>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

T 41

tobi

Użytkownik
Jakie tempo ostatnio przy wypłatach na konto bankowe? Jeśli wczoraj wypłaciłem. Ktoś wypłacał może ostatnio?
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Celeb poker ... wpłacałem kartą ..
Zleciłem wypłate ... oczywiście zażądali skany dowodu i karty ... ok zrobiłem wysłałem ale kasy nie chcą wypłacić bo zamazałem na dowodzie nr seryjny i pesel ... lol ?
Na hu. im nr seryjny i pesel mojego dowodu ?? wtf ? mają prawo mi odmówić wypłaty ze względu że niechce im podać nr seri dowodu i pesel ?????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Celeb poker ... wpłacałem kartą ..
Zleciłem wypłate ... oczywiście zażądali skany dowodu i karty ... ok zrobiłem wysłałem ale kasy nie chcą wypłacić bo zamazałem na dowodzie nr seryjny i pesel ... lol ?
Na hu. im nr seryjny i pesel mojego dowodu ?? wtf ? mają prawo mi odmówić wypłaty ze względu że niechce im podać nr seri dowodu i pesel ?????
A wiesz z czego składa się numer PESEL? Po to właśnie chcą od Ciebie zobaczyć PESEL bo tam jest Twoja data urodzin. Po co im seria dowodu nie wiem...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ja zleciłem wypłatę w czwartek formą mb co taka wypłata idzie max 2dni i do tej pory nie mam lecz mnie to nie dziwi i jestem spokojny bwin nie raz i kasę trzyma 5 dni ale zaczyna mnie ten buk ostro wkurzać pomału bo zawsze miałem wypłaty do max 2dni
Wypłacili już Ci na MB , bo w moim przypadku też ostatnio długo nie przelewają też na MB.:;/:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Osobisty...? Obawiam się, że nie...
Ale jak jesteś(cie) w pobliżu Wiednia w Austrii to można wpaść i zapytać ;)
Adres:
BWIN Interactive Entertainment AG BORSEGASSE 11 A-1010 WIEDEŃ
Na konto innej osoby zgodnie z regulaminem bukmachera nie można wypłacać...
Wypłacili już Ci na MB , bo w moim przypadku też ostatnio długo nie przelewają też na MB.:;/:
Na konto bankowe dziś dostałem kasę. 1 dzień roboczy szła.
 
danni 8

danni

Użytkownik
Witam!

Wypłaciłem dzisiaj kasę na swoje konto bankowe. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że pieniądze wypłaciłem przez pomyłkę na moje konto walutowe euro a nie na złotówkowe... Co się stanie z moimi pieniędzmi? Grałem złotówkami więc czy ta kasa zostanie po niekorzystnym dla mnie kursie przeliczona na euro, czy może wypłata zostanie anulowana? Właściwie dostałem potwierdzenie, że wypłata została przyjęta do realizacji...
 
P 0

pawel2277

Użytkownik
Pytanie
Witam. Jakiś czas temu (7,8 miesięcy) założyłem konto na Bwin. Do dzisiejszego dnia nie dokonałem na nie żadnej wpłaty ani nie wysłałem im skanu dowodu. Moje pytanie jest następujące:
Czy jak teraz kupie kupon Ukash i dokonam wpłaty na konto to nie będzie żadnych problemów ?
Czy jak ugram coś z tych pieniędzy a dopiero potem założę konto bankowe i wyślę skan dowodu nie będzie problemów ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam. Jakiś czas temu (7,8 miesięcy) założyłem konto na Bwin. Do dzisiejszego dnia nie dokonałem na nie żadnej wpłaty ani nie wysłałem im skanu dowodu. Moje pytanie jest następujące:
Czy jak teraz kupie kupon Ukash i dokonam wpłaty na konto to nie będzie żadnych problemów ?
Czy jak ugram coś z tych pieniędzy a dopiero potem założę konto bankowe i wyślę skan dowodu nie będzie problemów ?
1- nie będzie problemów,
2- jak wyżej. O skan poproszą Ciebie w momencie zlecenia pierwszej wypłaty.
Witam!
Wypłaciłem dzisiaj kasę na swoje konto bankowe. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że pieniądze wypłaciłem przez pomyłkę na moje konto walutowe euro a nie na złotówkowe... Co się stanie z moimi pieniędzmi? Grałem złotówkami więc czy ta kasa zostanie po niekorzystnym dla mnie kursie przeliczona na euro, czy może wypłata zostanie anulowana? Właściwie dostałem potwierdzenie, że wypłata została przyjęta do realizacji...
Zostanie Ci to przewalutowane. Zawsze przynajmniej minimalnie traci się na takiej operacji...
 
P 0

pawel2277

Użytkownik
Ajj dobrze że nic tam nie wpłacałem tylko najpierw wysłałem skan dokumentów..
Wychodzi na to że w chwili założenia konta nie miałem 18 lat, a gdy wysłałem im skan dowodu zablokowali mi konto..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ajj dobrze że nic tam nie wpłacałem tylko najpierw wysłałem skan dokumentów..
Wychodzi na to że w chwili założenia konta nie miałem 18 lat, a gdy wysłałem im skan dowodu zablokowali mi konto..
Tego wcześniej nie napisałeś czemu nie wysłałeś kiedyś skanów...
Każdy bukmacher wymaga aby być pełnoletni w momencie rejestracji konta.
 
S 1

sado222

Użytkownik
Orientuje sie ktos ile moze isc kasa przelewem na konto bankowe? Zlecilem w niedziele,mysliscie,ze jutro powinienem miec juz hajs na koncie?
 
lulek2222 0

lulek2222

Użytkownik
Pewnie to pytanie padło, ale temat jest trochę za długi, aby go całego przeglądać. A mianowicie- Czy można dokonać wypłaty bez skanu dowodu, ponieważ konto zarejestrowane jest na mnie, data urodzenia jest podana mojego ojca (za jego zgodą), co zrobić?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Orientuje sie ktos ile moze isc kasa przelewem na konto bankowe? Zlecilem w niedziele,mysliscie,ze jutro powinienem miec juz hajs na koncie?
W praktyce do 2 dni idzie...w niedziele wypłata we wtorek kasa na koncie.

Pewnie to pytanie padło, ale temat jest trochę za długi, aby go całego przeglądać. A mianowicie- Czy można dokonać wypłaty bez skanu dowodu, ponieważ konto zarejestrowane jest na mnie, data urodzenia jest podana mojego ojca (za jego zgodą), co zrobić?
Takiego czegoś jeszcze nie słyszałem... a już wiele kombinacji czytałem...
Jeśli poproszą Ciebie o skan to masz spory problem. Pewnie jesteś niepełnoletni...
Obstawiam, że zablokują Ci konto...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zmiana sposobu wypłaty nic nie zmienia. Zasadą jest weryfikacja danych przez bukmachera bwin.
 
lulek2222 0

lulek2222

Użytkownik
Rozumiem, że zasadą jest weryfikacja danych, ale jeżeli na koncie MB mam takie same dane jak na koncie bwin?
#Edit: Wypłatę udało się zrealizować bez skanu dowodu ????
 
J 0

jarazzz

Użytkownik
Niestety przeszukalem pare stron w tematach i nie moglem nic znalezc.. zalozylem wczoraj konto na Bwin i zrobilem przelew przez mBank (na ich stronie przy tej opcji jest ze do 7 dni) ile dni wam szedl taki przelew ?? aha i przy przelewie nie napisalem adresu odbiorcy bo nie bylo info tam gdzie nr konta byl ten moj nr odniesienia itp.
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
Widzę, że nie tylko u mnie długo idzie wypłata na MB. Pierwszy raz od nich wypłacam, skan dowodu już dawno im dałem, support napisał mi, że wypłata jest już na ostatnim etapie realizacji no ale od piątku to chyba zdecydowanie za długo szczególnie, że to na MB
 
Do góry Bottom