>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cashpoint 100% do 45 Euro

G 0

golomp

Użytkownik
Czy można na jakiekolwiek zdarzenie/ligi (np. NBA) stawiać single?

Bonus bardzo atrakcyjny, warunki obrotu śmiesznie proste. Jednak jeżeli akceptują tylko zakłady z minimum 3 zdarzeniami to szkoda na nich czasu.
 
B 0

browar112

Użytkownik
Hmm ja sie wczoraj rejestrowalem i bylo wszystko ok.
dzis juz meczyki obstawiam,ale lipa ze trzeba 3 mecze na kuponie postawic.
EDIT: Czy w koszykowce mozna stawiac mecze tylko z HANDI??
BO kursow bez handi nie widze;/
 
B 0

browar112

Użytkownik
Panowie Jak biore opcje wyplaty to nie moge wybrac moneybookers albo czegos innego,tylko tam jest wyplata chyba na konto bankowe.
Da sie jakos zmienic opcje wyplaty/?
 
B 0

browar112

Użytkownik
Sluchajcie mam konto w mbanku i chcialbym wyplacic srodki z cashpoint...
Nie wiem co gdzie wpisac... Niech mi ktos wytlumaczy gdzie co wpisac.Jesli mozecie to podajcie przyklad.
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
Tak wiec nie umiesz czytac ? Przeciez wszystko pisze ...
Lipa ten buk, support ... jaki support ? To tam w ogole jest cos takiego ? o sofcie nawet nie wspominam.
Po 7 dniach od zlecanie wyplaty kasy nie widac nie mowiac o odpowiedzi na moje meile.
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Tak wiec nie umiesz czytac ? Przeciez wszystko pisze ...

Lipa ten buk, support ... jaki support ? To tam w ogole jest cos takiego ? o sofcie nawet nie wspominam.
Po 7 dniach od zlecanie wyplaty kasy nie widac nie mowiac o odpowiedzi na moje meile.
Jak wypłaciłeś w sobote to pieniadze beda w poniedzialek przeciez wiekszosc bankow nie przeprowadza transakcji w weekendy!
 
B 0

browar112

Użytkownik
Panowie moglby ktos napisac,co gdzie mam wpisac przy wyplacie z CASHPOINT??JA mam konto w mbanku.Jakby ktos mogl to niech napisze co gdzie trzeba wpisac i jakis przyklad...
 
G 0

golomp

Użytkownik
Zadałem tu pytanie. Nikt jednoznacznie na nie nie odpowiedział, ale z dalszych wpisów wywnioskowałem, że w tym buku nie ma możliwości grania singli na jakiekolwiek zdarzenie.

Dziś postanowiłem wejść na stronę i ich jeszcze obadać. Mają możliwość przejścia do menu stawiania bez logowania, więc im się przyjrzałem. Gdy zaznaczyłem mecz Ligi Mistrzów w okienku stawiania pojawiła mi się opcja &quot;play single bet&quot;.

Tak więc ponawiam swoje pytanie i proszę o jednoznaczną odpowiedź:

Czy ten bukmacher dopuszcza granie singli na jakieś wybrane zdarzenia? Czy też min. trzy selekcje na kuponie to ich sztywna zasada?

Dla osoby, która ma tam konto sprawdzenie tego to kwestia minuty.
 
B 0

browar112

Użytkownik
Zadałem tu pytanie. Nikt jednoznacznie na nie nie odpowiedział, ale z dalszych wpisów wywnioskowałem, że w tym buku nie ma możliwości grania singli na jakiekolwiek zdarzenie.

Dziś postanowiłem wejść na stronę i ich jeszcze obadać. Mają możliwość przejścia do menu stawiania bez logowania, więc im się przyjrzałem. Gdy zaznaczyłem mecz Ligi Mistrzów w okienku stawiania pojawiła mi się opcja &quot;play single bet&quot;.

Tak więc ponawiam swoje pytanie i proszę o jednoznaczną odpowiedź:

Czy ten bukmacher dopuszcza granie singli na jakieś wybrane zdarzenia? Czy też min. trzy selekcje na kuponie to ich sztywna zasada?

Dla osoby, która ma tam konto sprawdzenie tego to kwestia minuty.
Mozna stawiac single,ale to na sporadyczne mecze.Ostatnio singla moznabylo puszczac na lige niemiecka.Tam gdzie nie masz przy zdarzeniu napisane +2 to mozesz puszczać jako singiel.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
tak sobie czytam, a że miałem jutro wpłacać to może bym i tu wpłacił, tylko mam pytanko, bo miałem od nich bonus z kodu który mi przysłali, potem znów drugie 10e które mi sami dopisali, i wszystko przegrałem, nie robiłem jeszcze depo, a teraz widzę że dają do 50e bonus, i u mnie przy robieniu depo jest info &quot;podwoimy twój depozyt do 50e&quot; więc jeśli mam taką historię jaką napisałem wyżej to na pewno dostanę bonus ?
edit: jak zobaczyłem po jakim kursie mam obrócić to raczej tam nie wpłacę, bo ja gram głównie overy, a tam wiele progów &quot;jeżeli wogóle jakieś są&quot; nie ma... także poszukam innego buka z promo od depo !
 
Do góry Bottom