>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Challengery

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Temat jest przeznaczony specjalnie dla tych mniej znanych turniejów niższej rangi. Tam częściej możemy oglądać np. Polaków albo zawodzików znanych, którym ostatnio nie idzie w normalnych turniejach. Zamieszczajcie tu swoje analizy.

ATP Challenger Dniepropietrowsk
(nawierzchnia: hard; pula: 125 000 $)

L.Kubot-T.Cakl 1,42 2,53

Nasz łukasz jeszcze nie zakończył sezonu a ktos już podsumowywał ten sezon. W challengerze jest znacznie łatwiej, więc nie wyobrażam sobie żeby Łukasz odpadł już w pierwszej rundzie z jakimś Caklem. Kurs na Kubota ładny (betgun). Mecz ok. godziny 14tej.

P.Starace-F.Luzzi 1,68 1,99

Potito w tym sezonie wygrał kilka ciekawych pojedynków, natomiast nazwisko jego rywala kojarzy mi sie bardziej z innym sportem. Myślę, że kurs na Starace to prezent od betgun. Polecam
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
JA dzisiaj z Challengerów zagrałem takie mecze

Kubot 1.42 ✅
Waske 1.18 ⛔
Cipolla 1.78 ⛔
Galvani 1.86 ✅
J.Murray 1.82 ✅
Koubek 1.35 ✅

Zobaczymy jak mi pójdzie :wink:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech ja Chalengerów nie zagram nigdy w zyciu...sami widzicie ile niespodzianek i graja tam zawonicy,których zupełnie nie znam...No w tymtygodniu graja Ci naprawde znani...ponieważ nie ma nic z cyklu ATP :p
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Challengery się gra po to żeby zawodnicy z niskimi rankingami sobie je poprawili, a co do tego że jest końcówka sezonu to opłaca sie zaryzykować zagrać często przeciwko faworytom, przykład Verdasco i kilka innych oni odpuszczają na maxa bo to i tak i tak nic im nie a ;) weźcie to pod uwagę


Pozdro for all
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Mało kiedy grają w Challengerach sławy z pierwszej 50 ( no chyba że mają pod nosem jakiś turniej tak jak np. Berdych w jakims turnieju w Czechach czy Rochus Olivier w Belgii) no i ewentualnie jak nie ma turnieji wiekszych rangą badz nie przeszli kwalifikacji. Prawda jest taka ze na Challengerach mozna moooooocno zarobić :] Nie mniej niz na turniejach serii atp i to smialo mozna grać wysokie stosunkowo kursy jak na tenisa czyli . 1,7 1,8 czy nawet do 2. Strach wysatrczy w kalosze schowac i jazda :]
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jutro jest kilka ciekawych spotkań, mozecie sobie cos wybrać. Nie bede pisał analiz bo wole poswiecic wiecej czasu impreza z WTA i ATP

Santoro F. - Lopez M. 1.30

Franza chyba nikomu przedstwiać nie trzeba, myśle ze mogłby jeszcze powalczyć w turniejach ATP, no ale widocznie woli wygrywac te mniejsze imprezy. Lopez tez czesciej widziany jest w imprezach ATP ale ostatnio mu nie idzie wiec szuka formy w takich turniejach, ale z Santoro sobie nie pogra....

Economidis K. - Vagnozzi S. 1.50

Economidis to niesamowity talent w chalangerach raczej nie kończy w I rundach, jego przeciwnik jest mi wogle nie znany.....Ale pamientam Greka z chalangera we Wrocławiu mam nadzieje ze tutaj zaprzentuje sie podobnie....

Wozniacki-Rolle 1.36

Pin-Dubois 1.29[/b]
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wozniacki-Rolle 1.36

Pin-Dubois 1.29[/b]
One grają w turnieju W Maroko.

A oto co ja wybrałem z challengerów.

P.GOLDSTEIN-DORSCH 1.50
SANTORO-M.LOPEZ 1.30
DI MAURO-NASO 1.22
LLODRA-HAEHNEL 1.45
MONFILS-LOJDA 1.25
ECONOMIDIS-VAGNOZZI 1.50
CILIC-SKENDEROVIC 1.16
kursy z toto-mixa

I co tu dużo pisać? Porażka każdego z nich będzie dużą niespodzianką. Wszyscy , na których stawiam (no może oprócz Economidisa) grali już w turniejach ATP a teraz startują w challengerach bo ostatnio im nie za bardzo szło.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wiem, ze w Maroko ale to nie jest turniej ATP tam 2 czy 3 katygori. W damskim tenisie nie wiem czy sa chalangery chyba nie ale ten turnuej to taki poziom jak meski chalanger.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
W damskim tez są challengery, np teraz w Chorwacji. A turnieje damskie i męskie też są różnej kategorii tylko akurat w tym tygodniu jest rozgrywany jeden turniej ATP plus kilka challengerów, ale często są przecież po dwa turnieje i jakieś challengery, podobnie jest w damskim. :p
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
TAK wiem, ze w tym tygodniu jest jeden turniej WTA. Wiec te dwa typy co podałem z damskiego tenisa to chalangery- wiec jaki masz problem?!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
To czemu jak jest livescore jest tylko turniej w Rzymie z ATP? Zawsze były turnieje III lub trzeciej kategri... Wiec ten turniej jest na tyle mały ze moge tutaj podawac typy?! :eek:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ta dyskusja do nieczego nie prowadzi. To jest turniej WTA bodajże 4 rangi, potem są challengery. Na, moim zdaniem jednym z lepszych livescorów &gt;&gt; livesports.pl jest ten turniej a challengerów nigdy nie ma.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bastl, George - Guccione, Chris 1.75

Chris ostatnio nic wielkiego nie pokazywał no ale nie ma się co dziwić, clay to nie jego domena jednak teraz zaczynamy gre na trawie! Tutaj b. wazny jest serwis wg. samego Nadala najlepszy serwis na swiecie ma własnie Guccione, mysle, ze ponizej 20 asów nie zejdzie. Dzisiaj w meczu I rundy ograł Joshua Goodall (GBR) 7-6(1) 6-4. Bastl jest ponad 100 miejsc w rankingu niżej, to juz zawodnik starszej daty...dzisiaj ograł zawodnika który wystapił zaledwie w trzech turniejach i to raczej rangi fiuccers(nie wiem jak to sie pisze) Gilles Elseneer (BEL) 6-4 6-3. Wygrama wydaje sie gładka ale naprawde rywal b. słaby. Szwajcar jest specem od cegły na grassie grac nie umie. Dzisiaj Chris w deblu ograł w debla Robby Ginepri/Andy Roddick (USA) 7-5 6-1!! Panowie spotkali sie w tamtym sezonie wtedy Chris był zupełnie nie znany ale ograł Szwajcara na jego terenie w Davis Cup 7-5 6-3 7-6(7)! Kurs naprawde spoty a mecz b. pewny. Sytuacja na chalangery normalna. Naprawde pewniak! Moj ulubienien nas nie zawiedzie ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
W Poznaniu zaczyna sie ciekawy turniej, wiec mozna na nim troche zarobic...

Hrbaty D. - Masik J. 1.20

Na początek pytanie, Dominik co Ty tutaj robisz Koles jest 30 w rankinu a z tego co wiem w challangerach mogą grac zawodnicy od 50 miejsca...oczywiście za specjalna zgoda Ci lepsi moga wstapic... widocznie Słowak chce cos wrescie wygrac. Na pewno nie przeszkodzi mu w tym Masik który zajmuje 553 miejsce w rankingu. Nie ma innej opcji niz szybskie 2:0

Przysiezny M. - Klec I. 1.50

B. Ciekawy dla nas pojedynek, nie wiem dlaczego zdecydowanym faworytem jest nasz zawodnik! Przeciez publika za niego meczu nie wygra. Z tego co sie orientuje on sie troche peszy jak ma grac przy swoich... Klec nieco wyzej w rankingu i na pewno postwic trwarde warunki. Spodziewam sie trudnego moze trzy setweogo pojedynku... mimo wszytsko licze na nazego Michała chodz kurs chyba za mało bo ryzyko naprawde spore?

Ulihrach B. - Lacko L. 1.60

Niemiec b. dobrze czuje sie na polskich kortach, jest ulubieńcem polskich kibiców na pewno w Poznaniu bedzie sie czuł b. dobrze. Jest juz na skraju swojej kariery i w kazdym turnieju gra jak o życie chce ugrac jak najwiecej... Lukas na pewno nie odda meczu bez walki, ale doświadczenie i determinacja beda góra!
 
krijse 0

krijse

Użytkownik
Hrbaty D. - Cipolla F. 1 (1,55)

Jest to pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zawodnikami.Słowak (numer jeden Challengera w Poznaniu) jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku i tylko niedyspozycja może sprawić,że to nie on wyjdzie zwycięsko z tego meczu.



Hrbaty, Dominik Cipolla, Flavio

0 : 0

30 ranking 242

930 punkty 158

SVK Kraj ITA


Ostatnie 5 turnieje: Hrbaty, Dominik

Data Runda Mecz Wynik Sety
Poznan, Poland , Europe
24/07-07 R32 Hrbaty, Dominik vs. Masik, Jan 2:1 64 26 76

Dutch Open Tennis, Amersfoort, Netherlands, Europe

16/07-07 R32 Hrbaty, Dominik vs. Korolev, Evgeny 1:2 36 76 36

Scheveningen, The Netherlands , Europe


10/07-07 R32 Hrbaty, Dominik vs. Sluiter, Raemon 0:2 36 67

Wimbledon, England, Europe

26/06-07 R128 Hrbaty, Dominik vs. Seppi, Andreas 0:3 67 16 26

The Nottingham Open, England, Europe


18/06-07 R32 Hrbaty, Dominik vs. Grosjean, Sebastien 0:2 36 46


Ostatnie 5 turnieje: Cipolla, Flavio


Data Runda Mecz Wynik Sety
Poznan, Poland , Europe

24/07-07 R32 Cipolla, Flavio vs. Panfil, Grzegorz 2:0 75 62

Rimini, Italy , Europe

21/07-07 Półfinały Cipolla, Flavio vs. Marach, Oliver 0:2 46 06

20/07-07 Ćwierćfinały Cipolla, Flavio vs. Ascione, Thierry Zwycięstwo 67 63
(T.Ascione retired)

19/07-07 R16 Cipolla, Flavio vs. Roger-Vasselin, Edouard 2:0 62 62

16/07-07 R32 Cipolla, Flavio vs. Fraile, Gorka 2:1 26 75 62

Turin, Italy , Europe

05/07-07 R16 Cipolla, Flavio vs. Luzzi, Federico 0:2 57 46

04/07-07 R32 Cipolla, Flavio vs. Lorenzi, Paolo 2:0 63 61


Wimbledon Qualification, England, Europe


18/06-07 R128 Cipolla, Flavio vs. Mello, Ricardo 0:2 36 26

Kosice, Slovakia, Europe

13/06-07 R16 Cipolla, Flavio vs. Trujillo-Soler, Gabriel 1:2 63 46 06

11/06-07 R32 Cipolla, Flavio vs. Sijsling, Igor 2:1 64 36 62
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom