>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Celtic Glasgow - Legia Warszawa 06.08.2014 (rewanż)

Status
Zamknięty.
S 35

sokker

Użytkownik
Ludzie ja nie rozumiem jak można tak płytko analizować spotkania. Czy uważasz, że same czynniki sportowe to 100% analizy ? Oczywiście, że dla zawodników będzie najważniejszy awans, ale kiedy nie będzie transmisji to suchy wynik 2:0 i nawet bardzo słaby występ nie będzie wstydem. To zawsze jest gdzieś z tyłu głowy. To naprawdę zabawne jak się rodzą masówki na tym forumku, poprzedni udany mecz = zachwyt, poprzedni słaby mecz - gnojenie i takim schematem idzie w kółko.
hmm... być może wynika to poniekąd z faktu, że jak mówi stare piłkarskie porzekadło &quot;jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz&quot;.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Ludzie ja nie rozumiem jak można tak płytko analizować spotkania
Mówi to człowiek, którego ulubionym argumentem jest &quot;bo musi&quot;

A transmisja będzie. Nie w tv, ale będzie. I każdy średnio rozgarnięty kibic będzie mógł do niej dotrzeć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 35

sokker

Użytkownik
... a ostatni mecz Legii to 1:1 u siebie, z Górnikiem.
Litości. Wszyscy doskonale wiedzą, że nie bierzemy tego pod uwagę. Legia z meczu z Górnikiem to dosłownie kompletnie inna drużyna od tej która walczyła tydzień temu i powalczy jutro z Celticiem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Litości. Wszyscy doskonale wiedzą, że nie bierzemy tego pod uwagę. Legia z meczu z Górnikiem to dosłownie kompletnie inna drużyna od tej która walczyła tydzień temu i powalczy jutro z Celticiem.
Gdzieś może widzisz błąd, w informacji jakiej udzieliłem w nawiązaniu do konkretnej wypowiedzi?
Jacy &quot;wszyscy&quot;?
 
S 35

sokker

Użytkownik
Gdzieś może widzisz błąd, w informacji jakiej udzieliłem w nawiązaniu do konkretnej wypowiedzi?
Jacy &quot;wszyscy&quot;?
&quot;Wszyscy&quot; cokolwiek cokolwiek myślący. Po drugie myślę, że jest to zbędna złośliwość z Twojej strony. Bo jak sądzę typując wynik jutrzejszego meczu będziesz brał pod uwagę skład, który grał w pierwszym meczu między tymi zespołami a nie ten, który wystąpił w meczu z Górnikiem. Idąc Twoim tokiem rozumowania można podejrzewać że grasz all in na Legię, ponieważ ostatni mecz Celticu to klęska 1:6 z Tottenhamem. Zresztą jest to jałowa w kontekście meczu i jego ewentualnego typowania dyskusja.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
&quot;Wszyscy&quot; cokolwiek cokolwiek myślący. Po drugie myślę, że jest to zbędna złośliwość z Twojej strony. [...]
... No popatrz. Nie myślę w takim razie.
Ad rem. To nie jest złośliwość. Absolutnie biorę pod uwagę również mecz i wynik Legii z Górnikiem. Byłbym ignorantem, gdybym nie brał pod uwagę ostatniego spotkania.
Edit:
[...] ponieważ ostatni mecz Celticu to klęska 1:6 z Tottenhamem
Zgadza się. Każda informacja jest istotna.
&quot;Diabeł&quot; jak zwykle siedzi w szczegółach. Nie ma tutaj z mojej strony prostego porównania ostatnich meczów tych dwóch drużyn - i już mamy wynik na jutro.
Niemniej, to są wszystko dla mnie dane ważne.
 
M 3

mlody_typ-116231

Użytkownik
&quot;Wszyscy&quot; cokolwiek cokolwiek myślący. Po drugie myślę, że jest to zbędna złośliwość z Twojej strony. Bo jak sądzę typując wynik jutrzejszego meczu będziesz brał pod uwagę skład, który grał w pierwszym meczu między tymi zespołami a nie ten, który wystąpił w meczu z Górnikiem. Idąc Twoim tokiem rozumowania można podejrzewać że grasz all in na Legię, ponieważ ostatni mecz Celticu to klęska 1:6 z Tottenhamem. Zresztą jest to jałowa w kontekście meczu i jego ewentualnego typowania dyskusja.
Daj spokoj. Widac ze gosc ma jakis problem bo za kazdym razem jak ktos napisze cos w strone Legii to on od razu wyskakuje z jakimis smiesznymi argumentami. Oczywiscie ze jutro na boisko wybiegnie druzyna ktora z meczem z Gornikiem nie miala nic wspolnego, laczyc ja bedzie tylko nazwa. Ostatni mecz ta jedenastka zagrala 6 dni temu z Celtickiem i wygrala go 4-1.
Granie w strone Legii jutro jest jak najbardziej na +, nie moze byc innego scenariusza jak mocne otwarcie gospodarzy a to stowrzy mase szans na kontre. Widzac gre obroncow Celtow sprzed tygodnia to po prostu bedzie sie musialo skonczyc kilkoma bramkami dla Legii, nie ma innej mozliwosci.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Daj spokoj. Widac ze gosc ma jakis problem bo za kazdym razem jak ktos napisze cos w strone Legii to on od razu [...]
O, widzę, doświadczony podzielił się doświadczeniem ????
I to za &quot;każdym razem&quot;, jest szczególnie trafne. Zwłaszcza, że to nie jest wcale temat o meczu Legii.

Zdaje się, że w pewnych przypadkach, wiedzy przekazywać nie ma sensu ????

Edit:
może uzasadnię, żeby nie być skoncentrowanym na &quot;pyskówce&quot;.
Przy analizie spotkań, biorę pod uwagę między innymi czynnikami, wyniki kilku ostatnich spotkań drużyny.
Bez względu na to czy były to spotkania z rozgrywek, w których ta drużyna właśnie bierze udział a ja próbuję wytypować wynik w tych rozgrywkach, czy spoza tych rozgrywek.
Uważam, że mój sposób podejścia mogą obronić wyniki takiego typowania.
Odwracając sytuację: prognozując wynik na przykład meczu ligowego, biorę pod uwagę wyniki spotkań, które drużyna rozegrała poza ligą. Także wyniki meczów towarzyskich, sparringowych, etc.
To tyle, jako podsumowanie mojej wypowiedzi.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Litości. Wszyscy doskonale wiedzą, że nie bierzemy tego pod uwagę. Legia z meczu z Górnikiem to dosłownie kompletnie inna drużyna od tej która walczyła tydzień temu i powalczy jutro z Celticiem.
Jak moze ktos grac przeciwko Legi widzac jak Celtic gral w poprzednim meczu.
Brak mi słów gdy czytam coś takiego, logika użytkownika sokker:
Legia w lidze wychodzi na boisko i przez 90 minut leży na boisku ale kiedy ma grać w pucharach to nagle wstaje, dajmy na to np. Kosecki który nie grał w pierwszym składzie z Celtikiem dostaję szansę przeciwko Górnikowi i co on wykłada się bo wie że i tak nie zagra w rewanżu z Celtikiem czy ten mecz to jednak szansa żeby trener go zauważył? Legia ma innych zawodników niż Ci którzy grali przeciwko Celtikowi i też chcieliby się pokazać.
Skoro Lech słabo zagrał z Wisłą i bo był ich ostatni mecz więc teraz w lidze europejskiej nie ma sensu na nich stawiać co nie ChIckEn?
 
S 35

sokker

Użytkownik
Twoja interpretacja mojej logiki jest błędna. Mówię o tym, że wszyscy w Legii są skoncentrowani na Lidze Mistrzów i na tym, żeby jak najlepiej się zaprezentować i awansować. Nie ma sensu dyskutować o tym bo jest to chyba jasne, że motywacja i determinacja jest znacznie większa w meczach eliminacji Ligi Mistrzów niż w meczu z Górnikiem. Mówimy o sytuacji personalnej w obu ostatnich meczach i nie bez powodu z Celticiem zagrali inni piłkarze niż z Górnikiem. Przypadek Jakuba Koseckiego na potwierdzenie Twojej tezy jest beznadziejny bo akurat do niego po meczu z Górnikiem pretensji mieć nie można i raczej się nie &quot;wyłożył&quot;. Sprawa lewego skrzydła jest otwarta czy zagra on czy Michał Kucharczyk. Sądzę, że zagra Kosecki z racji swojej szybkości i dynamiki, która znakomicie się będzie sprawdzać w grze z kontry.
Przytoczenie w tej sytuacji Lecha Poznań jest bez sensu bo to zupełnie inna drużyna, inny przeciwnik, inna sytuacja.
Naprawdę zamiast złośliwości nieco więcej merytoryki i argumentów nieco mocniejszych niż &quot;brak mi słów&quot;.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Twoja interpretacja mojej logiki jest błędna. Mówię o tym, że wszyscy w Legii są skoncentrowani na Lidze Mistrzów i na tym, żeby jak najlepiej się zaprezentować i awansować. Nie ma sensu dyskutować o tym bo jest to chyba jasne, że motywacja i determinacja jest znacznie większa w meczach eliminacji Ligi Mistrzów niż w meczu z Górnikiem. Mówimy o sytuacji personalnej w obu ostatnich meczach i nie bez powodu z Celticiem zagrali inni piłkarze niż z Górnikiem. Przypadek Jakuba Koseckiego na potwierdzenie Twojej tezy jest beznadziejny bo akurat do niego po meczu z Górnikiem pretensji mieć nie można i raczej się nie &quot;wyłożył&quot;. Sprawa lewego skrzydła jest otwarta czy zagra on czy Michał Kucharczyk. Sądzę, że zagra Kosecki z racji swojej szybkości i dynamiki, która znakomicie się będzie sprawdzać w grze z kontry.
Przytoczenie w tej sytuacji Lecha Poznań jest bez sensu bo to zupełnie inna drużyna, inny przeciwnik, inna sytuacja.
Naprawdę zamiast złośliwości nieco więcej merytoryki i argumentów nieco mocniejszych niż &quot;brak mi słów&quot;.
Tak tylko że ja miałem na celu pokazanie Ci że liga jest równie ważna jak puchary a z tym wykładaniem się to był sarkazm przecież. Nie ma tak że sytuacja Lecha jest inna, gość napisał że po tym co pokazał Celtic nie ma co stawiać na nich, ten mecz to przeszłość, nic dwa razy się nie zdarza. Nie stawiam ani na Legie ani na Celtic, patrzę obiektywnie, po prostu przeraża mnie to że niektórzy z Legii robią potęgę albo z Celtiku amatorów. Prawda jest taka że jeśli Celtic zagra na miarę swoich możliwości to z pewnością ten mecz wygra, ale sprawa awansu to już jest inna sprawa.
 
J 0

juby666hh

Użytkownik
Panowie proponuje pisać jakieś konkrety, tak żeby sobie nawzajem pomagać na co postawić a nie zajmować się pierdołami. Ja poleciałem na spontana i wychaczyłem wczoraj Legie za 6,5 :grin: w Betclick. Pewnie gdy by nie zwrot do 2 stów w Betclick to bym się nie skusił a tak to nic nie tracę :razz:. Plusem dla Legi jest to iż mecz odbędzie się w Edynburgu a nie Celtik Park, ( fakt to tylko 70 km ) drogi ale mimo wszystko :razz:. Nie wiem jak tam jest z Polonią ale mam nadzieje że dopisze i będzie dopingować mistrza Polski, czytając komentarze fanów Celtów odniosłem wrażenie że wielu jest załamanych wynikiem oraz złą polityką włodarzy klubu którzy pozwolili odejść Samarasowi ale raczej nie wypną się na swoją ukochaną drużynę ( ale mam taką cichą nadzieję ) i liczną grupą przyjdą na stadion wspierać cetlów. Nie zagra Brown ( kapitan zespołu ) widać że to niezły harpagan taki prawdziwy przywódca na boisku który potrafi pokierować krzyknąć ustawić kolegów z drużyny ( słyszałem wywiad z nim mówił że koledzy z drużyny są mega zmotywowani i mecz z legią zagrają specjalnie dla trenera ) . Co do legi to brak doświadczenia w meczach o stawkę :razz: co niestety dotyczy wszystkich Polskich Drużyn. w 2005 roku Wisełka Kraków już raz pokazała jak łatwo można roztrwonić zaliczkę z pierwszego spotkania ( chodzi mi tu o mech z Pananthinjkosem ). Defensywa oraz środek pomocy wygląda tak se :razz::razz: nie wiem czy taka rotacja składem ze strony Berga to dobra opcja liga dopiero wystartowała wg. mnie chłopaki jeszcze się dobrze nie zgrali a trener im to uniemożliwia. To by było na tyle moich wypocin :razz: . Życzę Legi oraz innym Polskim drużyną awansu niech Polska liga rośne w siłe.
Celtic - Legia @ 2
kurs 6,5
Betclick
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Brak mi słów gdy czytam coś takiego, logika użytkownika sokker:
Legia w lidze wychodzi na boisko i przez 90 minut leży na boisku ale kiedy ma grać w pucharach to nagle wstaje, dajmy na to np. Kosecki który nie grał w pierwszym składzie z Celtikiem dostaję szansę przeciwko Górnikowi i co on wykłada się bo wie że i tak nie zagra w rewanżu z Celtikiem czy ten mecz to jednak szansa żeby trener go zauważył? Legia ma innych zawodników niż Ci którzy grali przeciwko Celtikowi i też chcieliby się pokazać.

Skoro Lech słabo zagrał z Wisłą i bo był ich ostatni mecz więc teraz w lidze europejskiej nie ma sensu na nich stawiać co nie ChIckEn?
Akurat przytoczenie Lecha to chyba nie najlepszy pomysł kolego.
Moim zdaniem Poznaniacy odpadną i bardzo dobrze bo może w końcu ktoś zwolni Rumaka...
Tylko że w Lechu to już dawno się dobrze nie dzieje idą po taniości trener niedojda zero transferów.Nie stawiajcie na Lecha w czwartek bo się przejedziecie!!! Stjarnan +1.5
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Z każdą minutą Szkoci będą grać coraz bardziej nerwowo i jak pokazał pierwszy mecz łatwo ich wytrącić z równowagi. O ile szybko nie strzelą bramki to myśle , że bardzo możliwa jest czerwona kartka dla gospodarzy spotkania. Legia napewno nie ułatwi im zadania i jakieś prowokacje i wybjanie z rytmu będzie. Szansa na wygranie tego meczu przez Legie jest spora , kurs wart ryzyka. Celtic to nie ta sama drużyna gdy w rewanżach potrafili przechylić szale na swoją korzyść. W tej chwili to drużyna słabsza od Legii na której korzyść działa tylko historia. Właśnie i historia myli często obraz tej drużyny. Jedynym piłkarze wyróżniającym się na tle Legii ( nie twierdze , że w meczu Ł3 , lecz w ogóle) jest Forester , reszta to równorzędni lub słabsi zawodnicy od zawodników Legii. Grając 11 vs 11 Legia potrafiła zdominować rywala i narzucić własny styl , jutro będzie grała z kontry i miejmy nadzieje , że wyjdzie Kosecki , który idealnie będzie pasował do jutrzejszego scenariusz meczu. Oczywiście scenariusz jak ja to widzę i przypuszczam spora liczba użytkowników tego forum. Jeśli Legia strzeli pierwsza to szansa na czerwo jest spora. Oczywiście to moja prywatna opinia.

Celitic RedCard
Legia WIN
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Poprzedni temat z pierwszego meczu został zaśmiecony. Każdy nagle poczuwał się być ekspertem. Jedni po prostu wyczuli słabość u Szkotów, jednak zdecydowana większość podeszła do tego meczu z sympatii do polskiej drużyny.

W sytuacji, gdy każdy upatruje value w stronę Legii, ja zagram w stronę gospodarzy. Nie lubię jednak śmiesznych kursów na &#39;faworytów&#39;, którzy często są tylko faworytami u bukmacherów, tylko zagram na bardzo prawdopodobne względem kursu zdarzenie.

Celtic Glasgow - Legia Warszawa / Dokładny wynik w pierwszej połowie 1:0 3,50 bet365
Zgodzę się, że Celtic Glasgow nie pokazał nic, a Legia zagrała ponad miarę. Jednak pragnę przypomnieć, że mecz meczowi nierówny i jakby rozegrać takich 10 meczów w Warszawie, to nagle każdy byłby zdumiony...

Niestety, polskie drużyny piłkarskie mają taką mentalność, że już się powoli w mediach mówi, co by było gdyby czasem Celtic nie odrobił tej straty. Na nowo słyszymy ekspertów typu Strejlau, jak to Legia ma zagrać jutro (i to wcale nie defensywnie!).

Przechodząc do argumentów za tym zdarzeniem. Celtic Glasgow miewał różne comebacki w przeszłości. Nie, wcale nie uważam, że są w stanie odrobić stratę z Warszawy, jednak na pewno się nie pomylę, jeśli ruszą od początku meczu z atakiem. Przynajmniej jedna bramka w pierwszej połowie pozwoli im jeszcze mieć nadzieje.

Legioniści zagrają ostrożnie, przynajmniej w początkowej fazie meczu. Jest możliwa wymiana ciosów, ale wydaje mi się to bardziej prawdopodobne w drugiej połowie meczu, w sytuacji gdy Celtic nie będzie miał nic do stracenia i otworzy się całą drużyną. Taki Kosecki, który zapewne wejdzie w podobnej minucie, jak w pierwszym meczu - może być katem drużyny ze Szkocji.

Dodam również, że ostatnio Legia bardzo często traci pierwsza bramkę. Myślę, że to dodatkowy plusik w stronę typu.

Naturalnym posunięciem się wydaje więc gra na BTS, jednak ja zagram go ewentualnie na live i to w sytuacji, gdy będzie nam dane obejrzeć mecz. Dobrą też opcją wydaje się BTS w drugiej połowie po 3,40, jednak mimo wszystko jestem zwolennikiem typu powyżej.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Panowie,jak możecie grac bts po kursie 1,8??? Żeby siadło,muszą strzelić aż DWIE drużyny,czyli kurs mega nie adekwatny(sory za słowo=brak value)Wg mnie Legia nie zdobędzie bramki,zamurują się jak nic,dadzą sobie strzelić 1 bramkę i będzie gra na czas.Dla mnie value ma właśnie NO BTS a tym bardziej DW wiele opcji bwin:
1:0 2:0 3:0 @2,85
Ne przytaczam statystyk,ale mało która drużyna wygrywa dwumecz dwukrotnie wygrywając w fazach eliminacyjnych jakichkolwiek turniejów...
Piszecie ze Legia będzie grała kontry(zaiste tak będzie!) i na pewno coś ustrzeli-wg mnie kontry będą wyglądały tak-poleci jakiś napastnik pól boiska,reszta zostanie w obronie=chłopak się obiega i nic z tego nie wyjdzie(o ile uda mu się oddać strzał osiągnie on...hmm nie znam stadionu,ale pewnie wysokość najtańszych wejściówek...
Grajcie co chcecie,ale pamiętajcie ze zawsze należy grac value i wszystko w tym meczu po kursie mniejszym 2.0 jest bez sensu
Pzdr
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
... No popatrz. Nie myślę w takim razie.
Ad rem. To nie jest złośliwość. Absolutnie biorę pod uwagę również mecz i wynik Legii z Górnikiem. Byłbym ignorantem, gdybym nie brał pod uwagę ostatniego spotkania.
Edit:

Zgadza się. Każda informacja jest istotna.
&quot;Diabeł&quot; jak zwykle siedzi w szczegółach. Nie ma tutaj z mojej strony prostego porównania ostatnich meczów tych dwóch drużyn - i już mamy wynik na jutro.
Niemniej, to są wszystko dla mnie dane ważne.
Moim zdaniem jesteś ignorantem.Nie dałeś żadnego typu ... dajesz jakieś anty&quot;argumenty&quot;.
Słusznie , że ludzie Ciebie oczerniają.Łatwo kogoś oceniać samemu siedząc z boku.
Co do tematu : BTS 1,83 w bet365 na ten moment wydaje się racjonalnym rozwiązaniem. :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Ja chciałbym zwrócić uwagę na dwa typy, nie ma ich w ofercie na bet365, a na innych bukach na razie nie mam rozlokowanych pieniędzy.
Chodzi o większość rogów na rzecz Celticu lub ewentualny mały handicap w ich stronę ORAZ over kartkowy. O ile do czerwieni dla Celticu mam mieszane uczucia, ale te 4 kartki uważam, że spokojnie zarobią oba zespoły podczas meczu, próbkę głupoty obu defensyw(i nie tylko) widzieliśmy w Warszawie, 5 żółtek + czerwień. Nie sądzę żeby tego zabrakło w(już) dzisiejszym meczu.
Rogi ze względu na ten klasyczny powód: Celtic musi, bo faktycznie musi, nie sądzę by gra wyglądała jak na Łazienkowskiej, wydaje mi się, że wygodniej Legii będzie grać z kontry, a rogi bądź co bądź będą tego &quot;produktem ubocznym&quot;.
Sam tego nie będę grał, chyba, że będzie taka opcja dostępna na bet365.
PS. BTS wg mnie jest do grania, 1.83 to dobry kurs na dwie drużyny z dennymi defensywami. Sam na to raczej postawię.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Moim zdaniem jesteś ignorantem.Nie dałeś żadnego typu ... dajesz jakieś anty&quot;argumenty&quot;.
Słusznie , że ludzie Ciebie oczerniają.Łatwo kogoś oceniać samemu siedząc z boku.
[...]
Zwyczajnie nie gram tego meczu.

Jeśli chodzi o moje
anty&quot;argumenty&quot;
to jest sposób na nieprzejmowanie się nimi. Wystarczy nie czytać. I grać swoje.
Przyjąć, że ostatni z meczów Legii, (i który należy brać pod uwagę przed meczem dzisiejszym), to spotkanie z Celtikiem w Warszawie.
Co do &quot;oczerniania&quot;, nie komentuję już tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom