>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

K 2

kubaa

Użytkownik
rejestrując się na forum jesteś narażony na to że ktoś weźmie pralkę lodówkę na Ciebie i będziesz spłacał latami

zycie to nie je bajka
Jak byś miał głowę i umiał czytać to tam jest napisane że nie warto się rejestrować i GRAĆ. A nie chodzi mi o same rejestrowanie się. Tak to jest jak głowy człowiek nie ma. To się nie udzielaj..
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Jak byś miał głowę i umiał czytać to tam jest napisane że nie warto się rejestrować i GRAĆ. A nie chodzi mi o same rejestrowanie się. Tak to jest jak głowy człowiek nie ma. To się nie udzielaj..
Swoje dane podajesz podczas rejestracji a nie grania. Więc główka pracuje widzę ????
 
charlie71 2

charlie71

Użytkownik
Jak się odniesiecie to tego tematu? Proszę o dokładne wytłumaczenie.Ten kto Ci to powiedział jest idiotą.Dokładniej się nie da tego wytłumaczyć.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam. Mam takie pytanko... Gram w zakładach sts i strasznie denerwuje mnie ten podatek od wygranej...
Podatek od wygranych pobierany jest dopiero od kwoty 2280zł - zatem tak reguluj stawki i kursy , aby tej w/w kwoty nie przekraczać , czyli rozdzielaj grę na kilka kuponów.

A może miałeś na myśli nie podatek od wygranych a 12% podatek obrotowy?
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Witam!
Jako iż zaczynam się w to bawić, mam kilka pytań do użytkowników ktorzy juz troche się znają na rzeczy. Jestem uczniem i nie ukrywam ze wiąże nadzieje że przyniesie mi to jakieś zyski rzedu 300-400 zł w skali miesiąca.Nie wiem czy jest to możliwe na początek, bo jak czytam to forum to natykam się na posty że ludzie żyją tylko i wyłącznie z tego. Dobrze teraz moje pytania do was:
1. Jakie porady dla nowicjusza aby nie przegrać już na samym starcie i powoli wchodzić w świat zakładów
2. Jakie dyscypilny obstawiać najlepiej
3. Ja obstawiając dziś kupon weszły mi 2/5 meczy. Głownie patrzyłem po kursie i po tabeli ligowej na Fortunie, a wy skąd bierzecie informacje o drużynie na którą chcecie postawić &quot;grube miliony&quot;
4. Może macie jakieś pewne typy na jutro (05.01.2014), ponieważ chciał bym rozmnożyć trochę kapitał początkowy.
Proszę o wyrozumiałość.
Dziekuje i Pozdrawiam! ????
spróbuj sobie na początek Expekt albo Betclic bo masz tam pierwszy zakład bez ryzyka i to za niemały hajsik bo 222zł lub 200zł. Jak chcesz zrobić 300-400zł złoty zysku to tworzysz kuponik o kursie 2.5-3.0 i jeśli wejdzie to jesteś zarobiony a jak nie to zwrot kasy. Dyscyplina dowolna - na wszystkim można wygrać i przegrać - wszędzie zawodzą pewniaki i wszędzie są niespodzianki (Ja polecam NBA i tenis).
Polecam buki internetowe z wiadomych względów, jak chcesz najpierw obcykać &quot;co i jak&quot; w internecie to możesz sobie za małe stawki pograć nie wiem choćby na bet-at-home.
Pozdrawiam
 
adarq 33

adarq

Użytkownik
Internetowy buk
Witam, mam następujące pytania:
-Czy w każdym internetowym buku od razu wołają o skan dowodu podczas rejestracji?
-Czy jak chcę wypłacić na konto inne niż podane podczas rejestracji to też wołają o jakieś skany dowodów tej osoby, do której należy konto?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
-predzęj czy później zawołaja, więc najlepiej wyslac im od razu
-wyplacac mozna na swoje konto bankowe
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Każdy porządny buk prędzej czy później poprosi o dowód. Znany z tego że nie weryfikuje tożsamości jest między innymi Bet at home
 
adarq 33

adarq

Użytkownik
Ale - jest to dla bahu, że mają kijowe kursy. Ted, napisałeś, że wypłacać można na swoje konto bankowe. Chodzi Ci, że TYLKO na swoje? Czy obojętnie na jakie i ich to już nie interesuje.
 
darecki. 0

darecki.

Użytkownik
Witam! Jestem nowy na tym forum i nie wiem czy to dobre miejsce, ale spróbujmy.

Gram już blisko trzy lata, ale nigdy przez neta. Ostatnio sobie pomyślałem, czy by nie spróbować bawić się w to przez neta, jednak nie wiem, który bukmacher byłby idealny na początek zabawy internetowej. Zatem zwracam się do Was z prośbą o pomoc w jego wyborze.

Szukam takiego, który:
- miałby w miarę bogatą ofertę dla swoich graczy.
- kursy byłyby na całkiem niezłym poziomie.
- poziom wypłacania pieniędzy był stosunkowo nisko ustawiony, słyszałem, że są takie, w których wypłacać można dopiero po przekroczeniu 80zł, dla mnie to troszkę za dużo.
- taki, któremu można w miarę zaufać, a słyszałem, że jest wiele takich buków, które nie wypłacają pieniędzy, choć nie wiem czy to prawda.

Bardzo prosiłbym Was o pomoc i radę doświadczonych graczy. Pozdrawiam! ;)
 
K 13

kermitzaba

Użytkownik
Witam, widzę ze promujecie na stronie głównej buka betcklick, jestem początkującym jeśli chodzi o buka internetowego i zastanawiam się gdzie założyć konto. Nie mam kart kredytowych, interesuje mnie w razie czego jedynie przelew bankowy. Najelpei gdyby buk był polski, nie chodzi o sam język ale i siedzibę itd. zawsze łatwiej w razie potrzebu kontaktować się z nimi. Dziękuję za odpowiedź.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Marathonbet ma przelew od 252zl.
Mają live chat 24/7. Fajne kursy, dużo zdarzeń.

Myślę ze ewentualnie bet365. Maja polski live chat, dużo opcji wypłaty i spłaty. Dobra oferta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 14

matall

Użytkownik
Darecki - Sportingbet ma wypłaty od 40 zł,
Expekt - bez ograniczeń (chyba ;] )
Ofertę mają na tyle bogatą, że wystarczy w zupełności.... ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam, widzę ze promujecie na stronie głównej buka betcklick, jestem początkującym jeśli chodzi o buka internetowego i zastanawiam się gdzie założyć konto. Nie mam kart kredytowych, interesuje mnie w razie czego jedynie przelew bankowy. Najelpei gdyby buk był polski, nie chodzi o sam język ale i siedzibę itd. zawsze łatwiej w razie potrzebu kontaktować się z nimi. Dziękuję za odpowiedź.
Polskie firmy bukmacherskie umożliwiające grę w necie to STS, Fortuna, Milenium i Totolotek.
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Czy jest w jakimś buku taka oferta na początek jak w betssonie? Że jak nie wpadnie pierwszy typ, to potem muszę tylko raz obrócić i dostanę to co postawiłem + wygrana, a nie samą wygraną jak w Sportingbet? Betclic mnie nie interesuje
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
MOże się ktoś wypowiedzieć na temat Marathonbeta ? Jak u nich z limitami ?
Dostałem po tygodniu, ale od razu przyznaję się grałem - surebety. To był niestety okres moich &quot;błędów i wypaczeń&quot; i szukania własnej drogi w bukmacherce. Bardzo żałuję bo buk naprawdę dobry, świetne kursy, dużo rynków i moje ulubione handi azjatyckie. Słyszałem jednak, że szybko limitują i osoby nie grające surków, ale tego osobiście nie wiem.
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Polecam ci Marathonbet. Nie ma żadnego problemu z wypłatami, czat również mają po polsku jeśli o to poprosisz. Kursy wiadomo, rewelacyjne. Trudno innemu bukowi się do nich zbliżyć no może jedynie Pinnacle. Bardzo duży rynek i fajna przejrzysta strona. Dla mnie najlepszy buk. Polecam!
 
M 0

mackoostry

Użytkownik
Co radzicie do grania singli lepiej bet365 czy bet at home gdzie robią większe problemy z wypłatami i ograniczenia ?
 
G 27

gumos

Użytkownik
Mack bah i bet365 sa wyplacalni i nie robia zadnych problemow z wyplatami a do grania singli zdecydowanie polecam pinnacle ;-)
 
Do góry Bottom