>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brokerzy

A 63

awax

Użytkownik
Czy wpłaty do brokerów są zaliczane przez Skrill i Neteller jako transakcje pozwalające osiągać kolejne szczeble statusów VIP?

myślę, że to informacja dość ważna dla wielu graczy
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Slyszalem ze jak wygrasz wieksza kwote to robia.problemy tez trzebs wysylac jakies dokumenty rachunki zeby potwierdzic tozsamosc
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
k.... buraki jak nie macie pojęcia to lepiej milczcie, weryfikację robi się u brokera na początku, gdzieś słyszał ze robią problem z wypłatą, przykłady, jaki konkretnie broker??? oni zarabiaja na obrocie, dlatego zależy im na jak najwiekszej ilości klientów i jak największymobrocie, im większe stawki grasz tym lepszym klientem jestes, a kasa z wygranych, na wypłaty pochodzi od buka, a nie od nich, wiec nie pierdolcie tutaj głupot
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dokladnie oni dobrze wiedza ze graja u nich ludzie ktorych panstwa ograniczaja hazard . Grasz na ich kontach I tak naprawde wygrywasz dla nich .jesli tylko nie beda chcieli to znajda jakis ich zdaniem obiektywny powod zeby Ci tych pieniedzy nie wyplacic, jesli np uda Ci sie wygrac grubsze pieniadze. I co wtedy zrobicie? Pojdziecie do polskiego rzecznika praw konsumenta??;)
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Działają na licencjach. Tych samych licencjach, co niektórzy bukmacherzy. Nie wprowadzajcie zamieszania.
Dobrze by było jakby wypowiedzieli się gracze, którzy korzystają z usług brokerów od miesięcy/lat. Żeby się tego dowiedzieć trzeba poszukać opinii na zagranicznych forach.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Mysle ze fajnie jakby to dzialalo bo to bylaby dobra alternatywa. Ale jestem zdania zeby ludzie o.tym wymieniali sie najlepiej droga prywatna a nie na publicznym forum ;) tak profilaktycznie zeby nie informowac agentow z stsow I innych ktorzy potem.doniosa gdzie trzeba I zrobia ustawe ktora zablokuje tez tą alternatywe
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
wiezienPolski nie.wiem czemu sie smiejesz ale to wlasnie przez to lobby utworzone przez tzw swite Juroszka zrobili taka niekorzystna dla wszystkich ustawe przez ktora Ty musisz teraz myslec o graniu u jakiegos brokera;)
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Slupowe konta haha, brokerzy ktorzy umozliwiaja gre maja umowy z danymi bukami, ale co ja wiem, piszcie dalej bzdury i grajcie sobie w sts, nie ma sensu nic wiecej pusac, adios leszcze
 
N 11

newengland

Użytkownik
Ja pierdole jak nie wiecie na czym polegają brokerzy to nie pierdolcie. Ja korzystam z ich usług od paru lat i nie mialem z nimi żadnych problemów. Oni działają na tych samych licencjach co buki i podlegają tym samym zasadą. Brokerem nie może zostać pierwszy lepszy z łapanki. I tak jak kolega wyżej nie pisał przestańcie pisać na otwartym forum. Dodam na koniec że dobrze iż wszystkie duże firmy wychodzą z Polski bo dzięki temu będzie spokój i nikt nie będzie już niepokoił będą mogli odtrąbić wątpliwy sukces i tyle a jakby te firmy zostały mimo ustawy to by się wtedy zaczęły problemy z kontrolami itp.
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Na pewno broker będzie ryzykował utratę reputacji z powodu wypłaty (bo to nawet strata nie jest, przecież traci bukmacher) na konto gracza większej sumy... Co za brednia.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dlaczego nie bierzecie pod uwagę blokady stron brokerskich i piszecie na forum takie farmazony? Jesteście tak naiwni i nieostrozni że aż mi słabo...
Forum inwigilowalbym post by post sybskrybujac każdy wątek, ale pewnie służby są głupsze od was..
Ciszej jedziesz dalej zajedziesz.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Dlaczego nie bierzecie pod uwagę blokady stron brokerskich i piszecie na forum takie farmazony? Jesteście tak naiwni i nieostrozni że aż mi słabo...
Forum inwigilowalbym post by post sybskrybujac każdy wątek, ale pewnie służby są głupsze od was..
Ciszej jedziesz dalej zajedziesz.
A ty rozumiesz że blokady bukmacherów nie są problemem tylko zaprzestanie przez nich świadczenia usług dla Polaków.
 
H 164

hector

Użytkownik
Dlaczego nie bierzecie pod uwagę blokady stron brokerskich i piszecie na forum takie farmazony? Jesteście tak naiwni i nieostrozni że aż mi słabo...
Forum inwigilowalbym post by post sybskrybujac każdy wątek, ale pewnie służby są głupsze od was..
Ciszej jedziesz dalej zajedziesz.
Rozumiem,że według ciebie,że nie ma możliwości ich obejścia?Nie popadajmy w paranoje.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Rozumiem. Ale wy nie rozumiecie że zakład macie zagrać w buku płacącym podatek w Polsce? Rząd ma gdzieś czy grasz, tylko co z tego im wpada.
 
H 164

hector

Użytkownik
Rozumiem. Ale wy nie rozumiecie że zakład macie zagrać w buku płacącym podatek w Polsce? Rząd ma gdzieś czy grasz, tylko co z tego im wpada.
To już każdy sam zadecyduje czy się podporządkuje czy pójdzie inną drogą.Tak samo jak każdy będzie miał możliwości zignorowania tych fikcyjnych blokad.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Rozumiem. Ale wy nie rozumiecie że zakład macie zagrać w buku płacącym podatek w Polsce? Rząd ma gdzieś czy grasz, tylko co z tego im wpada.
Ja Cię też w pełni rozumiem co do nie wypowiadania się na otwartym forum na pewne tematy. Gdyby rząd nie był taki zachłanny w podatkach akcyzie itp. to by im więcej do kieszeni wpadało i nikt by nie kombinował. Każdy podnosi lament jacy to zagraniczni bukmacherzy źli bo unikają podatków a nikt nie zwróci uwagi na zachłanność rządu.
 
Do góry Bottom