>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

cel 100 zł dziennie

S 5

speed90

Użytkownik
zamykam bo kto wie graja w sumie a Anglii wiec moze sie Man City zbierze do kupy a co by nie mowic to barca offowo niezle sie prezentuje ale defensywa to roznie bywa w przyplywie euforii ze strzelonych bramek to i bilbao potrafilo im 2 bramki strzelic w ostatnim ich spotkaniu ???? to 1000zl to bylo ryzyko tyle tylko ze ja jestem fanem barcy dlatego zaryzykowalem gram ich prawie wszystkie mecze tego z malaga nie zagralem bo mnie w domu nie bylo na szczescie ???? jak sie pozniej okazalo ???? postawilem jeszcze na juve 100zl ale tam mi oddaja tylko 139 zl wiec poczekam do konca nie wierze w borusiie jej czas juz minoł..
2:1 lol ???? niezle ciekawe
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Kashima Antlers v Western Sydney Wanderers✅
przy stanie 0-0
handicap + 3 Western Sydney Wanderers
kurs 1083
stawka 1000
ewentualna wygrana 1083
zakład postawiony w przerwie meczu
stan konta 3374
 
D 0

darkeldo

Użytkownik
Cześć, skasowano mi wiadomość prywatną więc piszę tutaj. Chciałbym zacząć grać Twoim systemem, masz moze jakies rady dla mnie oraz przestrogi?:) z gory dzieki
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Zacznij od dokładnego przeglądu tego tematu od deski do deski. Zobaczysz jakie głupoty robiłam i będziesz wiedział jak nie grać. Zanim zaczniesz za duże pieniądze grać to poćwicz na mniejszych kwotach. Zobaczysz co Ci najlepiej idzie czy gra na under, over czy handi. Moja rada, lepiej zamknąć zakład ze stratą jeśli wszystko wskazuje na porażkę niż czekać do końca. Gra tym sposobem pozwala na szybkie odrobienie strat co zresztą widać w temacie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Lao Toyota v Ayeyawady Utd - zagrane ostrożnie✅
przy stanie 2-2
under 5,5
kurs 1,72
stawka 100
ewentualna wygrana 172
minuta 66
stan konta 3446
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Juventus SP v Itapirense✅
przy stanie 0-0
over 0,5
kurs 1,40
stawka 100
ewentualna wygrana 140
zakład postawiony w przerwie meczu
stan konta 3486
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Arsenal v Monako✅
handicap + 3 Monako
kurs 1,11
stawka 1000
ewentualna wygrana 1111
zakład postawiony przed meczem
stan konta 3597
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Moja rada, lepiej zamknąć zakład ze stratą jeśli wszystko wskazuje na porażkę niż czekać do końca. Gra tym sposobem pozwala na szybkie odrobienie strat co zresztą widać w temacie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
I taka gra tylko i wyłącznie na Betfair.
Dlaczego?
Nie trudno się domyśleć.
Chciałbym zacząć grać Twoim systemem, masz moze jakies rady dla mnie oraz przestrogi?:) z gory dzieki
Przyglądnij się temu tematowi: http://forum.bukmacherskie.com/f257/trading-blog-handluj-aktywnie-zyskownie-z-glowa-90067.html
przepraszam, za offtop.
Olimpi , z handi bym uważał.
POWODZENIA !
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Voic3d, czytałam na forum o przewadze Betfair przy moim graniu, niestety ja zupełnie nie rozumiem o co tam chodzi. Nie znam nikogo kto mógłby mi wytłumaczyć krok po kroku co i jak. Ciągle więc siedzę na Bet365 chociaż wiem że powinnam dawno zabawki przenieść na giełdę.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,poszukaj na forum w dziale trading,masz też dużo stron w internecie na ten temat,wpisz np.trading sportowy w wyszukiwarkę i jesteś w domu,obrazowo powiem tak,jest to przesiadka ze starej syrenki do ferrari,przy podobnym stylu gry,odpowiednim stawkowaniu zysk prawie gwarantowany.Są dwie dobre giełdy BF i Matchbook.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Tym bardziej, że będziesz grała proste zakłady.
Wiem, że to nie miejsce na tego typu wywody, ale tak w skrócie:
Postawiłem w 10 min na under 6.5

W 33 min i już mogłem wyjść z rynku z zyskiem 0,15.
Czekałem dalej aby zyski były większe (za under 6.5 mogę zarobić 0,67 - po odjęciu prowizji)
Do 43 min mój profit narósł do 0,47 i padła druga bramka.


Mam jeszcze zapas 4 bramek, więc spokojnie poczekam co się wydarzy.
Efekt końcowy - wyszedłem z rynku w 74min z zyskiem 0,64


@ down.
Tak jak astana rynek bardzo słaby i ogólnie bym w niego nie wszedł, ale chciałem pokazać jak łatwo jest coś ugrać.

Tutaj masz różnicę
1 - słaby rynek
2 - dobry rynek ale nadal nie idealny
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
astana 439

astana

Użytkownik
Tak jak napisał kolega,tylko tutaj widzę cieniutki rynek tj.mało płynny,czytaj brak kasy na drabince,w takie rynki nie polecam wchodzić.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Panowie, wygląda to obiecująco. Wpłacę na giełdę trochę grosza ale raczej skromnie, muszę się pomału nauczyć co i jak. Dopóki nie rozgryzę do końca giełdy gram w Bet365, możliwe że od połowy marca typy będą już z Betfair:grin:
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Szwecja U23 - Kobiety v Anglia U23 - Kobiety⛔
przy stanie 0-1
handicap + 3 Szwecja
kurs 1071
stawka 1000
ewentualna wygrana 1071
minuta 24
zakład zamykam za 870 zł w minucie 60 przy stanie 0-2
stan konta 3467
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Kończę grę w miesiącu lutym. Był to miesiąc pełen wzlotów i upadków na szczęście zakończony na plus. Chciałam podziękować wszystkim za komentarze i cenne uwagi które niejednokrotnie stawiały mnie do pionu. W ostatnim czasie bardzo podoba mi się gra na handi i over. Miałam dzisiaj wpadkę w meczu kobiet ale jak widać zakład udało się zamknąć z małą stratą co jeszcze bardziej przekonuje mnie żeby swoją grę w marcu opierać gównie na takich typach i overach.
Zysk w kwocie 2467 zł wypłacam 1000 zł pozostawiam na koncie buka na kolejny miesiąc gry. Dzisiaj mam już przerwę ale bardzo możliwe że w weekend wracam do gry:grin:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom