>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2012 - lipiec

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Za nami kolejki w maju i czerwcu, a przed nami kolejny miesiąc zmagań jakim jest lipiec. Ten miesiąc będzie bardzo ważny dla takich klubów jak Sao Paulo, Internacional czy Santos, gdyż te ekipy stracą swoich najważniejszych zawodników, gdyż ci będą musieli wyjechać na Olimpiadę do Londynu i wtedy będzie o wiele ciężej o punkty. Warto jeszcze dodać kilka ciekawostek transferowych, jakie mieliśmy ostatnio:
▶Clarence Seedorf przeszedł do Botafogo
▶Romulo(Vasco) przeszedł do Spartaka Moskwa
▶Victor(Gremio) przeszedł do Atletico MG
▶Gustavo Lorenzzeti(Universidad de Chile) jest w kręgu zainteresowań Cruzeiro
▶Juan Manuel Martinez(Velez Sarsfield) jest w kręgu zainteresowań Santosu
▶Jorge Sampaoli oraz Dunda są faworytami do objęcia posady trener Flamengo
Na początek tego miesiąca może wkleję aktualną tabelę oraz kursy(Bwin) na najbliższą weekendową kolejkę:

W sobotę mamy hitowe spotkanie w Porto Alegre pomiędzy Interem, a Cruzeiro. Niby gospodarze faworytem ale kurs fatalny więc tutaj lepszy jakiś bts czy over. Jak dla mnie Botafogo to dobry wybór na sobotę, bo są o wiele lepsi od Bahii, a tamci na wyjazdach też raczej zbyt dobrze sobie nie radzą. W niedziele mamy klasyk w Rio, Flu-Fla i tutaj faworytem są gospodarze. Również ciekawie powinno być w meczu Santos-Gremio. Jeśli chodzi o jakiegoś pewniaka to w tej roli bym widział Atletico Mineiro, które nie powinno mieć problemów z ograniem Portuguesy.
Zapraszam do dyskusji
 
dawi 14

dawi

Użytkownik
Ciekawa kolejka.
Zapewne będę jakiś typ stawiał na Botafogo. ciekawe jak pokarze się nowy nabytek.
Również chyba zagram na Vasco da Gama jakiś DNB :X
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
mam pytanie kiedy dokładnie zawodnicy Brazyli wyjeżdzają na zgrupowania
Wcześniej nie wiedziałem wszystkiego ale dzisiaj przed chwilą wyczytałem, że dzisiaj Mano Menezes o godzinie 20 ma powołać 18 zawodników na IO, a zgrupowanie ma się zacząć w poniedziałek w ośrodku Gavea(Flamengo), natomiast 16 lipca udadzą się do Londynu, gdzie będą trenować w ośrodku Arsenalu.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
BAHIA +1 2,00 ibc


Cóż byłem zdumiony widząc Bahia +1 może jest coś, nie wiem, Bahia kilka tygodni temu gra naprawdę dobrze i jest zespołem, który walczy ciężko poza domem, w piłce nożnej, który odgrywa bardzo konserwatywny, ale teraz gra naprawdę dobrze , zespół Botagofo jest szalona, aby móc tracić zespół, który nie dba się bronić, ale zawsze szuka ścieżkę w sieci ryzykując bardzo wiele za sobą, jutro Bahia będzie zagrać w grę gotowy uderzyć w grze kontratak, ale nie widać go tak oczywiste dla wielu sieci Myślę, że wszystko będzie oznaczona dipenderò ponieważ pierwszą siecią, aby goście za bardzo trudno przebić.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Panowi zejdźcie z Nicolante, bo to że chłop jest Włochem i nie potrafi super płynnie pisać po Polsku, to nie znaczy zaraz, że trzeba go zjechać. Sami byście coś napisali, a nie tylko narzekacie. Myślę, że kolejne tego typu zachowania powinny być nagradzane kartkami ale to się jeszcze zobaczy...
Dzisiaj 3 mecze ale jakoś specjalnie nie ma co typować, chociaż w jednym ze spotkań widzę spore value więc tutaj wrzucę, a czy zagram to jeszcze nie wiem:
VS

Mecz dwóch drużyn, które są kandydatami do spadku i gospodarze dzisiejszego meczu - Atletico Goianiense póki co spełnia założenia, gdyż w 7 spotkaniach zdobyli ledwie 2pkt... Dzisiaj grają u siebie więc rozumiem, że mogą uchodzić za faworyta ale żeby wystawić na nich kursy w okolicach 1,8 to już jest dla mnie małe przegięcie... Ekipa, która do tej pory zdobyła ledwie 2pkt, w tym jeden z nich to naprawdę cudem, gdyż wyjazd z Cruzeiro i ten remis 0:0 zawdzięczają tylko i wyłącznie bramkarzowi. Do tego wobec słabych wyników drużyny zarząd, wraz z trenerem Helio dos Ansjosem postanowili odsunąć od zespołu czwórkę graczy: Paulinho, Fernando Bob, Elias i William. Szczerze trzeba przyznać, że właśnie chyba ta czwórka miała najwięcej znaczyć w zespole Dragao ale póki co zawodzili strasznie. Ich miejsce ma zająć trójka pozyskana nie dawno: Renie(Vitoria), Patric(Vila Nova MG) oraz Vanderlei(Caxias-RS). Poza tym pierwszym, który i tak nie był podstawowym zawodnikiem czołowej ekipy Serie B, to reszta dla mnie anonimowa więc nie wiem jak wpłynął na zespół ale raczej cudów od nich nie oczekuje. Nautico dzisiaj gra swój czwarty wyjazd i wreszcie to czas na pierwszy punkt. U siebie grają otwarty i ciekawy futbol i w czterech spotkaniach z mocnymi ekipami(Botafogo, Cruzeiro, Gremio i Fluminense) zdobyli 7pkt, po naprawdę niezłych spotkaniach. Na wyjazdach ich problemem jest przede wszystkim obrona, bo stracili aż 11 goli ale wiadomo, że Vasco czy Atletico Mineiro dysponują sporym potencjałem w ataku więc jak się wychodzi na otwartą grę to może się to tak skończyć. Dzisiaj do składu powraca Araujo i to jest dobra informacja, gdyż ten napastnik zdobył 4 z 8 bramek jakie Nautico strzeliło w lidze, tak więc łatwo obliczając wychodzi, że strzelił połowę goli. Oprócz niego warto w ofensywie zwrócić uwagę na Rhaynera i Souze(obaj po 2 asysty do tej pory). Niestety też trener Alexandre Gallo ma zmartwienia, bo Derley jest kontuzjowany, a z kolei Kieza dalej nie mógł zostać potwierdzony do gry, gdyż nie dostarczono jego dokumentów z Kataru, szkoda bo ten zawodnik był królem strzelców Serie B 2011 czym walnie przyczynił się do awansu Nautico.
Co tu dużo mówić, spotykają się dwie najgorsze obrony ligi... Niby powinno paść sporo bramek ale Dragao póki co tylko 4 trafienia zaliczyli więc też nie wiadomo jak im dzisiaj pójdzie. Ja uważam, że jest spore value po stronie Timbu i dlatego myślę, że warto pobrać ich.
Atletico: Márcio; Gustavo, Gabriel e Paulo Henrique; Joílson, Pituca, Marino, Bida e Eron; Wesley e Felipe
Nautico: Felipe; Jean Rolt, Ronaldo Alves e Márcio Rosário; Lúcio, Elicarlos, Alessandro, Martinez e Souza; Rhayner e Araújo
Nautico(+0,5) @ 2,075 Bet365✅0:1
Nautico(+1,5) @ 1,40✅
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
SAO PAOLO over 2,5 1,90 10/10 DW 3-1 10,50 4-1 23,00 sbobet


SAO PAOLO -1,25 2,05 10/10 sbobet


Grałem ten zakład, bo teraz, gdy pojawia się Coritiba cele pochodzące mimo gospodarzy w ścianach jeszcze nie przeszła sieć znajomych, ale także, że oni w obliczu drużyny, które grają w piłkę bardzo ostrożnie w obecności Coritiba który zawsze gra, aby wygrać, nie nad dziećmi dużo do defensywy, nie wierzę, że taki cel nie wyznacza go dobrze są przekonani, że Sao Paolo zdobył ponad to 2,5 nie jest najlepszą grą, że widzę i część jest zły, ponieważ środek jest Coritiba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Sport Recife - Corinthians
Typ : Sport Recife DNB @ 1,56
Betsson ▶1:1​
Corinthians są po triumfie w Copa Libertadores. Trener daje odpocząć swoim najlepszym zawodnikom i w tym meczu zagrają rezerwowi. Z zespołem nie będzie równiez pierwszego trenera Tite, a zastąpi go asystent Cleber Xavier.
Przewidywane składy i długa lista nieobecnych pod składami -&gt; http://esporte.uol.com.br/futebol/campe ... -sport.htm
Sport może wielkim zespołem nie jest, ale ostatnio np na trudnym terenie w Kurytybie przegrywając 0-2 potrafił wyciągnąc wynik na 3-2 i wygrać. Co prawda tam także grali rezerwowi w zespole Coritiby. Patrząc w historie to 5 ostatnich wizyt Corinthians na obiekcie Sportu Recife to same porażki.
Wiele przesłanek wskazuje, że tym razem może być podobnie. Dlatego ja próbuje i gram na Sport.
VS
Ponte Preta - Palmeiras
Typ : Ponte Preta @ 1,926 Pinnacle ✅1:0​
Podobna sytuacja to tej wyżej jest w tym meczu. Palmeiras jest po pierwszym meczu finałowym Copa do Brasil gdzie wygrali 2:0 u siebie z Coritibą i Felipe Scolari oszczędzać będzie zawodników przed rewanżem. To co jednak zagrali w tym pierwszym meczu to tragedia, może i wynik świetny, ale w obronie chaos totalny, Coritiba marnowała takie sytuacje że głowa mała. Rewanż będzie niezwykle trudny dla Palmeirasu. W dodatku za cz.kartkę nie zagra tam Valdivia i nie wiadomo co z urazem Barcosa. Z powodu tej cz.kartki Valdivia wystąpi w dniu jutrzejszym bo nie ma co go oszczędzać. Ponadto Maikon Leite świetny rezerwowy i to głównie tych dwóch graczy Palmeirasu powinni się obawiać rywale. Ale schemat gry Palmeirasu to liczenie na stałe fragmenty gry, a jak nie ma Marcosa Assuncao to nie ma sytuacji bramkowych. To było widać w meczu z Coritibą gdzie jedyne zagrożenie stwarzali po wolnych włąsnie bitych przez tego gracza.
Składy tutaj -&gt; http://esporte.uol.com.br/futebol/campe ... -preta.htm
Ponte Preta może i beniaminek, ale wyniki póki co poprawne osiągają. Postraszyli Vasco przed tygodniem gdy prowadzili 2-1, wygrali z Corinthians 1:0, z Botafogo na wyjeździe 2:1 po dobrej grze. Te rezultaty robią wrażenie. Więc czy nie są w stanie wygrać ze słabym Palmeiras, które nie ma pojęcia o bronieniu, w dodatku bez Assuncao ? Moim zdaniem są więc gram.
Zabezpieczam się DNB przy Sporcie bo Corinthians dobrze gra defensywnie więc moga 0:0 uciułać jakimś cudem, a Ponte Preta gram czyste win bo jak wspomniałem Palmy nie mają pojęcia jak się broni, a ich jedyny argument to wolny, rożny lub karny.

VS
Sao Paulo - Coritiba
Typ : SPFC @ 1,446 Pinnacle✅3:1​

No i pewniakiem dla mnie w tej kolejce jest Sao Paulo @1,446 Pinnacle, ale tu nie ma się co rozpisywać.Teraz już kursy pospadały nawet do @1,35 ale nie ma się co dziwić. Coritiba w identycznej niemal sytuacji co Palmeiras czyli też przed rewanżem w Copa do Brasil. A więc dzisiaj rezerwy, w dodatku to mecz wyjazdowy więc dla nich droga przez męke, a Sao Paulo nawet bez Luisa Fabiano jest mocne więc widze tu ich wygraną.
SPFC : Denis; João Filipe, Rodrigo Caio e Edson Silva; Douglas, Denilson, Maicon, Jadson e Cortez; Lucas e Osvaldo.
Coritiba : Victor Brasil; Jonas, Emerson, Demerson e Eltinho; Júnior Urso, Chico (Gil), Tcheco e Lincoln; Robinho e Anderson Aquino.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

Atletico Mineiro - Portuguesa

Typ : Atletico Mineiro @ 1,36 Bet365 ✅ 2:0
Nie ma się czegoś szczególnego doszukiwać w dzisiejszych meczach, tylko brać to co wydaje się wielce prawdopodobne. Atletico Mineiro złapało na prawdę bardzo fajną formę, a sprowadzenie Ronaldinho do klubu okazało się strzałem w dziesiątkę. Strzela, asystuje i robi tak, jak za najlepszych swoich czasów. Ostatnie dwa mecze wygrane, szczególnie ważne trzy punkty zostały przywiezione z Porto Alegre. U siebie na Raimundo Sampaio wygrali z Nautico aż 5:1, a głównymi aktorami byli wyżej wspomniany Ronaldinho i napastnik Danilinho. W klubie mówią, że ich obowiązkiem jest pozostawienie trzech kolejnych punktów w Belo Horizonte, ale również doceniają klasę i umiejętności rywala. Trener Cuco sytuację kadrową ma dobrą. Niezdolni do gry są tylko dwaj zawodnicy Rever i Neto Berola. Pierwszy to podstawowy obrońca, ale z jego zastąpieniem nie powinno być wielkich problemów. Natomiast Neto to napastnik, który w tym sezonie jeszcze nie wystąpił ani razu. Dobrą informacją jest z pewnością powrót Jô, Leandro Donizete, Richarlyson i Serginho dzięki którym atak staje się jeszcze bardziej groźny. Widać, że w klubie myślą realnie o powalczeniu w tym sezonie o &#39;coś więcej&#39; dlatego też sprowadzono bramkarza z prawdziwego zdarzenia - Victora. Wieloletni gracz Gremio, z pewnością będzie wzmocnieniem, zresztą dzisiaj ma zadebiutować.
Portuguesa jak na beniaminka radzi sobie nawet nie źle. Środek tabeli im jak na razie w zupełności wystarcza. Jest to drużyna podobna do większości innych w Brazylii, bardzo dobrze radzi sobie u siebie, ale wyjazdy to ich udręka - trzy mecze i tylko jeden remis z Palmeirasem, który odbiega swoją grą od oczekiwań wszystkich. Myślą realnie o utrzymaniu się na kolejny rok w pierwszej lidze, dlatego zakontraktowali Dide, którego większość fanów piłki nożnej doskonale zna. Defensywa słaba, tracą dużo, błędów też dużo robią. Z mocniejszym rywalem raczej nie mają czego szukać. Problemem jest też atak, gdzie nie ma kto za bardzo strzelać. Brak im takiego napastnika z prawdziwego zdarzenia, co było widać dobitnie w meczu z Santosem, gdzie pomimo tak ogromnej przewagi i sytuacji jedynie zremisowali to spotkanie, nie strzelając nawet jednej bramki. Na wyjazdach ledwie dwie bramki strzelone i aż siedem straconych. Jakby tego było mało to dzisiaj drużyna z Sao Paulo będzie musiała sobie radzić bez najlepszego strzelca Ricardo Jesusa. Do tego nie zagra dwójka podstawowych obrońców Rogerio (, 7/0) i Gustavo (6/0), tak więc szanse na korzystny rezultat spadają bardzo, bardzo nisko.
Gospodarze powinni wygrać to spotkanie dość pewnie, ja natomiast nie będę się pchał w jakieś handicapy, bo liga ta mnie już tego oduczyła. Dlatego stawiam na czyste zwycięstwo gospodarzy.
Atletico MG : Victor; Marcos Rocha, Rafael Marques, Leonardo Silva e Junior Cesar; Pierre, Leandro Donizete, Bernard, Ronaldinho Gaúcho e Danilinho; Jô
Portuguesa : Dida; Lima, André Luis e Valdomiro; Luis Ricardo, Moisés, Guilherme, Léo Silva e Ivan (Marcelo Cordeiro); Ananias e Diego Viana
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Widzę, że mnie tutaj koledzy uprzedzili i nie ma praktycznie co pisać... Ale jak się jedzie nad basenik to taki mamy efekt. Zacznijmy od tego, że sam pobieram Ponte Prete, Sao Paulo i Atletico MG. Te drużyny dzisiaj nie powinny mieć u siebie problemów ze zwycięstwami więc po prostu trzeba na nie grać. Do tego mam swoje przemyślenia odnośnie klasyku w Rio:
VS

7 lipca 1912 roku czyli prawie dokładnie 100 lat temu odbył się pierwszy klasyk pomiędzy Fluminense, a Flamengo. Dzisiaj w rocznicę tego wydarzenia, dochodzi do już 390 kolejnych derbów Rio de Janeiro, pomiędzy dwoma największymi klubami tego miasta. Takie derby to jest coś więc każdy kibic futbolu brazylijskiego musi to zobaczyć. Faworytem tego meczu są gospodarze czyli Fluminense. Jednak nie chodzi o fakt, że są formalnym gospodarzem, bo przecież obie ekipy i tak grają poza domem, gdyż w remoncie jest Maracana i nie zapominajmy, że derby pomiędzy tymi dwoma ekipami to mecz praktycznie w domu dla obu ekip, albo w tym przypadku w domu tymczasowym. Jeśli chodzi o sytuację w tabeli, to Flu jest póki co na miejscu 3 z dorobkiem 15pkt, dzięki 4 wygranym i 3 remisom(Santos, Figueirense, Internacional). Póki co jak pokonywali drużyny to raczej nie były to mocne ekipy, gdyż ograli Portuguese, Nautico, Atletico GO czy rezerwy Corinthiansu. Dzisiaj jednak trudniejszy sprawdzian ale myślę, że powinni podołać temu zadaniu. Kadra zespołu praktycznie pełna, bo wraca Fred do ataku i co ciekawe zastąpi Samuela Rose, który przed tygodniem był bohaterem Flu w Recife, oczywiście oprócz Diego Cavalieriego, który przeciwko Nautico bronił na tyle kapitalnie, że Globo nagrodziło, go oceną &quot;9&quot;, a to baaardzo rzadka ocena dla golkipera. Tak więc atak wygląda dobrze, a przecież ewentualnie ten wspomniany Samuel Rosa może wejść na boisko, podobnie jak Thiago Neves, który wraca po kontuzji. Najważniejszą osobą w pomocy oczywiście będzie Deco, który z 5 asystami przewodzi w klasyfikacji najlepiej obsługujących kolegów, którzy strzelają gole. Flamengo póki co zdobyło 12pkt czyli tez nie najgorzej ale też trzeba przyznać, że rywali nie mieli z górnej półki, bo jedyny godny rywal jak do tej pory to Gremio, z którym z resztą przegrali. Niby grali też u siebie z Interem czy Santosem ale obie te drużyny wystąpiły w tych spotkaniach w składach mocno rezerwowych więc to inna bajka. Flamengo dalej bez Leo Moury i tam zagrać musi Luiz Antonio czyli dalej problemy z obroną, bo na lewej obronie dalej gra Magal, a jak mówiłem nie jest to zbyt dobry wybór. Dopiero w poniedziałek do zespołu ma dołączyć rezerwowy Corinthiansu, Ramon, który będzie zapewne grać w pierwszym składzie. Również dzisiaj zabraknie w składzie Airtona ale to już jakieś problemy z kontraktem. W pierwszym składzie dzisiaj może od początku wybiegnie jeden z największych talentów brazylijskich czyli Adryan, który przed tygodniem zdobył gola i w ogóle wniósł sporo ożywienia w poczynania Fla w spotkaniu przeciwko Atletico Goianiense. Dużo będzie zależeć w tym meczu od tego czy Vagner Love dostanie dobre piłki od swoich partnerów, bo jeśli tak się stanie, to Fla może tutaj powalczyć o punkty ale jeśli nie, to raczej ciężko będzie im cokolwiek tutaj zrobić, bo jednak Flu to nie jest ich ostatni rywal...
Ja tam liczę na gospodarzy, gdyż zwyczajnie mają lepszy skład, będą mieli za sobą wsparcie kibiców i myślę, że to powinno starczyć by tutaj ograć Flamengo i wygrać te wyjątkowo prestiżowe derby i dlatego ja ich pobieram ale chyba lepiej się tutaj zabezpieczyć na wypadek remisu.
Fluminense: Diego Cavalieri; Wallace, Gum, Anderson e Carlinhos; Edinho, Jean, Deco e Wagner; Wellington Nem e Fred
Flamengo: Paulo Victor; Luiz Antonio, González, Marllon e Magal; Amaral, Ibson, Renato e Adryan; Diego Maurício e Vagner Love
Fluminense @ 1,90 Tobet✅1:0
Fluminense DNB @ 1,38✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przed nami 9. kolejka zmagań ligowych i pierwsza, w której nie będą uczestniczyć zawodnicy powołani na Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Warto zatem zapoznać się z brakami w składach dotyczących właśnie tego turnieju i wyglądają one tak:
Santos: Rafael, Neymar, Ganso
Internacional: Leandro Damiao, Oscar
Sao Paulo: Bruno Uvini, Lucas

Jeśli o mnie chodzi to na sobotę mam w planach jeden typ i tradycyjnie o nim poniżej:
VS

Nie jest to z pewnością zakład z tych pewniejszych ale moim zdaniem mamy w tym meczu ogromne value na over 2,5 gola. Fakt, że może wyniki obu tych ekip nie bardzo sprzyjają postawieniu na co najmniej 3 gole w tym spotkaniu, to ja jednak uważam, że w obu zespołach jest taki potencjał, który w każdej chwili może odpalić i dać nam kilka bramek. Póki co Figueirense nie spisuję się najlepiej, jeśli chodzi o wyniki, bo większość spotkań gra naprawdę nieźle, o czym można było się przekonać w spotkaniach z Bahią, Palmeirasem, Corinthiansem czy Vasco. Naprawdę w każdym z tych spotkań mieli sporo okazji na gole ale brak zawodnika będącego w dobrej formie strzeleckiej sprawił, że wiele punktów uciekło niestety. W poprzednim sezonie wybawcą był Wellington Nem ale po kapitalnym sezonie wrócił do Fluminense i teraz tam gra. Tutaj z kolei liczono, że Julio Cesar wzorem ubiegłego sezonu też coś postrzela, jednak nie jes tak różowo, gdyż strzelił tylko 2 gole, a ostatnio chociażby zmarnował karnego przeciw Vasco. Jednak to właśnie ten łysy napastnik oraz Caio to najważniejsze dotychczas osoby w ataku Figue. Teraz przyszedł Loco Abreu z Botafogo i wszyscy liczą, że ten mierzący 1,93m zawodnik będzie zbawieniem ataku Figueirense i będzie zdobywał sporo goli, tak jak to miało miejsce podczas jego pobytu w Botafogo. Moim zdaniem jest to dobry ruch zarządu klubu z Florianapolis, gdyż dotychczas nie stanowili oni zagrożenia w powietrzu, a teraz mogą grać i w powietrzu i na dole, gdzie mocniejsi będą właśnie Caio i Julio Cesar. W meczu przeciwko Atletico zadebiutować ma jeszcze Fabiano Silva, który przyszedł z drugoligowego Joinville i zastąpić ma Ygora, który odszedł do Internacionalu Porto Alegre. Z poważniejszych osłabień, to brakuje jedynie Tulio, który pauzuje za kartki. Rywalem Figueirense jak już pisałem będzie lider rozgrywek czyli Atletico Mineiro. Co ciekawe póki co, wszystkie ich 4 spotkania wyjazdowe kończyły się wynikiem 1:0. Trzy razy to oni wygrywali, a raz musieli uznać wyższość Sao Paulo. Jednak myli się ten kto myśli, że Galo to ekipa defensywna... Tutaj mamy kilku ciekawych grajków ofensywnych. Ronaldinho po transferze wyraźnie odżył i gra całkiem nieźle, Danilinho po powrocie z Meksyku daje zespołowi wiele, podobnie jak tegoroczne odkrycie Bernard(19 lat). Na środku ataku gra Jo, który również odżył po odejściu z Internacionalu, gdzie był w cieniu innych zawodników. W najbliższym meczu zabraknie znowu na środku obrony Revera ale jego miejsce zajmuje Leonardo Silva, który ostatnio przeciwko Portuguesie zagrał świetne zawody. Dobrą wiadomością dla trenera Cuki jest powrót do kadry meczowej napastnika Guilherme.
W mojej ocenie kursy na over są bardzo wysokie, a szansę na niego dość spore, gdyż obie ekipy potrafią fajnie pograć w piłkę, zatem chyba warto spróbować pograć na tę opcję.
Figueirense: Wilson; Coutinho, Anderson Conceição, Fred e Helder; Fabiano Silva, Doriva e Almir; Julio Cesar, Caio e Loco Abreu
Atletico MG: Victor; Marcos Rocha, Leonardo Silva, Rafael Marques e Junior Cesar; Pierre e Leandro Donizete; Danilinho, Ronaldinho e Bernard; Jô

Over 2,5 @ 2,10 Bwin✅3:4 - super widowisko
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kapitalne widowisko na Orlando Scarpelli i over bez problemu siadł, a ja tam się martwiłem i chciałem grać linię o jedną bramkę niższą... Figueirense może sobie pluć w brodę, bo mieli 3:1 i wydawało się, że Atletico jest już na łopatkach, a tym czasem dostali najpierw gola po wolnym, a potem dwie kontry i było po wszystkim. Ciekawi mnie też sprawa publiczności, bo tydzień temu, gdy był mecz z Vasco i przed nim prezentacja Loco Abreu, to było mnóstwo ludzi, a wczoraj po mimo jego debiutu i przyjazdu lidera to już cienko z frekwencją. Czyżby prezentacja ważniejsza od debiutu?... Dzisiaj mamy aż 7 spotkań, w tym dwa derbowe i to w największych miastach czyli po jednym w Rio de Janeiro i Sao Paulo. Ja jednak omijam te spotkania póki co, ewentualnie to drugie może na live ruszę, a poza tym mam trzy typy:
VS

W tym meczu jest jeden faworyt i na ten temat chyba nie ma co się zbyt wiele rozpisywać. Vasco tutaj jest bitym faworytem i nie ma się co oszukiwać w tej kwestii. Póki co zawodnicy z Rio de Janeiro zajmują trzecie miejsce ale w przypadku straty punktów przez Flu, mają szansę przesunąć się na pozycję wicelidera. Póki co u siebie 3 zwycięstwa i porażkę z Cruzeiro ale dość pechową, bo byli lepsi, tyle że dali się wypunktować gościom. Dzisiaj co prawda zabraknie kilku zawodników, bo Fagner w piątek zszedł z kontuzją z treningu, a to się okazało, że kostka, którą skręcił w spotkaniu z Ponte Pretą dała o sobie znać. Poza tym Fellipe Bastos, Eder Luis są w trakcie załatwiania transferu definitywnego z Benficy. Również Renato Silva nie może grać, podobnie jak kontuzjowany Eduardo Costa. Jednak moim zdaniem i bez tych zawodników sobie powinni dać radę, bo jest kilku zawodników, którzy robią różnicę. W ofensywie trzeba liczyć na Diego Souze, Felipe, Juninho Pernambucano czy Alecsandro, a do tego ja liczę, że jeździec bez głowy jakim jest nie wątpliwie William Barbio może nam jakąś ciekawą akcję zrobi, bo dryblować potrafi. Co do gości, to aktualnie kandydat numer 1 do spadku. Koszmarna gra, 2pkt w 8 spotkaniach oraz 2 zwolnionych trenerów, to bilans początku sezonu w ich wykonaniu. Po porażce z Nautico u siebie, po raz drugi w tym roku wyrzucono Helio dos Anjosa, a to z pewnością spory policzek dla tego trenera, który rok temu tak dzielnie z nimi walczył w lidze, a skład dużo lepszy wcale nie był... Teraz jednak widać, że to jest po prostu zlepek pojedynczych graczy, którzy nic nie znaczą. Po raz kolejny mamy roszady na środku obrony w postaci wymiany Paulo Henrique oraz oraz Gustavo na Gilsona i Gabriela. Na obronę z pewnością dobrze to nie wpływa, bo jednak ta formacja musi grać ze sobą jakiś czas i ciągłe rotację tutaj nie pomogą.
Jak dla mnie to tutaj innego scenariusza jak spokojna i wysoka wygrana Vasco nie ma, no chyba że zlekceważą rywala ale ja jestem dobrej myśli i pobieram ich, gdyż na chwilę obecną są o wiele lepsi i powinni bez problemu wygrać.
Vasco: Fernando Prass; Max, Dedé, Douglas e Thiago Feltri; Nilton, Felipe, Juninho Pernambucano e Diego Souza; Wiliam Barbio e Alecsandro
Atletico GO: Márcio; Marcos, Gilson, Gabriel e Eron; Pituca, Marino, Joílson e Bida; Felipe e Wesley
Vasco @ 1,40 Bet365✅1:0

VS

Na północ Brazylii wybiera się kolejna ekipa z Sao Paulo. Do tej pory Palmeiras i Corinthians stamtąd przywiozły razem 1pkt, chociaż i tego nie powinno być, bo tydzień temu Sport powinien wręcz zmiażdżyć Corinthians ale genialna postawa w bramce Julio Cesara sprawiła, że Timao wywieźli z Recife 1pkt. Dzisiaj moim zdaniem Sport ma dobrą okazje na zgarnięcie pełnej puli, bo wreszcie przyjeżdża do nich zespół na ich poziomie, a moim zdaniem nawet słabszy. Co prawda gospodarze dzisiaj bez dwóch podstawowych zawodników: Bruno Aguiar(stoper) oraz Felipe Azevedo(napastnik) ale i tak wyglądają całkiem nieźle. W ofensywie wiadomo, że najważniejszymi postaciami będą Marquinhos Gabriel, mistrz świata U20 z ubiegłego roku Henrique oraz Gilberto, dopiero ściągnięty z Internacionalu Porto Alegre. Tak więc atak wcale źle nie wygląda na papierze ale niestety nie przekłada się to tak na bramki. Jednak kiedy jak nie dzisiaj trzeba zacząć strzelać? Z kolei Portuguesa póki co punktuję tylko w Sao Paulo, bo nawet jedyny punkt wyjazdowy został wywalczony przeciwko Palmeirasowi na Pacaembu, a poza tym polegli z Coritibą, Flu i Atletico MG, tak więc rywale nie byli łatwi. Jednak Lusa to przede wszystkim obrona i jeśli tam idzie, to wtedy mogą się pokusić o punkty, czego dowodem były spotkania z Santosem czy Sao Paulo, gdzie tacy zawodnicy jak Lucas czy Neymar nie potrafili strzelić im goli, a to za sprawą świetnej postawy Didy, który jednak przed tygodniem zawalił mecz z Atletico MG swoimi dwoma sporymi błędami, a więc lata robią swoje... W ofensywie to jednak ekipa naprawdę cienka, chociaż akurat Sport dużo lepszy w tej kwestii nie jest. Po prostu Portuguesa nie ma klasowego napastnika, a Sport jest cholernie nie skuteczny z tego co widziałem w wielu spotkaniach ale ma też i cienkie mecze jak chociażby przeciwko Interowi. Jednak dzisiaj rywal o wiele słabszy więc powinni sobie poradzić i ja tam im zaufam, ale zabezpieczę się na wypadek remisu.
Sport: Magrão; Moacir, Edcarlos, Aílson e Reinaldo; Tobi, Rithely, Marquinhos Paraná e Marquinhos Gabriel; Henrique e Gilberto
Portuguesa: Dida; Gustavo, Lima e Rogério; Luis Ricardo, Guilherme, Moisés, Léo Silva e Ivan; Ananias e Diego Viana

Sport DNB @ 1,40 Bet365
✅2:1

VS

Ciekawie powinno być w Belo Horizonte, gdzie Cruzeiro będzie podejmować Gremio. Faworytem wydają się być gospodarze ale ja tutaj skupiam się raczej na bramkach, aniżeli na typowaniu kto wygra. Tak jak wczoraj, tutaj też widzę spore value jeśli chodzi o kurs na overa. Fakt, że Cruzeiro na początku nie traciło goli ale teraz jak już zaczęli to na dobre ale jak widać im lepsze zespoły z nimi grają tym więcej goli pada w meczach z ich udziałem. Dzisiaj dodatkowo zadebiutować ma Borges, który ma zwiększyć rywalizację w ataku, który przedstawia się co raz lepiej, chociaż i tak główną armatą trenera Celso Rotha będzie wracający po pauzie Wellington Paulista, który ma na swoim koncie już 4 bramki. Dziwi mnie trochę, że w kadrze na to spotkanie trener zamiast Wallysona bierze Fabinho ale cóż pewnie i tak nie zagra... Jeśli chodzi o osłabienia, to zabraknie dwóch defensywnych pomocników: Charlesa(kontuzja) oraz Williana Magra(wypożyczony z Gremio i klauzula nie pozwala mu dzisiaj grać). Jeśli chodzi o Gremio to dzisiaj ma zadebiutować Elano czyli były już gracz Santosu. Tak więc zaczynają wreszcie pozyskiwać zawodników na te pozycję, na których nie mieli porządnych grajków i tak mamy już dwóch solidnych rozgrywających, a trzeci - Marquinhos nie wiadomo dlaczego siedzi na ławce, podczas gdy Marco Antonio grał taki piach, że szkoda gadać... Dzisiaj ma nie zagrać Kleber i to moim zdaniem jest dobra wiadomość, bo koleś, którego uważałem za dobrego grajka oraz pobierający takie pieniądze gra po prostu komicznie śmiesznie, gdyż cały czas uwikłany jest w jakieś dryblingi, które poza jego osobistym zadowoleniem nic zespołowi nie dają więc to może i lepiej by nie grał. To samo Marcelo Moreno, który marnuje sytuację za sytuacją i też niewiele daje drużynie i wobec tego nie rozumiem dlaczego Vanderlei Luxemburgo tak hołduję tych napastników, zamiast dać pograć Andre Limie, który zapewne swoje by zrobił. Szczytem wszystkiego był gol samobójczy M.Moreno w meczu z Santosem. Wrzutka w pole karne, Marcelo Grohe ma już łapać piłkę, a on wsadza łeb i daje rywalom gola, no cyrk na kółkach... Obrona dalej biedna, bo na prawej obronie Tony, który moim zdaniem nie nadaję się na Serie A, a reszta obrony też nie lepsza, bo w powietrzu taki stoper jak Gilberto Silva to niewiele zdziała...
Jak dla mnie to obie ekipy mają spory potencjał ofensywny ale mają takich zawodników, którzy często nie pozwalają strzelać za dużo goli, gdyż marnują okazje za okazją. Może dzisiaj kolejny mecz Cruzeiro z kilkoma golami? Ja na to liczę, gdyż mam nadzieję, że wreszcie Gremio się pozbiera i coś zagra ale jak to wyjdzie, to cholera wie. Ja tam jednak próbuje, bo kurs świetny.
CRUZEIRO: Fábio, Diego Renan (Ceará), Léo, Mateus e Everton; Leandro Guerreiro, Amaral (Lucas Silva), Tinga e Montillo; Anselmo Ramon (Borges) e Wellington Paulista
GRÊMIO: Marcelo Grohe, Tony, Werley, Gilberto Silva e Anderson Pico; Fernando, Souza, Léo Gago (Kleber), Elano e Zé Roberto; Marcelo Moreno
Over 2,5 @ 2,00 Tobet✅1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To samo Marcelo Moreno, który marnuje sytuację za sytuacją i też niewiele daje drużynie i wobec tego nie rozumiem dlaczego Vanderlei Luxemburgo tak hołduję tych napastników, zamiast dać pograć Andre Limie, który zapewne swoje by zrobił. Szczytem wszystkiego był gol samobójczy M.Moreno w meczu z Santosem. Wrzutka w pole karne, Marcelo Grohe ma już łapać piłkę, a on wsadza łeb i daje rywalom gola, no cyrk na kółkach...
Chciał jakoś zareagować więc ja bym go tak nie obwiniał bo aż tak lotu piłki to nie zmienił. Trochę tu winy bramkarza bo nie powinien dać sobie strzelić w krótki słupek, ale mniejsza o to. Wiele takich bramek pada po rykoszetach. Chciał wybić, a że lekko musnął to przypadek.
Popieram natomiast diagnozę co do Klebera. Kleber jest bez formy i widać u niego nadwagę. W tegorocznym Brasileiro jeszcze nie zdobył gola, a w Copa do Brasil ma 1 trafienie. Goli z Gauchao mu nawet nie ma sensu liczyć bo tam rywale słabi.
VS
Cruzeiro - Gremio
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,83 bet365✅1:3​

Gram nieco podobny typ na ten mecz też licząc na gole.
Oba zespoły widziałem przed tygodniem w meczach 8 kolejki. Cruzeiro stawiało silny opór Internacionalowi Porto Alegre. Ba, mieli wręcz lepsze sytuacje bramkowe moim zdaniem. Ostatecznie polegli 1:2.
Gremio także grało wyjazd, ale z Santosem i przegrali 2:4. Luxemburgo dzisiaj już sadza na ławce Klebera i dobrze czyni bo on jest bez formy i nic nie daje zespołowi. W przewidywanym składzie na ten mecz od początku ma zagrać Marcelo Moreno. Dobry ruch, już wprowadzenie w przerwie Moreno w meczu z Santosem było dobrym pomysłem. Odpłacił się on dobrą grą. Ponadto skład Gremio przed tym meczem został wzmocniony o pomocnika Elano, który trafił z Santosu. To daje dodatkowe możliwości w rozgrywaniu piłki. Pomoc Gremio teraz robi wrażenie : Ze Roberto, Elano, Fernando, Souza i Leo Gago. Rozgrywanie piłki nie powinno więc być problemem, Elano to dobry playmaker, a tego brakowało Gremio w meczu przed tygodniem, bo długo się utrzymywali przy piłce, ale nie za wiele z tego wynikało.
Cruzeiro mimo dwóch porażek nadal ma wysokie aspiracje, rozgrywki zaczęli dobrze. Tinga, Montillo dużo dają zespołowi. Z Interem nie grał Wellington Paulista, ale na ten mecz już wraca więc w ataku dobra opcja. Szkoda absencji Williama Magrao w środku pola, tutaj więc szansa na przejęcie inicjatywy w tej formacji dla Gremio. Ale Cruzeiro szybkie ataki potrafi świetnie wykorzystywać. Wg mnie szykuje się mecz z bramkami. Cruzeiro bez Alexa Silvy w defensywie.
Oba zespoły mają więcej do zaoferowania w grze ofensywnej niż w defensywie zatem liczę na bts;)

VS
Internacional - Santos
Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,676 Pinnacle✅0:0​
Z Santosu w ostatnim czasie odeszli Borges, Alan Kardec, Elano, Ganso. Wielkie straty. W dodatku obecnie Neymar i Rafael przygotowują się z reprezentacją na IO. Internacional również z powodu IO ucierpiał w formacji ofensywnej. Bo Menezes powołał Oscara i Leandro Damiao. Dodatkowo przed tygodniem D&#39;Allessandro dostał ż.kartkę która oznacza zawieszenie w meczu z Santosem. Do tego należy dodać kontuzje Klebera i Datolo i obraz braków w Interze mamy pełny.
Zatem jedni i drudzy poważnie osłabieni w ofensywie. Santos do składu wprowadza młodych zdolnych graczy. Ostatnio z Gremio grał 16 letni Victor Andrade nawet od początku. Spora przyszłość przed Felipe Andersonem, 19 latek będzie dostawał swoje szanse w najbliższym czasie. Ponadto debiutować w ataku ma sprowadzony z GremiO Mirallas, a jego partnerem w ataku ma być 19 letni Dimba, który zagrał raptem 61min w obecnym sezonie Brasileiro.
Zatem typ pod absencje w ofensywie i to bardzo poważne absencje. W dodatku rzut oka na historie :
10 ostatnich meczów to 7 underowych rozstrzygnięć i 3 overy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Na Arena Barueri dziś małe derby Sao Paulo. Będzie to 301. spotkanie pomiędzy tymi drużynami w historii. Na chwilę obecną jest 103 do 98 dla Sao Paulo przy 99 remisach.
Palmeiras po zdobyciu pucharu Brazylii jest pewny gry w przyszłorocznej edycji Copa Libertadores, a że w tabeli ligowej nie wiedzie się najlepiej to dziś faworytem wydaje się być zespół Sao Paulo FC. Sampa z nowym trenerem: Neyem Franco. Poprzednio szkoleniowiec ten trenował reprezentację Brazylii do lat 20. Wcześniej trenował Coritibę (awans do Serie A), Botafogo, CAP, Flamengo (Puchar Brazylii) i Ipatingę.
Zieloni dziś poważnie osłabieni: w ataku zabraknie Luana i Barcosa, a więc dwóch bardzo dobrych zawodników. W obronie Thiago Heleno a w pomocy Marcosa Assuncao. Goście bez powołanych do reprezentacji Lucasa i Bruno Uviniego. Zabraknie także Fabricio, Wellingtona i Canete. Osłabienia wydają się byc większe po stronie Palmeirasu, choc wiadomo co dla Sampy znaczy Lucas.
W dwóch ostatnich meczach: z Coritibą i Cruzeiro gracze Sao Paulo zdobyli łącznie 6 bramek a więc tyle samo ile w poprzednich sześciu meczach. Z dobrej strony pokazał się ostatnio Jadson, który miał kiepski początek sezonu. Luis Fabiano robi swoje, choc ja oczekiwałem po nim troszkę więcej. W drużynie Palmeiras kolejny raz w ataku zagra Mazinho, który przed sezonem przeszedł z Oeste, gdzie w Pauliście strzelił 7 bramek.
Wydaje mi się że dziś możemy być świadkami niekoniecznie pięknej gry (jak to często bywa w klasykach Sao Paulo) jednak większe szanse daję graczom trenera Neya Franco.

Palmeiras: Bruno, Artur, Maurício Ramos, Leandro Amaro e Juninho; Márcio Araújo, João Vitor, Patrik e Valdivia; Mazinho e Betinho.
SPFC: Denis; Douglas, Rafael Toloi, Rhodolfo e Cortez; Denilson, Casemiro, Cícero e Jadson; Osvaldo e Luis Fabiano.

SPFC @ 2,4 Bwin ⛔ zabrakło 10 minut...
SPFC DNB @ 1,7 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Cruzeiro MG - Gremio RS
Typ:
Cruzeiro
Kurs: 2,00
⛔
bwin
Dzisiaj o dwudziestej pierwszej na Estadio Raimundo Sampaio w Belo Horizonte zmierzy się tamtejsze Cruzeiro z Gremio. Wydaje mi się że te spotkanie powinni wygrać gospodarze. Zajmują oni obecnie ósme miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem czternastu punktów. Jak do tej pory to przegrali jedno spotkanie na swoim obiekcie z czterech rozgrywanych. Ulegli jedynie w ostatnim swym domowym spotkaniu z Sao Paulo. W ostatnich pięciu spotkaniach ligowych gospdarze zgroadzili dziewięć punktów. Goście z Porto Alegrense grają bardzo słabo na wyjazdach. Odnieśli oni tylko jedno zwycięstwo na boisku ostatniego w tabeli Atletico Goianiense jeden do zera. Gremio przegrało ostatnie dwa ligowe spotkania. W pięciu ostatnich wyjazdach straciła osiem bramek zatem obrona na boisku rywala spisuje się już gorzej niż usiebie. Na wyjeździe stracili oni siedem z ośmiu straconych bramek w tym sezonie. Zatem wygrana gospodarzy może być realna w tym spotkaniu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
10 kolejka
Ciężkie rozdanie w najbliższej serii gier nas czeka. Wiele ciekawych pojedynków, ale bardziej ze strony obserwatora niż osoby chcącej pzrewidzieć rezultaty.
Np mecz Sao Paulo - Vasco zapowiada się niezwykle ciekawie. Ponadto starcie Flamengo z Corinthians czy Santosu z Botafogo. Te trzy mecze bez wątpienia powinny dostarczyć wielu emocji.
VS
Santos - Botafogo
Typ : Santos @ 2,20 Bet365⛔0:0​
Typ na Santos z tego względu, że nie ma co już patrzeć na zawodników, którzy odeszli czyli Elano, Ganso, Borgesa czy Kardeca. Oczywiśćie Neymar i Rafael w kadrze trenują do Igrzysk i to jest spora strata. Ale akurat bramkarz Aranha także gwarantuje solidny poziom. Neymara wiadomo, nie da się zastąpić w obecnej chwili. Ale np w defensywie fajnie wkomponował się Bruno Peres. Wraca Edu Dracena na środek defensywy. Leo ma zagrać w lewej. Pomoc na chwilę obecną jest optymalna. Arouca tytan pracy w środkowej strefie. Felipe Anderson powoli się rozkręca z meczu na mecz, jest szybki i spory potencjał w nim drzemie. Ponadto Adriano i Henrique, którzy grają już jakiś czas w zespole. W ataku sprowadzony z Gremio Mirallas, debiutu do udanych nie zaliczy bo w meczu z Interem spisał się srednio. Miał jedną sytuacje ale obrońca Interu zdążył dobiec do piłki nim ta minęła linie bramkową i uratował swój zespół przed utratą gola. Partnerować ma mu Dimba i to raczej melodia przyszłości bo póki co słabo się spisuje.
Botafogo także znacznie osłabiło skład ostatnio. Maicosuel odszedł do Udinese. Abreu do Figueirense. Herrera odszedl gdzieś do szejków grać. Felipe Menezes do Sportu Recife. Owszem przyszedł Seedorf, ale jescze nie zadebiutował i dzisiaj też tego nie należy się spodziewać. W ostatnim czasie widzę zakupili też Urugwajczyka Nicolasa Lodeiro, który swego czasu mial być następcą Suareza w Ajaxie Amsterdam,ale nie dostał tam tak na dobrą sprawę swojej szansy zaistnienia w Eredivisie. W dodatku w dzisiejszym meczu nie zobaczymy obecnie najlepszego zawodnika Botafogo, Elkesona który ma kontuzje. Ponadto Marcelo Mattos także kontuzjowany.
Tak więc widać oba zespoły w przemianach kadrowych. Santos u siebie jednak groźniejszy powinien być. Aż 6 remisów na 9 kolejek już zanotowali więc nie sądze by kolejny podział punktów się szykował dlatego ktoś wg mnie tu wygra, a tym kimś będzie Santos ;)
VS
Gremio - Sport Recife
Typ : Gremio @ 1,420
Pinnacle ✅3:1​
Nie ma co tutaj się rozwodzić. Faworyt tego meczu jest jeden i jeżeli nic niespodziewnaego się nie wydarzy to Gremio ten mecz wygra. Skład optymalny, nawet Kleber strzelił bramkę w meczu z Cruzeiro. Ale jednak men of the match był Marcelo Moreno, który zdobył tam 2 gole i zaliczył asystę przy bramce Klebera. Elano także udany debiut okraszony asystą przy bramce Moreno kiedy pięknie wrzucił mu na nos. Gremio u siebie zawsze mocni, powinni ten mecz wygrać.

Z innych meczów to może spróbuje bts w spotkaniu Sao Paulo - Vasco @ 1,72 bet365. Chociaż SPFC mnie rozczarowało w meczu z Palmeirasem gdzie byli wyraźnie słabsi i mimo gry w przewadze od około 55min za wiele nie zdziałali. A dzisiaj dodatkowo do absencji Lucasa dołącza Denilson. Ale to zobaczymy później się zdecyduje albo nie.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Gremio sam chętnie pobiorę od Ciebie, Robson ale z opisem meczu Santosu się nie zgadzam, a oto moja &quot;wersja&quot;:
VS

Jak dla mnie eleganckie value mamy dzisiaj na Botafogo. Nie rozumiem dlaczego buki faworyzują Santos ale pewnie mają sentyment do nazwy i do faktu, że wygrali rok temu Libertadores oraz od trzech lat wygrywają Paulistao. Jednak dzisiaj wybiegnie zupełnie inny zespół, który jest bez formy. Po pierwsze primo Santos jest mocno osłabiony: Neymar, Ganso i Rafael wyjechali na zgrupowanie kadry przed IO, z tym że Ganso już w Santosie nie zagra, bo z tego co czytałem chciał jakąś kosmiczną gażę ale prezes się nie zgodził więc fora ze dwora... W ogóle Santos nie ma czym straszyć w ofensywie, bo jak pisałem Neymara nie ma, Borges odszedł do Cruzeiro, Alan Kardec wrócił z wypożyczenia do Benficy, Renteria odszedł do Millionarios, Elano odszedł do Gremio, tak więc widzimy, że tutaj po prostu nie ma odpowiednich zawodników w ataku. Jest niby pozyskany z Gremio, Miralles ale to nie jest ten kaliber napastnika w mojej ocenie. Doszło do tego, że w meczu z Gremio w podstawowym składzie wyszedł Victor Andrade(rocznik 1995), ponoć talent spory ale jednak gdyby byli wartościowi zawodnicy, to pewnie do pierwszej drużyny jeszcze by tak mocno nie pukał. O ile atak tragedia, o tyle pomoc nie wygląda najgorzej, tyle że brakuje tam kreatywnych zawodników, bo Arouca, Henrique czy Adriano to zawodnicy dobrze ale bardziej w odbiorze piłki, aniżeli w jej rozgrywaniu, a jedynym ofensywnym graczem jest Felipe Anderson, na którym ja bym aż tak nie polegał, bo to jeszcze nie jest taka klasa jak chociażby Elano ale umiejętności nie sposób mu odmówić. Jeszcze problemy na bokach obrony, bo na prawej gra ściągnięty z Guarani, 22-letni Bruno Peres, a przecież brakuje Fucile i Galhardo, a na lewej zagra Leo, gdyż Juan zawieszony jest za kartki. Tak więc widzimy, że nie wygląda to najlepiej i ciężko będzie moim zdaniem cokolwiek zrobić gospodarzom w kierunku wygranej. Botafogo mi wpadło w oko do grania na tę kolejkę już kilka dni temu i sobie powiedziałem, że jeśli dostanę kurs powyżej 2 na dnb na Botafogo to gram bez zawahania. No i dostałem ale niestety jedna rzecz mi trochę pokrzyżowała szyki. Mianowicie kontuzji w meczu z Fluminense doznał Elkeson i dzisiaj ma nie zagrać, chociaż czytałem, że pojechał do Santosu ale jego występ jest mało prawdopodobny. Jednak poza nim nie ma żadnego praktycznie osłabienia, bo brak Marcelo Mattosa trwa już naprawdę długo, także zdążyli się do tego przyzwyczaić. Tradycyjnie więc Botafogo z 5 pomocnikami, z których jednak trójka powinna robić grę, a będą to Andrezinho, Vitor Junior i Cidinho. Ten pierwszy również stanowi ogromne zagrożenie przy okazji stałych fragmentów gry, a dwójka kolejnych zawodników to tacy dynamiczni zawodnicy więc bardzo przydatni. Do tego liczę, że dzisiaj Marcio Azevedo i Lucas pokażą się na swoich flankach, bo rywali na swoich skrzydłach nie mają zbyt mocnych, w porównaniu z tym co mieli ostatnio przeciwko Fluminense. Do tego Botafogo świetnie spisuję się na wyjazdach, bo wygrali 3 z 4 spotkań poza Engenhao, a to co zrobili ostatnio z Corinthiansem to naprawdę musi budzić szacunek. W ogóle ograli na wyjazdach takie ekipy, które rzadko u siebie tracą punkty, a co dopiero przegrywają. Santos niby jeszcze u siebie nie przegrał ale aż 3 razy remisował i raz wygrał i to dzięki stałym fragmentom gry. I właśnie do tego chce przejść, że obie ekipy czerpią z tego elementu spore korzyści, jednak dzisiaj raczej będzie po równo. Zapomniałem dodać, że dzisiaj w ataku może zadebiutować Rafael Marques po stronie gości, który ostatnie lata spędził w Azji.
Jak dla mnie zapowiada się ciekawy mecz, w którym jednak to Botafogo jest faworytem, bo widać, że im nie sprawia różnicy czy grają u siebie, czy na wyjeździe, a do tego są w formie, czego nie można powiedzieć o Santosie. Zatem moim zdaniem nic tylko korzystać z takiego value.
SANTOS: Aranha; Bruno Peres, Edu Dracena, Durval, Léo; Adriano, Arouca, Henrique e Felipe Anderson; Miralles e Dimba
BOTAFOGO: Jefferson, Lucas, Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Márcio Azevedo; Lucas Zen, Renato, Andrezinho, Cidinho e Vitor Júnior; Rafael Marques

Botafogo DNB @ 2,25 Tobet▶0:0
Botafogo lub X @ 1,58
✅

VS

W ubiegłej kolejce szukałem value na overy i teraz też szukam. Oto pierwszy z moich wyborów, a więc mecz Flamengo-Corinthians. Niby zwyczajny mecz ale to spotkanie drużyn, które mają najwięcej sympatyków w całej Brazylii. Jeśli mają najwięcej sympatyków, to pewnie mają też wielu, którzy są przeciwko nim, bo taka to kolei rzeczy... Dzisiaj moim zdaniem zapowiada nam się niezłe widowisko, bo Flamengo od jakiegoś czasu znane jest z tego, że strzelać coś potrafi, ale niestety obrona też daje postrzelać rywalom. Z kolei Corinthians po wygraniu Libertadores oraz stracie Leandro Castana na środku obrony ma problemy w defensywie. Jego miejsce zajął Paulo Andre i na dzień dobry strzelił samobója w meczu z Botafogo... Widać poza tym, że Timao jakoś tacy rozkojarzeni w obronie, bo jednak stracili 4 gole w dwóch spotkaniach po kolei na Pacaembu, a przecież podczas całego Libertadores wpadł im zaledwie jeden gol i to z Santosem!!! Z zespołu odszedł również Alex, który dał dupy i poleciał na kasę szejków z Kataru i teraz będzie kontynuował swoją przygodę z piłką, bo nie będzie to kariera, gdyż na Bliskim Wschodzie to można sobie zarabiać ale nie poważnie grać w piłkę nożną... Jego miejsce dziś zajmie Douglas, który jeszcze rok temu był ostoją ofensywy Gremio, a odkąd przeszedł do Corinthiansu to stał się rezerwowym ale jego umiejętności nadal ja sobie cenię dość wysoko. Do tego mamy szybkich jak błyskawica Romarinho i Emersona w ataku oraz Danilo, który też potrafi rozgrywać i strzelać jak pokazał mecz z Nautico. Widać też, że zespół jest trochę rozkojarzony i gra tak bardziej otwarty futbol po wygraniu CL, a to zwiastuję nam ciekawsze mecze z ich udziałem. Jeśli chodzi o Flamengo to dzisiaj sporo dobrych wiadomości ma trener Joel Santana. Do ataku wraca Vagner Love, do pomocy Bottinelli, a na prawą obronę Leo Moura więc wreszcie doczekamy się jego ofensywnych wejść i wielu ciekawych pojedynków z Fabio Santosem. Widziałem nie dawno Fla przeciwko Fluminense i gdyby nie kapitalna postawa Diego Cavalieriego to pewnie Fla by zgarnęło komplet punktów. W ogóle ten zespół gra co raz lepiej ale jednak czegoś wiecznie im brakuje i przez to tracą wiele głupich punktów, chociaż ostatnio wygrali z Bahią ale duża w tym zasługa sędziego, który podyktował karnego po pięknym padzie w polu karnym Ibsona, a potem Renato zamienił go na gola.
Podsumowując to ja liczę na kilka bramek, gdyż jak mówiłem obie ekipy teraz strzelać potrafią, a i goście dzisiejszego meczu zaczęli tracić gole, co nam dobrze zwiastuję na poziom tego meczu więc moim zdaniem warto tutaj skorzystać z takiego value jakim jest kurs 2,00 oferowany przez Tobet.
Flamengo: Paulo Victor; Léo Moura, Marllon, González e Magal; Airton, Ibson, Renato e Bottinelli; Hernane e Vagner Love
Corinthians: Cássio; Alessandro, Chicão, Paulo André e Fábio Santos; Ralf, Paulinho, Danilo e Douglas; Romarinho e Emerson
Over 2,5 @ 2,00 Tobet✅0:3

VS

Ostatni z moich dzisiejszych wyborów, to jednocześnie drugie poszukiwanie value na over. Spotkanie Nautico-Ponte Preta to mecz albo dla koneserów ligi brazylijskiej albo dla fanów obu ekip. Jednak ja uważam, że takie mecze niby na dole, często są najciekawszym spotkaniami i w nich można obejrzeć ciekawy futbol. Do tego obie ekipy dzisiaj będą mogły zagrać ofensywnie, bo nie oszukujmy się i jedni i drudzy nie uważają przeciwnika za nikogo wielkiego. Dzisiaj Nautico ma dwa problemy w obronie, bo zabraknie Marcio Rosario(stoper) oraz Lucio(lewa obrona), z tym, że ten drugi by się przydał do oskrzydlających akcji, takich jak za czasów gry w Gremio, czy też ostatnio jak dogrywał do Araujo. Dzisiaj tego napastnika wesprze Kieza czyli idol kibiców na Aflitos. Tenże napastnik w ubiegłym sezonie był królem strzelców Serie B i dzisiaj powraca do podstawowego składu i ja osobiście liczę na jakiegoś gola z jego strony. Ogólnie rzecz biorąc to Nautico u siebie jest naprawdę mocne. Może nie strzelali goli przeciwko Cruzeiro i Fluminense ale tam golkiperzy ratowali te ekipy tak dobrze, że obaj zostali wybrani do &quot;11&quot; kolejki... Poza tym też zagrali dobre spotkania przeciwko Gremio i Botafogo i w tych spotkaniach zdobyli komplet punktów. Dzisiaj na pewno inny wynik niż zwycięstwo nie biorą pod uwagę więc można się spodziewać ataku od 1 minuty, a ustawienie 4-3-3 gwarantuję nam ich frontalny atak. Z kolei Ponte Preta ostatnio prezentuję się co raz lepiej. Jednak duża w tym zasługa napastnika Rogera, który przeciwko Vasco strzelił 2 gole, a przeciwko Coritibe aż 3!!! Fakt, że robił to po sporych błędach obrony rywali ale dzisiaj takich błędów się może doczekać, bo Nautico to przecież przed ostatnia defensywa ligi. Dlatego moim zdaniem obrońcy Nautico muszą zwrócić baczną uwagę na tego napastnika ale to i tak nie gwarantuję, że gola nie stracą. Również pomocny może się okazać ofensywny młody pomocnik Nikao, który jest bardzo szybki i jego wejścia będą również groźne dla gospodarzy.
Jak więc widać obie ekipy mają kim straszyć, bo w końcu Araujo i Roger to ścisła czołówka klasyfikacji strzelców, a do tego mamy Kieze więc jeśli każdy z tych zawodników zrobi swoje to mamy overa, a kurs naprawdę fajny więc warto pobrać moim zdaniem.
Nautico: Felipe; Alessandro, Ronaldo Alves, Jean Rolt e João Paulo; Elicarlos, Martinez e Souza; Rhayner, Kieza e Araújo
Ponte Preta: Edson Bastos; Gerônimo, Tiago Alves, Ferrón e João Paulo; Baraka, Renê Júnior, Ricardinho e Nikão; André Luiz e Roger
Over 2,5 @ 1,95 Tobet✅3:0

Jeszcze odniosę się do słów Robsona:
Botafogo także znacznie osłabiło skład ostatnio. Maicosuel odszedł do Udinese. Abreu do Figueirense. Herrera odszedl gdzieś do szejków grać. Felipe Menezes do Sportu Recife.
Ponadto Marcelo Mattos także kontuzjowany.
Abreu w barwach Botafogo rozegrał 106 minut w Brasileirao i oba mecze to były wejścia z ławki, Maicosuel to grał tragicznie, a jedynie Herrera grał dobrze. O Marcelo Mattosie napisałem, że jego nie ma już długo.
Samego typu nie neguje, bo to już Twoja sprawa i mnie to nie obchodzi ale jednak kilka nieścisłości jest ale tylko przy Botafogo, bo odnośnie Santosu to wszystko praktycznie napisałeś tak jak ja uważam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tombird 10

tombird

Użytkownik

Atletico Mineiro v Internacional
X2
1.90⛔


Internacional nie przegrał z dzisiejszymi rywalami od 16-tu bezpośrednich spotkań! W dodatku ostatnie 6 wygrał! Atletico rozpoczęło sezon bardzo dobrze, zamieniając swój stadion w twierdzę, jednak ich ostatni rywale nie byli najbardziej wymagającymi drużynami w lidze. Dziś myślę że Internacional ma ogromną szansę sprawić niespodziankę i przy okazji podgonić rywala w tabeli. Są w dobrej formie, nie przegrywając 4-ech ostatnich spotkań i myślę, że dadzą dziś z siebie wszystko by osiągnąć korzystny dla nich rezultat. Myślę że możemy się spodziewać wyrównanego meczu, w którym szanse będą mieć obie drużyny. W tym wypadku kurs 1.90 na typ X2 jest dla mnie jak najbardziej value.
Myślę, że średnia stawka będzie tu odpowiednim wyborem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kolejna nocka z Brasileirao na plus, a to cieszy, bo skoro idzie to trzeba korzystać z kolejnych promocji jakie buki nam dają na overy. Co do meczu Santos-Botafogo to ani ja, ani Robson nie zarobiliśmy niestety na nim, ale mi chociaż pozostał zwrot więc dobre i to. Dzisiaj trzy spotkania, które kończą kolejkę ale ja idę po najmniejszej linii oporu i gram tylko jedno z nich, a skoro najłatwiejsze to wielu się może domyślać o jaki mecz chodzi:
VS

Faworyt tego meczu jest jeden i jest nim Fluminense. Póki co ekipa z Rio zajmuje miejsce trzecie z 19pkt na koncie. Na pewno po tej kolejce nie awansują wyżej ale mogą się zbliżyć do drugiego Vasco na punkt, a do lidera Atletico MG na trzy punkty. Z kolei ich dzisiejszy rywal czyli Bahia jest dopiero na miejscu 18 z dorobkiem 7pkt ale mogą polecieć dzisiaj niżej, bo ich szansa na jakiekolwiek punkty w Rio jest niewielka, a za nimi jest Palmeiras, który może jakieś punkty urwać w Kurytybie. Flu to co ciekawe jedyna drużyna w Brasileirao, która jeszcze nie przegrała. Fakt mieli aż 4 remisy ale jak na razie nie znalazła się ekipa, która by potrafiła ograć trójkolorowych. Dzisiaj dodatkowo trener Abel Braga ma się z czego cieszyć, gdyż wraca aż trzech podstawowych zawodników do składu i to bardzo ważne ogniwa. Diego Cavalieri do bramki, Wellington Nem do ataku oraz Deco na rozegranie. Dwóch pierwszych miało kłopoty zdrowotne, natomiast reprezentant Portugalii był zawieszony za kartki. To właśnie jego osoba póki co jest jedną z najważniejszych we Flu, a w ofensywie wydaję się być najważniejszą. Asystuję praktycznie w każdym ze spotkań ostatnio i jest ostoją w pomocy. Na pewno jeśli dzisiaj będzie dogrywał swoje świetne piłki w pole karne to będzie miał kto je wykańczać, bo Fredowi wiele miejsca nie potrzeba by oddać strzał, który wpadnie do bramki przeciwnika. To tyle jeśli chodzi o gospodarzy, a przejdźmy do gości. Bahia jak dla mnie to jeden z kandydatów do spadku i jakoś nie wróże tej ekipie zbyt dobrej przyszłości, a na pewno nie z tym trenerem. Paulo Roberto Falcao już za czasów pracy w Internacionalu Porto Alegre pokazał, że nawet z dobrym składem za wiele nie zwojuje, a tutaj skład jest o wiele wiele gorszy. Na wyjazdach póki co 2 remisy i 2 porażki ale trzeba sobie powiedzieć szczerze, że te remisy z Belo Horizonte i Florianopolis był bardzo szczęśliwe, gdyż Atletico MG, jak i Figueirense były w tamtych spotkaniach dominującymi stronami. Dzisiaj dodatkowo Bahia osłabiona brakiem dwóch zawodników. Fahela na lewej obronie zastąpi Gerley, a w ataku miejsce Souzy zajmie Junior. Z tym Souzą to mamy aż 4 mecze zawieszenia za brutalny atak na Antonio Carlosa w meczu z Botafogo. Jak ktoś uważnie oglądał wczorajszy mecz Śląska Wrocław w el.LM to powiem, że ten atak był dość podobny, a nawet Souza brutalniej potraktował swojego rywala, zatem kara jak najbardziej zasłużona, chociaż sędzia podczas meczu nie pokazał temu napastnikowi czerwonej kartki...
Jak dla mnie to tutaj innego wyniku, aniżeli pewnego zwycięstwo Flu być po prostu nie może, zatem czysta &quot;1&quot; jest jak najbardziej na miejscu, a moim zdaniem nawet można by spróbować jakiegoś handicapu.
Fluminense: Diego Cavalieri; Bruno, Gum, Anderson e Carlinhos; Edinho, Jean, Deco e Thiago Neves; Wellington Nem e Fred
Bahia: Marcelo Lomba; Fabinho, Danny Morais, Titi e Gerley; Diones, Hélder, Kleberson, Mancini e Vander; Júnior

Flu @ 1,40 Expekt✅4:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Vasco da Gama - Santos
Typ : Vasco @ 1,70 bet365 ✅2:0​
Santos słabiutko ostatnio się prezentuje. Pod nieobecność Neymara nie ma kto pociągnąć tego wózka. Gdy nie ma Neymara to atak prawie że nie istnieje. Dimba to obecnie nie zasługuje by wychodzić w podstawowym składzie. Mirallas sprowadzony z Gremio jest mocno przeciętny. W ostatnim meczu z Botafogo najlepsze wrażenie z napastników zrobił 16 letni Victor Andrade, ale grał tyko końcowe parenaście minut. Ogólnie tamten mecz pokazał niemoc Santosu. Felipe Anderson może i coś tam jakieś akcje inicjował,ale słabo to wygladalo. W defensywie kilka razy zaspali i Bota miało pare groźnych sytuacji. Złą informacją bez wątpienia jest kontuzja Edu Draceny który już na początku meczu doznał kontuzji po jednym z wypadów do ofensywy. Co prawda ukazał się news, że Santos kupił Patito Rodrigueza z Independiente, ale ten skrzydłowy jeszcze nie zagra w tym meczu. A cenzurkę ma świetną bowiem mówi się o nim jako najlepszym dryblerze argentyńskiej ligi w poprzednim sezonie, powinien być sporym wzmocnieniem i dodatkiem in plus do potencjału ofensywnego zespołu.
Vasco bardzo dobry mecz przeciwko Sao Paulo na Morumbi. Wygrali tylko 1:0, ale sytuacji było mnóstwo. Bramkarz SPFC Denis uratował Sampe przed klęską.Wolne Juninho Pernambuchano siały spore zagrożenie pod bramką rywali. Ponadto Alecsandro i Diego Souza swoje też robili bardzo dobrze. Ostatnio Vasco kupiło Wendela, który grał swego czasu w Bordeaux. To tylko wzmocniło skład tej drużyny. Moim zdaniem obecnie są mocni i bezpłciowy Santos powinni pokonać. Santos bilans 1-7-2. Sporo tych remisów, w tym dwa ostatnie 0:0, ale gdy nie ma Neymara to nie ma komu strzelać bramek, a defensywa wcale tak super się nie spisuje by jej nie skarcić. Vasco 7-2-1 a u siebie 4-0-1. Ponadto ostatnie 4 mecze Santos na boisku Vasco przegrał. Z obecną dyspozycją szykuje się piąta porażka.
Wczoraj udało mi się złapać @1,85 na Vasco i tamten kurs był dobry, teraz już znacznie spadło więc do Was zostaje decyzja czy warto wchodzić w ten mecz jeszcze.

Corinthians dzisiaj nie ruszam. Co prawda dobre zawody przeciwko Flamengo zagrali, ale Fla im tez nieco w tym pomogli. ładną bramkę wtedy zdobył Danilo, ale on jak i Alecsandro w dniu dzisiejszym nie zagrają. Odszedl Alex i poszedł grać do Al-Gharafy. Portuguesa dobrze zagrała z Atletico MG, ale jak oglądałem ich mecz z Cruzeiro to byli mocno przeciętni i nic ciekawego nei zademonstrowali. W defensywie zostawiali mnóstwo miejsca rywalom w 2połowie i gdyby nie żałośnie słaby Borges to byłoby wyżej niż 2:0 dla Cruzeiro, ale Borges to egoista! Dobrze, że Santos się go pozbył ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom