>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

P 0

prz3mo7

Użytkownik
Dobry bukmacher
Witam. Mam takie pytanko... Gram w zakładach sts i strasznie denerwuje mnie ten podatek od wygranej... Czy moglibyście polecić mi na tą chwilę jakiegoś dobrego bukmachera? który ma fajne bonusy i nie zalega z wypłatami?
I od razu chciałbym wiedzieć czy na takiego buka od razu można wpłacić pieniądze czy trzeba czekać ileś tam dni roboczych...
Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam :cool:
 
P 0

prz3mo7

Użytkownik
witam ponownie... Wybrałem buka bet365, orientuje się ktoś czy jak wpłacę np. teraz pieniądze to będę miał je od razu czy dopiero po paru dniach roboczych? wpłaciłbym z Ing...
 
P 0

prz3mo7

Użytkownik
bukmacher
Witam. Chciałbym żebyście polecili mi dobrego buka.
mam konto na expekcie i bet 365. Interesuje mnie buk który ma dobrze rozbudowane zaklady live, głównie dlatego że z reguły tylko je gram.
Podoba mi się w tym bet 365 ale po prostu chciałbym zmienić buka i chciałbym żebyście mi fajnego polecili :cool:
 
P 0

prz3mo7

Użytkownik
Ponieważ:
-obróciłem już dawno te 1200 zł z bonusu
-wypłaciłem sporą sumę
-nudzi mnie gra u jednego buka
PS. dzięki za pomoc
Bwin hmm... kurcze muszę w jakiś sposób sprawdzić czy nie mam tam konta bo coś mi chodzi po głowie ????
 
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
ktory buk najlepszy?
witam szukam odpowiedniego buka do grania. obecnie korzystam z bet at home ale nie spelnia moich oczekiwan nie ma typow na zwyciestwa po dogrywdze w hokeju, malo jest na strzelcow bramek, jesli druzyna zremisuje brak kursu, handicap wiekszy niz 0,5 + itp. Kiedys korzystalem z bwin i bylem zadwowlony, ale cos wyczytalem ze wycofal se z rynku polskego i nie jest po polsku? Szukam przejrzystego buka w ktorym wszyskie mozliwosci typu sa po kliknieciu na dane spotkanie a nie ze trzeba szukac w kazdym dziale na ilosc goli, handcap, wynik do 1 pol itp. No i fajnie by bylo jakby byl jakis bonusik na start. Wem ze trudne pytanie, ale wy jestescie doswiadczeni korzystacie z roznych bukow a ja zanim bym kazdego sprawdzil minelo by wiele h, a niestety nie mam zbyt wiele czasu, Prosze o propozycje w temacie
 
C 0

cki

Użytkownik
Jakiego bukmachera możecie polecić z nie dużym limitem wpłat/wypłat(przelew) oraz w którym w ofercie znajduje się opcja remis-zwrot nawet w tych mniej atrakcyjnych ligach.
 
S 3

sola

Użytkownik
Cześć. Moglibyście polecić bukmachera, który oferuję jak najwięcej zakładów z NBA oraz nie miał żadnej prowizji jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty.
Odwdzięcze się typami ;D
Z góry Dziękuje za pomoc ????
 
K 0

kocius12

Użytkownik
Szukam czegos dobrego
Witam, jestem nowy tutaj, prosilbym o podanie prozpozycji jakiegos buka, najlepiej z jakims ktory porponuje cos na start dla poczatkujacych, z dobrymi kursami i zakladami live oraz szerokim pasmem sportow. Do tego chodzi mi o to w jakim buku moglbym normalnie wplacic pieniadze przez druk przelewu i nie posiadam konta bankowego wiec czy wyplata moglaby isc na inne konto bankowe? A jesli musi byc wplata z konta bankowego to czy moze byc z innego konta bankowego z innymi danymi osobowymi a nastepnie wyplata na to samo z ktorego byla wplata? Bo dane osobe grajacego a konta bankowego beda inne.
 
S 0

shishui

Użytkownik
Buk internetowy - kilka pytań
Witam, mam dość jeżdżenia kilkanaście km aby postawić kilka zł więc mam do was kilka pytań dotyczących Buka internetowego. Jakiego polecacie pod względem piłki nożnej? Chodzi mi o wpłaty/wypłaty do 5 dni roboczych, minimalna wpłatę około 40 zł i szeroka ofertę spotkań. Nie zależy mi szczególnie na bonusach chce po prostu wpłacić swoje i grać.
Z góry the i pzdr.
Wesołych świąt ;)
 
P 0

pawel1178

Użytkownik
Witam, w prawdzie konto mam dopiero od dzisiaj, lecz forum sledze od pewnego czasu i nie jestem tutaj nowy ???? mam taka prosbe abyscie pomogli wybrac mi w miare rozasndego bukmachera w internecie, jestem obecnie na BetClic lecz przed zalozeniem konta nie rozczytałem opinni na jego temat i są rozne mieszane i to mnie martwi, szukam wiec awaryjnego buka aby grać również u drugiego tzn na 2 konta, jaki polecacie ? zastanawiam się nad bet365 który ma całkiem niezła opinie w sieci, chodzi mi głownie o zakłady LIVE, oraz na szybkie i bezproblemowe zlecanie wypłat aby nie było zadnych komplikacji itp. i abym nie czekał tygodniami na swoje wypłaty
 
D 20

devorious

Użytkownik
Witam, w prawdzie konto mam dopiero od dzisiaj, lecz forum sledze od pewnego czasu i nie jestem tutaj nowy ???? mam taka prosbe abyscie pomogli wybrac mi w miare rozasndego bukmachera w internecie, jestem obecnie na BetClic lecz przed zalozeniem konta nie rozczytałem opinni na jego temat i są rozne mieszane i to mnie martwi, szukam wiec awaryjnego buka aby grać również u drugiego tzn na 2 konta, jaki polecacie ? zastanawiam się nad bet365 który ma całkiem niezła opinie w sieci, chodzi mi głownie o zakłady LIVE, oraz na szybkie i bezproblemowe zlecanie wypłat aby nie było zadnych komplikacji itp. i abym nie czekał tygodniami na swoje wypłaty
Zakłady live to tylko bet365. Zdecydowanie najlepszy.
 
D 5

d3emon

Użytkownik
Początkujący bukmacher
Witam!
Jako iż zaczynam się w to bawić, mam kilka pytań do użytkowników ktorzy juz troche się znają na rzeczy. Jestem uczniem i nie ukrywam ze wiąże nadzieje że przyniesie mi to jakieś zyski rzedu 300-400 zł w skali miesiąca.Nie wiem czy jest to możliwe na początek, bo jak czytam to forum to natykam się na posty że ludzie żyją tylko i wyłącznie z tego. Dobrze teraz moje pytania do was:

1. Jakie porady dla nowicjusza aby nie przegrać już na samym starcie i powoli wchodzić w świat zakładów

2. Jakie dyscypilny obstawiać najlepiej

3. Ja obstawiając dziś kupon weszły mi 2/5 meczy. Głownie patrzyłem po kursie i po tabeli ligowej na Fortunie, a wy skąd bierzecie informacje o drużynie na którą chcecie postawić &quot;grube miliony&quot;

4. Może macie jakieś pewne typy na jutro (05.01.2014), ponieważ chciał bym rozmnożyć trochę kapitał początkowy.

Proszę o wyrozumiałość.
Dziekuje i Pozdrawiam! ????
 
K 2

kubaa

Użytkownik
Witam ???? Mam takie pytanie. Ktoś mi powiedział że nie warto zakładać konta na stronach bukmacherskich i grać online ponieważ mogą na mnie wziąć kredyt czy coś w tym stylu. Jak się odniesiecie to tego tematu? Proszę o dokładne wytłumaczenie.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
rejestrując się na forum jesteś narażony na to że ktoś weźmie pralkę lodówkę na Ciebie i będziesz spłacał latami
zycie to nie je bajka
 
Do góry Bottom