>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Challengery

Status
Zamknięty.
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
W Paryżu i w Quebeck chyba już , przynajmiej na poziomie ćwierćfinału jest przesądzone. W turniejach rangi Challengeru..nie ???? Najsmaczniej zapowiada się turniej w Aachen , miasto w środku Zagłębia Rhury może naprawde cieszyć się z zawodników których gości. I tak:
Korolev - Darcis typ:1 kurs:1,7

ciekawe , a właściwie najciekawszy ćwierćfinał turnieju.Z jednej strony utalentowany Rusek , z drugiej objawienie Belgijskiego Tenisa , niedoszły zwycięzca meczu z Robredo w Sopocie. Obaj grają podobnie..wręcz bliźniaczo. Bez finezji , bez sztuczek ale rezolutnie , mocno , dokładnie. Belgowi ostatnio &quot;nie idzie&quot;..przegrywał w ostatnich turniejach z mocno słabszymi od Siebie graczami. Rosjanin też nie może się poszczycić osiągnięciami ale...w nim upatruje tego &quot;młode gniewnego&quot; Rosyjskiego Tenisa. New Wave można by rzec ???? Po Davydence ,Youzhnym, Andreevie ( juz Marata nie wspominam z grzeczności ) przejmie całą schedę. W tym meczu decydować będzie opanowanie które mam nadzieje Nie opuści Koroleva.
Obstawienie meczu Meffert - Wessels nie podejmuje się gdyż rozum wskazuje mi Mefferta a serce i sympatia Wesselsa...róbcie jak chcecie.
Nie mniej ciekawie jest w Monte Video gdzie :
Fognini - Ventura typ:1 kurs:1,7
Jeden jak i drugi to panowie znani z Challengerów. W tym roku lepszym bilansem może się pochwalić Hiszpan ale zdecydowanie lepiej mu idzie w grze podwójnej niz pojedynczej. Nie jest to emeryt tenisowy ale momenty chwały już za nim. Chciałbym aby troche namieszał i wszedł do pierwszej 50.No ale bardziej niż Ventura interesuje mnie Fabio Fognini. Tak jak nienawidze Włoskiej Piłce Nożnej i tak każdemu Włochowi grającemu w Tenisa kibicuje bardziej niż Polakom:-? O Fogninim było troszeczke głośno..pokonał samego Murraya w Montrealu ale na ile to było zwycięstwo w najczystszej formie a na ile słaba kondycja Andrzeja , to już Sam Andy wie. Nie zmienia to faktu że na koncie zwycięstwo jest. Oboje mają bardzo kiepski stosunek zwycięstw w 3 wczesniejszych turniejach. Teraz grają ćwierćfinał..kto przejdzie dalej ma szanse przełamać kiepską pasje. Licze Na Włocha a Venturze życzę zwycięstwa w Deblu ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie myślałem, że kiedyś to napiszę: jak dobrze, że są challengery. ????

Zwykłych turniejów już nie ma ???? ale są challengery i ponieważ obijałem się ostatnio z analizowaniem turniejów ATP poanalizuję sobie challengery.

No to jazda!!

Lapentti N. - Lapentti G 1 1.5 ✅
Nie wiem czy obydwaj są spokrewnieni, zresztą przy typowaniu nie jest to ważne. Wiem jedno: Nicolas jest tu zdecydowanym faworytem. W turniejach nie zabłysną jednak ok 10 meczy wygrał, natomiasy dla Giovanniego zwykły turniej ATP to za wysokie progi. Przepaść między tymi tenisistami jest widoczna i wyraźna na korzyść tego pierwszego.

Bogdanovic A. - Wilson B. 1 1.45 ⛔
Wilson oprócz nazwiska kojarzącego sie od razu z najbardzioej znaną firmą produkującą tenisowy sprzęt, nie ma żadnych atutów w pojedynku z Alexem. Młody Serb mimo iż zbytnio nie zaistniał w tym roku w turniejach to jednak raz doszedł chyba do 2 lub trzeciej rundy w jakimś turnieju. Brian to tylko typowy challengerowiec więc różnica klas jest widoczna.

Devilder N. - Cristin D. 1 1.25 ✅
On już sprawił na cegle kilka niespodzianek w tym roku. Teraz ma mniej wymagającego rywala i oby niespodzianką nie była teraz jego porażka.

Vassalo Arguello M. - Giraldo S. 1 1.45 ✅
Vassalo zasłynął pokuonując ruskiego sprzedawczyka Denkę w Sopocie. Poza tym Arguello jest doświadczony i kolumbijski młokos nie powinien stawić zbyt dużego oporu.

kursy z bah
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Challenger Nashville
Villagran C. - Zeballos H.





Spotkanie 2 statystycznie słabych graczy.Widac to również po kursach,które są dosc wyrównane,ale jednak bukmacherzy faworyzują tutaj Cristian.Jak dla mnie jest zdecydowanym faworytem.Rankingowo znajdują sie w 3 setce i o 18 pozycji wyżej jest Villigran.Obaj zawodnicy to Argentyńczycy,ale Horacio nie wybiera sie do Europy w przeciwieństwie do Villagrana.Ten grał m.in we Włoszech czy Rumuni w ostatnim czasie.W Todi całkiem nieźle mu szło,pokonał dosc znacznie Stopiniego,ale w 1/4 nie dał rady Gastonowi Gaudio,ale trzeba powiedzec,ze ten jest juz bardzo dobrym graczem.Ostatnim jego turniejem było Urugwajskie Montevideo gdzie odpadł w półfinale.Zeballos jest w fatalnej formie.Ostatnio grał w Bogocie w Kolumbii i tam trafił na Leonarda Mayera,który nie dał mu szans wygrywając 2:0.Tak też było w wielu innych rozgrywkach,gdzie Zeballos nawet jeśli trafiał na słabych graczy to i tak przegrywał.Cristian pnie sie do góry w rankingu i ten mecz nie powinien sprawic mu problemu.






Typ:Villagran C.✅







Jeszcze dodatkowo można zagrac Berlocq&#39;a na pewniaka :]
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Jakoś polubiłem te challengerki i do typu na Chakvetadze z handi +1.5 seta dorzuciłem na bah jeszcze 5 typów z challengerów, oto one:

Ramirez Hidalgo R. - Delgado R. 2.0 ⛔
Już miałem grać Rubena, bo to lepszy dla mnie tenista, który tylko w tym sezonie zagubił gdzieś formę, choćby sprzed roku. Ale gdzy zobaczyłem, że Delgado jest z Asuncion a tam właśnie grają, pomyślałem, że zrobi to dla kibiców z rodzinnego miasta i pokona przeciętnego w tym sezonie Hidalgo

Martin A. - Puerta M. 1.6 ✅
Alberto pamiętam z wystepów na cegle w jakimś turnieju w tym, ale bardziej w zeszłym roku. Puerta już dawno nic nie grał w turniejach, a w challengerach niby się pojawia, ale bez rewelacji. Martin, którego cechuje po prostu forheandowe przebijanie (tak go zapamiętałem) pokonał wczoraj bardziej finezyjnego, moim zdaniem Hartfielda, czym mnie zaskoczył. Dlatego właśnie powinien w nocy wygrać.

Kendrick R. - Young D. 1.8⛔
Grali ze sobą bardzo nie dawno i wtedy góra był ten starszy, bardziej doświadczony, Robert. Obydwaj dobrze pogrywaja ostatnio w challengerach, stad wyrównane kursy. Teraz znowu grają na twardym korcie, jednak tym razem postawię na młodość. Pierwszy ich mecz był trzysetowy, więc Young tanio skóry nie sprzedał, tym razem powinno być jeszcze lepiej i całkiem prawdopodobne jest jego zwycięstwo.

Vemic D. - Levine J. 1.6⛔
Vemic zaskoczył mnie pokonując Spadeę i jest to podstawowy powód, dla którego stawiam na niego.

Lapentti N. - Horna L. 2.0⛔
Chyba najciekawszy i zarazem najtrudniejszy do typowania z wybranych przeze mnie meczy. Dlaczego Peruwiańczyk? Otóż, w tym sezonie znacznie lepiej sie spisuje, przede wszystkim w turniejach, wygrał nawet jeden turniej. Pokonał na cegle w tym roku m.in. Nalbandiana, Ljubicica czy Robredo. Te nazwiska mówią same za siebie.

1/5 - fatalnie :/
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Bratyslava:
Michael Berrer vs Evgeny Korolev 1.75 BaH ✅
Rzadko spotykamy w takich turniejach graczy z pierwszej 50-tki ATP.Barrer wsławił się chyba najbardziej w tym sezonie ugranym setem z Federerem w Bazylei.No ale Rog to nie robot i też ma chwile słabości.Ogólnie niezły sezon 27-latka,pokonywał o wiele lepszych tenisistów i z młodzianinem z Rosji powinien sobie poradzić.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Panowie odradzam stawianie w nastepnej rundzie na Bolellego.
Co ten gośc wyprawia na korcie to jest niepojete.
Juz myslalem ze sprzedal mecz ze slowakiem włsokiej mafii:-D ale wymeczyl 6-3,4-6,7-6.Obronił asem pilke meczowa.takiej nerwowy juz dawno nie ogladalem.Mogl wygrac to spokojnie w dwoch setach,slowak jest cienki jak bibula(ok.350 ATP),podnosil tylko pilki i prowokowal rywala a Bolleli co 2 pilka w siate albo aut.Jak tak podejdzie do nastepnego meczu to lose ma pewny.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
ATP - Challenger - Bratislava (SVK) - Indoor, Świat
Koubek-Falla 1.93 ✅
Po świetnym meczu jaki kolumbijczyk rozegrał w poprzedniej rundzie z Janko Tisparevicem to on jest moim faworytem w tym meczu.Wiadomo że Koubek to olbrzymia rutyna i doświadczenie oraz niezła forma w tym sezonie jednak dwójeczka jest w tym meczy wskazana ????
Berrer-Bolelli 1.29 ⛔ Ten Włoch to prawdziwy świr ???? wczoraj wychodziło mu wszystko a przedwczoraj nic :-?
Tu nie mam żadnych wątpliwości kto zejdzie z kortu pokonany.Solidny rzemieślnik z Niemiec Michael Berrer zajedzie szalonego Bollelego jeśli wcześniej Włoch sam sie nie zajedzie.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja zagrałem Koubka. Jest to taki rzemieślnik tenisowych kortów. Nie gra porywająco ale jednak skutecznie. W tym sezonie pokonał juz niespodziewanie kilku lepszych od siebie. Falla jest zdolny i potrafi wygrywać z lepszymi, jednak w tym pojedynku Stefan jest faworytem i będzie zwycięzcą. Kurs 1.68 w betgun

Berrera popieram.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Challenger Champaign
Baker J. - Mayer L







Jak w każdy poniedziałek,dzisiaj start kilku turniejów a m.in w USA a konkretnie w Champaign.Rankingowo spotkają sie dosc równi przeciwnicy jednak około 40 miejscową przewage ma dziś Mayer.Znajduje sie na 185 pozycji.Leonardo ostatnio grał w Ekwadorze,ale niestety nie przeszedł nawet pierwszej rundy przegrywając z Luisem Horną 1:2 choc trzeba przyznac,ze ostatnie 2 sety były bardzo wyrównane,a przeciez to zawodnik z 81 miejsca.Ekwadorski Challenger rozgrywany był 6 list,a wtedy również Nasville organizowało takie rozgrywki.Baker odpadł tam w 2 rundzie przegrywając z mało znanym Dusanem Vemiciem.Faworytem jest Jamie,ale myśle,ze to Leonardo jest w lepszej formie i trudno jest sobie wyobrazic 2 turniej i 2 raz odpadniecie Mayera po 1 rundzie.









Typ:Mayer L.✅
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
De Chaunac S. - Cruciat A.


Sora ,ze taka analiza,ale nie mam czasu.Polecam grac na Cruciata dzisiaj w Helsinkach.Spotkanie o 14 sie rozpoczyna,a oto uzasadnienienie Chaunac konczył swoje przygody z Chellengerami przeważnie w pierwszej rundzie i to sie odzwierciedla w rankingu.Jest na 456 miejscu.Adrian juz nie raz pokazał,ze potrafi grac dochodząc do półfinałów rozgrywek.Trudno bedzie,zeby odpadł tutaj w pierwszej rundzie i to z takim przeciwnikiem.


Typ:Cruciat A. jednak ⛔
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Challenger Helsinki
Kubot L. - Lammer M.

I znowu jak to w challengerach bywa spotykają sie dwaj równi przeciwnicy.Obydwaj są lekko poza dwu setką w rankingu,jednak nieco bliżej jest Lammer.Łukasz Kubot zaliczył dobry występ we Francji gdzie doszedł do półfinału i pokonał takich przeciwników jak Darcis czy Marach,a odpadł z Jose Acasuso.Następnym jego turniejem było niemieckie Aachen gdzie już zmeczenie dało sie we znaki i przegrał z Janem Hernychem,który wcale taki dobry nie jest.Można by to uznac jako wypadek przy pracy gdyby nie to ze przegrał 6:2,6:1 a to nie zwiastuje za dobrze.Lammer miał ostatniego czasu przerwy w grze i to dosc długie.Po porażce w pierwszej rundzie w el. do US Open miesiąc przerwy,nastepnie znowu poraza i miesiąc przerwy.Potem turniej w Danii i porażka i wreszcie powrót(po miesiącu) na korty w Tunezji i to bardzo udany.Dotarł tam do Finału i przegrał z Garcia-Lopezem,a po drodze wygrywał z takimi graczami jak Pashanski i to już coś.Trudno sie stawia przeciwkno naszym reprezentantom,ale wszystko wskazuje na to ze to powrót Michaela.

Typ:
Lammer M. krecz Lammera :/


tfu Łukasz oczywiscie
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Challenger Dnepropetrovsk (Ukraina)

Becker B. - Zverev M 1.55 BaH 0-2 ⛔
Spotkanie dwóch Niemców będących stosunkowo blisko siebie w rankingu ATP.Ten pierwszy jest 72,ten drugi 102.
Benjamin Becker jest dla mnie takim małym odkryciem tego sezonu.Gracz niemłody bo ma już 26 lat ale bliżej dał sie poznać w tym właśnie sezonie gdzie zanotował duży przeskok w rankingu ATP i wszedł do pierwszej setki.Największy jego sukces to finał turnieju w Bankoku gdzie musiał uznać wyższość D.Tursunova.Ma na rozkładzie pokonanych tenisistów takie nazwiska jak: Moya,Berdych,Clement.
20 letni niemiec rosyjskiego pochodzenia Misza Zverev uchodzi w swoim kraju za nadzieje tenisa.Jednak w tym sezonie jego przygody z turniejami kończyły się zazwyczaj na 1 lub 2 rundzie.W poprzedniej rundzie wyeliminował nieżle spisującego się w końcówce sezonu reprezentanta gospodarzy.
Mecz z gatunku trudnych do wytypowania jednak myśle że doświadczenie weżmie górę nad młodością i starszy z tenisistów zakwalifikuje się do 4 rundy tego challengera.

Santoro F. - Hanescu V. 1.50 BaH 1-2 ⛔
O Santoro można by się wiele rozpisywać,weteran światowych kortów będący ciągle w niezłej formie.Niedawno wyeliminował w paryskim turnieju Novaka Djokovica w dwóch krótkich setach gdzie nikt nie dawał mu najmniejszych szans na sukces.To świadczy o tym że Santoro jest w dobrej formie na koniec sezonu.
Jeśli chodzi o jego rywala, 84-ty na rankingi rumun wiele w tym sezonie nie pokazał.W poprzednim challengerze na Słowacji przegrał z kolejnym &quot;wyjadaczem&quot; kortów Stefanem Koubkiem.Kurs na Santoro w tym meczu jest wyjątkowo atrakcyjny a prawdopobieństwo trafienia spore.Polecam:spokodfhgfh:

Tursunov D. - Pavel A. 2.35 BaH ⛔ 2-1
Wspomniany już wyżej rosjanin ma naprawde niezły sezon.Wygrał jeden turniej a w pozostałych odpadał zwykle z tenisistami z pierwszej 50-tki rankingu ATP.
Rumun Adrei Pavel to dla mnie największe rozczarowanie ostatnich lat.Ma już 33 lata i bliżej mu do emerytury niż do sukcesów.Pamiętam go dobrze jeszcze sprzed kilku lat
kiedy zadomawiał w pierwszej dwódziestce rankingu i bił się z najlepszymi jak równy z równym.Niestety kontuzje pokrzyżowały jego kariere i tak naprawde nic wielkiego nie osiagnal.Jednak ciągle ma w sobie potencjał na dobry,solidny tenis może już nie ta szybkośc co dawniej ale talent do gry w tenisa ma.Nieprzegrał od dawna meczu z tenisistami z poza 50-tki rankingu i wierzę że tym razem będzie podobnie.

To nie był mój dzień:-]
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Challenger Dnepropetrovsk (Ukraina)

Tursunov D. - Pavel A. 2.35 BaH
Wspomniany już wyżej rosjanin ma naprawde niezły sezon.Wygrał jeden turniej a w pozostałych odpadał zwykle z tenisistami z pierwszej 50-tki rankingu ATP.
Rumun Adrei Pavel to dla mnie największe rozczarowanie ostatnich lat.Ma już 33 lata i bliżej mu do emerytury niż do sukcesów.Pamiętam go dobrze jeszcze sprzed kilku lat
kiedy zadomawiał w pierwszej dwódziestce rankingu i bił się z najlepszymi jak równy z równym.Niestety kontuzje pokrzyżowały jego kariere i tak naprawde nic wielkiego nie osiagnal.Jednak ciągle ma w sobie potencjał na dobry,solidny tenis może już nie ta szybkośc co dawniej ale talent do gry w tenisa ma.Nieprzegrał od dawna meczu z tenisistami z poza 50-tki rankingu i wierzę że tym razem będzie podobnie.
Tursunov złapał niezłą forme po nienajlepszych wystepach w Paryżu.Widac to po chociażby ostatnim spotkaniu z Kunitsynem,które wygrał bezproblemowo 6:0,6:2.Obaj gracze spotkali sie do tej pory razi i góra był Pavel,ale było to 3 lata temu w Miami,czas na rewanż Dimytirego.Teraz Andrei trafił na lepszego przeciwnika i bedzie sie musiał pożegnac z wystepami w Dniepropetovsku.

Typ:1✅
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Challenger Buenos Aires Finał:
Roitman S. - Daniel M.✅ 2-0
Typ:1 1.55 BaH


Finał challengera na cegle w stolicy Argentyny.28 letni reprezentant gospodarzy jest tu faworytem bukmacherów jak i moim ????
72-drugi na świecie grywał ostatnio jak równy z równym z Tisparevicem czy Spadeą.
Brazylijczyk Daniel wydaje się że złapał drugi oddech w końcówce sezonu ale jak do tej pory wygrywał z całkiem nieznanymi nazwiskami.
W półfinale poprzedzającego turnieju, w Ekwadorze przegrał gładko z Lappentim.Dzisiaj będzie tak samo i kolejny w plejady dobrych argentyńczyków zdobędzie drugi swój tytuł w sezonie (po wygranej w Szczecinie)tym razem w swoim kraju.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Mayer F. - Cruciat A.

Dzisiaj znowu poniedziałek i znowu zaczyna sie kilka Challengerów m.in w Kuala Lumpur.Jeżeli w tym turnieju ma zdarzyc sie jakas niespodzianka to w tym spotkaniu.Mayer jest całkowicie bez formy.Ostatnio miał przerwe ponad miesięczną. BA CA Tennis Trophy we Wiedniu był jego ostatnim turniejem,a tam ledwo nawiązał walke ze średniakiem-Tomasem Zibem i to w 2 secie bo pierwszego przegrał 1:6.Drugi 4:6.Cruciat wystepuje dosc regularnie.W Tunezji doszedł do półfinału i odpadł z Lammerem.Ostatnim jego turniejem był Challenger-Helsinki,ale tam odpadł w pierwszej rundzie z Sebastienem De Chaunac.Nie ma co ukrywac zdecydowanym faworytem jest Florian i nie ma sie co dziwic,ale według mnie warto tutaj upatrywac zwyciestwo Adriana.

Typ:Cruciat A. jednak nie ⛔
 
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
SUZUKI-WEINTRAUB 1 1.50

Suzuki bardzo szybki i zwinny, uwielbia grę przy siatce. Rok temu omal nie wyeliminował w Tokio samego Federera przegrywając dopiero w tie-breaku w trzecim secie. Poza tym gra u siebie a to kolejny argument za nim przemawiający.

GABASHVILI-BOZOLJAC 2 2.10

Gabashvili bez formy i zupełnie nie wiem dlaczego jest faworytem buków.Bozoljac ostatnio prezentuję się naprawdę bardzo dobrze i wg.mnie to on będzie dyktował warunki w tym spotkaniu.Rosjanin jest w dużym dołku i Serb jutro raczej nie pomoże mu z niego wyjść.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
KNOXVILLE (USA) CHALLENGER
************************
LEVINE (USA)(192)- MCCLUNE (USA)(405) 1,38 - 2,45

20 letni Jesse Levine po nieudanej 1 czesci sezonu koncowke ma imponujaca-na 27 spotkan przegral jedynie 4(w tym 2 razy z rewelacyjnym youngiem) wygrywajac 2 ostatnie turnieje w stanach pokonujac cala czolowke amerykanska.W ubieglym sezonie przegral ze swym dzisiejszym przeciwnikiem7-6 6-4 w L.A.napewno zrewanzuje sie dzis pewna wygrana.

18 letni Michael McClune-mocno przecietny sezon-cwiercfinal w nashville 2 tygodnie temu.

pewna 1.✅

**************
GABASHVILI (RUS)(120)- BOZOLJAC (SRB)(183) 1,55 - 2,10


rosjanin(22 lata) nie zachwyca forma-poza nielicznym pojedynczymi wygranymi z wyzej notowanymi zawodnikami - calkowicie nieudana 2 czesc sezonu,3 razy dojscie do 2 rundy to jego najwieksze osiagniecia.

serb(22 lata) 2 czesc sezonu ma rewelacyjna.od 2 miesiecy startuje w ameryce polnocnej i w 6 turniejach doszedl do cwiercfinalu,2 razy do polfinalu i raz zagral w finale.swoje mecze jesli przegrywal to jedynie z czolowka tam startujaca(m.inn. 3 razy z youngiem czy isnerem)


W 2006 roku zawodnicy spotkali sie w polfinale turnieju w szczecinie gdzie serb wygral 6-4 6-4.

kurs warty zaryzykowania 2.✅
***********************
HAREL LEVY (ISR)(177) - PHILLIP SIMMONDS (USA)(465) 1,50 - 2,20

21 letni amerykanin nie zachwyca,zadko udaje mu sie dojsc do 2 rundy a zazwyczaj nie udaje mu sie przejsc nawet kwalifikacji.

izraelczyk (29 lat)za to gra calkiem przyzwoicie,dawno juz nie mial takiego sezonu.zwyciestwo i polfinal na trawie,pozniej nawierzchnie twarde i m.inn.polfinal w turcji i 2 cwiercfinaly.

1 .✅
***********************************************************************

LIMA (Peru) CHALLENGER


bardzo ciekway pojedynek zapowiada sie pomiedzy:

Marcos Daniel (BRA)(123) - Eduardo Schwank (ARG)(175) 1,57 - 2,05



rewelacyjny sezon mlodego argentynczyka(21 lat)-szczegolnia 2 czesc.cwiercfinal,polfinal, 3 finaly i zwyciestwo w kolumbii.38 spotkan jednak musialo sie odbic na formie fizycznej i po kreczu w 1 rundzie w brazylii mial 2 tyg. odpoczynku przed waznym dla niego turniejem w argentynie.tam rowniez porazka w 1 meczu i coraz bardziej widoczny kryzys.

brazylijczyk (29 lat)natomiast od 2 miesiecy gra jak natchniony.wygral turniej w kolumbii,cwiercfinal w brazylii,polfinal w ekwadorze i final w argentynie.


typ 1 wart ryzyka.✅
************************************************************************

PUEBLA (MEKSYK) CHALLENGER

DAWID OLEJNICZAK (POL)(374) - Franco Ferreiro (BRA)(225)


w meksyku mamy swojego rodzynka dawida olejniczaka(22 lata) ktory niczego wielkiego nie osiagnal-zazwyczaj meczy sie w kwalifikacjach.

brazylijczyk(23 lata) rowniez mocno sredni zawodnik ale po ostatnim cwiercfinale w kolumbii i wygranym turnieju w paragwaju sila rozpedu zmiecie z kortu polaka.

pewna 1.⛔

*************************************************************************

w toto-mix:
kurs 9,55
stawka 100
wygrana 859,50
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Challenger Puebla
Vicente F. - Rodriguez B.

Co do tego meczu dużo nie trzeba pisac.Kurs bardzo niski,ale można zagrac na podbitke.Vicente w przeciwienstwie do swojego przeciwnika gra i zdobywa kolejne doświadczenia,a Rodriguez ostatnie swoje spotkanie rozegrał pod koniec 2004 roku,do tego przegrane z mało znanym Frankiem Moserem i to już chyba mówi wszystko.

Typ:1⛔

============================================================

Ferreiro F. - Olejniczak D.

maestro76 już opisywał to spotkanie i sie z nim zgadzam.Ferreiro jest w świetnej formie po wygranym turnieju w Paragwaju.Pokonał tam takich przeciwników jak Capdeville, Ramirez Hidalgo,a w finale wygrał z Martinem Vassallo Arguello.Nasz reprezentant ostatnio grał w Uzbekistanie 2 turnieje.O pierwszym nie ma co mówic,a w drugim całkiem nieźle sobie poradził,ale grał z zawodnikami o których pierwszy raz słysze,a łatwo mu nie szło.

Typ:1⛔

============================================================

Challenger Knoxville
Levy H. - Simmonds P.

Rzadko kiedy zdarzało sie tak,żeby Harel odpadał w pierwszej rundzie turnieju.Ostatnio jednak w Champaign tak sie niestety stało,ale trafił dosc pechowo na Donalda Younga,który ostatnio gra nieźle.Simmonds znajduje sie dosc daleko w rankingu i przeważnie występuje w swoim kraju i tak też bedzie w tym przypadku.Ostatni raz zagrał również w Champaign i tam odpadł w pierwszej rundzie z Isnerem,przegrywając 2:0.Kursy w okolicach 1.5 na Harela,są dosc dobre.

Typ:1✅


============================================================
Challenger Lima
Daniel M. - Schwank E.

Daniel jest w świetnej formie.W Guayaquil[Ekwador] odpadł dopiero w półfinale.Ostatnio grał w Buenos Aires i tam doszedł aż do finału,przegrywając z Roitmanem.Schwank znajduje sie na 175 miejscu w rankingu,ale jego wyniki tego nie odzwierciedlają.Po dobrych występach na turniejach w październiku teraz gra źle.W Buenos Aires odpadł w pierwszej rundzie z Frederico Gilem przegrywając 3:6,4:6.Nie wyobrażam sobie,aby Marcos odpadł już w pierwszej rundzie tego turnieju i z Argentyńczykiem powinien sobie poradzic.


Typ:1✅

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom