>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

peja 1

peja

Użytkownik
Ej ja mam takie pytanko :

&quot; nazwa odbiorcy cd &quot; wystarczy napisać : &quot; Borsegasse11/ Top Floor, 1010 Wien &quot; czy trzeba do tego dodać jeszcze Deutsche Bank Polska S.A, czy tego Deutsche Bank... nigdzie nie trzeba wpisywać ??

Proszę o odpowiedź...
 
D 0

daniel1001

Użytkownik
Mam takie pytanie bo chciałem wypłacić pieniądze z tego co tu czytałem tzreba zrobić skan dowodu ale przez pomyłke wpisałem złą date urodzenia i mam takie pytanie czy to czemuś przeszkadza ???? Wypłacą mi pieniądze ???? Reszta danych się zgadza
 
C 0

cycbabimost

Użytkownik
wypłata kasy
siemka
wplacalem kase na BAW karta, i teraz chce pieniadze z BAW wyplacic przez MonneyBookers, ale zeby wyplacici kase na MB to mosial bym wczesniej wplacic jakas kase z MB do BAW tak?? wiec jezeli przeleje 40zl (min wpłata) z MB na BAW a potem od razu cala kwote z BAW na MB to wszystko bedzie ok??
 
H 0

hans00

Użytkownik
Wplaca kase do bwin czy nie wplacac? Przelewem na poczcie. Nie bedzie zadnych wałów? Bo mam watpliwosci, niektorym kasa przepadla :| Jakie sa wasze opinie?
 
H 0

hans00

Użytkownik
Czyli mam sie przefatygowac osobiscie do banku itam wplacic? (do banku, wktorym mam konto czy obojetnie jakim?) Dobrze rozumiem? Bo żadnego konta internetowego nie mam. Z gody thx za odpowiedz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Idziesz do swojego banku, tam gdzie masz konto bankowe. Wypełniasz druczek, wpisując na nim wszystkie dane. Podchodzisz do okienka i gotowe
 
F 0

foxhounds

Użytkownik
Witam,
Założyłem konto na BetAndWin na swoje dane. Jednak konto w banku posiada brat, zameldowany na ten sam adres. Również brat ze swojego konta wyśle mi pieniądze na moje konto w BAW. Czy przy wypłacie pieniędzy nie będzie żadnych problemów?
Skan mojego dowodu osobistego wyśle.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Założyłem konto na &lt;u&gt;Betandwin&lt;/u&gt; na swoje dane. Jednak konto w banku posiada brat, zameldowany na ten sam adres. Również brat ze swojego konta wyśle mi pieniądze na moje konto w &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt;. Czy przy wypłacie pieniędzy nie będzie żadnych problemów?
Skan mojego dowodu osobistego wyśle.
Było już na tem temat dużo pisane! Aby wypłacić kase z BAW do banku, należy mieć właśne konto, na takie same dane co konto w BAW!!
Ale masz inne wyjście. Kase z BAW przelej na konto MB ;)
 
matbu 0

matbu

Użytkownik
Dokładnie, ja tylko pzrelewam kase z MB, mam tez konta bankowe ale wole kupic od kogoś MB. Ma to 2 oczywiste zalety: kasa nie idzie 2-3 dnia ale 1 minutę, a poza tym mają tylko mój mail i nie wiedzą de fakto na kogo jest konto w MB
 
W 0

wania

Użytkownik
Wypolata z Bwin nie jest trudna jezeli nikt nie sprawia im klopotow a jest to bukmacher ktory potrafi przywalic sie do wszystkiego POZDRO
 
W 0

wania

Użytkownik
Siemka mam do was pytanie ile dni trwa wyplata z bwinu na MB dzis zrobilem wyplate na MB kiedy bede ja tam mial&gt;&gt;??
 
Do góry Bottom