>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Co zrobic w sytuacji jesli na dane konto wplacilo sie.pieniadze nie ze swojego konta.bankowego . Dodatkowo otrzymalem emaila od nich zeby zweryfikować konto.na ktore chcialo sie zlecic wyplate chcą screen danych konta.bankowego z ktorego poszla wplata i jednoczesnie wypłata. W emailu od.nich pisze ze dane konto bankowe zostalo juz uzyte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lanski 700

lanski

Użytkownik
Nie polecam śmierdzącego Bwinu. Nie dość,że z wypłaty 1006zł pobrali mi ponad 30zł prowizji to już czekam prawie 2 doby na wypłatę na Skrill od nich a wypłata nie została nawet przez nich jeszcze zweryfikowana
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie polecam śmierdzącego Bwinu. Nie dość,że z wypłaty 1006zł pobrali mi ponad 30zł prowizji to już czekam prawie 2 doby na wypłatę na Skrill od nich a wypłata nie została nawet przez nich jeszcze zweryfikowana
ja czekam od poniedziałku:mrgreen:
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Ja do tej pory nie mam nawet zweryfikowanej wypłaty a mineło już 41h od zlecenia.
A jakie kwoty wypłacaliście?
Może to od tego zależy bo ja myślę,że mają problemy finansowe bo nie znam innego miejsca gdzie by tak zwlekali z wypłatą na Skrill
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja do tej pory nie mam nawet zweryfikowanej wypłaty a mineło już 41h od zlecenia.
A jakie kwoty wypłacaliście?
Może to od tego zależy bo ja myślę,że mają problemy finansowe bo nie znam innego miejsca gdzie by tak zwlekali z wypłatą na Skrill
Od jakiegoś czasu co prawda nie gram w Bwin, ale miałem podobne sytuacje. Raz wypłata przyszła po ok. 24h, a raz po jakichś zmianach u nich czekałem bagatela 5 dni. Zatem cierpliwości. Myślę, że maksymalnie do jutra powinieneś otrzymać środki. Jak nie, to zagadaj do suportu.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Ja raz czekałem 4 dni, zadzwoniłem do nich (nr podany na stronie, Gilbartar) i następnego dnia kasa była na koncie. Rozmowa po Polsku.
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Ja miałem smartfona w lombardzie którego musiałem odebrać i po 3 dniach czekania się wkurwiłem i cofnąłem wypłatę i wszystko wtopiłem w kasynie i pokerze(3 razy z rzędu miałem fulla i przegrałem
)
Ogólnie zamknął bym u nich już konto ale mają czasem dobre promocji bez depozytu jak np teraz zdrapki
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ktoś czeka obecnie na wypłatę skrill z niedzieli? W niedzielę w nocy zleciłem wypłatę, do teraz cisza. Te 3 dni robocze to u nich obecnie standard na zatwierdzanie wypłat?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ktoś czeka obecnie na wypłatę skrill z niedzieli? W niedzielę w nocy zleciłem wypłatę, do teraz cisza. Te 3 dni robocze to u nich obecnie standard na zatwierdzanie wypłat?
Jakie 3 dni? Dzisiaj po południu powinines miec. I minął dopiero 1 dzien. Dzień trwa 24h xd a nie od wschodu do zachodu;_ 3 dni robocze to średni czas oczekiwania 1 dzień na zatwierdzenie i jeden na otrzymanie. W niedziele zleciłeś w pn wysłali dzisiaj powinienes miec. Zależy też o której zlecisz jak rano to następnego dnia powinienes miec jak wieczorem to dopiero następnego dnia wyślą
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja z soboty na niedzielę, w niedzielę koło 2 w nocy. I cały czas czeka na zatwierdzenie u mnie. Nie wiem może dlatego, że bardzo długo tam nie grałem. Ostatni raz wypłacane w 2011 roku. Mogą chcieć teraz jeszcze jakieś dokumenty? Jak dzisiaj nic się nie zmieni w statusie, to napiszę do nich ocb. :)
 
Do góry Bottom