>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CelebPoker 25 euro free dla nowych :)

mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP

Już teraz możesz otrzymać 25 EUR zupełnie za darmo! Nie wymagamy żadnego depozytu!

Warunki:
  • pobierz oprogramowanie z strony celebpoker.pl http://www.celebpoker.com/?tracker=ref5966_13&amp;amp;lp=7
  • zarejestruj jedno konto w Celebpoker.pl (konta będą weryfikowane w celu uniknięcia wielu rejestracji)
  • wyślij skan dowodu oraz swój numer PIN na adres [email protected]
  • po weryfikacji otrzymasz potwierdzenie,
  • otrzymasz swój bonus w przeciągu 4-5 dni
  • po wygenerowaniu 200 E RC możesz już wypłacić bonus
  • wszyscy gracze otrzymują także 30% rakeback !
 
gilbertos 0

gilbertos

Użytkownik
A ja nie mogę sie zarejestrować. Pojawia sie komunikat: &quot;We&#39;re sorry, but you can only register up to 3 new user&#39;s per software installations. Limit exceeded. If you want to extend your limit please call support and state your id&quot; O co dokładnie tu chodzi. Jakiś limit rejestracji dziennej czy co. Nigdy wcześniej na Celeb się nie rejestrowałem.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Masz juz limit 3 kont w sieci BossMedia.
Poproś kolegę / idź do kafejki zrobić konto, a w domu normalnie sie logujesz.
 
schu 0

schu

Użytkownik
A ja nie mogę sie zarejestrować. Pojawia sie komunikat: &quot;We&#39;re sorry, but you can only register up to 3 new user&#39;s per software installations. Limit exceeded. If you want to extend your limit please call support and state your id&quot; O co dokładnie tu chodzi. Jakiś limit rejestracji dziennej czy co. Nigdy wcześniej na Celeb się nie rejestrowałem.
ttez mialem z tym problem i pewnie bede miec w przyszlosci przy jakis promocjach w tej siec wiec rada zeby isc do kolegi (ktory tez by chcial zkorzystac z tego promo ) albo kawiarenki w ktorych zazwyczaj zeby cos zainstalowac trzeba byc adminem nie jest zadna pomoca
oprogramowanie prawdopodobnie zciaga nr seryjne dysku ale nie znam sie na tym i nie jestem pewnien czy tylko dysku, ( tak samo bylo jak ktos mial bana ACP w tacticalu to wystarczylo zmienic dysk)
jezeli ktos ma jakies pomysly to z mila checia wyslucham i moze cos wykombinujemy

w skrocie moje pytanie brzmi po czym jest rozpoznawany nasz komp?
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
heh ja mam u mnie w domu 6 kont na boss media i mi wszystko ok dziala ???? moze dlatego ze mialem neo, a teraz mam liveboxa, kto to wie, jednak u mnie wszystko ok.
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Witam!
Mam ten sam problem z rejestracja w Celeb Poker. Kiedy wpisze wszystkie dane i klikne Ok wyskakuje mi cos takiego: &quot;We&#39;re sorry, but you can only register up to 3 new users per software
installation. Limit exceeded. If you want to extend your limit Please Call Support
and state your id=2412018946&quot;.
Przed chwila wyslalem do supportu emaila(tylko po polsku i nie wiem czy dadza rade go odczytac).
Czy da sie jakos zwiekszyc ten limit kont zebym nie musial zakladac u kolegi?
 
Do góry Bottom