>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

P 0

prz3mo7

Użytkownik
Dobry bukmacher
Witam. Mam takie pytanko... Gram w zakładach sts i strasznie denerwuje mnie ten podatek od wygranej... Czy moglibyście polecić mi na tą chwilę jakiegoś dobrego bukmachera? który ma fajne bonusy i nie zalega z wypłatami?
I od razu chciałbym wiedzieć czy na takiego buka od razu można wpłacić pieniądze czy trzeba czekać ileś tam dni roboczych...
Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam :cool:
 
P 0

prz3mo7

Użytkownik
witam ponownie... Wybrałem buka bet365, orientuje się ktoś czy jak wpłacę np. teraz pieniądze to będę miał je od razu czy dopiero po paru dniach roboczych? wpłaciłbym z Ing...
 
P 0

prz3mo7

Użytkownik
bukmacher
Witam. Chciałbym żebyście polecili mi dobrego buka.
mam konto na expekcie i bet 365. Interesuje mnie buk który ma dobrze rozbudowane zaklady live, głównie dlatego że z reguły tylko je gram.
Podoba mi się w tym bet 365 ale po prostu chciałbym zmienić buka i chciałbym żebyście mi fajnego polecili :cool:
 
P 0

prz3mo7

Użytkownik
Ponieważ:
-obróciłem już dawno te 1200 zł z bonusu
-wypłaciłem sporą sumę
-nudzi mnie gra u jednego buka
PS. dzięki za pomoc
Bwin hmm... kurcze muszę w jakiś sposób sprawdzić czy nie mam tam konta bo coś mi chodzi po głowie ????
 
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
ktory buk najlepszy?
witam szukam odpowiedniego buka do grania. obecnie korzystam z bet at home ale nie spelnia moich oczekiwan nie ma typow na zwyciestwa po dogrywdze w hokeju, malo jest na strzelcow bramek, jesli druzyna zremisuje brak kursu, handicap wiekszy niz 0,5 + itp. Kiedys korzystalem z bwin i bylem zadwowlony, ale cos wyczytalem ze wycofal se z rynku polskego i nie jest po polsku? Szukam przejrzystego buka w ktorym wszyskie mozliwosci typu sa po kliknieciu na dane spotkanie a nie ze trzeba szukac w kazdym dziale na ilosc goli, handcap, wynik do 1 pol itp. No i fajnie by bylo jakby byl jakis bonusik na start. Wem ze trudne pytanie, ale wy jestescie doswiadczeni korzystacie z roznych bukow a ja zanim bym kazdego sprawdzil minelo by wiele h, a niestety nie mam zbyt wiele czasu, Prosze o propozycje w temacie
 
C 0

cki

Użytkownik
Jakiego bukmachera możecie polecić z nie dużym limitem wpłat/wypłat(przelew) oraz w którym w ofercie znajduje się opcja remis-zwrot nawet w tych mniej atrakcyjnych ligach.
 
S 3

sola

Użytkownik
Cześć. Moglibyście polecić bukmachera, który oferuję jak najwięcej zakładów z NBA oraz nie miał żadnej prowizji jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty.
Odwdzięcze się typami ;D
Z góry Dziękuje za pomoc ????
 
K 0

kocius12

Użytkownik
Szukam czegos dobrego
Witam, jestem nowy tutaj, prosilbym o podanie prozpozycji jakiegos buka, najlepiej z jakims ktory porponuje cos na start dla poczatkujacych, z dobrymi kursami i zakladami live oraz szerokim pasmem sportow. Do tego chodzi mi o to w jakim buku moglbym normalnie wplacic pieniadze przez druk przelewu i nie posiadam konta bankowego wiec czy wyplata moglaby isc na inne konto bankowe? A jesli musi byc wplata z konta bankowego to czy moze byc z innego konta bankowego z innymi danymi osobowymi a nastepnie wyplata na to samo z ktorego byla wplata? Bo dane osobe grajacego a konta bankowego beda inne.
 
S 0

shishui

Użytkownik
Buk internetowy - kilka pytań
Witam, mam dość jeżdżenia kilkanaście km aby postawić kilka zł więc mam do was kilka pytań dotyczących Buka internetowego. Jakiego polecacie pod względem piłki nożnej? Chodzi mi o wpłaty/wypłaty do 5 dni roboczych, minimalna wpłatę około 40 zł i szeroka ofertę spotkań. Nie zależy mi szczególnie na bonusach chce po prostu wpłacić swoje i grać.
Z góry the i pzdr.
Wesołych świąt ;)
 
P 0

pawel1178

Użytkownik
Witam, w prawdzie konto mam dopiero od dzisiaj, lecz forum sledze od pewnego czasu i nie jestem tutaj nowy ???? mam taka prosbe abyscie pomogli wybrac mi w miare rozasndego bukmachera w internecie, jestem obecnie na BetClic lecz przed zalozeniem konta nie rozczytałem opinni na jego temat i są rozne mieszane i to mnie martwi, szukam wiec awaryjnego buka aby grać również u drugiego tzn na 2 konta, jaki polecacie ? zastanawiam się nad bet365 który ma całkiem niezła opinie w sieci, chodzi mi głownie o zakłady LIVE, oraz na szybkie i bezproblemowe zlecanie wypłat aby nie było zadnych komplikacji itp. i abym nie czekał tygodniami na swoje wypłaty
 
D 20

devorious

Użytkownik
Witam, w prawdzie konto mam dopiero od dzisiaj, lecz forum sledze od pewnego czasu i nie jestem tutaj nowy ???? mam taka prosbe abyscie pomogli wybrac mi w miare rozasndego bukmachera w internecie, jestem obecnie na BetClic lecz przed zalozeniem konta nie rozczytałem opinni na jego temat i są rozne mieszane i to mnie martwi, szukam wiec awaryjnego buka aby grać również u drugiego tzn na 2 konta, jaki polecacie ? zastanawiam się nad bet365 który ma całkiem niezła opinie w sieci, chodzi mi głownie o zakłady LIVE, oraz na szybkie i bezproblemowe zlecanie wypłat aby nie było zadnych komplikacji itp. i abym nie czekał tygodniami na swoje wypłaty
Zakłady live to tylko bet365. Zdecydowanie najlepszy.
 
D 5

d3emon

Użytkownik
Początkujący bukmacher
Witam!
Jako iż zaczynam się w to bawić, mam kilka pytań do użytkowników ktorzy juz troche się znają na rzeczy. Jestem uczniem i nie ukrywam ze wiąże nadzieje że przyniesie mi to jakieś zyski rzedu 300-400 zł w skali miesiąca.Nie wiem czy jest to możliwe na początek, bo jak czytam to forum to natykam się na posty że ludzie żyją tylko i wyłącznie z tego. Dobrze teraz moje pytania do was:

1. Jakie porady dla nowicjusza aby nie przegrać już na samym starcie i powoli wchodzić w świat zakładów

2. Jakie dyscypilny obstawiać najlepiej

3. Ja obstawiając dziś kupon weszły mi 2/5 meczy. Głownie patrzyłem po kursie i po tabeli ligowej na Fortunie, a wy skąd bierzecie informacje o drużynie na którą chcecie postawić &quot;grube miliony&quot;

4. Może macie jakieś pewne typy na jutro (05.01.2014), ponieważ chciał bym rozmnożyć trochę kapitał początkowy.

Proszę o wyrozumiałość.
Dziekuje i Pozdrawiam! ????
 
K 2

kubaa

Użytkownik
Witam ???? Mam takie pytanie. Ktoś mi powiedział że nie warto zakładać konta na stronach bukmacherskich i grać online ponieważ mogą na mnie wziąć kredyt czy coś w tym stylu. Jak się odniesiecie to tego tematu? Proszę o dokładne wytłumaczenie.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
rejestrując się na forum jesteś narażony na to że ktoś weźmie pralkę lodówkę na Ciebie i będziesz spłacał latami
zycie to nie je bajka
 
Do góry Bottom