>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin dzis nie działa Tylko mi ?

master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
wrzucałem, wrzucałem do kotła, a oni wylogowali mnie w najlepszym momencie i padła bramka dla genk i gol w madrycie. tragedia !
 
P 0

pele_1983

Użytkownik
Witam
W dniu 12.02 zleciłem wypłatę na moneybookers. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy. Pisałem e-maile do polskiego supportu i angielskiego. Nie otrzymałem nawet żadnej odpowiedzi.
Czy mieliście może podobny problem???
Pozdrawiam
 
P 0

pilarulg

Użytkownik
Mi się nie udalo wogóle od dwóch tygodni. kolejny raz weryfikuja mi konto i mam blokade na jakiekolwiek wyplaty.
 
radegast 141

radegast

Użytkownik
Witam,
Panowie możecie się zalogować na Bwin? Bo u mnie znowu wyskakuje komunikat by spróbować później... Nie pytałbym, ale pomyliłem się dzisiaj przy wpisywaniu hasła i się boję, że mi konto zablokowali.
Swoją drogą to co się ostatnio dzieje z tym bukiem to jakaś tragifarsa ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam

W dniu 12.02 zleciłem wypłatę na moneybookers. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy. Pisałem e-maile do polskiego supportu i angielskiego. Nie otrzymałem nawet żadnej odpowiedzi.
Czy mieliście może podobny problem???

Pozdrawiam
Odpowiedź to po co najmniej 2 tygodniach dostaniesz ich support bardzo wolno odpowiada ja jakiś miesiąc temu wypłacałem paredziesiąt złotych to wypłata na moneybookers w 2 godziny doszła a tak długie odpowiadanie ich supportu zapewne spowodowane jest tym że jeden support obsługuje wszystkich klientów bukmacherów z grupy Bwinparty czyli bwin gamebookers partybet. Przedwczoraj na partybet się zarejestrowałem jak chciałem depozyt wpłacić to pisało info że najpierw trzeba rozmowę telefoniczną z supportem odbyć nie wiem po co, mam nadzieje że przed wpłatami i wypłatami na bwin i gamebookers nie będzie takich jaj.
 
Do góry Bottom