>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

O 0

orzelpolski

Użytkownik
Zmiana BUKA z EXPECT?
Cześć,
Zasady obowiązujące na EXPEKT, wpłata 15zł, możliwość wypłaty tylko w całości wykorzystanego do gry depozytu. Minimalny zakład 50 groszy. Minimalna wypłata to aż 30złotych, znajdę coś lepszego?
Zakładam tylko piłkę nożną, głównie Polską. Ale zdarzają się inne ????
Co byście polecili? Zależy mi na tym abym mógł bez problemu wpłacać pieniądze z mbanku i wypłacać na mbank ???? Płatności dokonuję mtransferem. Nie zależy mi ąz tak na wysokich kursach, obstawiam długo. Zawsze jestem na plusie i stawiam małe kwoty dla frajdy ????
 
sasser 0

sasser

Użytkownik
Witam. Ja z kolei szukam bukmachera jak najmniej wymagającego, czyli:
- jak najmniejszy limit wpłaty/wypłaty, w okolicach 1 zł albo bez limitu
- brak minimalnej kwoty na zakład albo do 1 zł

Znajdzie się coś takiego? Nie chcę zarabiać dużych kwot, tylko małe, zawierając zakłady na małą kasę, a potem wypłacać również małe kwoty.
 
P 0

patryk1495

Użytkownik
Jaki bukmacher dla mnie?
Witam. Po przeczytaniu wielu tematów na tym forum dalej nie mam 100% pewnosci co do tego jaki bukmacher jest dla mnie najlepszą opcją. Chciałbym, aby bukmacher spełniał poniższe wymagania:

- dosyć małe limity wpłat i wypłat (głównie na kartę debetową lub na konto bankowe - tak do 100 zł)

- obszerna oferta piłki nożnej oraz NBA. (głównie gram najlepsze ligi europejskie piłki nożnej).

- Dosyć wysokie kursy (będe grał AKO na 2-3 spotkania systemem ,,pietnastki&#39;&#39;)

- Ładna szata graficzna i intuicyjny interfejs.

- Najlepiej możliwosc zalozenia konta w PLN

- Może jakis fajny bonus z jak najmniejszym wymaganym obrotem.

Narazie moim faworytem jest bet365 ze względu na bardzo fajną, przejrzystą stronkę oraz bardzo obszerną ofertą wydarzeń. Interesujący jest też Betclick ze względu na fajny bonus początkowy bez wymaganego obrotu.

Czy są jakies inne godne polecenia buki spełniające moje kryteria?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Bierz Betclic, znajdziesz tam wszystkie ligi Europy, w dodatku bonus mają naprawdę korzystny. Kursów nie mają najgorszych, choć nie są też najwyższe. ;)
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dobry
szukam jakiegos buka z kasynem(i zeby bylo ono przyzwoite, bo np. na Bet365 się troszkę zawiodłem, chodzi mi glownie o gry slotowe) z jakims ciekawym bonusem. Myslalem na Betsafe, gdzie gra moj tatus, a buk jak dla mnie bardzo przyzowity bo i czytelny i kompletny. Ale mam takie pytanie: czy nie jest czasem zabronione posiadanie 2 kont z tego samego adresu? nie jestem pewien a livechat aktualnie nie dziala, takze zdaje sie na wasza pomoc.
 
forin 450

forin

Użytkownik
mozna miec 2 konta, ale nie mozna na dwoch kontach korzystac z bonusow, kiedys pytalem i dostalem taka odpowiedz, moze sie cos zmienilo, ale pewnie raczej nie, wiec jest tak jak napisalem.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
dobra, skorzystam z live chatu i wypytram najwyzej.
ale moze zna ktos jakies inne ciekawe buki
&quot;Dozwolone jest Tylko Jedno konto dla każdego gospodarstwa domowego. Jeśli Użytkownik otworzy dwa lub więcej Konta użytkowników, Betsafe musi być o tym fakcie poinformowany przez Użytkowników przebywających we wspomnianym domostwie.&quot;
to z regulaminu. Niby popytalem na livechacie i mozna, ale ciekawi mnie ten punkt i w jaki sposob mialbym to zrobic gdyby sie jednak przyczepili.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Chyba nie mozna jednoznacznie podac jaki buk jest najlepszy,kazdemu odpowiadaja rozne czynniki,jeden woli ladna szate graficzna inny ma to w nosie ale woli wyzsze kursy,jeszcze inny woli czeste promocje,kto inne jeszcze inne faktory.Co ja polecam?-Otoz kilka(kilkanascie) bukow jednoczesnie-co tracimy otwierajac konto u innego buka?Hm-kilka minut cennego zycia,jakie stracimy na wpisywanie danych i ew. wyslanie dokumentow.Ja proponuje otwieranie kolejnych kont u kazdego z dostepnych polecanych bukow,dostajac przy tym odpowiedni bonus.Wazne,zeby kolejne konto otwierac DOPIERO po wyrobieniu otrzymanego bonusu.Potem sami sobie wybierzecie,przy jakim zostac na dluzej.A jak bedziecie chcieli zagrac za GRUBA kase,tu wazny bedzie kurs-posiadajac kilka kont,wybierzecie sobie najwyzszy.Fajna opcja,to trzymanie kasy na MB lub tym podobnych,i wplacanie okreslanej kwoty dokladnie na zaklad,zeby nie trzymac kasy u buka.Kazdy buk ma swoje promocje,ktore moga was zainterowac,ja np,jak przez ok miesiac nie obstawiam nic na WillHill(choc nie tylko),to zaraz dostaje info,ze dlugo nie gram i mi daja freebet za 5 czy 10euro za free,bez zadnych zobowiazan(dla kogos moze to byc smieszne,dla kogos duzo..)
Niektorzy oferuja na poczatek zaklad bez ryzyka czyli zwrot pierwszej stawki za kupon-Np:Stawiamy za max stawke na wybrane zdarzenie-trafiamy?Super-wyplacamy hajs i idziemy do innego buka.Wtopa?-tak samo(ew.jesli to bedzie freebet,to musimy go postawic i zobaczycie co dalej).
Czasem bedzie nas interesowalo jakies spotkanie i konkretny typ,powiedzmy &quot;iles goli+bts+rozne&quot; i co? kto takie zdarzenie ma?Ha! a my posiadamy wiele kont i sobie dobieramy buka...etc
Dla mnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi jaki buk najlepszy,posiadam wiele kont i mi nie przeszkadza szata graficzna czy inne udziwnienia,wazne czy sa wyplacalni a ja gram to co JA chce,a nie to co mi oferuje dany buk
Sorki za brak polskich znakow...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 0

raval

Użytkownik
Witam, nie wiem czy dobry temat ale mam pytanie. Jaki bukmacher oferuje największą ofertę na hokej? chodzi mi głównie o ligę fińską i szwedzką.
 
pdw 1

pdw

Użytkownik
Szukam konkretnego buka
Witam, szukam dobrego buka który ma bardzo dobrą ofertę ogólną oraz live oraz overy w piłce nożnej
Wcześniej wystarczał mi Tobet lecz obecnie wiadomo ;d

Oraz najważniejsza cecha to niska kwota wpłaty

Co polecacie i dlaczego i jaką ma minimalną wpłatę

Pozdrawiam
 
luk83bb 0

luk83bb

Użytkownik
Witam. Z pewnych (wiadomych) powodów rezygnuję z Expekta.
Polećcie mi jakiegoś buka gdzie jest/są:
- rozsądne kursy na piłkę nożną
- przyzwoity live
- ciekawy bonus na start
- wpłaty szybko i NORMALNIE.
W Bet365 przed momentem chciałem wpłacić to najpierw chciał Skrilla (założyłem) a potem nie mogłem wpłacić poprzez Przelewy24 poprzez Skrilla na konto (brak opcji zapłaty z INGBank śląski! - z 20 banków innych jest - mojego brak - chyba, że to od pory zależy i rano będzie ta opcja?).
Edit: Jednak rano mogłem wpłacić normalnie.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Jest masa dobrych buków trzeba samemu szukać, większość ma live i szeroką ofertę, zazwyczaj różnice są w wysokości kursów i bonusów.
Może: Betsson
 
S 31

szynka

Użytkownik
Zaraz, zaraz.. Czy bukmacher może stwierdzić na przykład już po rozliczeniu zakładu, że za dużo wygrałem i anulować mój zakład? Np. jak postawię 100 zł po kursie 1000 i fartem wygram 100 000 zł to mogą mi to rozliczyć jako zakład nieważny? Jeśli tak, to dlaczego niby? Czy takie coś nie jest jawnym złodziejstwem i pogwałceniem praw klienta?
 
S 31

szynka

Użytkownik
mówiłem czysto hipotetycznie, no ale dobra, jak coś to się zgłoszę ???? Skoro kiedyś udało się po kursie 70 to może kiedyś po kursie 1000 ???? Bardziej mi chodzi o to, czy bukmacher może sobie ot tak zerwać umowę ze mną, bo przecież zakład jest pewną umową..
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Zaraz, zaraz.. Czy bukmacher może stwierdzić na przykład już po rozliczeniu zakładu, że za dużo wygrałem i anulować mój zakład? Np. jak postawię 100 zł po kursie 1000 i fartem wygram 100 000 zł to mogą mi to rozliczyć jako zakład nieważny? Jeśli tak, to dlaczego niby? Czy takie coś nie jest jawnym złodziejstwem i pogwałceniem praw klienta?
Bukmacher może wszystko i nikt mu tego nie zabroni. Ja podejrzewam, że jakbyś już trafił to AKO 1000 i wygrał te 100 000 PLN, to bukmacher zamiast patrzeć na Ciebie jak na oszusta, po prostu by Ci tą wygraną wypłacił a sam kupon wykorzystał jako reklamę: &quot;Patrzcie ludzie, nasz gracz wygrał 100 000, to takie proste. Grajcie, a na pewno Wam się poszczęści&quot;. Więcej by mieli z tego pożytku. Na pewno gdyby Cię oszukali, to poruszyłbyś niebo i ziemię, żeby ich oczernić i obsmarować na różnego rodzaju forach. Ty straciłbyś kasę, a bukmacher na swoim wizerunku i wiarygodności.
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Bukmacher może wszystko i nikt mu tego nie zabroni. Ja podejrzewam, że jakbyś już trafił to AKO 1000 i wygrał te 100 000 PLN, to bukmacher zamiast patrzeć na Ciebie jak na oszusta, po prostu by Ci tą wygraną wypłacił a sam kupon wykorzystał jako reklamę: &quot;Patrzcie ludzie, nasz gracz wygrał 100 000, to takie proste. Grajcie, a na pewno Wam się poszczęści&quot;. Więcej by mieli z tego pożytku. Na pewno gdyby Cię oszukali, to poruszyłbyś niebo i ziemię, żeby ich oczernić i obsmarować na różnego rodzaju forach. Ty straciłbyś kasę, a bukmacher na swoim wizerunku i wiarygodności.
Zależy też na jakiego bukmachera trafisz. Betsyf Ci zrobi poprawne ako zapewne (i inne temu podobne też). Ale fakt, reklamą dla nich takie coś jest na pewno.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zaraz, zaraz.. Czy bukmacher może stwierdzić na przykład już po rozliczeniu zakładu, że za dużo wygrałem i anulować mój zakład? Np. jak postawię 100 zł po kursie 1000 i fartem wygram 100 000 zł to mogą mi to rozliczyć jako zakład nieważny? Jeśli tak, to dlaczego niby? Czy takie coś nie jest jawnym złodziejstwem i pogwałceniem praw klienta?
Przypominam tę w sumie smutną* dla gracza z Polski historię:

http://deser.pl/deser/1,83452,5936142,Rekord_swiata__Polak_u_bukmachera_wygral___.html

http://forum.bukmacherskie.com/f98/polak-potrafi-ako-189-000-co-z-tego-betsafe-go-zalatwilo-24956.html

* smutna , bo automatycznie zmniejszyli mu stawkę do..... 3 gr ???? ???? ????

.
 
Do góry Bottom