>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro 2010 - maj, czerwiec, lipiec

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Świetną robotę wykonał MaxiR pisząc zapowiedzi do każdego z dzisiejszych meczów. ???? Dlatego nie ma sensu powtarzac zbyt wielu kwestii podpierając się przy typach.

Flamengo - Avai
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,65
bet-at-home ⛔1:1

Fla nie stracili gola w dwóch ostatnich meczach, a w bramce nie ma przecież Bruno tylko zastępuje go Marcelo Lomba. Dzisiaj sądze, że skończy sie jego dobra passa. Avai zagrało dwa dobre mecze, wygrali z Palmeiras i Sao Paulo. Nie widzę przeciwskazań by nie mogli dobrze zaprezetnowac się na Maracanie. Rozważałem również opcje na jakieś handi w strone gości, ale zwyciężyła opcja na over w meczu;)
Gremio - Vasco Da Gama
Typ : Gremio @ 1,60
bet-at-home ⛔1:1

Gremio może i zawodziło w poprzednich meczach, ale jak to mówią do trzech razy sztuka, a jest to ich trzeci mecz po Mundialu więc pora na wygraną. Jest Jonas, Borges czy Rochemback więc licze, że odprawią z kwitkiem bezbarwne Vasco. Co prawda w Vasco nowy trener, ale ja jakoś widzę wygraną Gremistów w tym spotkaniu.
-----------------------
To typy na dzisiaj. Odpusczam z pewnością mecz Sao Paulo i nie postawie na nich. Raz że kurs śmieszny, a dwa że ich forma jest słabiutka. Widziałem to co zaprezentowali przeciwko Vitorii Bahia i m.in dlatego uważam że nie warto ich ruszac.
Co do Vitorii, którą poleca kapszti to może byc różnie. Goias z tego co słyszałem ostatnio przeciwko Cruzeiro mogło sprawic psikusa,a Vitoria też nie będzie wszystkiego wygrywała w meczach domowych.
To tyle na temat dzisiejszych meczów tak w telegraficznym skrócie bo wyżej wszystko napisane;) Jutro widzę dwa ciekawe &quot;bety&quot;. Jak znajde czas to opiszę to jakoś ładniej o ile mnie nikt nie wyprzedzi oczywiście hehe.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Atletico MG - Internacional BTS (1.64 Betsafe) ✅
Mecz dwóch ofensywnych drużyn. Atletico nie gra u siebie, ale tydzień temu z Atletico GO pokazali, że dobrze im się tu strzela. W niedzielę zagrali wyjątkowo dobry mecz na wyjeździe z Corinthians i mimo porażki, zasługują na pochwały. Mieli swoje okazje i Timao może mówić o sporym szczęściu, że to spotkanie udało im się wygrać. Dzisiaj do pierwszej jedenastki wraca Diego Tardelli, więc powinno być jeszcze lepiej. Internacional odzyskuje swój blask pod wodzą Celso Rotha. Dwa pewne zwycięstwa i to właśnie im daje dzisiaj większe szanse na zwycięstwo. W dwóch spotkaniach stracili tylko jednego gola, ale trzeba zauważyć, że przeciwnicy nie należeli do tych z najwyższej półki. Wyjazd z Atletico Mineiro to ich pierwszy poważny sprawdzian z nowym trenerem, więc może to już nie wyglądać tak idealnie. Obie drużyny mają ogromny potencjał ofensywny, ale trzeba też wspomnieć o niepewnych bramkarzach. Po jednej stronie Fabio Costa, który tydzień temu zawalił gola z Atletico GO, a w drugiej bramce Abbondanzieri, który skompromitował się przy jedynej bramce Ceary kilka dni temu. Obie ekipy mają walczyć w tym roku o najlepsze miejsca w lidze, mają świetnych ofensywnych zawodników i popełniających błędy bramkarzy. Nikt tu się nie zamierza bronić, dlatego liczę na dobre, otwarte widowisko i bramki z obu stron.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Mecz Guarani-Ceara czyli pojedynek dwóch beniaminków. Obie ekipy są w czołówce ale to dzięki dobremu początkowi i ciekaw jestem czy dalej się utrzymają tam.
Guarani po 9 rozegranych meczach ma na swoim koncie 13 punktów. 8 z nich ugrali u siebie. Udało się im zremisować u siebie z Sao Paulo czy Cruzeiro oraz wygrać z Prudente i Goias. Ostatni mecz w Campinas co prawda przegrali 0:3 z Internacionalem ale trzeba powiedzieć, że mecz był wyrównany, a bramki udawało się późno strzelać Colorado. W niedziele Guarani niespodziewanie zremisowali 1:1 z Botafogo na Engenhao. Ja byłem zaskoczony ich postawą bo zagrali naprawdę bardzo dobrze. Fajna ofensywna gra była kluczem do remisu, który przed meczem braliby w ciemno ale po meczu mógł ich trochę nie zadowolić do końca. Nie ma żadnych osłabień w zespole i Vagner Mancini może wystawić optymalną 11 i to jest powód to optymizmu dla nich.
Ceara jak dla mnie się skończyła wraz z odejściem PC Gusmao do Vasco. Ten trener miał patent na zespół z Fortalezy. Remis z Corinthians 0:0 w słabym spotkaniu z obu stron oraz porażka z Internacionalem 1:2 pokazują, że nie są w najwyższej formie i ja jakoś nie jestem przekonany do tego zespołu. Na wyjeździe udało im się jeszcze wygrać Atletico MG 1:0 oraz zremisować z Goias i Santosem. Jak widać forma na wyjazdach nie najgorsza ale jednak na Castelao na północy Brazylii idzie im znacznie lepiej. Może dlatego, że maja jednych z najlepszych kibiców w kraju. W meczu z Guarani zabraknie dwóch podstawowych graczy, a będą to Heleno i Misael, którzy mają kontuzję i nie pojawią się w Campinas. Są to spore osłabienia. W szczególności ten drugi Misael to podstawowy napastnik, który wiele robi na boisku i jego brak będzie widoczny.
Jak dla mnie mecz dwóch drużyn wyrównanych ale Guarani gra u siebie oraz Ceara osłabiona brakiem najlepszego swojego gracza i dlatego myślę, że to właśnie gospodarze sięgną po 3 &quot;oczka&quot; ale nie wykluczam remisu.
GUARANI: Douglas; Rodrigo Heffner, Fabão, Ailson e Márcio Careca; Renan, Paulo Roberto, Preto e Mário Lúcio; Mazola e Ricardo Xavier
CEARÁ: Diego; Oziel, Fabrício, Anderson e Ernandes; Michel, João Marcos, Ailton e Geraldo; Tony e Washington

Typ:Guarani @ 2,20 Betclic⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
vs

W nocy z czwartku na piątek odbędą się 3 spotkania zamykające 10 kolejkę Brasileirao. Pierwszym z tych spotkań jest mecz Fluminense-Cruzeiro. W moim odczuciu faworytem są gospodarze.
Flu po 9 kolejkach jest na miejscu 2 z 19 punktami i są tylko 2 &quot;oczka&quot; za Corinthians. Przy swojej wygranej awansują na fotel lidera gdyż Timao przegrali 1:3 z Atletico GO na wyjeździe. Fluminense po Mundialu w dwóch kolejkach zdobyło 4 punkty chociaż powinno 6. Najpierw remis z Prudente 1:1 ale w tamtym meczu akcja w której goście zdobyli gola była jedyną bramkową sytuacją jaką sobie stworzyli na Maracanie. W niedziele natomiast po niezłej grze udało się pokonać na Villo Belmiro Santos 1:0. Zespół jak widać w niezłej formie i ma motywacje w postaci awansu na fotel lidera więc zagrają na 200% o zwycięstwo. Nie ma żadnych osłabień wśród gospodarzy i to jest atut Flu, który powinni wykorzystać. Kolejny atut to stadion, Flu u siebie poza remisem z Prudente wszystkie mecze wygrali. Również mają taki syndrom, że jak grają z lepszą drużyną to sobie lepiej radzą aniżeli ze słabeuszami tzn. chodzi o wyniki końcowe.
Cruzeiro przystępuje po dwóch wygranych do meczu z Flu. Zwycięstwa z Atletico PR na Arena Baixada oraz na Arena do Jacare z Goias jakoś wielkiego wrażenia na mnie nie robią. Słyszałem również, że w obu tych meczach to ich rywale byli lepsi ale to właśnie Raposa zgarnęła w obu przypadkach komplet punktów. To, że grają na wyjeździe to nie jest dla nich żadnym problemem gdyż potrafili pokonać na Beira Rio w Porto Alegre Internacional 2:1. Nie zagra Jonathan, który pauzuje za żółte kartki oraz Roger, który doznał kontuzji w meczu z Goias. Szczególnie brak tego pierwszego może być odczuwalny na prawej flance w obronie. Na pewno mogą liczyć na fakt, że w bramce stoi Fabio, który aktualnie jest jednym z najlepszych bramkarzy ligi. Nie zagra jeszcze Walter Montillo ściągnięty z Universidad de Chile. Ciekawą osobą tego spotkania będzie trener Cuca, który do nie dawna prowadził Flu, a teraz kieruje na ławce trenerskiej w Raposie.
Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki uważam, że będzie to ciekawy mecz ale jednak Flu pokona swojego rywala gdyż na chwilę obecną są zespołem mocniejszym niż Cruzeiro.
FLUMINENSE: Fernando Henrique, Mariano, Gum, André Luis e Carlinhos; Diogo, Diguinho, Marquinho (Leandro Euzébio) e Conca; Alan e Fred
CRUZEIRO: Fábio, Rômulo, Caçapa, Gil e Diego Renan; Fabrício, Henrique, Gilberto e Everton; Thiago Ribeiro e Wellington Paulista

Typ:Fluminense @ 1,90 Betclic✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ajj wczoraj solidarnie Gremio i Flamengo po 1:1. Tak więć w obu przypadkach zabrakło po jednej bramce. Tak jak przewidywałem Marcelo Lomba, bramkarz Fla stracił wkońcu gola, ale do overa zabrakło. Trzeba odnotowac pierwsza w sezonie porażkę Corinthians. Takowa może i jest zaskakująca bowiem przegrali z Atletico Goianense, a więc zespołem z samego dołu tabeli. Ale to Brasileiro i tutaj wszystko się może zdarzyc. Nie chciałbym się usprawiedliwiac co do typu na Gremio, ale widząc obrazki z tego meczu śmiem twierdzic że murawa nie przypominała... murawy. To była piłka wodna , błotna jak kto woli. Na potwiedzenie ujęcie z tego spotkania.
Poprzednia noc była bardzo emocjonująca dla kibiców-obserwatorów bo dla typerów już nie bardzo chyba.Chociaż niektórzy jak kacmon zarobili ;) Jeszcze tylko jedno słowo odnośnie wczorajszego meczu Vitorii z Goias. Spójrzcie jaką zadymę wywołał Emerson Leao z dziennikarzem po wczorajszym meczu!
http://www.youtube.com/watch?v=5GufNpoeXEc&amp;amp;videos=JfQcQb2rZ8k
Dzisiejszej nocy czekają nas trzy mecze kończące zmagania w 10 kolejce Brasileiro.
VS
FLUMINENSE - CRUZEIRO
Typ : Fluminense @ 1,90 bah ✅1:0​
Fluminense przed rokiem broniło się przed spadkiem , a w tym sezonie wiele wskazuje na to,że będą bili się o mistrza. Do zespołu dołączą jeszcze Emerson i Belletti. Wiele też wskazuje na przybycie Deco tak więc paka będzie mocna. Wracając do ich poprzednich spotkań to przeciwko Prudente to przewaga nie podlegała dyskusji ale zremisowali. Potem przeciwko Santosowi na Villa Belmiro zagrali zupełnie inaczej. Schowani nieco z tyłu dali się wyszumiec rywalom i sami zadali cios w końcowym kwadransie na wagę zwycięstwa. Jak więc zagrają dzisiaj ? Zmian w składzie nie należy się spodziewac. W ataku duet Fred- Alan. Ten drugi jak mówi trener wygrywa rywalizacje z Rodriguinho. W pomocy wraca Marquinho. Flu zagra w systemie 4-4-2.
Cruzeiro może i wygrało dwa ostatnie mecze, ale obserwatorów jakoś nie zachwycili. Przeciwko ATletico PR byli zespołem gorszym bo to gospodarze dominowali i przeważali, ale kontry zdały egzamin i Raposa wygrało 2:0. Bolączką tego zespołu są mecze wyjazdowe. Skoro więc wygrali przed tygodniem to teraz już nie wygrają :p To tak ironizuje trochę oczywiście. A patrząc na ich taktyke na ten mecz, to będzie ona podobna jak w starciu z Atletico PR czyli nastawienie się na kontry i wyłączenie z gry Freda i Concy. Za Freda ma odpowiadac Cacapa z tego co udało mi się wyczytac. Trener Cuca nie może skorzystac z Jonathana i Rogera. Ponadto Marquinhos będzie tylko na ławce.
Sądze, że Flu nie popełni błędu z meczu przeciwko Prudente i nie będzie całym zespołem szło do przodu odkrywając tyły rywalowi który będzie na to tylko czekał. Dodatkowo przed Flu druga szansa by wskoczyc na fotel lidera Brasileiro. Poprzedniej nie wykorzystali. Może więc teraz się uda ;)
FLUMINENSE : Fernando Henrique-Mariano, Gum, André Luis, Carlinhos-Diogo, Diguinho, Marquinho (L. Euzébio), Conca- Alan , Fred.

CRUZEIRO
: Fábio- Rômulo, Gil, Cláudio Caçapa, Diego Renan-Fabrício, Henrique, Everton, Gilberto- Wellington Paulista, Thiago Ribeiro.
VS
PALMEIRAS - BOTAFOGO
Typ : Palmeiras @ 1,80 bet-at-home ⛔2:2 Mecz rzecz jasna na Pacembeu. Obaj trenerzy czekają na przybycie dwóch kluczowych zawodników do ich układanki. Felipe Scolari czeka na &quot;El Mago&quot; czyli Jorge Valdivie, a Joel Santana na Maicousela z Hoffenheim. Jeżeli idzie o skład Palmeiras to powroty do podstawowej XI zanotują bramkarz Marcos i lewy obrońca Armero. Reszta składu bez ubytków. Zagrają najlepsi jakich obecnie Felipao ma do dyspozycji.
Botafogo natomiast bez zawieszonego Herrery, ciągle też nie widac by Abreu miał wrócic do składu, bynajmniej podstawowej XI. Wraca natomiast defensor Antonio Carlos. Ogólnie to Botafogo gra poniżej oczekiwań, z totalnie rozbitym Flamengo przegrali 0:1, potem u siebie nie dali rady Guarani i zremisowai 1:1. Palmeiras zagrali dobry mecz przeciwko Santosowi, dobrze prezentowali się w przegranym meczu 2:4 z Avai. Wynik może mówi co innego, ale okazji na gole to tam mieli bez liku. Dzisiaj sądze że Scolari wygra po raz pierwszy na ławce po powrocie do Palmeiras.
PALMEIRAS : Marcos-Vitor, Edinho, Maurício Ramos, Armero-Pierre, Márcio Araújo, Marcos Assunção, Lincoln;- Kleber,Ewerthon.

BOTAFOGO
: Jefferson-Fahel, Antônio Carlos, Fábio Ferreira-Alessandro, Leandro Guerreiro, Somália, Lucio Flavio,Marcelo Cordeiro-Caio ,Jobson (Edno)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Fluminense – Cruzeiro 1 (2.00 Bet365) ✅
Zapowiada się wyrównany mecz, ale więcej argumentów znajduje po stronie gospodarzy. To Fluminense zachwyca w tym sezonie i mają walczyć o mistrzostwo. Cruzeiro jest w kiepskiej formie i na razie nie wygląda to dobrze. Fluminense jeszcze bez swoich nowych zawodników, ale w najmocniejszym składzie, jakim do tej pory dysponowali. Tydzień temu zaliczyli wpadkę z Prudente, ale Flu ostatnio bardziej mobilizuje się na mocniejszych przeciwników. Kilka dni temu wygrali na Vila Belmiro z Santosem, a to już coś znaczy. Cruzeiro było w dołku, zmienili trenera i po MŚ niby wygrali oba mecze, ale to tylko wyniki. Wygrali dwa mecze z dużo słabszymi rywalami, ale grali słabo. Tydzień temu byli gorsi z Atletico Paranaense, a kilka dni temu wybronili zwycięstwo z Goias. Strzelili szybko bramkę, a później to Goias sprawiało lepsze wrażenie. Nawet strzelili dwie bramki, których sędziowie nie uznali. Grali słabo z takimi drużynami, więc ciężko spodziewać się odrodzenia na Maracanie. Teren i przeciwnik zdecydowanie najtrudniejszy z tych dotychczasowych. Poza tym w składzie brakuje Jonathana w obronie i Rogera w pomocy, więc są dodatkowo osłabieni. Przed meczem dużo lepiej wygląda Fluminense, a kurs jest całkiem niezły.

Palmeiras – Botafogo 1 (1.90 Bet365) ⛔
Czas na pierwsze zwycięstwo Verdao pod wodzą Scolariego. Palmeiras gra ostatnio dużo lepiej i widać, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w tym roku. Mecz z Avai przegrany trochę pechowo. Sędzia najpierw uznaje gola Avai ze spalonego, a później daje im w prezencie karnego. Czwarty gol już nie miał znaczenia, bo Palmeiras nie myślało o obronie. Chociaż piłkarze Palmeiras mogą być sami sobie winni (całą drugą połowę grali w przewadze jednego zawodnika i tego nie wykorzystali), to zaryzykuje stwierdzenie, że przegrali przez błędy sędziego. Tydzień temu pod wodzą asystenta Scolariego poradzili sobie z Santosem i wyglądało to dobrze. Widać zdecydowaną poprawę, liczę na odrodzenie Verdao i walkę o tytuł mistrzowski. Dzisiaj do bramki wraca Marcos, co powinno być dużym wzmocnieniem. Botafogo po MŚ spisuje się zdecydowanie słabiej. Najpierw przegrali z Flamengo, a przecież przeciwnik był tak osłabiony, że niespodzianką byłby nawet remis. Kilka dni później kolejna wpadka, tym razem u siebie z Guarani. Jeżeli tracą punkty w takich meczach, to nie wiem na co liczą w Sao Paulo. To zdecydowanie lepszy przeciwnik od dwóch poprzednich, więc nie zapowiada się na pierwsze w tym miesiącu zwycięstwo. Botafogo się zablokowało po MŚ i widać, że coś jest z nimi nie tak. Wyraźny spadek formy, a dzisiaj są jeszcze dodatkowo osłabieni. Do nieobecnego Abreu, który jeszcze nie wrócił po udziale w MŚ, dołącza Herrera. Poza tym nie wiadomo czy będzie mógł zagrać Jobson, a jeśli go nie będzie, to w ataku z Caio zagra Edno (był piłkarz Wisły Kraków). Nieobecność trzech najlepszych napastników, przy powracającym pierwszym bramkarzu gospodarzy, to marna perspektywa na zdobywanie bramek w tym spotkaniu. Scolari czeka na pierwsze zwycięstwo, Palmeiras spisuje się coraz lepiej, Botafogo osłabione i w beznadziejnej formie - wszystko wskazuje na gospodarzy, więc po takim kursie zaryzykuje.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W Brazylii żyją wyborem trenera reprezentacji. Ramalho okazał się lojalny dla Fluminense i odrzucił oferte z kadry. Dlatego głownym kandydatem obecnie jest Mano Menezes. Nieco w cieniu tych wydarzeń odbędzie się 11 kolejka Campeonato Brasileiro. Dzisiaj czekają nas trzy mecze jak to w sobote. Ja na pewno zagram to pierwsze z nich;)

VS

GREMIO PRUDENTE - VITORIA BAHIA
Typ : Prudente @ 1,80 Tobet ⛔0:0
Vitorie czeka w środku tygodnia pojedynek z Santosem w Copa Do Brasil. Jest to wielka szansa dla klubu na zakwalifikowanie się do Copa Libertadores. Obecnie chyba wszystko podporządkują pod to wydarzenie. W dzisiejszym meczu ma nie zagrac bramkarz Viafara, zastąpi go Lee. A wszystko dlatego bo Viafara jest zawieszony na pierwszy mecz finałowy z Santosem i trener chce dac Lee ograc się przed tym spotkaniem. Patrząc na przewidywane składy widzę spore rozbieżności.
Ostatnie wyniki Gremio Prudente robią naprawde wrażenie. Począwszy od remisu na Maracanie z Fluminense, poprzez wygraną u siebie z Gremio i remis na Morumbi z Sao Paulo. Teraz czeka ich teoretycznie łatwiejszy mecz z Vitorią. Gospodarze w najsilniejszym składzie. Do mnie bardziej pzremawia zespół gospodarzy.
Grêmio Prudente : Giovann-Paulo César, Anderson Luis, Leonardo,Marcelo Oliveira- Rodrigo Mancha, João Vítor, Carlos Eduardo, Deyvid Sacconi-Wanderley , Wesley.
Vitória : Lee-Jonas, Wallace, Anderson Martins, Egídio-Neto, Ricardo Conceição, Fernando, Ramon-Elkeson, Júnior.

Póki co gram tylko na Prudente, ale interesująco wygląda równiez kurs na Atletico MG, poczekam na przewidywane składy na ten mecz i wtedy coś może jeszcze napisze.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Gremio - Vitoria goście nie strzelą @ 2.70 Unibet ✅
Dla mnie kolejny przesadzony kurs z serii strzelą/nie strzelą. Patrząc na wyjazdowe mecze Vitorii to prezentują sie oni bardzo slabo - 2 remisy i 4 porazki w ostatnich spotkaniach, gdzie strzelili (w 6 meczach) 2 bramki. Z drugiej strony Prudente u siebie ma ladna passe 4 zwyciestwa 1 remis i 1 porazke, gdzie stracili lacznie 4 gole ( 2 mecze po 2 bramki) wiec 4/6 spotkan na wlasnym boisku nie stracili bramki. patrzac na statystyki, widac ze jedna druzyna malo traci u siebie, a druga slabo skuteczna jest na wyjazdach. Nie zapowiada sie zmian w defensywie Gremio czy ataku Vitoria, takze dla mnie kurs do wziecia ???? Aha jak juz statystyki pisze, to druzyny te spotkaly sie juz raz, bylo 4-0 ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Póki co kilka newsów przed dzisiejszymi meczami.
Sao Paulo na rok wypożyczyło Ricardo Oliveire
Ricardo Oliveira miał okazje występowac już na Morumbi w sezonie 2006. Wtedy był wypożyczony z Betisu, tym razem taki sam krok wykonali działacze Al Jaziry wypożyczając na rok zawodnika do Sao Paulo. W swojej karierze zawodnik występował we wspomnianych zespołach, a także w Santosie, Milanie, Saragossie czy Valencii. Rozegrał swego czasu 11 meczów w reprezentacji strzelając 3 gole. Ma 30 lat i może okazac się wzmocnieniem zespołu.

----------------------------
VS

SANTOS - SAO PAULO

Typ : Santos @ 1,65 Tobet ✅1:0
Spotkanie derbowe, bodaj już czwarte w roku 2010 bo trzykrotnie zespoły mierzyły się w Paulistao. W poprzednich meczach Santos zaprezentował się zdecydowanie lepiej. W dniu dzisiejszym oba zespoły zagrają swoją próbę generalną przed meczami-kluczami, które czekają ich w środku tygodnia. Santos czeka finał Copa do Brasil z Vitorią, a Sao Paulo zagra z Interem w 1/2 finału Copa Libertadores. Obie drużyny ostatnio zawodziły. Santos przegrał trzykrotnie, ale na ich małe usprawiedliwienie trafił na wymagających rywali... Sao Paulo grało jeszcze gorzej chociaż zdobyli 1pkt.
Ricardo Gomes w dzisiejszym meczu Sao Paulo z Santosem wystawi kilku zmienników.
Oto kadra jaką powołał na to spotkanie :
Bramkarze: Rogério Ceni e Denis
Obrońcy : Diogo, Alex Silva, Samuel, Renato Silva i Xandão
Pomocnicy: Casemiro, Richarlyson, Jean, Hernanes, Marlos, Cleber Santana, Sergio Mota, Ze Vitor i Sérgio Mota
Napastnicy: Washington, Fernandinho, Marcelinho Paraíba i Lucas Gaúcho
A oto przewidywane składy na to spotkanie :
SANTOS: Rafae- Danilo, Edu Dracena, Durval e Pará; Roberto Brum, Wesley, Paulo Henrique Ganso-Madson, Neymar, André.
SÃO PAULO: Rogério Ceni-Renato Silva, Xandão, Samuel,Diogo- Casemiro, Jean, Jorge Wagner, Sergio Mota (Washington)-Marcelinho, Fernandinho.
Patrząc więc na powyższe składy widac kogo brakuje. Sao Paulo ma bardziej wybrakowany skład. Santos co prawda bez Robinho, Marquinhosa i Aroucy, ale nadal dysponują sporym potencjałem. Za Robinho zagra Madson, a to także gracz pasujący do ich koncepcji. Nie widzę jeszcze Keirrisona, ale może on zasiądzie na ławce. Wkońcu Andre jeszcze przed wyjazdem na Ukraine ma okazje się pożegnac z kibicami. Dla mnie Santos jest lepszy i kadrowo i w ogóle ich gra jest bardziej przekonująca. Wiadomo, że to derby, a kurs mały, ale jakoś ja na przekór temu wszystkiemu postanowiłem postawic na Santos.

Ostatnio Vila Belmiro odwiedził Pele, może natchnął Peixe do lepszej gry i dzisiaj zwyciężą ;)

P.S będe edytował tego posta i starał się przybliżac kolejne mecze na dizsiaj.
VS

INTERNACIONAL - FLAMENGO
Typ : Internacional @ 1,95 Tobet ✅1:0
Inter w przededniu meczu Copa Libertadores, podobnie jak Sao Paulo o czym wspominałem wyżej. Celso Roth także zamierza oszczędzic kilku swoich graczy w tym meczu i tak dzisiaj nie zobaczymy na boisku na pewno : Abbondanzieri, Nei, Bolívar, Kleber, Sandro, D&#39;Alessandro i Alecsandro. Na pierwszy rzut oka spore straty, brak aż siedmiu graczy. Ale jak tak spojrzałem kto będzie ich zastępował to doszedłem do wniosku, że to gracze wcale nie gorsi. W bramce stanie Renan ściągnięty z Valencii. Z przodu będziemy mieli debiutującego Rafaela Sobisa w duecie z Taisonem.Zagra także Tinga,Guinazu czy Giuliano. To napewno nie są gracze gorsi od podstawowych obecnie Flamengo. Goście w tym meczu bez zawieszonego Wellintona.
INTERNACIONAL: Renan- Bruno Silva, Indio, Fabiano Eller, Juan- Wilson Matias, Guiñazu, Tinga, Giuliano-Taison, Rafael Sobis.
FLAMENGO: Marcelo Lomba-Rômulo, Jean, Ronaldo Angelim- Leonardo Moura, Correa, Willians, Petkovic, Juan-Vinícius Pacheco, Diego Maurício
Wspominałem przy okazji ostatniego meczu Fla, że ich ostatnie wyniki są lepsze niż to czym obecnie dysponują. Ostatnie rezultaty lepsza niż gra, a i rywale z dołu tabeli. W dodatku na Beira Rio zwyciężyli ostatni raz w 2002roku. W dodatku dzisiaj trener Laurenco zamierza zmienic ustawienie na 3-5-2. Pozyskany Val Baiano usiądzie na ławce. Nie widzę dobrej perspektywy na ten mecz dla Flamengo.
Inter wygrał ostatnie 3 mecze po przerwie na MŚ. Dzisiaj może tą passe podtrzymac jak najbardziej, bo rywal w zasięgu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wszystko tutaj już zostało napisane co do meczy, które ja również wybrałem do dubla. Uważam, że Santos wreszcie powinien się przebudzić bo nie gra najgorzej ale punktów w meczach po Mundialu jak na razie nie ma. A z kolei Sao Paulo gra tragicznie w pełnym składzie, a co dopiero w takich rezerwach jakie dzisiaj wystawią. Ja jestem ciekaw debiutu Sergio Moty o którym słyszałem, że to jeden z większych talentów jakie są w Brazylii ale każdy kto się interesuje meczami Sao Paulo to wie, że trener Ricardo Gomes nie jest skory do wstawiania do składu młodzieży i choćby z tego powodu kontrakt z Sampą rozwiązał inny bardzo utalentowany zawodnik Oscar, a teraz będzie się przebijał do składu w Internacionalu w którym jest wielu młodych dobrych zawodników.
Co do drugiego meczu to niby spore osłabienia Interu ale i tak ich skład na to spotkanie wygląda dużo lepiej niż gości z Rio de Janeiro. W ogóle Celso Roth odmienił tą ekipę po swoim przyjściu i to już zupełnie inny zespół niż za czasów Jorge Fossatiego. Cieszy ich co raz lepsza postawa i ja jestem zdania, że jak dalej będą grać tak w lidze to są w stanie walczyć o mistrzostwo oraz zdobyć Copa Libertadores bo na tę chwilę to wydają się być najmocniejszą ekipą spośród tych, które walczą o Puchar Wyzwolicieli. Atak Taison-Rafael Sobis wygląda bardzo ciekawie, a jak jeszcze by grał dzisiaj Alecsandro to już w ogóle byłaby bajka. Najbardziej chyba można się bać o obronę Interu, która nie prezentuje się jakoś szczególnie mocno ale atak Flamengo to też nie jest nic specjalnego.
Oba typy popieram w 100% i taki dubel jest bardzo ciekawą opcją ale trzeba szybko korzystać bo kursy na pewno polecą w dół.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Goias - Atletico PR Typ : over 2,5gola @ 1,65 bah ⛔0:2
Atletico PR po przerwie na MŚ gra ofensywna i ciekawą piłką. czasem zawodzi skutecznośc, ale ogólem mogą się podobac, gorzej z defensywą. Zresztą Goias w tym elemencie też nie grzeszy. Bezpośrednie starcie może sypnąc kilkoma bramkami.

Ceara - Palmeiras Typ : x2 @ 1,51 bah ✅0:0
Czy Scolari wkońcu wygra po powrocie do Verdao? Niby do trzech razy sztuka. Gdyby nie osłabienia w ich szeregach tj brak Marcosa, Pierre i Marcosa Assuncao to bym ryzykował czystą ich wygraną, a tak zabezpieczam się x2.
To tak w skrócie bo nie chce mi się pisac poematów :p
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
Moja dobra rada: nie grajcie na Santos. Ta drużyna jest nieprzewidywalna, potrafią z każdym wygrać i z każdym przegrać. Nie ważne, czy jest w składzie Robinho, czy go nie ma - ich stać na wszystko :]
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kilka newsów prosto z Brazylii.

Mano Menezes powołał pierwszą kadre na mecz towarzyski z USA

Goleiros: Jefferson (Boafogo); Renan (Avaí); Victor (Grêmio)
Laterais direitos: Daniel Alves (Barcelona) Rafael (Manchester United)
Zagueiros: David Luiz (Benfica) Henrique (Racing Santander) Réver (Grêmio) Thiago Silva (Milan)
Laterais esquerdos: Marcelo (Real Madrid); André Santos (Fenerbahce)
Volantes: Jucilei (Corinthians); Lucas (Liverpool); Ramires (Benfica); Sandro (Internacional)
Meio campistas: Paulo Henrique Ganso (Santos); Ederson (Lyon); Hernanes (São Paulo); Carlos Eduardo (Hoffenheim);
Atacantes: Neymar (Santos); Diego Tardelli (Atlético-MG); Pato (Milan);André (Santos) Robinho (Santos)
Kadra trzeba przyznac ciekawa. Co prawda nie ma wielu zawodników z Europy, ale i tak mi się podoba. I ważne, że nie ma Kaki i oby nie było do samego końca ;)
A tutaj opinia Bratłomieja Rabija, komentatora Sportklub odnośnie dzisiejszych powołań ▶ http://brasileirao.blox.pl/2010/07/Mano-powolal-kadre.html#ListaKomentarzy
-----------------------------------------
Jedenastka kolejki wg globoesporte

------------------------------------------
Fred kontuzjowany!
Napastnik Fluminense nie zagra przez około 20dni z tego co podają komunikaty na portalach brazylijskich. Miał dostac powołanie na towarzyski mecz Brazylii z USA, ale uraz go wyeliminował. Dolegliwośc tyczy się lewej łydki.

-------------------------------------------
Denis Marques- piłkarz Flamengo miał wypadek!
Wypadek jak widac na zdjęciu nie był groźny. Piłkarz jednak został przewieziony do szpitala.
Zawodnik wczoraj nie był w kadrze Flamengo na mecz z Interem. W ogóle z tego co udało mi się wyczytac to ostatni mecz zagrał jeszcze przed Mundialem przeciwko Goias. Potem już nie pojawiał się w składzie. Flamengo najchętniej by z niego zrezgnowało lecz wtedy musieli by zapłacic 150000$.
▶ http://globoesporte.globo.com/futebol/noticia/2010/07/denis-marques-bate-de-carro-em-muro-de-duas-casas-em-maceio.html
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Można powiedziec że 1/4 sezonu Brasileiro już za Nami. Ale to co najlepsze dopiero nadejdzie. Zbliżająca się kolejka będzie niesamowita. Obfituje ona bowiem w pojedynki derbowe, które dostarczyc powinny niezapomnianych wrażeń. Sobotnie pojedynki nie mają jeszcze takiego ładunku emocjonalnego jak te niedzielne.
Dla przykładu derby Gre-Nal. Niby faworytem jest Internacional, który po MŚ za kadencji Celso Rotha wygrywa wszystko co się da. Trener ma także ten komfort, że może wystawic niemal dwie równorzędne jedenastki. Wydaje się, że Renan jest obecnie bramkarzem nr jeden. W przodzie to już doprawdy ból głowy kto ma grac. Rozgrywac mogą D&#39;Alessandro lub Tinga. W ataku mamy Taisona, Alecsandro, Sobisa czy Andrezinho. Z jednej strony byc na miejscu trenera Rotha to przyjemnośc, ale z drugiej i kłopot bo kazdy ma ambicje by grac. W środe Inter wygrał w 1/2 finału CL 1:0 z Sao Paulo.
Idąc dalej derby Sao Paulo Palmeiras - Corinthians. Przy typowaniu tego meczu trzeba pamiętac, że spotkanie rozegrane będize na boisku Paecembau czyli miejscowym obiekcie Timao. Ciekaw jestem czy wkońcu wygra Scolari. Wkońcu by się przydało. Z kolei na ławce trenerskiej Corinthians zadebiutuje Adilson Batista.
Komuś mało? No to mamy jeszzce derby Mineirao Atletico MG - Cruzeiro. Historia przemawia za Cruzeiro, ale z meczu na mecz Atletico powinno grac lepiej. Świetne transfery dokonane nie tak dawno. Dla mnie kolejny mecz w którym ciężko o punkt zaczepienia by coś wytpowac.
Bystrzy pewnie zauważyli, że brakuje jeszcze derbów Rio de Janeiro, ale takowe także będą w tej kolejce więc nie ma się co martwic. Flamengo - Vasco da Gama. Flamengo w ostatniej kolejce przeciw Internacionalowi zaprezentowało się słabo. Jedyne zagrożenie jakie stwarzali to po stałych fragmentach gry. W zespole nie ma już tego czegoś jak grali jeszcze Adriano i Vagner Love. Ale zespół Fla musi sobie radzic z tym co posiada. Vasco w dobrej dyspozycji w ostatnich meczach. To starcie będzie dla nich bardzo trudne.
VS

SAO PAULO - CEARA
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,65 bah ⛔2:1
Na Morumbi atmosfera jest wręcz grobowa. Zewsząd słychac narzekania na trenera Ricardo Gomesa, ale wkońcu nie wygrał on od 6 czerwca! Jego dni są już policzone. Włodarze czekają chyba jeszcze na cud w postaci awansu do finału Copa Libertadores, ale oglądając &quot;popisy&quot; Sao Paulo w pierwszym meczu z Internacionalem można było miec wrażenie, że piłkarze robią wszystko by trenera pożegnac. Może to troszke teoria na wyrost,ale w ciągu 90min SPFC rozegrało może jedną bramkowa akcje. W 1poł ani razu nie przedostali się pod pole karne rywali. Wcześniejsze mecze &quot;Sampy&quot; także jakoś nie porywały. Grają oni mało skutezcnie, a co dopiero powiedziec efektownie. Trener Gomes dzisiaj nie oszczędza nikogo bo na taki krok pozwolic sobie najzwyczajniej już nie może. Zabraknie tylko Richarlysona i Rodrigo Souto.
Ceara to zespół stricte underowy. Trener Estevam Soares pewnie zadowolony, że do składu wraca mu trzech graczy, z których nie mógł skorzystac w meczu z Palmeiras. Są to Heleno, Geraldo i Washington. Nie będzie mógł za to skorzystac z Michela, pauzującego za nadmiar kartek. Zdaje sobie sprawe, że passa underów Ceary kiedyś się skończy, ale akurat w meczu przeciwko Sao Paulo wydaje się, że to nie nastąpi. Ja jeszcze w tym pojedynku skusze siię na ten under. São Paulo : Rogério Ceni- Miranda, Alex Silva, Xandão- Jean, Cleber Santana, Hernanes, Marlos,Júnior César-Dagoberto, Fernandão.
Ceará : Diego-Oziel, Anderson, Fabrício,Ernandes- Heleno, Careca, João Marcos, Geraldo- Misael, Washington.
 
yogus 0

yogus

Użytkownik
BRAZYLIA: Campeonato Brasileiro
Sao Paulo - Ceara
Typ:Ceara Handicap 0:0 (handicap azjatycki , na wygraną Ceary w razie remisu zwrot)
kurs: 3.05
bukmacher: Pinnacle

Sao Paulo
po 6 meczach zgromadziło tylko 6 punktów zatem plasuje się w dole tabeli na przedostatnim miejscu jest jednym z najgorzej występujących zespołów grających u siebie.
W przyszłym tygodniu Sao Paulo wystąpią w półfinale Copa Libertatores pierwszy mecz przegrali 1:0.
Trener Ricardo Gomes (Sao Paulo) postanowił ,że ze względu na ten mecz odpoczną w meczu z Ceara (Fernandao, Miranda, Hernanes, Dagobert, Rodrigo Souto ...) a ich miejsca zajmą zawodnicy z rezerw i juniorzy.
Ceara jest obecnie na trzecim miejscu w tabeli, drużyna z najlepszą obroną w lidze (6 gier, 3 stracone , 5 strzelonych)


Stawian na handicap 0:0 dla Ceara , zespół gości nie należy do najskuteczniejszych a w razie remisu pieniądze wrócą do nas.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


To spotkanie nie wzbudza zbytnio żadnych emocji gdyż pojedynek dwóch beniaminków i to nie najlepiej grających raczej nie będzie wielu osób zachęcał do oglądania go. Atletico Goianiense podejmuję na własnym stadionie Guarani. Jakby patrzeć na tabele to niby faworytem by byli goście z Campinas ale gdy się przyjrzymy bliżej obu tym ekipom to już tak nie będzie.
Gospodarze po 11 kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 7 &quot;oczek&quot; ale co ciekawe wszystkie zdobyli na Estadio Serra Dourada w Goianii czyli u siebie. Właśnie ostatnio co raz lepiej sobie radzą u siebie. Przed Mundialem poległo tu Cruzeiro, tuż po Mundialu ledwo co 3 punkty wywiozło stąd Flamengo, a ostatni mecz u siebie udało im się wygrać 3:1 z liderem z Sao Paulo czyli Corinthians. Niby ostatnio nie najgorsza ich postawa ale jest problem w postaci zwolnionego wczoraj trenera Roberto Fernandesa. Ciekawe składy zaprezentowały nam dwa chyba najważniejsze portale o Brasileirao: Lance i Globoesporte. Lance twierdzi, że dzisiaj nie zagra Robston ale nic o tym nie jest więcej napisane, a z kolei Globo podało, że nie zagra Pituca. I bądź tu człowieku mądry i napisz jaki skład wyjdzie. Ciężko powiedzieć o co chodzi bo obaj są podstawowymi graczami Dragao i gdy tylko są zdrowi oraz zdolni do gry to zawsze zaczynają od początku każde spotkanie. Do składu powraca jeszcze Thiago Feltri czyli lewy obrońca. Brakował przez długi czas tego gracza i wreszcie będzie mógł zagrać po dość długiej kontuzji.
Guarani zajmuję póki co 12 miejsce czyli ostatnie dające prawo gry w Copa Sudamericana 2011. Niby są w środku stawki ale jak zobaczymy na tabele i ich dorobek punktowy, który na obecną chwilę wynosi 14 punktów to po tej kolejce mogą być w najlepszym wypadku na miejscu 6 nawet!!! A w najgorszym wypadku mogą być nawet polecieć na 18 pozycję do strefy spadkowej. To pokazuje jaki ścisk panuje w tabeli. Trener Vagner Mancini nie będzie miał dzisiaj do dyspozycji dwóch podstawowych obrońców: Rodrigo Heffner i Alison. Są to spore osłabienia ale na miejsce Heffnera wejdzie ściągnięty w przerwie Mundialowej Apodi, który przyszedł z drugoligowej Bahii. Widziałem go kilka razy w akcji i jest to bardzo ciekawy zawodnik i może dać Bugre wiele. Vagner Mancini podjął przed tym meczem dziwną decyzję. W miejsce Ricardo Xaviera, który w ostatnich 3 meczach strzelił 2 gole zagra dzisiaj Diogo. Xavier nie gra gdyż kibice mają jakieś &quot;ale&quot; do niego i trener dał się złamać i postawi na 20 latka Diogo. Dziwna decyzja ale przypomina to trochę sytuacje Diego Souzy o którym sporo napisałem u siebie na blogu. Jak dla mnie to jest trochę samobójstwo bo Guarani ma wielkie problemy ze strzelaniem goli. O ile gdy był Roger to strzelił 6 goli spośród 8 jakie Guarani zdobyło w 7 kolejkach!!! A teraz w 4 meczach zdobyli 3 gole i 2 z nich Ricardo Xavier więc ciężko będzie strzelać gole na Serra Dourada.
Podsumowując w obu ekipach sporo roszad. Gdyby nie zmiana trenera w klubie z Goianii to bym na nich postawił, a tak jakoś nie do końca jestem do nich przekonany. Bardziej tutaj bym typował małą ilość goli gdyż obie ekipy nie należą do bramkostrzelnych.
Takie składy podało Lance ale jaka 11 wybiegnie na boisku po obu stronach to się przekonamy o godzinie 23:30 gdy rozpocznie się mecz. Transmisja tego spotkania na kanale brazylijskim PFC 3.

ATLÉTICO-GO:
Márcio; Dida, Daniel Marques, Welton Felipe e Thiago Feltri; Agenor, Pituca, Ramalho e Anaílson; Rodrigo Tiuí e Marcão
GUARANI: Douglas; Apodi, Fabão, Rodrigão e Márcio Careca; Renan, Paulo Roberto, Baiano e Mário Lúcio; Mazola e Diogo

Typy:
Atletico Goianiense DNB @ 1,50 Bet365 Zwrot
Under 2,5 @ 1,95 Bet365
✅
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Chciałem grać under 3 w meczu Fluminense z Atletico Paranaense, ale odpuściłem, kiedy dowiedziałem się o debiutach u gospodarzy. Do tej pory Fluminense do spotkań u siebie z przeciętniakami podchodziło bardzo leniwie. Strzelali bramkę i cofali się czekając na koniec meczu. Tak było z Atletico GO, Vitorią i Prudente. Dopiero po bramce rywala, znowu ruszali do ataku. W meczu z Vitorią kilka minut wystarczyło, żeby wygrać, ale z Prudente czasu już zabrakło. Fluminense walczy o mistrzostwo, ale pogromy nie są w ich stylu. Under odpuszczam, ponieważ mają dzisiaj zagrać: Belletti, Washington i Emerson. Trzy duże nazwiska i są to piłkarze, którzy mogą zupełnie zmienić oblicze zespołu. Atletico PR należy się szacunek za ostatnie mecze, ale wydaje się, że już sporo osiągnęli i czas z tym skończyć. Z Goias grę ograniczyli do kontry, więc nie wierzę, żeby na Maracanie grali inaczej.
Under w meczu Sao Paulo z Cearą najbardziej tutaj pasuje, ale... Ceara zalicza za dużo underów. 10 underów w 11 spotkaniach to lekka przesada. SPFC ma dołek, ale kiedyś z niego muszą wyjść. Dzisiejszą wygraną mogą poprawić sobie humory przed rewanżem w Copa Libertadores, więc zupełnie tego meczu też nie oleją. Statystyki zdecydowanie wskazują na under, ale kiedyś underowa seria Ceary musi się skończyć.
W trzecim meczu też nie mam pomysłu. Z jednej strony Atletico GO pokazało swoją moc z Corinthians, ale z drugiej strony pamiętam Guarani na wyjeździe z Botafogo, gdzie wcale nie przyjechali się bronić. Mimo że jest to mecz dwóch słabszych drużyn, może to być najciekawsze spotkanie w dniu dzisiejszym. Ciekawe też, jak zmiana szkoleniowca wpłynie na postawę zespołu gospodarzy.
Dzisiejszy dzień sobie odpuszczam, jutro jest kilka ciekawszych typów.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


Już dzisiaj o godzinie 16 w Salvadorze na Barradao rozpocznie się mecz Vitoria-Botafogo. Spotkanie zapowiada się ciekawie aczkolwiek jest jeden czynnik, który trochę może popsuć to spotkanie. Tym czynnikiem jest finał Copa do Brasil w którym to Vitoria występuje i dlatego w tym meczu nie zagra kilku podstawowych graczy.
Vitoria jak na razie na 9 pozycji ale ich się tyczy to samo co Guarani, a mianowicie możliwość awansu blisko strefy G4 i możliwość spadku koło miejsc spadkowych. Nie będę tutaj pisał o tym jak to oni świetnie grają u siebie bo chyba każdy kto czyta moje wypociny to wie, że tym faktem jestem zawsze przy pisaniu o nich najbardziej podniecony. Ale taka prawda i pokazuje to tabela bo u siebie 11pkt, a na wyjazdach 3. Jutro zabraknie wielu podstawowych graczy takich choćby jak Nino, Ramon, Elkeson czy Schwenck. Pewnie któryś z nich będzie na ławce ale od początku nie zagrają gdyż Ricardo Silva oszczędza ich na finał CdB. Zadebiutować ma za to Thiago Humberto i powinno być to spore wzmocnienie. W poprzednim sezonie grał w barwach Barueri(obecnie Prudente) ale od początku sezonu nie było go na boiskach w Brazylii z powodu długiej kontuzji. Do składu wraca bramkarz Viafara ale co ciekawe trzeba powiedzieć, że rezerwowy bramkarz Lee w meczu z Santosem bronił wyśmienicie. Tylko dzięki jego znakomitej postawie Vitoria przegrała na Villo Belmiro 2:0, a nie wyżej.
Botafogo przed sezonem po udanym Campeonato Carioca liczyło na walkę o G4 ale póki co zajmują miejsce bliżej czwórki, która leci z ligi...15 miejsce to ich duża porażka jeżeli zobaczymy jakim składem dysponują. W meczu na Barradao zagra wracający po roku gry w Bundeslidze w Hoffenheim Maicosuel. Media w Brazylii określają ten mecz jako powrót magika. Ciekaw jestem jak wypadnie jego powrót ale na pewno będzie to wzmocnienie formacji ofensywnej zespołu. Fogao chce wygrać swój pierwszy mecz po Mundialu gdyż do tej pory 3 remisy i porażka. Ale trzeba powiedzieć, że w zremisowanych meczach z Fluminense, Palmeirasem grali dobrze tak jak w meczu z Flamengo, który przegrali pechowo albo jak kto woli przez własną głupotę. Słabo zagrali z Guarani ale rywal nie wykorzystał wielu szans na zwycięstwo na Enghenao. Nie ma żadnych osłabień, więc bojowo nastawieni lecą do Salvadoru czyli pierwszej stolicy Brazylii po zwycięstwo.
Jakoś w tym meczu mi wychodzi zwycięstwo gości choć nie ukrywam, że może być remis. Jakoś nie wierzę w gospodarzy, których bardziej interesuje Copa do Brasil i ten mecz będzie raczej zagrany ot tak żeby odbębnić 90 minut aniżeli walczyć na całego o zwycięstwo. Mecz będzie można obejrzeć na PFC+
VITÓRIA: Viáfara, Jonas, Wallace, Reniê, Egídio; Vanderson, Ricardo Conceição, Bida (Evandro), Thiago Humberto; Júnior e Soares
BOTAFOGO: Jefferson, Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Fahel; Alessandro, Leandro Guerreiro, Lucio Flavio, Maicosuel e Marcelo Cordeiro; Herrera e Jobson

Typ:
Botafogo DNB @ 1,90 Bet365
✅
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W dzisiejszych meczach znowu nie widzę nic godnego polecenia.
W meczu Avai z Goias obie ekipy są poważnie osłabione. Gospodarze bez Marcinho Guerreiro, Gabriela i nie wiadomo czy zagra Caio. Bez tych zawodników to będzie zupełnie inny zespół (szczególnie bez Caio). Goście odczuwają skutki bijatyki po meczu z Vitorią. Romerito, R. Moura i trener Leao są zawieszeni i nie będą mogli dzisiaj pomóc drużynie. Trudno powiedzieć na co będzie stać obie ekipy.
Internacional pod wodzą Celso Rotha wygrał wszystkie 5 spotkań. Ta seria musi się kiedyś skończyć i wiele wskazuje na to, że będzie to właśnie dzisiaj. Wielkie derby i na pewno nikt nie odpuści, ale Inter myślami jest w rewanżowym spotkaniu Copa Libertadores. Dzisiaj znowu wystawiają rezerwy. Na Flamengo to wystarczyło, ale na tak wielki mecz z Gremio to może być za mało. Gremio bez formy, ale już z Cruzeiro grali całkiem nieźle. Kolejna porażka może przyczynić się do zwolnienia Silasa, więc mobilizacja jest ogromna. Skład całkiem niezły, największym osłabieniem będzie brak Fabio Rochembacka. Przewidywany Skład Interu na dzisiejsze spotkanie: Renan - Daniel, Ronaldo Alves, Fabiano Eller, Juan - Derley, Glaydson, Wilson Mathias, Giuliano - Rafael Sobis, Everton. Nie widzę Bolivara, Neia, Klebera, Andrezinho, D&#39;Alessandro, Alecsandro, Tingi, Taisona, Sandro czy Guinazu, czyli dzisiaj gra prawie cały drugi garnitur. Derby Porto Alegre kojarzą mi się z nudnymi spotkaniami i małą ilością bramek, dlatego jakbym miał coś grać to pewnie under. Poza tym myślę, że nie warto stawiać na Inter. Kiedyś ich seria zwycięstw musi się skończyć, a dzisiaj wielkie derby, więc wszystko się może zdarzyć.
Mecz Vitorii z Botafogo opisał kapszti, więc nie będę wszystkiego powtarzał. Też bliżej mi w tym meczu w stronę Fogao. Botafogo odzyskało formę. Dobry mecz z Palmeiras i Fluminense, a teraz czas na pierwsze zwycięstwo po MŚ. Myślałem nad typem X2, ale martwi mnie skład Vitorii. Spodziewałem się więcej braków, a dzisiaj nie ma tylko kilku zawodników. Chociaż tydzień temu w Presidente Prudente też zapowiadano w miarę mocny skład, ale tak naprawdę wyszli w bardziej osłabionej jedenastce. Zresztą Vitoria pokazała z Prudente, że nawet bez kilku podstawowych zawodników są silni. Ciekawy i wyrównany mecz, może remis?
Derby Sao Paulo to kolejny wyrównany pojedynek. Palmeiras jeszcze nie wygrało pod wodzą Scolariego, a przecież kiedyś musi być ten pierwszy raz. Z drugiej strony nie wiadomo czego spodziewać się po Corinthians z nowym trenerem. Adilson Batista zastąpił Mano Menezesa, czyli trenera, który był tu od początku 2008 roku (w Brazylii to nie jest normalne ???? ). Nie wyobrażam sobie Corinthians z innym trenerem, dlatego wole ich mecze na razie odpuścić. Mecz na Pacaembu, czyli na stadionie Corinthians.
Derby Belo Horizonte też trudno wyczuć. Atletico MG ma świetnych zawodników, trenera, ale grają beznadziejnie... Jak tak dalej pójdzie to Luxemburgo będzie musiał odejść. Mam jednak nadzieję, że wreszcie się przełamią i zaczną wygrywać. Nie ma dzisiaj Neto Beroli i Daniela Carvalho (czerwone kartki), ale wreszcie wraca Obina! Tylko nie jestem pewny czy Obina po takiej przerwie będzie w najwyższej formie. Cruzeiro też nie gra najlepiej, ale oni przynajmniej zdobywają jakieś punkty. Po ostatnich meczach to Cruzeiro wydaje się mieć większe szanse w tym spotkaniu, ale wierze w przełamanie Atletico i wyrównany mecz.
Flamengo - Vasco to na pewno będzie świetne widowisko na trybunach, ale na boisku już nie jestem tego taki pewien. Flamengo dalej gra bardzo przeciętnie. W ataku jest już Val Baiano, ale w ostatnim meczu tak naprawdę nic ciekawego do gry nie wniósł. Za to Vasco może korzystać z ostatnio dokonanych wzmocnień i dzisiaj mają zagrać: Felipe, Ze Roberto i Irrazabal. Vasco z PC Gusmao jeszcze nie przegrało meczu po MŚ. Widać, że zmiana okazała się korzystna. Teraz z takimi wzmocnieniami powinni odbić się od dna. Dzisiejsze derby Rio odpuszczam. Już wiele razy przejechałem się na derbach tego miasta i wiem, że może się w nich wydarzyć dosłownie wszystko.
Po tym co widziałem ze strony Prudente w meczu z Vitorią nie mam zamiaru na nich grać, nawet jeśli Santos gra drugim składem. Vitoria tydzień temu też była osłabiona i była myślami w finale CdB, a jednak to oni byli bliżej zwycięstwa. Nie wiem jak Prudente zdobyło tyle punktów, ale jak ja ich oglądam, to grają bardzo słabo. Santos wystawia rezerwy, ale jak oni mają swój dzień, to nawet w takim składzie są w stanie powalczyć o punkty.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS


Dzisiaj o godzinie 23:30 czasu polskiego, a o 18:30 czasu brazylijskiego rozpocznie się Clássico dos Milhões czyli mecz pomiędzy Flamengo, a Vasco. To jest spotkanie, które elektryzuje całą Brazylię podobnie jak Gre-Nal. Spotkania zazwyczaj rozgrywane są na Maracanie chociaż Vasco na co dzień gra na stadionie Sao Januario. Statystyk o ilości rozgrywanych spotkań pomiędzy obiema ekipami jest tyle, że aż trudno wybrać ile tego było naprawdę. Ja postawiłem, że zaufam stronie www.futebolinterior.com.br a tam statystyki są następujące:
254 rozegranych spotkań
99 wygranych Flamengo
85 wygranych Vasco
70 remisów
666 zdobytych goli
342 zdobytych goli przez Flamengo
324 zdobytych goli przez Vasco

Flamengo to gospodarz tego spotkania ale ja go nie uznaje za faworyta. Co ciekawe jakoś mam już co raz gorsze zdanie o nich odkąd odeszli Vagner Love i Adriano. Również oskarżenie bramkarza Bruno swoje też zrobiło, a że był jednym z lepszych bramkarzy w lidze to strata też spora. W ogóle w przerwie Mundialowej odeszło paru graczy ale z wartościowych wzmocnień to przyszli chyba tylko Vel Baiano i Correa. Ale co ciekawe Fla zdobywa sporo punktów po Mundialu. Wygrane z Botafogo i Atletico Goianiense raczej po słabej grze ale jednak się udało. Potem był już remis z Avai i porażka z Interem ale jakoś i tak te 7 punktów uważam, że to sporo ile zdobyli zważając na obecną sytuacje kadrową w klubie i atmosferę, która panuje wokół klubu po kilku nie przyjemnych wydarzeniach o których już napisałem. Dzisiaj zagrają bez osłabień raczej, więc będzie walka o 3 punkty do samego końca gdyż kibice by nie przepuścili zawodnikom takiego czegoś jak brak zaangażowania w derbach.
Vasco odkąd przyszedł do nich PC Gusmao odżyło na dobre. 4 mecze pod jego wodzą i 8 punktów. Dwa wygrane mecze u siebie i dwa remisy wyjazdowe. Chociaż gdyby nie deszcz w meczu z Gremio na Monumental to mogliby wygrać bo w paru sytuacjach im to przeszkodziło. Zespół wzmocniony kilkoma dobrymi graczami to już nie będzie to samo Vasco, które na początku sezonu pod wodzą Celso Rotha grało bardzo słabo i strasznie nudno. Najgorszy mecz jaki oglądałem w tym sezonie w pierwszej lidze to właśnie Vasco-Palmeiras...Dzisiaj zagrają już Carlos Alberto, Ze Roberto, Felipe Loureiro i Irrazabal i będą to wielkie wzmocnienia tego klubu i uważam, że miejsce poza pierwszą 8 nie powinno wchodzić w grę w tym klubie gdyż skład co raz lepszy, trener też bardzo dobry więc czego chcieć więcej? Tylko wygrywać i dzisiaj dobra okazja by odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.
Podsumowując jakoś nie spodziewam się tutaj zbytnio ciekawego meczu ale walki na pewno nie zabraknie oraz liczę na atmosferę i jakąś ciekawą oprawę tego spotkania przez obie Torcidy. Uważam, że lekkim faworytem tego spotkania są goście z Sao Januario ale to są derby więc zdarzyć się może dosłownie wszystko.
Flamengo
Marcelo Lomba; Léo Moura, Jean, Ronaldo Angelim e Juan; Correa, Willians, Kleberson e Petkovic; Cristian Borja e Val Baiano
Vasco
Fernando Prass; Irrazábal, Titi, Dedé e Carlinhos; Nilton, Rafael Carioca, Rômulo e Felipe; Zé Roberto e Nunes (Carlos Alberto)

Moje typy:
Vasco DNB @ 2,10 Bet365 Zwrot
Under 2,5 @ 1,90 Bet365
✅


O meczu Flamengo-Vasco w lekko zmienionej formię na moim blogu a link jak zwykle w podpisie​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom