>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2012 - maj i czerwiec

Status
Zamknięty.
B 0

bykuull

Użytkownik
No i Santos mi zawalił wczoraj kupon. Nie mam słów co do nich. Drużyna z chyba najlepszym składem w lidze nie wygrała żadnego z pierwszych 6 meczów i strzeliła tylko 3 bramki. Póki co odpuszczam sobie stawianie jakiegokolwiek zakładu z ich udziałem, bo to tylko strata pieniędzy. Na celownik biorę Cruzeiro, Fluminense, Atletico Mineiro i Internacional, bo póki co grają wg. mnie najlepszą piłkę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Na Estadio Aflitos mamy ciekawie zapowiadające się starcie Nautico z Fluminense. Gdyby mecz się odbywał w Rio de Janeiro albo nawet na terenie neutralnym to Flu byłoby murowanym faworytem i jedynie zastanawiałbym się nad rozmiarami zwycięstwa, gdyż Nautico na wyjazdach gra fatalnie i traci mnóstwo goli. U siebie to inna drużyna ale dzisiaj obawiam się, że mogą doznać pierwszej porażki na własnym stadionie. Co prawda u siebie ograli już Gremio czy Botafogo oraz zremisowali z Cruzeiro ale dzisiaj jest kilka powodów dla których widzę możliwość ich porażki. Po pierwsze to fakt, że Fluminense jest w naprawdę dobrej formie i potrafi wysoko wygrywać, co udowodnili przeciwko Portuguesie czy Atletico Goianiense. Zawdzięczają to głównie Deco, który ma na chwilę obecną 5 asyst i znajduje się w genialnej dyspozycji, gdyż każde jego podanie to ogromne zagrożenie dla obrony rywali. Również dzisiaj ja liczę na Wellingtona Nema, którego szybkość powinna zrobić swoje. A że przeciwko niemu zagra były obrońca Flu, Marcio Rosario, który za szybki nie jest, a lubi kartki łapać to może dzisiaj jego 3 czerwo?... Po drugie to spory kłopot jaki trener Alexandre Gallo ma w ataku, gdzie zabraknie Araujo, który właśnie jest wypożyczony z Fluminense i w kontrakcie była klauzula, która uniemożliwia mu grę przeciwko Flu. A problem będzie spory, bo Araujo do tej pory zdobył 4 spośród 8 goli jakie Nautico strzeliło w tym sezonie. Jeszcze u gości warto dodać, że dzisiaj zagra Thiago Neves. Co prawda nie wiadomo czy od początku, czy nie ale jednak jest to spore wzmocnienie dla i tak mocnej ofensywny Flu, w której co raz śmielej zaczynają sobie poczynać młodzi napastnicy Samuel i Marcos Junior.
Tak więc myślę, że warto zaryzykować dzisiaj granie na Flu, które w najgorszym razie zremisuję w Recfie ale ja się spodziewam ich kolejnej wygranej.
NÁUTICO: Felipe; Alessandro, Ronaldo Alves, Márcio Rosário e Lúcio; Elicarlos, Derley, Martinez e Souza; Rhayner e Kim
FLUMINENSE: Diego Cavalieri; Bruno, Gum, Anderson e Carlinhos; Edinho, Jean e Deco; Wagner (Thiago Neves), Wellington Nem e Samuel
Fluminense DNB @ 1,57 Bwin✅0:2

VS

Początkowo miałem grać na Vasco ale jednak uważam, że po takim kursie nie będę ryzykował i wolę wybrać inną opcję, która jest dużo lepiej płatna, a bardzo prawdopodobna. Na ten mecz wybrałem sobie bts-a, gdyż uważam, że goście są jak najbardziej w stanie strzelić, co najmniej jednego gola. O golu dla Vasco to nawet nie ma co wspominać, bo to oczywistość, że u siebie powinni, a nawet muszą strzelać gole by walczyć o najwyższe cele. Jeśli chodzi właśnie o gospodarzy, to jest kilka ciekawych rzeczy do napisania. Przede wszystkim w tym tygodniu na treningu pojawił się Ricardo Gomes czyli trener, który 28 sierpnia 2011 miał udar mózgu i od tej pory dochodzi do siebie, a zespół prowadzi Cristovao Borges czyli formalnie jego asystent ale teraz to już pełnoprawny pierwszy trener. Na pewno taka wizyta doda zawodnikom Vasco sporo otuchy, bo zgodnie przyznają, że sukcesy jakie odnieśli w poprzednim sezonie to w głównej mierze zasługa Ricardo Gomesa. Dalej warto przejść do osłabień, bo takowe są. Rodolfo doznał kontuzji kolana i przez najbliższy miesiąc nie zobaczymy go na boisku. Drugim osłabieniem jest transfer Romulo, który odszedł do Spartaka Moskwa i jego miejsce zajmie najprawdopodobniej dzisiaj Fellipe Bastos, a to opcja dużo bardziej ofensywna niż Romulo. Tak więc mamy dwa osłabienia dla defensywny, a ta u siebie w tym sezonie nie pracuje za dobrze, bo w 3 meczach stracili aż 6 goli. Ostatnio Cruzeiro pokazało, że warto zagrać z kontry, gdyż wtedy Vasco zostało okrutnie wypunktowane 3-krotnie. Dzisiaj zapewne można się spodziewać właśnie takiej gry ze strony Ponte Prety. Największe zagrożenie powinno oczywiście być ze strony Rogera, który jednak dopiero ma 1 gola, co jak na jego umiejętności i ilość szans jakie miał w dotychczasowych meczach jest wynikiem miernym. Również uwagę obrona gospodarzy musi zwrócić na Nikao, który przeciwko Botafogo był nie do zatrzymania i raz po raz pokazywał swoją znakomitą szybkość i dzisiaj to może być spory problem dla obrony Vasco. Obrona Ponte może nie wygląda najlepiej ale póki co nie stracili dużo goli ale dzisiaj będzie im ciężko zachować czyste konto, a raczej można powiedzieć, że będzie to niemożliwe, dlatego najlepszym pomysłem tutaj będzie pogranie bts-a.
Vasco: Fernando Prass; Fagner, Dedé, Renato Silva e Felipe; Nilton, Fellipe Bastos (Eduardo Costa), Juninho e Diego Souza; Eder Luis e Alecsandro
Ponte Preta: Edson Bastos; Cicinho, Tiago Alves, Ferrón e João Paulo; Baraka, João Paulo Silva, Renê Júnior e Nikão; André Luis e Roger
BTS @ 1,91 Bwin✅3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sobota wypadła tak jak miała wypaść czyli na zielono. Szkoda, że ostatecznie nie zagrałem tego bts-a w Rio, a wszedł bardzo szybko. Na niedzielę co prawda nie mam zbyt wielu pomysłów, a konkretnie na chwilę obecną tylko jeden ale może coś jeszcze za dnia dorzucę. A póki co ode mnie:
VS
Tego meczu niestety nie obejrzę, bo w tym czasie mamy finał EURO ale mimo to warto tutaj zagrać gości. Na Pituacu przyjeżdża Inter i to on jest faworytem tego meczu. Inter w tym sezonie co prawda raz mnie zawiódł, gdy grałem na niego przeciwko Botafogo, no ale powiedzmy sobie szczerze, wtedy rywal był o klasę lepszy, od tego z jakim przyjdzie im rywalizować w niedzielę. Poza tym Interowi póki co wyjazdy przypadły do gustu i póki co na nich jeszcze nie przegrali. Dwa remisy w Rio(Fla i Flu) oraz łatwa wygra przed tygodniem w Recife(Sport), to ich aktualny bilans wyjazdowy. W tabeli też są wysoko i warto teraz zdobyć sporo punktów, bo niedługo Oscar i Leandro Damiao wyjeżdżają na IO i wtedy będzie dużo ciężej o bramki, a co za tm idzie o punkty. Jeśli chodzi o skład, to jedynym osłabieniem jest brak Dagoberto, który pauzuję za kartki, a jego miejsce zajmie zawodnik, o ciekawie dla nas Polaków brzmiącym pseudonimie - Jaja... O ile technicznie jest to zawodnik bardzo zaawansowany, o tyle już przełożenie założeń taktycznych na boisko nie wygląda najlepiej, gdyż jest to taki typowy latynoski jeździec bez głowy. Inter już opisany i teraz trzeba się zająć gospodarzami tego spotkania czyli Bahia. Jak na razie 6pkt na ich koncie ale i to nie jest żadnym powodem do dumy. U siebie póki co, co prawda 4 &quot;oczka&quot; ale dostali od Vasco, zremisowali z rezerwowym Santosem i wygrali ze słabym Sportem na wyjazdach. Dla mnie Bahia to jedna ze słabszych ekip w tegorocznym Brasileirao i do tego mają cienkiego trenera jakim jest nie wątpliwie Paulo Roberto Falcao. I to właśnie ta osoba jest bardzo ciekawa w tym meczu, gdyż ten trener, a w przeszłości znany gracz, to legenda Interu i ich były trener... Tak więc mecz z podtekstami, a te mają największy smaczek. Jednak obecna forma Bahii oraz potencjał piłkarski raczej zbyt dużych szans na sukces im nie dają. Do tego jeszcze jest kilka problemów kadrowych. Przede wszystkim brakuje bocznych obrońców, wobec czego na lewej zagra Gerley, a na prawej stronie Fabinho, który jest nominalnie defensywnym pomocnikiem. W ataku miał niby grać Souza i tak podaje kilka mediów ale z tego co Lancenet napisał to jednak on nie zagra i im jakoś wierzę najbardziej. Nie wiadomo też czy zagra pozyskany w piątek Kleberson z Flamengo.
Jak dla mnie różnica klas obu ekip jest na tyle wyraźna, że nawet własny teren tutaj nic nie pomoże i Bahia raczej przegra to spotkanie. Nie mniej jednak wolę się zabepieczyć na wypadek jakiegoś remisu.
BAHIA: Marcelo Lomba; Fabinho, Danny Morais, Titi e Gerley; Fahel, Diones, Mancini e Gabriel; Elias e Jones
INTER: Muriel; Nei, Bolívar, Índio e Kleber; Elton, Guiñazu, Oscar, D&#39;Alessandro e Jajá; Leandro Damião
Inter DNB @ 1,62 Bwin 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

Flamengo - Atletico GO

Typ : Flamengo @ 1,57 Bet365 ✅ 3:2
To spotkanie nie będzie należało do jednych z popularniejszych w tej kolejce. Zdecydowanie ciekawsze będą w Kurtybie czy też w Porto Alegre, ale z drugiej strony w tamtych spotkaniach ciężko jest cokolwiek przewidzieć. Dlatego właśnie w meczu w Rio postanowiłem coś wytypować.
Fla ostatnio przegrali z dobrze grającym Gremio 2:0, ogólnie zagrali słabo, szczególnie defensywa co się gubiła strasznie. Wynik mógł być dużo wyższy, ale albo brakowało skuteczności piłkarzom z Porto Alegre, albo dobrze bronił Paulo Victor. Swoje szanse miało też Fla, ale jednak nie udało się nic wykorzystać. Czytałem parę newsów i wszyscy mówili, że chcieliby zmazać plamę po ubiegłotygodniowej porażce i zrobią wszystko, aby kibice byli z nich zadowoleni. Gospodarze w tym sezonie jeszcze nie przegrali u siebie - jeden pechowy remis z Interem i dwa zwycięstwa: z osłabionym Santosem oraz słabą na wyjazdach Coritibą. Na Olímpico João Havelange grają mocno ofensywnie i każdy, kto tam przyjeżdża może nie liczyć na czyste konto. Z informacji do których dotarłem trener Joel Santana dzisiaj będzie musiał radzić sobie bez obrońcy Leona Moura, który znowu ma problemy z lewą nogą oraz Mattheusa, siedemnastoletniego napastnika, który obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji do lat 20. Dobrą wiadomością jest z pewnością powrót Diego Mauricio, który zastąpi Hernane.
Atletico GO to obecnie najgorszy zespół w stawce, tylko dwa remisy z Cruzeiro w pierwszej kolejce, które zresztą na początku sezonu nie prezentowało się nawet średnio jak na nich i remis u siebie z Ponte Pretą. Widać gołym okiem, że brak w zespole dobrego napastnika, ponieważ udało im się strzelić ledwie dwa gole w dotychczasowych rozgrywkach z czego jednego strzelił obrońca a drugiego pomocnik. Co ciekawe pomimo tego, że są ostatnią drużyną w stawce to ich bilans bramek straconych nie jest najgorszy, ale tak jak wspomniałem nie da się nawet remisować, jak napad prezentuje taki poziom. Trener Helio dos Anjos wspominał, że wielki sukcesem byłby wywiezienie z Rio chociażby jednego punkciku, ale nawet z tym według mnie będą wielkie problemy. O ile defensywa jest praktycznie pełna to natomiast ofensywa dzisiaj mocno będzie kulała. Marino (P, 6/0) jest nie obecny, do tego dwójka podstawowych pomocników Joilson i Fernando Bob są niepewni występu, gdyż skarżą się na problemy zdrowotne.
Kolejna strata punktów przez Flamengo będzie osobiście dla mnie dużym rozczarowaniem, tym bardziej z przeciwnikiem, który obecnie prezentuje poziom drugiej ligi, dlatego po takim kursie myślę, że warto ich zagrać.
Flamengo : Paulo Victor, Wellington Silva, González, Marllon e Magal; Amaral, Luiz Antônio, Renato e Ibson; Diego Maurício e Vagner Love
Atletico GO : Márcio, Marcos, Gilson, Gabriel e Eron; Pituca, Ernandes, Joílson e Bida; Wesley e Felipe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawi 14

dawi

Użytkownik
vs

Coritiba - Sport Recife
2:3

Typ : Cortibia @ 1,60 BAH



Niestety nie napiszę tutaj analizy tak doskonałej i pewnej jak koledzy powyżej ,którzy znają tą ligę rewelacyjnie.
Zainteresowałem się niedawno ligami latynoskimi i chciałbym je analizować,typować więc proszę o zrozumienie.
Dzisiaj postanowiłem zagrać na Cortibia gdyż w ostatnich meczac gra całkiem dobrze z kolei Sport Recife gra fatalnie. Zanotowała już trzy porażki pod rząd i nie sądzę żeby w dzisiejszym spotkaniu nastąpiło przełamanie.

Kolejnym atutem za Cortibia jest mecz u siebie co pozwala na większą swobodę.
Sport Recife będzie wykończony podróżą gdyż muszą przebyć 2455 km co na pewno ich osłabi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dawi według mnie nie warto dzisiaj wcale ruszać typu na Coritibę. Z jednego prostego powodu. Otóż w nocy z czwartku na piątek grają finał Copa do Brasil. Resztę można samemu sobie dopowiedzieć. Wiadomo co jest priorytetem. Pozdr ;)
Wczoraj świetny mecz Cruzeiro z Sao Paulo. Sporo bramek + sporo sytuacji + niewykorzystany rzut karny przez Luisa Fabiano. Było przednie widowisko.
Fluminense wygrało, ale zagrało przeciętnie jak zwykle. Diego Cavallieri w bramce wyczyniał cuda i 3pkt jadą do Rio w głównej mierze dzięki niemu. W ofensywie Fluminense padaka. Nautico miała mnóstwo okazji. Warto też dodać, że murawa na tym obiekcie to jedno wielkie nieporozumienie.
VS
Gremio - Atletico MG
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,80 bet365 ⛔0:1​
Ronaldinho wraca do Porto Alegre. Zapewne pod tym hasłem przebiega otoczka tego meczu. Ale wraca w barwach tym razem Atletico MG, a więc ciągle nie w czarno niebieskich pasach Gremio, z których wybywał w świat.
Gremio wreszcie dobrze zaczeło rozgrywki nie tak jak poprzednie sezony czyli dolne rejony i potem dopiero gonili czołówkę. Trener Luxemburgo póki co dobrze to poukładał. Do finału Copa do Brasil nie udało się awansowac więc skupiają się w pełni na lidze i tu zechcą wywalczyć awans do Libertadores. Skład mają ciekawy. Jeszcze z powodu kontuzji grac nie moze Fabio Aurelio czy Para więc nabytki na boki obrony. Z przodu Kleber z Marcelo Moreno, a to dwa cenione nazwiska na rynku latynoskim. W pomocy Souza i Ze Roberto, a więc kolejne dwie ważne postaci tego zespołu. Obaj nietuzinkowi. Ten zestaw stać na gola, w dodatku mecz u siebie więc spokojnie cos strzelą wg mnie.
Przeciwko Ronaldinho wspierany m.in Jo czy Andre. W zespole Atletico drzemie spora siła, za czasów Dorivala Juniora to byli zespołem bardzo ofensywnym, przez co ponosili straty w tyłach gdzie sporo bramek im strzelali przeciwnicy.
Historia meczów obu zespołów obfitowała w gole. Ponadto gdy gra Gremio gra u siebie to różnie to wygląda,z reguły ciężko ich tutaj pokonać dzisiaj też są stawiani w roli faworyta, ale Atletico MG w tym roku też ma wysokie aspiracje. Spodziewam się więc ciekawego widowiska okraszonego golami.
Gremio : Marcelo Grohe; Edilson, Vilson, Gilberto Silva e Anderson Pico; Fernando, Souza, Léo Gago e Zé Roberto; Kleber e Marcelo Moreno
Atlético-MG: Giovanni; Serginho, Leonardo Silva, Rafael Marques e Junior Cesar; Pierre, Leandro Donizete, Danilinho, Ronaldinho Gaúcho e Bernard; Jô.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Piłka nożna, Compeonato Brazylia, 23:30
Spotkanie: Flamengo - Atletico GO
Typ: Flamengo
Kurs: 1,67
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś za nieco ponad pół godziny na stadionie Flamengo wybiegnie drużyna gospodarzy, a jej rywalem będzie Atletico Goianense. W tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo Flamengo, którzy u siebie w 3 meczach jeszcze nie przegrali zaliczając jeden remis, natomiast goście dotychczas zdobyli 2 punkty. Faworytem jest ekipa gospodarzy, która nienajgorzej gra jak na razie w tym sezonie, natomiast Atletico gra bardzo słabo i oglądając ich mecz z Fluminense to żal duszę ściskał. Na podstawie obejrzanych meczy i statystyk decyduję się na taki typ i sądze, że Flamengo wygrają ten mecz z pełnym luzem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom