>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Campeonato Brasileiro 2010 - maj, czerwiec, lipiec

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sobota 8 maj 2010 [23:30] Botafogo RJ - Santos 2,80 3,40 2,40
[23:30] Atletico GO - Gremio Porto Alegre 2,50 3,30 2,75
[23:30] Palmeiras - Vitoria Bahia 1,66 3,75 5,00 Niedziela 9 maj 2010 [21:00] Atletico MG - Vasco Da Gama 1,85 3,40 4,20
[21:00] Flamengo - Sao Paulo 2,10 3,50 3,30
[21:00] Corinthians - Atletico Paranense 1,72 3,50 4,75
[21:00] Internacional - Cruzeiro 1,90 3,40 4,00
[23:30] Avai - Gremio Prudente 1,85 3,50 4,20
[23:30] Ceara - Fluminense 2,50 3,30 2,75
[23:30] Guarani - Goias 2,62 3,30 2,62
Już tylko godziny dzielą nas od 40 sezonu Campeonato Brasileiro. Jednak warto wiedziec że nie wszystkie sezony były rozgrywane w systemie który obowiązuje obecnie czyli tzw systemem ligowym z meczem u siebie i na wyjeździe. Otóż taka zasada obowiązuje od roku 2003. Wcześniej bywało różnie, ale długo by o tym pisac. Nie ma co do tego wracac. Rozpoczynający się już niedługo sezon będzie specyficzny ze względu na Mundial w RPA. Właśnie w tym okresie rozgrywki Campeonato Brasileiro zostaną wstrzymane. Nie ma w tym oczywiście nic dziwnego bo w kraju gdzie futbol to świętośc narodowa ciężko sobie wyobrazic by liga grała skoro w RPA toczyc się będą boje o wygranie MŚ.
Faworytów do triumfu jest wielu. Obrońca tytułu Flamengo , FC Sao Paulo które przed rokiem utraciło prymat w Brazylii właśnie na rzecz Fla. Obchodzący w tym roku 100 lecie istnienia Corinthians. Po wygranej w Campeonato Paulista zapewne i Santos będzie próbował swoich sił. Ciekawe jak potoczą się ich losy. Wyliczając dalej mamy jeszcze Cruzeiro, Internacional Porto Alegre czy Atletico Mineiro z Luxemburgo na ławce trenerskiej. Nie należy także zapominac o Fluminense które poprzedni sezon dramatycznie walczyło o utrzymanie w elicie. Są przecież jeszcze Botafogo i mający fatalną forme w Campeonato Paulista Palmeiras. Ich też nie należy jeszcze przedwcześnie skreślac. Tak więc to będzie super sezon. Jednoznacznego faworyta nie ma.
Na trenerskich ławkach także sporo się działo. Dośc powiedziec że zwyciezkie Flamengo pogoniło trenera Andrade mimo iż ten w grudniu świętował zdobycie Mistrzostwa z tym klubem, ale dojście do finału Campeonato Carioca i awans z fazy grupowej Copy Libertadores najzwyczajniej nie wystarczyły ... Miało owszem na to i wpływ utarczki wewnątrz zespołu i epizody z Adriano, który nie stawiał się na treningach. Obecnym, tymczasowym trenerem Fla jest Rodrigo Laurenco. Warto odnotowac że Andrade jak przejmował Fla także miał byc tymczasowym.. Laurenco wyeliminował dzisiejszej nocy Corinthians i razem z Flamengo awansował do 1/4 finału Copa Libertadores. Więc może włodarze dadzą mu szanse na dłuższe prowadzenie zespołu.
Również w klubie zza miedzy czyli Fluminense mają nowego szkoleniowca. Został nim Mauricy Ramalho kojarzony z ostatnich lat głownie z wygrywaniem ligi z zespołem Sao Paulo. Doprawdy to ciekawe posunięcie. Czy Flu pod jego wodzą nawiążą walke o czołowe lokaty ?
Jego były klub Sao Paulo wlaśnie rozmyśla o zwolnieniu Ricardo Gomesa, a przynajmniej takie głosy słychac w mediach brazylijskich bo Sao Paulo zawiodło w Campeonato Paulista. Słabo spisują się także w Copa Liberatdores mimo awansu do 1/4 finału. Jednak męczarnie z Universitario z Peru i przejście dopiero w karnych chluby im nie przynosza. W kolejnej rundzie SPFC zagra z Cruzeiro i może nie byc już tak dobrze.
Oprócz zmian na trenerskich ławkach Brasileiro w tym sezonie to wiele gwiazd znanych kibicom na całym świecie, a także wiele zdolnej młodzieży. Przykłady można by pisac i pisac. Warto obserwując rozgrywki nowego sezonu zwracac uwage przede wszystkim na Neymara i Andre z Santosu. Ci dwaj zawodnicy uzupełnieni przez Robinho i Paulo Henrique Ganso tworzą zabójczy kwartet w ofensywie Santosu. W ogóle to Santos typowo zespół nastawiony na atak. Przecież lewy obrońca Leo to niemal skrzydłowy. Gorzej u nich zdecydowanie z bronieniem. W Pauliscie gromili małe kluby, ciekawe jak będzie w Brasileiro. Ale obsrwując ich gre można się zachwycac. Chociaż są też momenty w których bezczelnie symulują faule i wymuszają na arbitrach rzuty karne... To niestety ta zła strona tego zespołu.
Doprawdy będzie to arcy interesujący sezon który warto śledzic. Rokrocznie rozgrywki w Brazylii przyciągają coraz to nowych fanów i sponsorów. Przecież w 2014 roku Mundial będzie w Brazylii. To powoduje także napływ sponsorów i pieniedzy na infrastrukture. Brasileiro to także kopalnia talentów.​
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Pierwsze pomysły, bez informacji o składach itp. Poza tym pierwsza kolejka, więc nie ma się co napalać.
Atletico GO – Gremio: DNB 2 (2.00 Bet365) zwrot
Atletico GO – Gremio X2 (1.50 Sportingbet) ✅

Gremio zawaliło poprzedni sezon przez beznadziejne występy w meczach wyjazdowych. Po cichu liczę, że w tym sezonie się to zmieni i nowy szkoleniowiec Silas poprawi wyjazdową grę tego zespołu. Sporo transferów, ale trudno powiedzieć czy zespół się wzmocnił czy osłabił. Na pewno rozbity został atak z poprzedniego sezonu. Odszedł Perea, Herrera i Maxi Lopez, ale za to z Sao Paulo przyszedł Borges. W pomocy będzie brakowało Tcheco, ale został Fabio Rochemback, a skład wzmocnili Douglas z Hugo. Spore przemeblowanie w Gremio, ale wygląda na to, że większość ubytków odpowiednio uzupełniono. Występy Gremio w Copa do Brasil dają jakieś nadzieje na poprawienie gry wyjazdowej. Wygrali ciężki mecz z Fluminense i wygląda na to, że są w niezłej formie. Atletico GO to beniaminek i również nadal grają w pucharze Brazylii. Wyeliminowali tam Palmeiras, jednak Verdao są w beznadziejnej formie, więc nie było to nic nadzwyczajnego. Teraz mecz z jednym z kandydatów do mistrzostwa kraju, więc spotkanie jeszcze trudniejsze. Poza tym Atletico Goianiense to nie ekipa, która może pozwolić sobie na walkę na dwóch podwórkach. Dwa ciężkie mecze w ciągu jednego tygodnia to zbyt dużo.

Corinthians – Atletico PR 1 (1.72 Bet365) ✅
Corinthians posiada obecnie jeden z najmocniejszych i najrówniejszych składów w lidze. Mają solidnych zmienników i nie muszą się martwić w razie kontuzji. Koniec przygody z Copa Libertadores do duża niespodzianka i wielkie rozczarowanie dla kibiców Timao. Teraz piłkarze Corinthians mają wiele do udowodnienia swoim fanom. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o pucharach i skupić się na lidze. Tym bardziej, że teraz kiedy Sao Paulo, Cruzeiro, Flamengo i Internacional skupiają się na Copa Libertadores, a Santos i Gremio na Copa do Brasil, Corinthians może wykorzystać ich ciężki terminarz i oszczędzanie zawodników w lidze i poważnie pomyśleć o dominacji w lidze. Wiadomo, że dla nich to „tylko” liga, ale z taką kadrą i w takich okolicznościach nikt sobie nie wyobraża, żeby Corinthians poważnie nie powalczyło o tytuł mistrzowski. Atletico Paranaense raczej będzie ligowym przeciętniakiem. Ostatnio odpadli w pucharze z Palmeiras co nienajlepiej o nich świadczy. Według mnie nie mają szans na punkty z wściekłym i głodnym zwycięstwa Corinthians.

Atletico MG – Vasco da Gama 1 (1.85 Expekt) ✅
Atletico Mineiro nie zachwycało w rozgrywkach stanowych, ale z czasem się rozkręcili. Ich atutem jest ofensywa. Do Diego Tardelliego dołączył Obina, która jak na razie jest kontuzjowany. W finale Campeonato Mineirao i dwumeczu w Copa do Brasil pokazali, że mają się dobrze i są w formie. Pokazali, że Santos da się pokonać i dokonali sztuki, której nie udało się dokonać najlepszym drużynom ze stanu Sao Paulo. Niestety w rewanżu na Vila Belmiro sobie nie poradzili, puchar mają z głowy i teraz mogą się skupić na lidze. Vasco da Gama powraca do Serie A po rocznej przerwie i sam nie wiem czego się po nich spodziewać. W rozgrywkach stanowych wygrywali ze słabszymi zespołami, ale jak przyszło im grać z pierwszoligowymi rywalami z Rio to nic ciekawego nie pokazali. Za ich generalny sprawdzian uznałem spotkanie z Vitorią w Copa do Brasil. Tam, szczególnie na wyjeździe pokazali się nienajlepiej. Słaby mecz i zasłużona porażka. Grając tak przeciętnie, piłkarze Galo tym bardziej mogą ich pokonać. To gospodarze są faworytami tego spotkania i po takim kursie według mnie warto spróbować.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wkońcu nastapi ten moment! Brasileiro wznawia swoje rozgrywki! Na pierwszy rzut trzy mecze dzisiejszego dnia. Póki co trzeba brac pod uwage za punkt zaczepienia występy w rozgrywkach stanowych czy Copa Libertadores, ale to także dobre zaczepienie ;) A więc zaczynamy analizowanie i typowanie. Oby Latino było skuteczne :cool:
VS

BOTAFOGO RIO DE JANEIRO- SANTOS
Typ : Botafogo @ 2,30 Bet365 ⛔3:3
Inauguracja z wysokiego C można by rzec bo przecież Botafogo triumfowało w Campeonato Carioca a Santos w Paulscie. Botafogo może nie błyszczało ale udałoim się ograc największych konkurentów czyli Flamengo czy Fluminense. Trener Joel Santana w porzpednim tygodniu w ukryciu prowadził treningi swojego zespołu. Skład który powinien wybiec będzie bardzo zbliżony do tego ktory zagrał w finale Campeonato Carioca z Flamengo. Nie wiaodmo co z Alessandro bo narzekał na ból w łydce, ale powinien byc postawiony na nogi przez sztab medyczny do rozpoczęcia meczu. Nie trzeba mówic że licza na Abreu i Herrere w ataku.
Santos olśnił wielu kibiców w Paulscie. Talent Neymara świecił pełnym blaskiem. W dzisiejszym meczu jednak będzie już ciężej bo Botafogo to zespół zrównoważony który potrafi wyważyc gre obronną i ofensywną. Grają może na pewno nie tak widowiskowo jak Santos ale skutecznie. W zespole Santosu szwankuje obrona i to nie podlega żadnym dyskusjom. Dodatkowo w dzisiejszym meczu zabraknie Edu Draceny, Leo, Paulo Henrique Ganso, Arouca i Robinho. Cała piątka to kluczowi gracze w układance trenera Dorivala Juniora. W ogóle nie są z zespołem w Rio De Janeiro tylko zostali w domu. Ale to nie koniec zmian, otóż jeszcze prawy obrońca Para usiądzie na ławce a szanse gry dostanie Maranho. Doprawdy sześc zmian w podstawowym składzie w porównaniu z tym jaki skład grywał ostatnio. Można rzec rewolucja! Czy Bruno Aguiar, Alex Sandro i Maranha gwarantują dobrą gre w defensywie? Skoro tak słabo spisywali się gracze podstawowi to sądze że Ci wymienieni są nieco słabsi, a to jak grają to nie wiem bo ich w grze nie widziałem. Zabraknie też liderów drugiej linii Paulo Henrique i Robinho. Ciekawe zatem jak Neymar sobie poradzi w takim meczu. Jestem pod wrażeniem jego talentu ale dzisiaj pierwszy powazny test mecz. Bo nie ma wielu partnerów. Młodzież może miec cieżko na Enghenao w Rio. Po takim kursie i wobec takich braków jestem skłonny zaryzykowac na Botafogo.
BOTAFOGO : Jefferson- Fahel, Antônio Carlos, Fábio Ferreira- Alessandro, Leandro Guerreiro, Túlio Souza, Renato, Somália- Herrera, Loco Abreu.
SANTOS : Felipe-Maranhão, Bruno Aguiar, Durval, Alex Sandro- Roberto Brum, Wesley, Marquinhos- Neymar, André, Madson.
-------------------
Ponadto z dzisiejszych meczów chyba nie ma co ciekawego wybrac... Na Palmeiras 1,66? ???? Przecież oni tak tragicznie grali ostatnio że nawet nie warto tego rozważac moim zdaniem. Co prawda do Palmeiras dołączył pomocnik Marcos Assuncao który swego czasu grał w Betisie Sewilla. Ma on odpowiadac za destrukcje. Skład ma wyjśc co prawda dobry ale ja odpusczam bo im poprostu nie ufam.
PALMEIRAS: Marcos- Vitor, Maurício Ramos, Léo, Armero- Pierre, Marcos Assunção, Cleiton Xavier, Lincoln- Ewerthon.Robert
-----------------------
Co prawda dzisiaj jescze mecz Gremio Porto Alegre, ale ja jakoś im nie zaufam od samego początku w meczu wyjazdowym bo w pamieci mam to co wyprawiali w poprzednich rozgrywkach kiedy tylko opuszczali Porto Alegre. w dodatku Gremio bez Jonasa, Borgesa, Douglasa i Mario Fernandeza.

----------
Warto też odnotowac transfer Fluminense Rio De Janeiro które zakupiło Rodriguinho z zespołu Santo Andre. W barwach Santo Andre zdobył 15 bramek w Campeonato Paulista. Teraz spełni swoje marzenie o grze we Flu. Wg trenera Ramalho będzie idealnym partnerem w ataku dla Freda.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pierwszy mecz nowego sezonu nie zawiódł i był bardzo ciekawy. Botafogo - Santos 3:3 bo o tym meczu mówię. Sporo bramek i dośc ofensywne usposobienie obu zespołów. Santos może nie miażdzył rywali jak to miało miejsce w Campeonato Paulista, ale i tak optyczną przewage od poczatku miał i w bodaj 20min posiadanie piłki było 70-30 na ich korzyśc. Botafogo nastawiło się na kontrataki, ale czy to dobry pomysł z wysuniętym Abreu to ja nie wiem. W ogóle Abreu nic nie zrobił przez 90min oprócz gestykulowania i wymachiwania rękoma! Nie był pożyteczny dla zespołu wcale niemal . Owszem może i pare razy się dobrze zastawił tyłem do bramki zgrywając piłkę partnerom, ale mnie nie oczarował taką grą... O wiele lepiej spisał się Herrera. Ogólem Botafogo nawet dobrze się spisało, grali bez fajerwerków, ale w samej końcówce uratowlai punkt. Santos tak jak mówilem nie miażdzył jak w poprzednich meczach,ale o brakach to ja pisałem przed meczem. Szczególnie ładna akcja przy bramce Neymara. Fajnie się mecz oglądało bo się dużo działo;)
-------------------------
Dzisiaj sporo meczów. Najciekawiej zapowiadają się potyczki Flamengo z Sao Paulo i Internacionalu z Cruzeiro a więc czterech cwiercfinalistów Copa Libertadores zmierzy się między sobą. Ja jednak skupiłem uwage na innym meczu w pierwszej kolejności.
VS

CORINTHIANS SAO PAULO - ATLETICO PARANENSE
Typ : Corinthians @ 1,66 Bet365 ✅2:1
Corinthians w środku tygodnia pożegnali rozgrywki Copa LIbertadores wygraną z Flamengo 2:1 która promocji do dalszej fazy rozgrywek im nie dała. Jendak Timao zaprezentowali się całkiem dobrze. Bramke nawet strzelił Ronaldo. Teraz nie pozostaje im nic innego jak walczyc od samego początku w Brasileiro. Klub w tym roku ma obchody 100 lecia istnienia i ciężko sobie torcidom wyobrazic że ich pupile pozostaną z niczym. Zatem zacząc Brasileiro z wysokiego pułapu byłoby godnym rozwiązaniem. Braków kadrowych w tym meczu nie ma. Klub po odpadnięciu z CL nie panikuje i pdopisał nowy kontrakt z trenerem Mano Menezesem. To typowo nie brazylijskie podejście chciałoby się powiedzieci po tym co ostatnio zrobili działacze Flamengo mimo iż wyniki były bardzo dobre w ostatnim czasie.
Goście w stanowych rozgrywkach musieli uznac wyższosc Coritiby w meczu finałowym. Coritiby która wczoraj przegrała 1:3 mecz w Serie B z Nautico. Patrząc na skład Paranense to w tym meczu zabraknie zawieszonego środkowego obrońcy Manoela. , a także kontuzjowanego pomocnika Valencii i napastnika Bruno Mineiro. Jednak najważniejsze ogniwa tj doświadczony Paulo Baier słynący z dobrych wolnych jest do dyspozycji, a także Alex Mineiro w ataku również będzie grał. Do tego dodając dwóch skrzydłowych Wagnera Diniza i Marcio Azevedo.
Sam mecz myślę że będzie przebiegał pod dyktando Corinthians, które zechce się zrehabilitowac za nieudane wyniki w CL i Pauliscie. Z Flamengo tak jak mówilem zagrali całkiem dobrze i szkoda straconego gola bo mogli awansowac. Teraz pora na zwycięstwa od samego początku w lidze, aby nabrali pewności siebie!

CORINTHIANS
: Felipe-Alessandro, Chicão, William, Roberto Carlos- Ralf, Elias, Danilo-Jorge Henrique, Dentinho, Ronaldo.
ATLETICO PR : Neto-Rhodolfo, Leandro, Bruno Costa-Wagner Diniz, Chico, Alan Bahia, Paulo Baier, Márcio Azevedo- Alex Mineiro, Marcelo
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Mecz Botafogo z Santosem to było świetne widowisko i lepiej nie można było rozpocząć nowego sezonu. Jak widać Santos nawet bez tylu zawodników i co najważniejsze bez Robinho, też coś potrafi. Ofensywa jest nadal ich najmocniejszą stroną i w połączeniu z przeciętną linią obrony i niepewnym Felipe na bramce to będzie idealna drużyna do grania overów. Zgadzam się, że Abreu nic specjalnego nie grał, ale w Botafogo zawsze napastnicy najmniej strzelają. Znowu za strzelanie bramek wzięli się obrońcy. W tamtym sezonie często bramki zdobywali Alessandro, Juninho i Wellington, a w tym roku już widać, że ich miejsce zajmie Antonio Carlos. Poza tym najsilniejszą bronią Botafogo są stałe fragmenty gry.
W innych meczach nie padło zbyt wiele bramek. Znowu rozczarowuje Palmeiras. Cały mecz męczyli się z Vitorią. W drugiej połowie Palmeiras dostaje karnego, a Vitoria czerwoną kartkę. Karnego jednak broni Viafara, ale piłkarze Palmeiras grając w przewadze w końcu strzelają jedną bramkę. Nie grał Diego Souza, który ma niedługo zmienić klub, a bez tego zawodnika Palmeiras już w ogóle nie istnieje. Mój plan na ten sezon to grać przeciwko zawodnikom Verdao.
W trzecim meczu Gremio zremisowało bezbramkowo z Atletico GO, ale gdyby zagrali w podstawowym składzie to mecz byłby do wygrania. Brakowało największych gwiazd zespołu, a w drugiej połowie po czerwonej kartce dla Ozeia, Gremio cofnęło się już na własne pole karne. Można powiedzieć, że w końcówce remis wybronił Victor.

Swoje typy na dzisiaj już podałem. Kursy na Atletico Mineiro spadły już do około 1.70 i kurs wydaje się mniej opłacalny. Kurs 1.67 na Corinthians jest nadal bardzo dobry. Piłkarze Timao dzisiaj muszą wygrać, inaczej atmosfera w zespole może być bardzo zła. Skład mają mocny, a Atletico Paranaense najbardziej odczuje brak obrońcy Manoela, który jest dalej zawieszony za rasistowskie zachowanie w pucharowym meczu z Palmeiras.
Pozostałe mecze sobie odpuszczam. Na pierwszy rzut oka dobrze wygląda Fluminense, ale grają dzisiaj bez Freda i Alana, a Muricy Ramalho jeszcze nie odniósł zwycięstwa ze swoim nowym klubem. Sam chyba nie wie jak ten zespół poukładać i miejmy nadzieje, że szybko znajdzie jakiś ciekawy system. Dzisiaj też dwa hity Flamengo - Sao Paulo i Internacional - Cruzeiro. Niestety wszystkie cztery zespoły grają w tym tygodniu w Copa Libertadores i częściowo się oszczędzają. Wszyscy trenerzy postanowili wystawić kilku rezerwowych zawodników, przez co mecze mogą być trochę mniej atrakcyjne.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
CORINTHIANS SAO PAULO - ATLETICO PARANENSE Corinthians może już teraz spokojnie skupić się na początku ligi i od początku grać w niej na 100% , Albowiem odpadli z Coppa Libertadores. Ten rok będzie da drużyny z Sao Paulo wielki rokiem dla klubu Corinthians który obchodzi swoje 100 lecie istnienia więc wszyscy mają wobec nich spore wymagania. W poprzednim roku to Internacional obchodził swoje 100lecie istnienia jednak nie zdołali zdobyć mistrzostwa czym rozczarowali swoich fanów. Drugim przykładem jest Coritiba która również pod koniec zeszłego roku obchodziła stulecie jednak oni rozgrywki skończyli w drugiej lidze.... , Jak będzie w przypadku Corinthians? Sezon pokażę. W klubie nikt nie sieje paniki po odpadnięciu z pucharów, Ba nawet trener Mano Menezes otrzymał nowy kontrakt.Zespół został w tym sezonie wzmocniony znanym wszystkim z występów między innymi w Realu Madryt Roberto Carlosem którego atomowe uderzenia do dziś zadziwiają wszystkich. Ze strony czysto piłkarskiej lepszym zespołem wydają się gospodarze przypuszczam spotkanie będzie zdecydowanie pod ich dyktando. Warto przyglądnąć się grze wspomnianego Carlosa oraz Ronaldo którzy są wielkimi przyjaciółmi jeszcze z czasów gry w Realu Madryt. Ciekawi również forma młodziutkiego Dentinho.

Prawdopodobne sklady :
Corinthians :
Felipe, Alessandro, William, Chicao, Roberto Carlos, Danilo, Ralf, Elias, Ronaldo, Jorge Henrique, Dentinho. Trener: Mano Menezes.
ATLETICO PR : Neto-Rhodolfo, Leandro, Bruno Costa-Wagner Diniz, Chico, Alan Bahia, Paulo Baier, Márcio Azevedo- Alex Mineiro, Marcelo


Propozycje :

Win Corinthians @@ 1,70 ✅ ✅ ✅

Czy znów będzie jak &#39;&#39;kiedyś&#39;&#39; :?:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Znalazłem chwile czasu więc można sobie podsumowac inauguracyjną kolejke Campeonato Brasileiro;)
Oto jedenastka kolejki wybrana przez dziennikarzy Globo.
Wyniki jakie padły raczej nie powinny nas dziwic. Czwórka zespołów, które w ciagu najbliższych godzin zagrają cwiercfinały Copa Libertadores poprostu oszczędzały swoich najlepszych graczy. Miałem okazje oglądac mecz Flamengo z Sao Paulo. Fla grali bez m.in Vagnera Love, Leo Moury i Adriano. SPFC oszczędzało Cicinho, Hernanesa czy Dagoberto. Ogólem mecz nie był aż nadto porywający jak spotkanie Botafogo z Santosem o którym wypowiedziałem się powyżej. Wpływ na to miały również i wspomniane zmiany w składach, perspektywa spotkań w CL, a także nieco przeszkadzająca murawa, która była za bardzo nasiąknięta wodą i w mojej opinii ciężko było na niej grac dobrze i efektownie w piłkę. Bramki jakie padły również dziwne. Owszem akcja wyprowadzona przez Sampe była piękna , lecz strzał Washingtona bardzo słaby i piłka ledwo ledwo wturlała się do bramki Bruno. Z kolei bramka Denisa Marquesa to przede wszystkim kapitalna asysta, a napastnikowi nie pozostało nic innego jak w sytuacji sam na sam pokonac bramkarza, a i tutaj mogło się okazac że jest problem. Jakoś mam uczucie ze Ceni nie zrobił wszystkiego by ten strzał wybronic bo jakoś tak ślamazarnie wystawił nogę po której piłka odbiła się i wpadła do siatki. Mecz raczej był pod dyktanto Sao Paulo, które dłużej utrzymywało się przy piłce. A także w samej końcówce bodaj już w doliczonym czasie gry mogło ten mecz wygrac kiedy jeden z obrońców wybił strzał z linii bramkowej ratując Bruno. Jednak to nie było prawdziwe oblicze obu zespołów. To zapewne pokażą Nam w meczach Copa Libertadores.
O innych meczach ciężko mi cokolwiek pisac bo nie miałem okazji śledzic, ale Internacional po raz kolejny zawiódł. Tym razem pokonało ich Cruzeiro. Po cichu liczyłem co prawda na takie rozstrzygnięcie, ale nie odważyłem się typowac bo przeciez Cruzeiro w perspektywie ma mecz w CL.
Typersko świetnie inauguracja wypadła Kacmonowi. Trafił wszystkie swoje propozycje 3/3 bo typu za który dostał zwrot nie wliczam. Brawo! ;)
Mnie zawiodło (jeżeli tak to można nazwac) Botafogo, ale ten typ był bardzo ryzykowny. Corinthians nie zawiodło, a z tego co się orientuje to sporo osób zainwestowało swoje środki w ten zespół. Po męczarniach i bramce Ronaldo udało im się wygrac i to najważniejsze.
Nadchodząca Sobota i Niedziela to kolejka nr 2 i kolenja dawka sporych emocji. Kilka meczów szczególnie zapowiada się ciekawie. Przede wszystkim Gremio- Corinthians, rywalizacja Sao Paulo z Botafogo czy potyczka Vasco z Palmeiras. Czy będą dobre typy i tym razem? To się okaże w najbliższym czasie.
Zapraszam do dyskusji na temat minionych jak i nadchodzących meczów ;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W jedenastce kolejki na pewno zasłużenie znaleźli się: Diego Tardelli i Victor. Tardelli jest w niesamowitej formie i widać, że dopóki będzie grać na takim poziomie to Atletico MG będzie zdobywać punkty. Victor wybronił swojemu zespołowi punkt z Atletico GO i szkoda, że nie jedzie na Mistrzostwa Świata. Liczyłem, że jednak pojedzie na mundial, w końcu to on w ostatnim czasie był ciągle powoływany do kadry.

Co do meczu Flamengo z Sao Paulo, według mnie bramka Flamengo jak najbardziej z winy Rogerio Ceniego. Mógł zrobić dużo więcej przy tym rajdzie Marquesa, a nie stać w bramce i czekać na wyrok. Obie ekipy grały bardzo osłabione, więc mecz nie pokazuje za bardzo formy obu zespołów. Na temat Internacionalu mam trochę inne zdanie. Chociaż grali osłabieni to ich gra mogła się podobać, stworzyli sobie mnóstwo okazji i spokojnie mogli w tym meczu zdobyć jakieś punkty. Szkoda trochę Fluminense. Jak widać zmiana trenera nie była najlepszym posunięciem. Muricy Ramalho znowu przegrywa i w trzech meczach pod jego wodzą Flu nie zdobyło jeszcze żadnego punktu. Inna sprawa, że porażka z Cearą wynika z czerwonej kartki Cassio w pierwszej połowie i dziwnej decyzji o powtórzeniu rzutu karnego Ceary. W pierwszej kolejce najbardziej podobało mi się Atletico Mineiro. Mogli wygrać wyżej i zasłużyli na to. Może jak Obina wróci do podstawowego składu to będzie jeszcze lepiej i tak jak w poprzednim sezonie będą jedną z lepszych drużyn pierwszej rundy sezonu? Na minus od pierwszej kolejki Palmeiras, a szczególnie Robert. Jak to miał być ich najlepszy napastnik to nie dziwie się, że grali tak beznadziejnie w rozgrywkach stanowych. Najpierw nie strzela z kilku metrów na pustą bramkę, a później nie wykorzystuje karnego. Poza tym bez Diego Souzy Palmeiras daleko nie zajdzie. Mieszane uczucia mam w stosunku do Corinthians. Mogło być dużo lepiej, a oni grając w przewadze dwóch zawodników ledwo wyciągają jednobramkowe zwycięstwo. Stać ich na więcej, ale jak widać grają tak jak w CL. Spokojnie, bez żadnych zrywów, osiągnąć minimalne zwycięstwo i na tym koniec. A jeśli chodzi o Botafogo to mnie nie zawiedli. W poprzednim sezonie bronili się przed spadkiem i chociaż teraz zdobyli rozgrywki stanowe Carioca to nie sądzę, żeby walczyli w tym roku z najlepszymi. To nie ta półka, żeby walczyć o mistrzostwo kraju i remis z Santosem nie jest takim złym wynikiem. Strzelili trzy bramki i to jest dobry rezultat.

Na najbliższą kolejkę mam już kilka pomysłów, ale z konkretnymi typami poczekam do ogłoszenia składów. Jak widać uczestnicy Copa Libertadores i Copa do Brasil wielu swoich zawodników oszczędzają, co ma duży wpływ na wyniki spotkań. Poza tym warto zainteresować się czerwonymi kartkami z pierwszej kolejki, które wyeliminowały na najbliższe mecze sporo zawodników.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Gremio Prudente – Atletico MG: DNB 2 (1.82 Unibet) ⛔
O problemach Gremio Prudente pisałem na początku roku w temacie rozgrywek Paulistao. W skrócie: przeprowadzka do innego miasta i odejście kilkunastu zawodników. Odeszła większa część podstawowego składu, a ich miejsce zajęli zawodnicy z niższych lig i z drugiej drużyny Gremio. Mimo tych kłopotów w rozgrywkach stanowych Prudente radziło sobie nadzwyczaj dobrze i doszli do półfinału, co można uznać za duży sukces. Niestety po Paulistao doszły kolejne problemy. Marcos Assuncao, czyli lider zespołu odszedł do Palmeiras, a najskuteczniejszy napastnik drużyny Tadeu doznał kontuzji w meczu z Santo Andre i nie jest na razie zdolny do gry. Nadszedł pierwszy mecz w lidze i od razu 1:6 z Avai. Wynik beznadziejny, a jakby tego było mało pojawiają się nowe osłabienia. Zawieszeni za czerwone kartki zostają: Carlos Eduardo i Paulao, a urazów doznają: Paulo Cesar i strzelec honorowego gola Willian Jose i nie wiadomo czy będą mogli wystąpić w sobotnim spotkaniu. Kadra Prudente wygląda bardzo słabo, dlatego od razu zainteresowano się nowymi transferami. W tym tygodniu przyszło kilku zawodników, jednak ich nazwiska niewiele mi mówią. Nie są to piłkarze z najwyższej półki, a raczej Prudente szuka uzupełnienia swojej wybrakowanej kadry, która zupełnie nie przypomina ekipy Gremio z poprzedniego roku. Niestety nie można spodziewać się w tym sezonie sukcesów drużyny z Prudente. Przez te wszystkie problemy i osłabienia są jednymi z głównych kandydatów do spadku. W sobotę czeka ich ciężki mecz z rozpędzonym Atletico Mineiro. Vanderlei Luxemburgo chce wykorzystać nieciekawą sytuację gospodarzy i zdobyć trzy punkty w Presidente Prudente. Jego drużyna jest w świetnej formie i stać ją na zwycięstwo w tym meczu.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wczoraj pierwsza większa sensacja w nowym sezonie. Chyba nikt się nie spodziewał tak wysokiego zwycięstwa Prudente nad Atletico Mineiro. Tak naprawdę mecz załatwiła bramka w pierwszej minucie spotkania, a wynik 4:0 do przerwy zniechęcił piłkarzy Galo do walki. Najśmieszniejsze jest to, że Atletico wydawało się mieć cały czas optyczną przewagę i to oni ciągle konstruowali swoje ataki. Niestety głupie błędy i straty piłek zrobiły swoje. Jednak brak żadnego gola z ich strony to wstyd. Nie wiem dlaczego od pierwszej minuty nie grał Ricardinho, który wszedł dopiero po stracie drugiego gola.
Pierwsze zwycięstwo Fluminense pod wodzą Muricy Ramalho. Mecz stał na bardzo słabym poziomie i trudno się go oglądało. Kilka akcji Fluminense, ale wcale niczym nie zabłysnęli. Widać było braki w obu ekipach. Może jak wróci wreszcie Fred to coś się ruszy w ekipie Flu, a wczoraj całe szczęście, że od pierwszej minuty mógł zagrać Conca, bo bez niego byłoby bardzo źle. Atletico Goianense to jak na razie najciekawszy beniaminek. Dwa solidne występy z dużo lepszymi rywalami (Flu i Gremio), a przecież w dalszym ciągu grają w Copa do Brasil.

Trzeci mecz to po raz kolejny pokaz piłki wodnej w Brazylii. Vitoria pokazała, że jest silna na własnym terenie i mimo szybko, pechowo straconego gola, atakowała cały mecz. Zepchnęli podstawowy skład Flamengo do obrony i w końcówce meczu udało im się wyrównać. Najbardziej w tym meczu raziły mnie stroje piłkarzy Flamengo, którzy grali w swoim niebiesko-żółtym rezerwowym komplecie...

Dzisiejsze mecze:
Santos – Ceara: Santos powyżej 2.5 (2.00 Sportingbet) ⛔
Santos dzisiaj bez Robinho, ale za to jest Neymar, Andre i Paulo Henrique Ganso. Ofensywa nadal imponująca i z tymi trzema zawodnikami mogą urządzić sobie dzisiaj ostre strzelanie. Dawno nie grali na Vila Belmiro, a to właśnie na własnym terenie tworzą najlepsze widowiska i strzelają największą liczbę bramek. Nie widzę powodu, dla którego drużyna strzelająca trzy bramki z Gremio i dwukrotnie z Sao Paulo ma nie rozstrzelać się z tegorocznym beniaminkiem. Ceara to nie jest najgroźniejszy przeciwnik. Tydzień temu wygrali z Fluminense, ale było to minimalne i bardzo szczęśliwe zwycięstwo. Mecz wyjazdowy, tym bardziej na Vila Belmiro będzie dużo trudniejszym zadaniem. Ceara nie ma kim postraszyć i dzisiaj przyjadą się bronić. Niestety taka taktyka na Santos to samobójstwo. Prędzej czy później posypią się bramki i młode, popisujące się talenty Santosu znajdą drogę do bramki. Jedyną skuteczną taktyką na Santos jest atak za atak, gol za gol. Tylko do tego trzeba mieć odpowiednich wykonawców. Na takie rozwiązanie mogli sobie pozwolić u siebie piłkarze Botafogo czy Gremio, ale nie tak przeciętny beniaminek. Według mnie Santos dzisiaj wygrywa z handicapem i pokrywa overy bramkowe. Ceara może coś ustrzelić, ale Santos i tak ich rozszarpie i strzeli kilka bramek więcej.
Sao Paulo – Botafogo: Obie strzelą (1.72 Bwin) ✅
Sao Paulo chociaż na Morumbi jest niezwykle silne, to myślami jest już w Copa Libertadores. Dzisiaj mają zagrać składem rezerwowym, dzięki czemu piłkarze Botafogo mogą powalczyć o jakieś punkty. Nie ma Fernandao, Dagoberto, Hernanesa i Mirandy. Na ławce ma siedzieć Marlos, Cicinho i Richarlyson. Dzisiejszy skład Sao Paulo wygląda bardzo słabo. Obrona wybrakowana, linia środkowa bez Hernanesa i Marlosa nie istnieje, a Dagoberto to przecież piłkarz, dzięki któremu wygrali z Cruzeiro. Normalnie ten mecz powinni wygrać, ale w takim składem mam wątpliwości. Botafogo potrafi zaskakiwać. Najpierw zdobyli rozgrywki Carioca, gdzie pokonali wszystkie najlepsze drużyny z Rio de Janeiro, a tydzień temu zremisowali u siebie z Santosem 3:3, co według mnie też jest dobrym wynikiem. Botafogo na pewno nie będzie walczyć o mistrzostwo, jednak stać ich na lepszą postawę niż przed rokiem i nie powinni bronić się do ostatniej kolejki przed spadkiem. Dzisiaj grają bez Abreu, jednak ostatnio Loco nic nie wnosił do gry. Zastępuje go młody talent Caio, z którego według mnie Botafogo ma więcej pożytku w ofensywie. Poza tym do składu wraca Lucio Flavio, dzięki któremu poprawi się gra w środku pola. Według mnie Botafogo dzisiaj może wykorzystać braki Sampy. Dzięki osłabieniom gospodarzy zapowiada się ciekawy, wyrównany mecz, w którym powinny paść bramki z obu stron.
Cruzeiro – Avai 1 (1.73 Bet365) ⛔
Cruzeiro w beznadziejnej sytuacji w Copa Libertadores, ale nie mogą zapominać o lidze. Dzisiaj oszczędzają Klebera i Jonathana, a Fabricio ma zacząć mecz na ławce. Jednak pozostali piłkarze i tak prezentują się lepiej od składu Avai. Cruzeiro tydzień temu też było trochę osłabione, a mimo wszystko wygrali wyjazdowy mecz z Internacionalem. Teraz zadanie wydaje się jeszcze łatwiejsze. W środę przegrali z Sao Paulo u siebie, ale to oni byli drużyną lepszą i stwarzali sobie mnóstwo świetnych okazji. Szkoda, że nic im się nie udało strzelić, bo awans na Morumbi wydaje się być poza zasięgiem. Wszystko wskazuje na to, że Cruzeiro w tym sezonie nie będzie zawracać sobie głowy Copa Libertadores i już za tydzień poważnie włączą się do walki o mistrzostwo kraju. Avai tydzień temu wygrało u siebie 6:1 z Prudente, ale jest to zasługa czerwonych kartek dla rywali. Po pierwszym wysokim zwycięstwie zapowiadają walkę o miejsce gwarantujące udział w Copa Libertadores, ale to chyba tylko ich marzenia. W poprzednim sezonie Avai było mocne, ale według mnie była to zasługa trenera Silasa. W tym sezonie już go nie ma, a w Avai czegoś wyraźnie brakuje. W dzisiejszym meczu nadal nie ma Savio i prawdopodobnie znowu nie zagra Vandinho, czyli ofensywne braki będą widoczne. Avai mogło wygrać u siebie z Prudente, ale dzisiaj mają małe szanse. Osłabione Cruzeiro i tak wygląda dużo lepiej kadrowo od gości. Poza tym Cruzeiro nie może pozwolić sobie na drugą porażkę na swoim stadionie w ciągu kilku dni. Kibice by im tego nie wybaczyli.

Vasco – Palmeiras: DNB 1 (1.62 Unibet) zwrot
Palmeiras rozbite. Beznadziejny występ w rozgrywkach Paulistao, później koniec przygody w Copa do Brasil. Dziwie się co tu dalej robi Zago, jak widać nic z tego zespołu nie wyciśnie. Napinali się strasznie na Copa do Brasil, to miało wynagrodzić słabe występy w rozgrywkach stanowych. Jednak odpadają z pucharu i to z kim... Wyeliminował ich beniaminek Serie A – Atletico Goianense, a w klubie nic się nie zmienia. Pierwszy mecz ligowy z Vitorią to minimalne zwycięstwo po słabej grze. Robert marnował wszystkie najlepsze okazje, a Palmeiras w końcu trafia do bramki dzięki liczebnej przewadze na boisku (czerwona kartka Vitorii). Z klubu w nieprzyjaznej atmosferze odszedł Diego Souza. Niektórzy zawodnicy są dodatkowo rozbici przez tą stratę i trudno się im dziwić. Był to jedyny zawodnik, który przez ostatnie pół roku prezentował tam jakiś poziom. Jakby tego było mało, kontuzji w tym tygodniu nabawił się Lincoln i przez kilkanaście dni nie będzie zdolny do gry. Sytuacja w klubie jest beznadziejna. W poprzednim sezonie walczyli o mistrzostwo, w tym niech się lepiej pilnują, żeby nie musieli walczyć o utrzymanie. Dzisiaj pierwszy trudniejszy mecz w lidze. Vasco to beniaminek, ale przecież to wielka legenda. Takie drużyny nie są tutaj traktowane jako te słabsze, a nawet natychmiast po awansie do pierwszej ligi walczą o najwyższe cele. Na czołowe miejsca w lidze Vasco raczej nie stać, ponieważ kadry rewelacyjnej nie mają, ale jestem przekonany, że wiele razy sprawią niespodziankę z wyżej notowanymi rywalami. W Copa do Brasil i w pierwszym meczu udowodnili, że potrafią walczyć i dzisiaj nie widzę problemu, żeby ograli rozbitych zawodników z Sao Paulo.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Santos - Ceara


Już dzisiaj w ramach drugiej kolejki Santos zmierzy się z beniaminkiem z Ceary. Santos w pierwszej kolejce zremisował 3:3. Jest to drużyna która uwielbia atakować ich gra często polega &#39;&#39;strzelić więcej,niż stracić&#39;&#39; Dzisiaj w Santosie nie zobaczymy Robinho co na pewno siłę ataku osłabi. Dziś pole do popisu będzie miał młodziutki Neymar który już zdążył się pokazać z najlepszej strony, wielu ekspertów mówi że jest dużo lepszy od Robinho. Wielu scautów pojawia się na spotkaniach by obserwować jego poczynania. Wiele drużyn europejskich ustawia się już w kolejce po niego. W drużynie Ceary nie zagra ich najlepszy gracz środka pola a zarazem kapitan Geraldo. Dodatkowo zagrają bez napastnika Colodoaldo. Więc bardzo źle wygląda ich sytuacja ofensywna. Trzeba liczyć dzisiaj na młodzież Santosu która pokazała już nie jednokrotnie swój potencjał teraz musi się to przełożyć na wyniki.


Moje propozycje :


Over 2,5 Santosu @@ 2,05
Win Santos @@ 1,35






Czy znów jego talent zabłyśnie



Inne propozycję z tej kolejki :


Atletico PR v Guarani-SP 1 @@ 1,60
Cruzeiro v Avai 1 @@ 1,76
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
vs



Już o 21 rozpocznie się spotkanie Gremio Porto Alegre-Cortinthians Sao Paulo. Ciężko wskazać faworyta gdyż Gremio nadal walczy o awans do finału Copa do Brasil więc dzisiaj nie wystąpi w najsilniejszym składzie, a Cortinthians nie będzie mogło skorzystać z Ronaldo co będzie na pewno sporą stratą dla Timao. Dużym handicapem dla gospodarzy jest własny obiekt co pokazywali już w poprzednim sezonie że u siebie są w stanie pokonać naprawdę każdego. Trener Silas oszczędza w tym spotkaniu Borgesa czyli najlepszego strzelca zespołu który pare dni temu wbił Santosowi aż 3 bramki w wygranym przez Gremio meczu CdB 4:3. Obrona w Gremio już w czasie rozgrywek Campeonato Gaucho nie spisywała się dobrze a i CdB nie ma jakiejś dobrej gry w formacji defensywnej a jest to zapewne wynik odejści do Wolfsburga obrońcy Revera który w poprzednim sezonie był jednym z najlepszym obrońców w lidze i dużym oparciem dla zespołu. Trener Mano Menezes poza Ronaldo ma praktycznie najsilniejszy skład do dyspozycji i przyjechali do Porto Alegre w nadziei że wywiozą stąd punkt a może i 3. Ciekaw jestem jak będzie widoczny brak najlepszych strzelców w obu ekipach gdyż może to wpłynać negatywnie na przebieg spotkania ale oba zespoły mają na tyle dobrych piłkarzy i mogących stworzyć świetne widowisko że nie będzie ich brak widoczny i myślę że wszyscy na to liczą bo zapowiada nam się naprawdę świetne spotkanie.

Przewidywane składy:

Gremio:

Victor, Joílson, Rodrigo (Mário Fernandes), Rafael Marques e Bruno Collaço; Willian Magrao, Fábio Rochemback, Maylson e Leandro; Jonas e Bergson

Cortinthians:

Felipe, Alessandro, Chicao, William e Roberto Carlos; Ralf, Elias e Jucilei (Bruno César); Dentinho, Souza e Jorge Henrique
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Druga kolejka za Nami. Typersko została ona przeze mnie odpuszczona ze względu na sprawy &quot;wyższe&quot;. Przez to nawet nie miałem czasu nic napisac, ale świetne analizy widze były podczas mojej nieobecności więc z punktu widzenia merytorycznego było na bardzo wysokim poziomie ;) Szkoda tylko że praca, w którą nie mało czasu włożyli kacmon nie dała efektów w postaci $$$.
Osobiście miałem okazje oglądac mecz Gremio z Corinthians. Sam mecz zawiódl, ale spowodowane to było raczej tym że przed Gremio mecz w Copa do Brasil gdzie będą musieli bronic zaliczki na Villa Belmiro przeciwko Santosowi. Gremio mało co pokazało w tym meczu, ale to chyba przez nieco rezerwowy skład wystawiony na ten mecz. Brakowało Borgesa przede wszystkim, Jonas wszedł na końcówke w drugiej połowie. Nie miał kto pociągnąc gry Grmeio w tym meczu.
Corinthians w lepszym zestawieniu,ale także nie zachwycili. Souza powalczył na szpicy i kto wie czy nie dawał zespołowi więcej od Ronaldo. Timao wykazywali więcej ochoty do gry mimo wszystko. Ale mecz zawiódł mnie nieco poziomem.
Innych spotkań nie widziałem więc ciężko mi cokolwiek powiedziec. Na pewno dziwi mnie jednak rezultat Santosu. Takie mecze powinni moim zdaniem wygrywac. Grali w mocnym składzie. Brakowało tylko Robinho który i tak na dniach będzie szykował się już na zgrupowaniu u Dungi na Mundial więc Santos będzie sobie musiał radzic bez niego.
Z innych rezultatów na pewno szokuje wysoka porażka Atletico MG i to z zespołem który przed tygodniem uległ aż 1:6!
Podsumowanie 2 kolejki znajduje się na globo ▶http://globoesporte.globo.com/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/2010/05/o-melhor-da-rodada-2-corinthians-e-o-unico-ficha-limpa-do-br-2010.html
Średnia goli na mecz : 2,8
47 żółtych kartek
3 czerwone kartki

Drybling kolejki można zobaczyc pod linkiem podanym powyżej. Elastico Neymara z &quot;dziurą&quot; naprawde bardzo efektowne :cool:
11 kolejki :​

------------------------- Z najnowszych doniesień z zespołów Brasileiro przed szereg wysuwa się informacja o transferze Fluminense. Otóż tuż po zakończeniu MŚ w RPA do klubu dołączy Deco, któremu wygasła umowa z Chelsea! Zanosi się na ogromne wzmocnienie ofensywy Flu, w której są już przecież Conca, Fred i Rodriguinho.​
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Botafogo RJ - Goias Go
Gospodarze graja naprawde dobra pilke co udowodnili w meczy z Santosem i Sao Paulo. Szczerze mowiac z Santosem powinni wygrac, gdyz goscie grali bez kilku podstawowych zawodnikow w lini obrony. Remis 3:3 w pewnym stopniu mnie zadawala bo Santos wywiozl z ciezkiego terenu 1 punkt ;) Po tym meczu przyszedl wyjazd do Sao Paulo, ktory Botofago wygralo 2:1. Natomiast Goias zaliczylo 2 porazki grajac na wlasnym boisku z Internacionalem 2:3 i na wyjezdzie z Guarani 1:0. Historia pojedynkow obu druzyn pokazuje ze Botofago zawsze ciezko sie gralo z Goias ( 2 zwyciestaw, 1 remis i 4 porazki ). Nie mam informacji na temat brakow w obu druzynach, ale jesli kurs tak spada ( wczoraj 1.90 - dzisiaj 1.60 ) to pewnie wieksze oslabienia sa w druzynie gosci. Bezpieczniejsza opcia wedlug mnie jest over 2.5 gola ( 5/7 meczy zakonczylo sie wynikiem overowym ).

Moje propozycje :
▶Botafogo RJ - Goias Go 1 | 1.60 ( w Expekt 1.70 ) ✅ 3:0
▶Botafogo RJ - Goias Go over 2.5 gola | 1.55 ( Bet-at-home ) ✅ 3:0
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Fajnie, że nowi ludzie dołączają do dyskusji. Witamy BSNT ????
VS

BOTAFOGO - GOIAS
Typ : Botafogo @ 1,65 Bet365✅3:0
Najpierw zaczne od tego meczu co opisał kolega powyżej. Rzeczywiście Botafogo ciekawie spisało się w dwóch dotychczasowych grach. Na Enghenao spisują się dobrze, trener Joel Santana chce zagrac takim samym zestawieniem jak na Morumbi przeciwko Sao Paulo w poprzedniej kolejce. Wiadomo że nie zagra Loco Abreu, który jest na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju przed MŚ. Zastąpi go Caio.
Goias w poprzedniej serii gier prowadzili już nawet 2-0 z Internacionalem , lecz dali sobie wydrzec zwycięstwo i przegrali 2:3! Jako jedyni do tej pory nie zdobyli pkt w dwóch meczach. W ogóle to Goias spisuje się bardzo słabo w ostatnim czasie. Mam tutaj na myśli również mecze w CdB i Campeonato Goiano. Ostatnia wygrana 4 kwietnia. Dzisiaj znowu ma zagrac trzeci bramkarz Rodrigo Calaca pod nieobecnośc Fabia.
W sumie patrząc na ten mecz wydaje się, że więcej atutów po swojej stronie ma Botafogo i byc moze skusze się na nich postawic. Kurs wcale nie jest taki zły. 1,65 całkiem dobra opcja ;)
Botafogo : Jefferson-Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Fahel-Alessandro, Leandro Guerreiro, Sandro Silva, Lucio Flávio, Somália- Herrera, Caio.
Goiás : Rodrigo Calaça- Augusto, Rafael Toloi, Marcão-Wendel Santos, Amaral, Jonilson, Hugo, Wellington Saci-Everton Santos, Bernardo.
-------------------
VS

PALMEIRAS - GREMIO
Typ : Poniżej 2,5gola @ 2,00 Bet365 ⛔4:2
To co się dzieje w zespole Palmeiras w ostatnim półroczu pisaliśmy w tym dziale na bieżąco. Teraz ponowne zwolnienie trenera Zago. W dodatku rozwiązano konkrakt z napastnikiem Robertem, który jako jeden z nielicznych dawał coś zespołowi tj strzelał bramki mam na myśli. Ale to dośc dziwne traktowanie zawodników bo przecież kiedy Dayvid Sacconi spisywał się dobrze to nagle wpadli na pomysł wytransferowania jego z klubu i teraz ten gracz reprezentuje barwy Goias, tzn grywa tam ogony. Tak więc partnerem Ewerthona w ataku ma byc Paulo Henrique, ale równie dobrze może wybiec bardzo utalentowany młokos Vinicius. Ale to nie koniec kłopotów z wyborem składu w Palmeiras. Otóż kontuzjowany jest jescze Lincoln, a Pierre zawieszony. Tak więc ja tutaj widze same kłopoty po ich stronie. Na ławce trenerskiej zasiądzie Parraga. Kłopotów mu nie brakuje, w dodatku widząc Palmeiras w poprzednim meczu z Vasco Da Gama to w pierwszej odsłonie meczu nie zagrozili oni ani razu bramce rywala! Dośc powiedziec że to Vasco powinno strzelic kilka bramek Marcosowi i sam nie wiem jak do tego doszło że skończyło się 0:0.
Gremio jestem rozczarowany po tym co widziałem przeciwko Corinthians w poprzedniej kolejce. Do tego są po meczu z Santosem gdzie przegrali 1:3 i odpdali z rozgrywek Copa do Brasil. W zespole Gremio zabraknie Borgesa, Williama Magrao i Mario Fernandesa. Nie trzeba mowic jak dużą stratą jest nieobecnośc Borgesa. W mojej opinii zapowiada się underowy mecz. Palmeiras bez błysku, ciągłe zmiany w zespole, a to trener a to zawodnicy, do tego absencje. Gremio na wyjazdach siermiężnie grają. Mecz na szczycie a zespoły pozbawione kilku waznych ogniw. Ja sądze że max 2 gole tutaj padną. Historia, która waznym czynnikiem może i nie jest także wskazuje w tym pojedynku na under. Po kursie 2,00 czemu nei spróbowac ;)
Palmeiras : Marcos- Vitor, Danilo, Léo e Armero- Souza, Marcos Assunção, Joãozinho (Márcio Araújo) e Cleiton Xavier-Ewerthon, Paulo Henrique.
Grêmio : Victor- Joilson, Rodrigo, Ozeia,Edilson-Fábio Rochemback, Adilson, Douglas e Hugo- William , Jonas.

---------------------
Santos dzsiaj zagra bez Neymara, Paulo Henrique Ganso, Andre i Madsona. Trener Dorival Junior daje im odpocząc po wyczerpującym spotkaniu w Copa do Brasil. A kolejny z asów Robinho musiał stawic się juz na zgrupowaniu reprezentacji u Dungi. Tak więc braki bardzo poważne i kulec może ofensywa. Atletico GO udanie weszło w sezon remisując z Gremio, ale teraz to już gorzej im idzie. Gospodarze nadal bez napastnika Rodrigo Tiui tak jak podczas meczu z Vitorią Bahia w Copa do Brasil. Wrócic ma za to Robston, ktory awizowany jest w składize od początku. Ja jednak odpuszczam ten mecz bo zbyt dużo niewiadomych no i skład Santosu troszke wybrakowany. Gdyby grali w optymalnym zestawieniu pewnie bym na nich postawił ;)
Atético-GO : Márcio- Márcio Gabriel, Jairo, Gilson, Thiago Feltri-Ramalho, Pituca, Robston, Elias- Keninha, Marcão.
Santos : Felipe- Pará (Maranhão), Edu Dracena, Durva, Alex Sandro- Rodriguinho, Arouca, Wesley,Marquinhos-Zé Eduardo,Marcel.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wszyscy widzieli under 2,5 w meczu Palmeiras-Gremio w tym i ja ale ja na mecze swoich ulubionych drużyn z reguły nie stawiam a tu proszę po świetnym spotkaniu Verdao pokonali Tricolores 4:2. Widzę że im Palmeiras jest bardziej osłabiony i rozbity tym jest w stanie lepiej grać. Bardzo się obawiałem o atak bo Robert w tym roku był właściwie jedynym napastnikiem który strzelał gole o Sacconim nie wspominam gdyż tylko na początku Paulistao grał, a to co ja zobaczyłem tydzień temu jeżeli chodzi o grę Ewerthona to była istna tragedia a dzisiaj proszę bardzo 2 bramki z czego jestem bardzo zadowolony. Vinicius także dobry mecz i już widać że ten chłopak ma talent a o ile się nie myle to on chyba ma 17 lat jeżeli napisałem źle to mnie któryś z kolegów poprawi. W ogóle fajnie że tak zaczęli gdyż te punkty na pewno się przydadzą w dalszej części sezonu który dla Palmeirasu nie oszukujmy się będzie ciężki i ja nie liczę na miejsce w pierwszej czwórce gdyż jest wiele ekip które mają mocniejsze składy. A Gremio póki co tylko 1 punkt ale trzeba zobaczyć że mieli dwa trudne mecze wyjazdowe w Sao Paulo i jeden w Goianii z Atletico.
Botafogo pokonało 3:0 Goias po golach Lucio Flavio-piękny strzał z wolnego, Somalii i Herrery ale nie ich zwycięstwo jest tutaj największym wydarzeniem a dwie czerwone kartki dla napastników Fogao czyli Caio i Herrery którzy dostali je w 85 minucie za sprzeczkę między sobą co najgorsze. A w Brazylii takie zajścia pomiędzy zawodnikami jednego klubu często się kończą na rozwiązaniu kontraktów z piłkarzami ale ja mam nadzieje że tak się nie stanie gdyż trener Joel Santana naprawdę uporządkował ten zespół i stworzył bardzo ciekawą ekipę która jest w stanie powalczyć o wysokie miejsca w tym sezonie. Mam nadzieje że skończy się to tylko na męskiej rozmowie pomiędzy trenerem i oboma zawodnikami i szybko konflikt zostanie zakończony. Jednak obaj gracze nie zagrają w najbliższym meczu z Cruzeiro i wobec pobytu na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju Loco Abreu zespół Botafogo zostaje pozbawiony siły ognia z przodu co powoduje że faworytem tego starcia już teraz stają się gospodarze z Belo Horizonte chyba że i oni coś zmalują w meczu z Guarani.
Santos wyjeżdża z Goianii z 3 punktami po zwycięstwie nad Atletico 2:1 co jest sukcesem Peixe. Pewnie się wielu zastanowi co to za sukces dla drużyny która gra najpiękniejszy futbol w Ameryce Południowej w tym momencie a no taki że nie zagrali Robinho, Neymar, Ganso, Andre i Madson czyli prawie połowa pierwszego składu a siła ognia cała właściwie ale gole Ze Eduardo i Wesleya dały zwycięstwo wobec gola Boki.
Już w pierwszych 3 meczach 3 kolejki padło aż 12 goli co daje średnią 4 na mecz i mam nadzieje że dzisiejszego wieczora piłkarze utrzymają tę średnią. Ale i sędziowie pokazali aż 7 czerwonych kartek co jednak nie dziwi bo w tej lidze sędziowie często pochopnie pokazują kartki, a i też zawodnicy często dają popisy własnej głupoty.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Flamengo RJ - Gremio Prudente SP​


Flamengo po odpadnieciu z Copa Libertadores w dwumeczu z U. de Chile ( przegrana na wlasnym stadionie 2:3 i zwyciestwo na wyjezdzie 2:1 ) wszystkie sily mobilizuje na lige. W Seria A zagrali dwa ciezkie mecze z Sao Paulo na wlasnym boisku i wyjazd do Vitorii. Jak wiadomo Sao Paulo to nie sredniak ligi tylko druzyna aspirujaca na zdobycie mistrzostwa w lidze. Natomiast kazdy kto przyjezdza na teren Vitorii musi liczyc sie z ciezka przeprawa, gdyz to druzyna wlasnego boiska. W skladzie na Gremio zabraknie Adriano, Petkovicia, Fierro i Maldonado.
Gremio w pierwszej kolejce bardzo wysoko uleglo na wyjezdzie Avai az 6:1. Nastepnie przyszedl czas na mecz u siebie ktory wygrali 4:0 pokonujac Atletico MG. O brakach w zespole gosci nie posiadam akutalnie zadnych informacji. Podsumowujac Flamengo powinni poradzic sobie z przyjezdnymi, lecz chyba lepszym typem na ten mecz jest over 2.5 gola.

Moje propozycie :
▶Flamengo RJ - Gremio Prudente SP 1 | 1.50 ( Bet-at-home ) ✅ 3:1
▶Flamengo RJ - Gremio Prudente SP over 2.5 gola | 1.60 ( Bet-at-home ) ✅ 3:1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak jak kapszti już wspomniał wczoraj Palmeiras zagrało jeden z lepszych mecżów. Co prawda dwa gole Ewerthona po wyraźnych błędach defensywy Gremio, bo przy pierwszej bramce obrońca się potknął.. o własne nogi. A przy drugiej bramce złe ustawienie i skuteczna dobitka Ewerthona. Można powiedziec że Gremio atakowało, a Palmeiras kontrowało i to skutecznie kontrowało. Mecz był ciekawy i Gremio musi szukac zwycięstwa w kolejnych meczach bo w spotkaniu z Palmeiras było jednak słabsze.
Warto też jednak odnotowac show sedziego. Na początek ewidentna ręka Edinho w polu karnym i powinna byc jedenastka dla Gremio na poczatku meczu, a był tylko rożny. Tak sięz astanawiam czy przy drugiej bramce Ewerthona nie było spalonego i sam nie wiem. Potem kuriozalna sytuacja z czerwami dla Assuncao i Douglasa. Ale takie sędziowanie w Brazylii na porządku dziennym niestety. Sytuacji można by mnożyc i wyliczac. Jak chociażby ta z wczorajszego meczu Botafogo - Goias kiedy pokazał zawodnikom Botafogo dwa czerwa bo pokłucili czy bili się między sobą... Albo jeszcze idąc dalej wstecz to czerwo dla Klebera w 70sekundzie meczu z Sao Paulo... W Europie zapewne byłaby co najwyżej żółta kartka lub słowna reprymenda. Czasem mnie irytuje takie zachowanie sedziów.
-------------------------
VS

INTERNACIONAL - SAO PAULO
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,72 Bet365 ⛔0:2
Najciekawiej dzisiejszego dnia wg mnie zapowiada się rywalizacja Interu z Sao Paulo. To przedsmak półfinałowej rywalizacji w Copa Libertadores. Inter na fali bo udało im się wyeliminowac Estudiantes po golu w samej końcówce spotkania. Fossatti zapewne wyjdzie 4-4-2 bowiem takie ustawienie stosuje w meczach domowych,a tylko podczas wyjazdów ustawia zespół z zagęszczoną drugą linią w systemie 3-6-1. Póki co w klubie z Beira Rio chcą zapomniec o CL i skupic się na lidze by zdobyc jak najwięcej pkt na daną chwile. Bo rywalizacja z SPFC w CL dopiero w lipcu. Nie wiaodmo jak się ma do końca sprawa z Walterem, ale jeżeli kontuzja okaże się powazniejsza to zagra Taison.
Sao Paulo odkąd przyszedł Fernandao jakby inaczej spisuje się w ofensywie. Ten napastnik daje nieco polotu w grze Sao Paulo. Chociażby asysta przy jednej z bramek w starciu z Cruzeiro kiedy podał do partnera piętą. Takiego kogoś potrzebował ten zespół. Dzisiejszy mecz będzie miał dla niego szczególne znaczenie bo przeciez do niedawna był idolem publiczności w Porto Alegre, a teraz zagra po przeciwnej stronie barykady... SPFC potrzebuje pkt bo jak do tej pory mają tylko jedno oczko na koncie po remisie z Flamengo. Z zespołu odeszli Cleber Santana i Andre Luis, którzy wybrali oferte Fluminense. Mówi się także o odejściu Washingtona do Atletico Paranense, a także o tym że Leo Lima ma oferty z zagranicy.
Oba zespoły wystawią optymalne składy bo potrzebują pkt. A skoro tak to może pójdą na wymiane ciosów. Tutaj nie będą jeszcze się szachowac jak podczas CL i myślę że po jednej bramce z każdej strony spokojnie jesteśmy w stanie obejrzec.
INTERNACIONAL : Abbondanzieri-Nei (Glaydson), Bolívar, Sorondo, Kleber- Sandro, Guiñazu, Andrezinho, D’Alessandro- Walter (Taison), Alecsandro.
SAO PAULO : Rogério Cen- Alex Silva, Miranda, Richarlyson- Cicinho, Rodrigo Souto, Hernanes, Marlos, Junior Cesar- Fernandão, Dagoberto.

Fernandao wraca na stare śmieci!
-----------------------
VS

FLAMENGO RIO DE JANEIRO - GREMIO PRUDENTE
Typ : Flamengo @ 1,57 Bet365 ✅3:1
Prudente to zespół zagadka można powiedziec. Przed rokiem grali pod nazwą Gremio Baureri. Zespół przeniesiono do innego miasta, kompletnie zmieniono też skład. Nowy sezon pokazał dwa oblicza drużyny. Na inauguracje przegrali aż 1:6 z Avai by potem pokonac wysoko jednego z pretendentów do tytułU Atletico Mineito 4:0 na własnym boisku. Jaka jest więc prawdziwa siła tego zespołu? Cześciowo odpowiedz na to pytanie zapewne poznamy dizsiaj w meczu na Maracnie przeciwko Flamengo. W zespole Prudente raczej obędzie się bez zmian w składzie w porównaniu z tym kto zagrał w ostatnim meczu.
Falemngo bez Adriano,w ogóle to jemu 30maja wygasa kontrakt z klubem i mało wskazuje na to że włodarze przedłużą wygasającą umowę. Jego miejsce ma zając Bruno Mezenga, którym rzekomo powaznie zaintrersowana jest ... Legia Warszawa ???? Zdziwie się bardzo jeżeli przeniesie się on na Łazienkowską z klubu tak sławnego to polskiej ligi. Braknie też Klebersona, który już pojechał walczyc o miejsce w zespole narodowym. Fla odpadło z CL, w lidze póki co dwa remisy. Więc chyba czas najwyższy na pierwsze ligowe zwycięstwo?! Wiele będzie zależec od rywali jak zagrają, ale myślę że Vagner Love i spólka wkońcu zapisza 3pkt na swoje konto,a kurs jak na mecz z takim rywalem wcale nie jest zły.
Flamengo : Bruno- Leonardo Moura, David, Ronaldo Angelim, Juan- Toró, Willians, Maldonado, Michael- Bruno Mezenga,Vagner Love.
Grêmio Prudente : Márcio- Leonardo, Dênis, Diego-Sasha, Anderson, João Vitor, Flavinho, Marcelo Oliveira- Henrique Dias, Araújo.

--------------------
Myślalem jeszcze o paru innych typach jak m.in wygranych Atletico MG, ale po dłuższym namyśle stwierdzilem że nie warto bo Atletico PR ma ciekawy skład i może zaskoczyc.
Rozważam jeszcze opcje postawienia na Cruzeiro po ładnym kursie @ 2,10. Byc może tak też zrobie, a jak się uda to coś napisze o tym meczu w poźniejszym czasie ;)
Wielu widzi faworyta w zespole Corinthians w meczu z Fluminense, ale mnie zespól Mano Menezesa nic a nic nie przekonuje, jeżeli pewnie wygrają to znów będzie to triumf bardzo wymęczony. Więc jeżeli ktoś chce tak stawiac to może warto zaryzykowac typ że Corinthians wygra jednym golem @ 3,65.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Niektóre decyzje sędziów w Brazylii są idiotyczne. To ma też duży wpływ na końcowe wyniki, czyli też na nasze typy. Przykład: Cruzeiro zawaliło dwa poprzednie mecze przez szybko zdobyte czerwone kartki.

Wczorajsza sytuacja pomiędzy Caio i Herrerą zupełnie bez sensu. Głupie spięcie i przy braku Abreu (reprezentacja) Botafogo nie ma żadnego porządnego napastnika na następny mecz. Inna sprawa, że nie rozumiem decyzji sędziego. Rzucili się do siebie i odeszli, po co od razu pokazywać im czerwone kartki? Ogólnie mecz w pierwszej połowie był wyrównany. O wyniku przesądziła końcówka pierwszej połowy, kiedy Botafogo zdobywa w ciągu minuty dwa gole, a Fabio otrzymuje czerwoną kartkę. W tym momencie było już po meczu, ale przez większą część pierwszej połowy Goias nie grało tak źle. Mimo to po trzech kolejkach są jedyną drużyną, która nie zdobyła żadnego punktu.
Jeszcze lepszy sędzia był w meczu Palmeiras z Gremio. W pierwszej połowie uznaje gola ze spalonego, nie przyznaje zasłużonego karnego dla Gremio, wymyśla spalonego przy świetnej okazji Verdao, a na koniec daje czerwone kartki zawodnikom obu drużyn, przy czym Douglas to chyba dostał ją za to, że Assuncao się na niego rzucił? W drugiej połowie daje kartki bez powodu, a najlepsza żółta kartka była dla Rochembacka za grę na czas? Zawodnik drużyny przeważającej, która goni wynik i cały czas atakuje, przed wybiciem autu na połowie przeciwnika przekazuje piłkę swojemu koledze z drużyny, żeby to on wykonał wyrzut z autu i dostaje za to żółtą kartkę. Brak słów. Ogólnie wynik niesprawiedliwy. To Gremio przeważało i dominowało w środku pola. Nie wiem co się dzieje ostatnio z Victorem. Po braku powołania na mistrzostwa świata ma jakiś słabszy okres. Najlepszy bramkarz ligi popełnia strasznie dużo błędów. Popełniał błędy z Santosem, z Corinthians i wczoraj z Palmeiras. Jego interwencje i zachowania są jakieś niepewne i mam nadzieję, że szybko wróci do formy.


Dzisiaj warte uwagi na pewno typy na Flamengo i bts w Porto Alegre, ale to zostało już opisane. Poza tym myślałem nad Cruzeiro, ale są strasznie osłabieni. Nie ma Leonardo Silvy, Rogera, Fabricio, Jonathana i Gilberto. Skład strasznie wybrakowany, jednak ofensywa jest w komplecie, a kolejnej porażki kibice Raposy chyba nie zniosą... Nie widziałem jeszcze Guarani w akcji, dlatego nie wiem czego się mogę po nich spodziewać.

Wiele osób gra dzisiaj Atletico Mineiro, jednak ja postanowiłem sobie ich odpuścić. Kursy niskie, a ich zwycięstwo wcale nie jest takie pewne. Po tym co zrobili w Prudente bałbym się im zaufać. Tym bardziej, że Atletico Paranaense jest lepsze niż wskazują na to wyniki. Pierwszy wyjazdowy mecz z Corinthians przegrali minimalnie, a przecież długo grali w dziewięciu. Później remis z Guarani wynikający raczej z osłabień (kontuzje + czerwone kartki). Dzisiaj wreszcie grają w optymalnym składzie i na pewno powalczą o punkty.

Ciekawy mecz zapowiada się pomiędzy Cearą i Vitorią. Ceara po dwóch kolejkach wygląda interesująco. Po ich występach w Copa do Brasil myślałem, że będą jedną z najsłabszych drużyn w Serie A, a jednak zaskakują. Najpierw zwycięstwo z Fluminense, a tydzień temu świetny mecz z Santosem na Vila Belmiro. Wczoraj pojawiły się informacje o osłabieniach Vitorii, ale dzisiaj inne portale temu zaprzeczają. Nie wiem w jakim składzie wyjdzie Vitoria, dlatego ten mecz odpuszczę. Jednak mimo wszystko to gospodarze wydają się być faworytami, ponieważ Vitoria na wyjazdach gra bardzo słabo.

Co do Corinthians to myślę, że dzisiaj wygrają. Mnie też niczym nie przekonują, ale są ostatnio najsolidniejszą drużyną. Ich gra może się nie podobać, ale widać, że dla nich najważniejsze są trzy punkty, a nie widowiskowy futbol. Mecz z Atletico PR nie był najlepszy, ale już z Gremio na wyjeździe pokazali się lepiej. Dzisiaj są według mnie zdecydowanymi faworytami. Fluminense z Muricym Ramalho mnie do siebie nie przekonują. Wolałem ten zespół, kiedy ich trenerem był Cuca. Do tej pory zagrali dwa mecze z beniaminkami i wypadli bardzo słabo. Porażka z Cearą i minimalne zwycięstwo z Atletico GO to wyniki przeciętne jak na taki zespół. Teraz jadą do Sao Paulo na mecz z jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa kraju, więc można powiedzieć, że to ich pierwszy poważny sprawdzian w tym sezonie. Niby wraca Fred, ale on sam meczu nie wygra i to po stronie Timao jest dużo więcej argumentów.
Typy na Flamengo i bts w meczu Interu popieram, a od siebie dodam:
Corinthians - Fluminense 1 (1.72 Bet365) ✅
i może jednak warto spróbować:
Guarani - Cruzeiro DNB 2 (1.60 Unibet) zwrot
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Corinthians-Fluminense
Faworyt spotkania jest jeden -Corinthians ale mimo to gości bym nie skreślał ostatnio słabo grają ale są w stanie napsuć krwi ...do zespołu wraca Fred ,który strzelać potrafi w tym meczu skłaniał bym się na postawienie typu:
Czy obie drużyny strzelą gola? Tak 1.75 Bet365 ,jeśli chodzi o gospodarzy grają solidnie choć popełniają błędy ,bramkę strzelą na pewno a dopełnieniem typu będzie gol Fluminese ,po słabszym początku w lidze gości liczę na walkę.

Internacional-São Paulo
Bardzo cie kawy mecz ,obie ekipy dobrze sobie radzą w CL ,a w lidze myślę że nie będą czekać na jeden błąd i mecz nie zakończy się wynikiem 1:0 .Liczę na szybki mecz ,i dużo bramek .Ofensywny futbol obie ekipy potrafią grać .Brak kontuzji w obu ekipach to dobry prognostyk =optymalne składy.
Tak samo bardzo podoba mi się gra Fernandao i jeśli chodzi o Sampe liczę na niego.Internacional u siebie jest mocną ekipą i jeśli dobrze wejdą w mecz to over 2,5 powinien wejść jak w masło.Powyżej 2.5 1.90 bet365


I taka ciekawostka typ:
Vasco da Gama lub remis 2.10 Bet 365

ciekawe czy będzie tak czerwono i dziś he

dobra chłopaki (nigdy nie pisałem bo nie lubię i nie umie analiz więc bez agresji);)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom