>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Co zrobic w sytuacji jesli na dane konto wplacilo sie.pieniadze nie ze swojego konta.bankowego . Dodatkowo otrzymalem emaila od nich zeby zweryfikować konto.na ktore chcialo sie zlecic wyplate chcą screen danych konta.bankowego z ktorego poszla wplata i jednoczesnie wypłata. W emailu od.nich pisze ze dane konto bankowe zostalo juz uzyte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lanski 700

lanski

Użytkownik
Nie polecam śmierdzącego Bwinu. Nie dość,że z wypłaty 1006zł pobrali mi ponad 30zł prowizji to już czekam prawie 2 doby na wypłatę na Skrill od nich a wypłata nie została nawet przez nich jeszcze zweryfikowana
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie polecam śmierdzącego Bwinu. Nie dość,że z wypłaty 1006zł pobrali mi ponad 30zł prowizji to już czekam prawie 2 doby na wypłatę na Skrill od nich a wypłata nie została nawet przez nich jeszcze zweryfikowana
ja czekam od poniedziałku:mrgreen:
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Ja do tej pory nie mam nawet zweryfikowanej wypłaty a mineło już 41h od zlecenia.
A jakie kwoty wypłacaliście?
Może to od tego zależy bo ja myślę,że mają problemy finansowe bo nie znam innego miejsca gdzie by tak zwlekali z wypłatą na Skrill
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja do tej pory nie mam nawet zweryfikowanej wypłaty a mineło już 41h od zlecenia.
A jakie kwoty wypłacaliście?
Może to od tego zależy bo ja myślę,że mają problemy finansowe bo nie znam innego miejsca gdzie by tak zwlekali z wypłatą na Skrill
Od jakiegoś czasu co prawda nie gram w Bwin, ale miałem podobne sytuacje. Raz wypłata przyszła po ok. 24h, a raz po jakichś zmianach u nich czekałem bagatela 5 dni. Zatem cierpliwości. Myślę, że maksymalnie do jutra powinieneś otrzymać środki. Jak nie, to zagadaj do suportu.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Ja raz czekałem 4 dni, zadzwoniłem do nich (nr podany na stronie, Gilbartar) i następnego dnia kasa była na koncie. Rozmowa po Polsku.
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Ja miałem smartfona w lombardzie którego musiałem odebrać i po 3 dniach czekania się wkurwiłem i cofnąłem wypłatę i wszystko wtopiłem w kasynie i pokerze(3 razy z rzędu miałem fulla i przegrałem
)
Ogólnie zamknął bym u nich już konto ale mają czasem dobre promocji bez depozytu jak np teraz zdrapki
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ktoś czeka obecnie na wypłatę skrill z niedzieli? W niedzielę w nocy zleciłem wypłatę, do teraz cisza. Te 3 dni robocze to u nich obecnie standard na zatwierdzanie wypłat?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ktoś czeka obecnie na wypłatę skrill z niedzieli? W niedzielę w nocy zleciłem wypłatę, do teraz cisza. Te 3 dni robocze to u nich obecnie standard na zatwierdzanie wypłat?
Jakie 3 dni? Dzisiaj po południu powinines miec. I minął dopiero 1 dzien. Dzień trwa 24h xd a nie od wschodu do zachodu;_ 3 dni robocze to średni czas oczekiwania 1 dzień na zatwierdzenie i jeden na otrzymanie. W niedziele zleciłeś w pn wysłali dzisiaj powinienes miec. Zależy też o której zlecisz jak rano to następnego dnia powinienes miec jak wieczorem to dopiero następnego dnia wyślą
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja z soboty na niedzielę, w niedzielę koło 2 w nocy. I cały czas czeka na zatwierdzenie u mnie. Nie wiem może dlatego, że bardzo długo tam nie grałem. Ostatni raz wypłacane w 2011 roku. Mogą chcieć teraz jeszcze jakieś dokumenty? Jak dzisiaj nic się nie zmieni w statusie, to napiszę do nich ocb. :)
 
Do góry Bottom