>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Centrebet

marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Witam. Czy ktoś z Was miał podobny problem: wchodzę na główną stronę centrebet.com i wszystko jest ok ale jak już chcę wejść w zakładkę sports (http://centrebet.com/cust?action=GoSports) to widnieje komunikat &quot;Błąd wczytywania strony&quot; i tak już od wczoraj. Nie wiecie czym to jest spowodowane? Mam przeglądarkę firefox ale przez explorer też nie działa więc nie wiem o co chodzi? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Czyli nie tylko u mnie jest ten problem? Byłem święcie przekonany że jest to związane z problemami w ustawieniach u mnie na komputerze.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Centrebet - opinie
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Centrebet. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować w Centrebet.
Co sądzicie o Centrebet?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informacje o Centrebet
Centrebet


Informacje ogólne:
Centrebet to firma która rozpoczynała swoją działalność w 1992 roku od punktów w Alice Springs w Australii. Dziś jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku która zdobywa sobie coraz większą rzeszę zadowolonych użytkowników. Oprócz standardowego modelu obstawiania oferują również opcję składania zakładów live oraz kilka innych do poznania których szczerze zachęcam.
Oferują dużą ilość dyscyplin sportowych nie tylko popularnych w Australii. Każdy kibic sportowy znajdzie tam coś dla Siebie. Centrebet posiada jedne z najsprawniej działających centrów pomocy użytkownikowi.
Co ciekawe Centrebet jest aktualnie notowane na Australijskiej giełdzie papierów wartościowych gdzie od kilku lat notowania idą w miarę regularnie do góry. Jeśli cenisz szybką obsługę oraz pomoc to ten bukmacher na pewno nie zawiedzie Twych oczekiwań.
Kontakt:
[email protected]
Wpłaty i wypłaty.
Bukmacher oferuje różnoraką możliwość wpłat i wypłat. Posiada także konto w polskim banku, dokładnie w Pekao SA.
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Rejestracja w Centrebet &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
 
A 0

artix

Użytkownik
Kopara mi opadła dzisiaj. Wczoraj na wieczór (tj. w niedzielę!) zleciłem wypłatę przelewem z Centre, patrze a kasa już na koncie :-?
Wiele razy już wypłacałem z różnych buków, ale to jest absolutny rekord ????
Wielki ✅
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Bardzo dobrzy ludzie ???? wyplata zlecona w niedziele po 21 jest juz W poniedzialek na koncie b. zaksiegowana ???? to sie nazywa PRIORITY CLEAR ;)
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
no to moze troche ja sie wypowiem
zalety:
wysokie kursy
szybkie rozliczenie zakonczonych kuponow
prosty interfejs
pomylki przy handicapach (na korzysc)
wady:
słaba oferta, brak podstawowych lig i cypru, izraela, turcji (czasami sa)
pozne zwrocenie stawki za nieodbyty mecz (2-3dni)
slaby live a raczej jego brak (choc nie gram live`a)
brak mozliwosci laczenia niektorych zdarzen (np MŚ w reczna)
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
robiłem wpłate moneybookers , hajsik pobrało , kwota śmieszna wpłacałem 3 razy, ale chodzi o sam fakt kasy nie mam na koncie :-|

miał ktos podobną sytuacje?
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
robiłem wpłate moneybookers , hajsik pobrało , kwota śmieszna wpłacałem 3 razy, ale chodzi o sam fakt kasy nie mam na koncie :-|

miał ktos podobną sytuacje?
ja mam odwrotną sytuacje :p wygralem kase z tego bonusu na walentynki, rano kase pobralo z konta centrebet, a konto moneybookers wciąż puste ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
to może cos z moneyem maja nie tak

z tym, że ty to masz zlecona wypłate to ci dojdzie, a ja wpłate robiłem i nie mam nic na koncie u nich

EDIT dopisali ręcznie
 
Do góry Bottom