>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Centrebet

P 0

paolo10

Użytkownik
Problemy z wypłatami
Blisko trzy tygodnie czekam na wypłatę pieniędzy z Centrebet. Przedtem nie było z tym problemu i kasa była na koncie w ciągu 3 dni. Zaznaczam, że obecny ranking Centrebet jest na poziomie D+.(w skrócie jest pewne ryzyko dla funduszy gracza).Nie wiem dokładnie z czego to wynika. Na waszym miejscu uważałbym z wpłacaniem tam teraz kasy.Może ktoś wie co zrobić żeby jednak wypłacili? Ktoś ma jakieś sugestie? Każda sugestia będzie dla mnie cenna bo kilka dobrych złotych tam zostawiłem...pozdrawiam
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Ja wypłacałem bez problemów na MB mniej więcej tydzień wcześniej. Pisz do supportu, może chodzi o weryfikację konta albo jakiś błąd ich działu finansowego.
 
forin 450

forin

Użytkownik
Dear XXX,

Centrebet has recently reviewed its operations and has decided to wind down its activities in Poland. Consequently your account will be closed with immediate effect.

Centrebet would like to take this opportunity to thank you for your custom and wish you the very best for the future.

Kind Regards,

Centrebet
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP



Zgarnij 600 PLN bez ryzyka

Witaj Graczu,

Jak pewnie wiesz, Centrebet połączył się niedawno ze Sportingbet. Sportingbet jest jednym z największych na świecie a zarazem najbardziej godnych zaufania, bukmacherów sportowych oferującym pełną gamę usług z zakresu zakładów sportowych, kasyna i pokera.

Oznacza to jednocześnie, iż nie będziesz w stanie grać dłużej z Centrebet. Dobra wiadomość jest taka, że jako były klient Centrebet, jesteś uprawniony do otrzymania do 600 PLN w Zakładach Bez Ryzyka jeżeli dołączysz do Sportingbet.

Aby zgarnąć tę sumę, po prostu otwórz konto w Sportingbet za darmo, zasil konto gracza określoną kwotą i typuj przez 4 tygodnie.

Otwórz konto teraz!

Możesz również brać udział w bezpłatnym typowaniu w turnieju Fani Piłki – kliknij tu aby dołączyć.

Dziękujemy za obstawianie z Centrebet i powodzenia w Sportingbet!

Reguły Zakładów Bez Ryzyka: Zakład Bez Ryzyka musi być wniesiony na zakład pojedynczy (tzw. singiel) na stawkę stanowiącą dokładną równowartość kwoty przyznanego Zakładu Bez Ryzyka (5, 50 lub 150 PLN). Jeżeli Zakład Bez Ryzyka zostanie rozliczony jako wygrany na koncie gracza pojawi się wygrana pomniejszona o wartość stawki, na którą został zawarty.

Centrebet
 
Do góry Bottom