>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam! W srode zrobiłem przelew z baw na konto bankowe, ale pomyliłem sie w numerze konta, wczoraj wysłałem im nawet skan dowodu osobistego....Od tego czasu napisałem kilka e-miala z wyjasnieniem i zapytaniem kiedy zwróca mi kase! NA ZADEN NIE ODPISALI:/ Wy wiecie po jakim czasie oddadza kase na moje konto?!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam ponownie...juz mam ta kase na koncie, lecz mam problem z przelem b.bym prosił aby ktos kto ma konto w baw napial do mnie i pomogł mi zrobic poprawny przelew....
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Przy wyplacie przez moneybookers - ile sie czeka?? Jak w expekcie - 2 dni czy jak w GB - kilka minut czy.....I L E ? ????
 
R 0

rafioso

Użytkownik
Mam pytanie: Czy jeśli chce wypłacic kase na swoje konto, z ktorego wczesniej dokonywalem juz wplat, to musze przesylac im skan dowodu? CZy cos poza kodem Swift i Iban jest mi potrzebne? jak długo trwa przelew z ich konta na moje?
Pytam bo mam większą sumę do wypłaty, a będę to robił po raz pierwszy.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Skan dowodu zawsze jest potrzebny przy pierwszej wypłacie. Iban i Swift o ile pamietam też były potrzebne. Co do czasu przelewu, to mnie miło zaskoczyli bo po zaakceptowaniu przez nich wypłaty na drugi dzień miałem pieniądze na koncie. Ale to było jeszcze jak wypłacali z polskiego konta.
 
J 0

januszjanusz

Użytkownik
Mam problem z wysłaniem skanu dowodu.Wysyłałem go juzdwukrotnie i zawsze otrzymuje takiego emaila Delivery Status Notification (Failure). A dzisiaj mi przyszło na maila że nie wysłałem jeszcze dowodu. Ma ktoś pojęcie o co chodzi?
 
B 0

brit

Użytkownik
Witam, właśnie zjawiłem się na forum (i zacząłem zabawę w typowanie wyników) ???? )))

O Bwin wypowiem się pozytywnie:
zalogowałem się tuż przed Świętami, wpłacając ustawowe 40PLN.Otrzymałem więc bonus dla nowegp gracza w wysokości 20PLN.W ciągu kilku dni powiększyłem ta skromną sumkę do nieco większej - wciąż skromnej jednak pozwalającej wystapić o wypłatę pieniędzy, co niezwłocznie uczyniłem aby &quot;sprawdzić&quot; bwin.
27.12. wystąpiłem o wypłatę, 28.12. uzyskałem potwierdzenie &quot;przyjęcia roszczenia&quot; i przypomnienie o wymaganym skanie dowodu.29.12. wysłałem zdjęcie dowodu osobistego zrobione telefonem.02.01. rano dostałem potwierdzenie skierowania kwoty do wypłaty, tegoż dnia popołudniu pieniadze były na moim koncie bankowym (PKO BP).

Życzę sobie i wszystkim, żeby tak zawsze to działało.

Pozdrawiam,
Brit.
 
S 0

szimi

Użytkownik
witam!

wlasnie chcialem dokonac przelewu ale nie moge poniewaz w nie znam adresu banku :roll:

wie ktos co tam trzeba wpisac? zaznaczam ze pole to jest wymagane do wypelnienia.

dzieki za wszelkie info.
 
pipper 0

pipper

Użytkownik
Mam takie pytanko: czy wystarczy im wyslac przod(tam gdzie zdjecie) dowodu osobistego?? czy trzeba dwie strony?? Prosze o szybka odpowiedz.
 
pipper 0

pipper

Użytkownik
We wtorek zlecilem wyplate z Bwin, odrazu im wyslalem skan dowudu i do dzisiaj nie przyslali mi potwierdzenia skierowania kwoty do wypłaty. Co jest grane??

Pzdr i czekam na odpowiedz co mam zrobic.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
We wtorek zlecilem wyplate z Bwin, odrazu im wyslalem skan dowudu i do dzisiaj nie przyslali mi potwierdzenia skierowania kwoty do wypłaty. Co jest grane??

Pzdr i czekam na odpowiedz co mam zrobic.
Spróbuj wysłać jeszcze raz e-mail. Jeżeli to nie pomoże czekaj do przyszłego tygodnia
 
pipper 0

pipper

Użytkownik
We wtorek zlecilem wyplate z Bwin, odrazu im wyslalem skan dowudu i do dzisiaj nie przyslali mi potwierdzenia skierowania kwoty do wypłaty. Co jest grane??

Pzdr i czekam na odpowiedz co mam zrobic.
Spróbuj wysłać jeszcze raz e-mail. Jeżeli to nie pomoże czekaj do przyszłego tygodnia
dzisiaj naszczescie wyslali potwierdzenie wyplaty, troche to dlugo trwalo i nerwow zezarlo :-? Juz nie wroce chyba wiecej do tego buka, teraz wplacam pieniadze na gb i gram dalej.
 
Do góry Bottom