>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cash-point 10 Euro Free

C 174

cezi77

Użytkownik
Jezyk wybiera sie z paska po lewej stronie ????

Ja proponuje zamknac temat i otworzyc dopiero jak ktos dostanie kod bo robi sie straszny syf a juz gadki typu: &quot;nic nie wnosisz do tematu&quot;, &quot;nie to Ty nic nie wnosisz do tematu&quot; sa z lekka zalosne. pzdr
 
D 0

drom

Użytkownik
Buk wypłacalny.Korzystałem z bonusu 25 euro.Nie było wymaganego kursu.Obrót 1X /depozyt+bonus/.Wypłata tylko na konto bankowe.Wpłata z moneybookers.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Buk wypłacalny.Korzystałem z bonusu 25 euro.Nie było wymaganego kursu.Obrót 1X /depozyt+bonus/.Wypłata tylko na konto bankowe.Wpłata z moneybookers.
po prostu za piękne abym w to uwierzył, jak możesz zapodaj jakiś screen :-D
 
D 0

drom

Użytkownik
W Pomocy jest wszystko.Kwoty wpłaty łacznie z bonusem wstępnym należy użyć co najmniej raz aby móc otrzymać wypłatę.Wypłata dokonywana jest przelewem bankowym na konto bankowe założone na Twoje nazwisko.Ja zagrałem allinn po kursie 1.10
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
W Pomocy jest wszystko.Kwoty wpłaty łacznie z bonusem wstępnym należy użyć co najmniej raz aby móc otrzymać wypłatę.Wypłata dokonywana jest przelewem bankowym na konto bankowe założone na Twoje nazwisko.Ja zagrałem allinn po kursie 1.10
aha tyle, ze bede wysylac kode dopiero od 20 grudnia..:-?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Fajny buk mimo, że od szwabów.
Jak jeszcze troche popracują to całkiem konkurencyjny będzie.
No ale muszą popracować, bo te kody to chyba support siedzi i smsy wysyła
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Moglby mi ktos dac screena z rejestracji?? bo mam cos z czcionka i nie widac co gdzie mam wpisac :// z gory dzieki. Niech ktos tylko kliknie rejestracja, machnie screen i wstawi, bede wdzieczny ????
 
Do góry Bottom