>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

CelebPoker 25 euro free dla nowych :)

kitinhoo 0

kitinhoo

Użytkownik
ja zaczołem od tych niskich stawek a potem w góre ???? już z 25euro zrobiłem 78euro tylko ciekawe ile pkt mi sie już uzbierało ???? ...
 
K 76

karlos83

Użytkownik
200 pkt musisz ugrac zeby wyplacic bonusa a to co powyzej mozna normalnie wyplacac. Ja robilem tak na Eurosuperpoker (dawali 10E a ja na biezaco wyplacalem sobie po 30-50E zostawiajac na koncie bonusowe 10).
 
kitinhoo 0

kitinhoo

Użytkownik
już 130euro ugrałem ???? a gdy próbuje wypłacić na MB jest Security Code chyba musze do supportu napisać aby ten kod dostać??
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
już 130euro ugrałem ???? a gdy próbuje wypłacić na MB jest Security Code chyba musze do supportu napisać aby ten kod dostać??
Kod nie jest ci potrzebny.
ten kod potrzebny jest zdaje się przy wiekszych wypłatach (ja do 500euro wypłacalem bez kodu - więcej nie wypłacałem)
 
kitinhoo 0

kitinhoo

Użytkownik
ja niemoge wypłacić musze ten kod wpisać ????
hmmm a po prawej pisze coś takiego:
Withdrawal Limits
Minimum: 0.00 EUR
Maximum: 0.00 EUR
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
nie moge nigdzie znalezc jak sprawdzic tego rake&#39;a- ile go wyrobiłem. W players area nie ma(czyt. nie moge znalezc) może ktoś podać linka albo poinstruować mnie gdzie to jest?
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
nie moge nigdzie znalezc jak sprawdzic tego rake&#39;a- ile go wyrobiłem. W players area nie ma(czyt. nie moge znalezc) może ktoś podać linka albo poinstruować mnie gdzie to jest?
dołączam sie do tego pytania dobre 15 minut szukalem i nie znalazlem :\
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam,

Jeśli nie widzicie poziomu rake wyślijcie swój PIN na [email protected] Są jakieś problemy z wyświetlaniem na stronie. Sądzę, że będzie widoczne na dniach.

Co do limitu, limit na wszystkie wypłaty, który jest w Cashier zostanie zniesiony po wygenerowaniu 200RC. No i wtedy dodatkowo otrzymacie jeszcze 30% zwrotu prowizji.

Kod jest potrzebny do większych wypłat, powyżej 500€, przychodzi pocztą po kilku dniach od rejestracji.

pozdrawiam

Darek
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
Zrobiłem wszystko jak należy a kasy i tak nie ma.Zero odzewo od nich,wysłałem maila do suportu dlaczego nie dostałem kasy ani żadnych potwierdzeń to od wczoraj jeszcze mi nie odpowiedzieli.SUCHAR
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Zrobiłem wszystko jak należy a kasy i tak nie ma.Zero odzewo od nich,wysłałem maila do suportu dlaczego nie dostałem kasy ani żadnych potwierdzeń to od wczoraj jeszcze mi nie odpowiedzieli.SUCHAR
Pisze na stronie wyraznie od 2-4dni yhhhhhhhhhhhh
 
D 2

dav6id

Użytkownik
a ja potwierdzenie dostałem wczoraj iż na konto wpłynęło 25 eurasków tymczasem do dzisiaj pieniędzy jak nie było tak nie ma... ????
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam,

Naprawdę proszę o chwilę cierpliwości. Jeśli po 4 dniach nie będzie info o bonusie wtedy proszę o email z PINem.

dav6id Twoją sprawę sprawdzam, mam informację że pownienieś dostać

pozdrawiam

Darek
 
Do góry Bottom