>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin dzis nie działa Tylko mi ?

R 0

rogerwilco

Użytkownik
A wypłacasz po raz pierwszy?


Konto mam od kilku lat lecz wypłacam po raz pierwszy.. zrobiłem przelew w wysokości 200zł opcją &quot;Przelewy24&quot; i od razu postawiłem całość i wygrałem 300zł, było to 12.02.2013 r. Wypłatę zleciłem wczoraj tj. 13.02.2013 r. Skan dowodu wysłałem juz pare lat temu ale dla pewności wczoraj ponownie to uczyniłem.
 
B 2

bvito123

Użytkownik
Ale to są jaja włoska i francuska strona bwin działa bez zarzutu, ale nie można się na niej zalogować????? co ten buk robi?
czy ktoś wie?
 
scorehunting 0

scorehunting

Użytkownik
gdyby raz na jakiś czas do spamu, który mi wysyłają dorzucili informację awizującą coś takiego, nie było by tematu. pierdziele.
edit:
właśnie dostałem się na stronę z wyniku wyszukiwarki. więc jednak nie takie pierdziele.
 
prosty 20

prosty

Użytkownik
Działa, ale pada co chwila albo wgrywa się miliard lat.

Ostatnimi czasy Bwin strasznie sobie u mnie zbiera ...
Delikatnie mówiąc sobie grabi. Jak by nie mogli dać info, że w jakiś godzinach będą problemy. Oni myślą, że konkurencja śpi, a oni to święte krowy?
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Bwin mnie dobija !!!!!! nie da się zalogować ! komuś się udało ? koledze odpowiedzieli na e-mail, że jakąs renowację robią czy coś. tragedia miałem plan na kornery i już sobie nie zagram, bo nikt nie ma takiej oferty. ten buk jest beznadziejny ! Jak ktoś się zalogował niech napisze jak to mu się udało i jakiej przeglądarki używa, jeśli to cokolwiek zmieni. ja próbowałem ze swojego tel także się logować, bez szans, a także z 3 komputerów. Nic nie poradze ????
 
prosty 20

prosty

Użytkownik
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wyniki i kursy na live są aktualizowane jak by strona działała normalnie.
 
R 0

rogerwilco

Użytkownik
Ja przy 1 wypłacie musiałem potwierdzić tożsamość może powinieneś uczynić to samo??
Wysłałem skan dowodu kilka lat temu i wczoraj zaraz po dokonaniu wypłaty.
Cały czas jest komunikat na stronie &quot;oczekiwanie na weryfikacje&quot;.
Wie ktoś może jak wygląda sprawa z anulowaniem wypłaty ?? Szybko pieniądze są na koncie bwin ??
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Ale dziadostwo. Jak już się zaloguje to albo 0 zł na koncie albo jakieś błędy na live????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 4

tomasz-76754

Użytkownik
No ja tez mam problem z logowaniem, trzeba próbować milion razy żeby udało się zalogować. W końcu udało mi zalogować, ale strona chodzi tragicznie. A i jeszcze jedno nie wiem co porobili z kasynem, bo dość często gram w european roulette pro i do wczoraj stawka minimalna na obstawienie np. czarnych wynosiła 20 groszy, a teraz po tych problemach technicznych podnieśli stawkę minimalna na 4 złote!! tez tak macie??
 
Do góry Bottom