>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cash-point 10 Euro Free

arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Witam.

Taka promocje znalazlem.

https://www.cashpoint.com/


AKCJA BOŻONARODZENIOWA X-Mas 01.-20.12.2008

X-MAS BONUS


Obdarujemy wszystkich zarejestrowanych juz oraz nowo zarejestrowanych klientów bonusem swiatecznym X-Mas o wartosci € 10.

Wykorzystaj takze Ty swoja szanse! Zarejestruj sie i uzyskaj bonus bozonarodzeniowy X-Mas do 20.12.2008.

Bonus jest jednorazowym saldem zakladowym i nie moze byc wykorzystany w gotówce. Bonus zostanie Ci przeslany sms-em od 20.12.2008.


Zarejestrowalem sie i czekam....
 
K 18

klakson

Użytkownik
Ludzie !! Dajcie Spokój jeżeli macie jakieś pytania to zróbcie to ale nie tutaj !! od tego jest liveczat bądz e-mail do firmy...
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
Ludzie !! Dajcie Spokój jeżeli macie jakieś pytania to zróbcie to ale nie tutaj !! od tego jest liveczat bądz e-mail do firmy...
wyluzuj może co ? myślałem że od tego jest forum żeby pytać... masz racje z tym liveczatem ale jak nie pytam o to w złym temacie to nie łamie chyba regulaminu
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
no ja też poszedłem w wasze slady i się zarejestrowałem ???? ja konto założyłem w euro ???? no to czekamy do 20.12 ????
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Buk wygląda bardzo porządnie, szeroki wybór języków oraz możliwość zablokowania kasyna przy rejestracji. Dodatkowo jeżeli buk będzie ok można skorzystać z podwojenia depozytu do 25 euro. Co ciekawe nie ma w ofercie meczu Lecha z Feyenoordem mimo że spotkania w innych grupach są już dostępne. pozdrawiam
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
Buk wygląda bardzo porządnie, szeroki wybór języków oraz możliwość zablokowania kasyna przy rejestracji. Dodatkowo jeżeli buk będzie ok można skorzystać z podwojenia depozytu do 25 euro. Co ciekawe nie ma w ofercie meczu Lecha z Feyenoordem mimo że spotkania w innych grupach są już dostępne. pozdrawiam
A drugą lige turecką mylą z drugą ligą kostaryki :jezora:
 
Do góry Bottom