że spadły mu obroty to dał co kiedyś było tam standardem ale zabrali później.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
bezpłatna wpłata na AC jest tylko pierwsza bo to jest wpłata do sprzedawcy(merchanta) każda następna jest to znaczy idzie już na konto prywatne(czytaj zwykłe konto nie firmowe).
Z tym się kolego nie zgodzę, bo moja pierwsza i jedyna wpłata na AC szła od razu na konto prywatne. W dodatku bez żadnej prowizji ze strony AC czy Skrilla.
 
Do góry Bottom