>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cala Sprawa Berbeć, madrydreal, Wania, itp

Status
Zamknięty.
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Madridreal pozyczyl ode mnie 220zl, mial oddac sporo czasu temu, nie oddal potem cos sie migal, a teraz czekam jeszcze 2 dni, jezeli do srody nie zobacze kasy na moim koncie bankowym badz moneybookers, skladam wniosek na policje.
 
R 0

robert-19925

Użytkownik
BB pamiętasz użytkownika &#39;&#39;tymczasowy&#39;&#39; ile to już mineło, ile to już razy pisałeś w poniedziałek oddam i to wszystko o 10 zł. Dlaczego jesteś takim nieudacznikiem, dlaczego nie ruszysz dupska i nie pójdziesz do pracy. Ja ci chciałem pomóc pozyczając pieniądze a ty mnie w taki sposób zrobiłeś... gdybym wiedział że mnie okradniesz na tak małą kwote to wolałbym dać 10 zł Panu który prosi o papierosa pod moim blokiem.Nie mam pytań.

Ludzie nie pozyczajcie nikomu pieniedzy ktorzy chcą je wplacic... na zakłady! I tak je przegra a wtedy problem z oddaniem tak jak np Uzytkownik BB internetowy narkoman co nie potrafi przegrywać i zawsze przegrywa.
 
B 0

bbb

Użytkownik
A czytałeś co napisałem wyżej? Jeśli ktomuś co wisze niech napisze na PW. Wyślij mi swoje MB to dostaniesz swoje 10zł.
 
R 0

robert-19925

Użytkownik
Madridreal pozyczyl ode mnie 220zl, mial oddac sporo czasu temu, nie oddal potem cos sie migal, a teraz czekam jeszcze 2 dni, jezeli do srody nie zobacze kasy na moim koncie bankowym badz Moneybookers, skladam wniosek na policje.
hahaha Przepraszam z całym szacunkiem. Ty pożyczyłeś 200 zł nieznajomemu czy czegoś tutaj nie rozumiem ?

Wnioski możesz sobie składać, składać, składać i składać i usłyszysz zawsze to jedno. &#39;&#39;Niestety nie jesteśmy w stanie Panu pomóć, proszę przejść na 13 posterunek może tam Panu pomogą lub wynająć prywatnego detektywa.&#39;&#39;

Chyba żartujesz, że policja się tym zajmie, kwotą 200 zł to powiedzą, nie ma Panie sensu ganiać za takim złodziejem, poniesie pan koszta i tyle z tego będzie.
Po drugie takich rzeczy nie składa się na policję.

Polecam inne metody, załatwić sprawę osobiście. Jeżeli znasz jego dane to wybierz się z rodziną na wycieczkę np. w wakacje i zejdź troszeczkę z drogi i wstąp do idioty który Ciebie oszukał, a raczej dałeś się oszukać bo tego dało się uniknąć.


Przecież jak tu można pożyczać pieniądze ? Przecież to większość dzieci, osoby niepracujące czyli nierób jeden! Więc jak on odda pieniądze ???????

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam bo nie miałem takiego zamiaru.
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Malo ze policja sie zajmuje, to wielokrotne proby wyludzania i podawania sie za kogos kim sie nie jest, plus jeszcze niesplacone pozyczki to jest naprawde mocny wniosek, bo nie oszukal tylko mnie ale jeszcze pare/parenascie osob wiec czyms takim beda musieli sie zajac

P.s. &quot;robercie&quot; albo kimkolwiek jestes widze ze Twoje posty na forum maja za zadanie kryc oszustow, wiec moge podejrzewac ze jestes jednym z nich, nie martw sie w najlepszym wypadku dostaniesz tylko spora grzywne i pare miesiecy w zawiasach ????
 
R 18

rcsade

Użytkownik
Robert, za przeproszeniem nie pisz głupot jeśli się nie orientujesz dokładnie.
Jestem świadkiem jak znajomy zgłaszał sprawę podobną na policję i było normalne postępowanie,oszust został odnaleziony na podstawie rachunku bankowego oraz adresu ip.
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
P.s. kosztami postepowania i sadowymi obarczony bedzie winny to raz, a dwa ze dla mnie to jest sprawa honorowa i nie pozwole zeby ktos kto mnie tak wykiwal czul sie niewinny i robil to dalej !
 
R 0

robert-19925

Użytkownik
Wasza sprawa tylko, że to Ty zostaniesz obciążony kosztami sprawy a nie oszust dopóki nie udowodni mu się winy To Ty będziesz za wszystko płacić a po sprawie koszta zostaną zwrócone i możesz ubiegać sie o odszkodowanie.
Na takie drobne NIE MACIE SZANS! (nie wierzysz idz na policje i zaciagnij informacji, nie wierzysz zapytaj sie prawnika, to wszystko za darmo) owszem mozecie sie starac tylko nie wiecie ile to zachodu i jakie ida z tym pieniądze.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Madridreal pozyczyl ode mnie 220zl, mial oddac sporo czasu temu, nie oddal potem cos sie migal, a teraz czekam jeszcze 2 dni, jezeli do srody nie zobacze kasy na moim koncie bankowym badz Moneybookers, skladam wniosek na policje.
hahaha Przepraszam z całym szacunkiem. Ty pożyczyłeś 200 zł nieznajomemu czy czegoś tutaj nie rozumiem ?

Wnioski możesz sobie składać, składać, składać i składać i usłyszysz zawsze to jedno. &#39;&#39;Niestety nie jesteśmy w stanie Panu pomóć, proszę przejść na 13 posterunek może tam Panu pomogą lub wynająć prywatnego detektywa.&#39;&#39;

Chyba żartujesz, że policja się tym zajmie, kwotą 200 zł to powiedzą, nie ma Panie sensu ganiać za takim złodziejem, poniesie pan koszta i tyle z tego będzie.
Po drugie takich rzeczy nie składa się na policję.

Polecam inne metody, załatwić sprawę osobiście. Jeżeli znasz jego dane to wybierz się z rodziną na wycieczkę np. w wakacje i zejdź troszeczkę z drogi i wstąp do idioty który Ciebie oszukał, a raczej dałeś się oszukać bo tego dało się uniknąć.


Przecież jak tu można pożyczać pieniądze ? Przecież to większość dzieci, osoby niepracujące czyli nierób jeden! Więc jak on odda pieniądze ???????

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam bo nie miałem takiego zamiaru.
Jeśli złoży doniesienie o popełnieniu przestępstwa to policja musi sie tym zajac po powyżej 50 zł sie zajmuja takimi sprawami. wiec jak nie wiesz to nie pisz głupot
 
T 0

tyraxx

Użytkownik
powyżej 250pln to przestępstwo, a wy piszecie takie bajki tutaj!!
czy tu ktoś wogóle jest dorosły, na policje??????
a czy osobie której przelaliście kase, podpisała z wami jakąkolwiek umowę?? jakieś zobowiązanie?
NIE!!
więc jeśli się dajecie oszukiwać to wasza sprawa.
 
cosmic_gate 0

cosmic_gate

Użytkownik
Wasza sprawa tylko, że to Ty zostaniesz obciążony kosztami sprawy a nie oszust dopóki nie udowodni mu się winy To Ty będziesz za wszystko płacić a po sprawie koszta zostaną zwrócone i możesz ubiegać sie o odszkodowanie.
Na takie drobne NIE MACIE SZANS! (nie wierzysz idz na policje i zaciagnij informacji, nie wierzysz zapytaj sie prawnika, to wszystko za darmo) owszem mozecie sie starac tylko nie wiecie ile to zachodu i jakie ida z tym pieniądze.
BZDURY i dam sobie palec Uciąc ze to OSZUST

Dlaczego ? ! No bo sie Boji moze zalozyl Konto z Kafejki Internetowej i chce wiedziec co sie dzieje ... i jeszcze dodatkowo BRONI Kogo ? ! SAMEGO SIEBIE :]

powyżej 250pln to przestępstwo, a wy piszecie takie bajki tutaj!!
czy tu ktoś wogóle jest dorosły, na policje??????
a czy osobie której przelaliście kase, podpisała z wami jakąkolwiek umowę?? jakieś zobowiązanie?
NIE!!
więc jeśli się dajecie oszukiwać to wasza sprawa.
Kto wie czy nie ta sama Osoba ... co Poprzednik i Moze Oszust ... Kur... Ktos kogos oszukal na Powazna Kwote w Jaki Sposob ? ! Podajac sie za kogos kim nie jest ... a to jest POWAZNE PRZESTEPSTWO ( Czy ja nie pisalem ze bylem na Policji ? ! ) Taki Tyraxx wie tyle co dziecko 8 Letnie ... a Najgorsze jest ze Broni OSZUSTA i pewnie sam nim jest Uzytkownika Kwiatek Realmadrid Oszukal podajac mu Skan Dowodu Osobistego ktory nie nalezal do niego a Ta osoba Napewno nie wie ze zostala wmieszana w Oszustwo

Kwiatek Nie Przejmuj sie ... My sobie Pogadamy na GG

Ja Sobie Wszystko Zbieram a Dodatkowo mam Mało czasu ale znajde go na wszystko i na Spacer wiadomo gdzie ... choc mialem dzis isc ... choc juz bylem raz
 
cosmic_gate 0

cosmic_gate

Użytkownik
Dlaczego ? ! No bo sie Boji
:wowsdf: ???? :roll: Dobrze, że 1 września idziesz do szkoły...

*Rozmowa ze mną tylko i wyłącznie jeżeli ukończyłeś 18 lat. Przepraszam.


AHA, już byś tego palca nie miał.
Boji POLICJI miało byc ...

Samo to ze Broni SAMEGO SIEBIE i No Nikt tego nie zauwazyl ze On Od wczoraj jest na Forum ? !

Wyroslem Juz z Szkoly ...

Jestem Pewny ze Mialbym Nadal ten Palec ( To nie jest Temat Do SPAMU Wiec i Ja prosze zeby nie pisac takich Komentarzy jak Robert$ chyba takie ktore cos wnosza do Sprawy a nie Bzdury o Policji gdzie Dana Osoba Slyszala Od Babci z Sąsiedniego Bloku spod 11 )
 
midel 189

midel

Użytkownik
&quot;ku*** mać, skąd ty ku*** jesteś ? Czep się prądu zamiast wypisywać głupoty.
Kogo ja mam atakować za co. To, że nazywa mnie jakimś złodziejem to mi się nawet nie chce na ten temat pisać. Ale nie wiem skąd ty sie wziąłeś i czego chcesz.

Po drugie masz ukończone 18 dziecinko ? Jeżeli nie to spać.



Jeżeli Ciebie uraziłem to sory, jednak zakaz jest pisania do mnie tego typu tekstów bo nie chce mi się na nie odpisywać.

CAPEJSZYN ???&quot;

Takie PW otrzymałem od Robert$
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom