>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Championship League Snooker 04.01-25.03.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i jednak Robertson.
Zarówno w półfinale jak i finale nie dał szans swoim rywalom i dołączył do Maguire&#39;a, Higginsa, Trumpa i Fu.



Dziś rozpoczynają się rozgrywki grupy szóstej. Udział w zawodach zaczną Joe Swail i Stuart Bingham, a powróci do turnieju Mark Allen.

Oferta na dziś:



I tak jak w poprzedniej grupie na outsidera typowałem Harolda, tak tu zdecydowanie w tej roli stawiam Swaila. Jeżeli Joe wygra chociaż jeden mecz to powinien być usatysfakcjonowany.

Pewniakami w takiej sytuacji wydają sie być jego porażki z Ebdonem, Cope&#39;m i Allenem (z Binghamem może być ta jedyna wygrana ;)). Nie mniej jednak chyba warto poczekać na pierwsze mecze Swalia jak i Binghama bo jak już pisałem wcześniej pierwszego meczu nie warto stawiać bo CLS już ni raz udowodniła, że jest nieprzewidywalna.
A więc. Jeśli Swail zagra na swoim poziomie i gładko przegra z Cope&#39;m, a Allen dobrze wypadnie z Binghamam to od razu zagram dubel Ebdon, Allen w pojedynkach z Irlandczykiem z Północy.
 
sower 0

sower

Użytkownik
Ja również na &quot;nogę&quot; w tej grupie upatruję Swaila. I pewnie za dużą stawkę postawię na Ebdona w tym pojedynku.
Jednak na pierwszy ogień (może trochę ryzykowanie) wybrałem pojedynek również Ebdona ale z Hawkinsem. Byłem strasznie poirytowany porażka Ebdona z Hawkinsem we wcześniejszej grupie, z resztą mój portfel też ;), a już całkiem poważnie to myślę że tutaj Ebdona powinien wygrać. It&#39;s time to payback ;)
Ebdon- Hawkins @ 1,70
 
sower 0

sower

Użytkownik
Ebdona dzisiaj na ✅
Słabo dzisiaj z dyskusją na temat spotkań. Czyżbyście nic nie grali?
Ja zastanawiam się nad pojedynkiem Binghama z Hawkinsem. Ebsona z Swailem zostawiam ( pachnie mi powtórką z Haroldem). Co do pojedynku tych pierwszych to mój typ skłana się ku Hawkinsowi, który dzisiaj marnie gra co trochę mnie dziwi. Myślę, że jak nie z Ebdonem,Allenem i Williamsem to z Binghamem.
Bingham- Hawkins @ 1,80 co wy na to?
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja niestety dzisiaj cały dzień po za domem i nie miałem możliwości ani zagrać żadnego ze spotkań ani wyrazić swojej opinii co do spotkań. Jutro napewno zagram jakiś mecz . Po wynikach widzę że można było dzisiaj spokojnie pare typów ustrzelić. Na jutro myśle że Ebdon, Allen,Williams i Cope w meczach z niżej notowanymi.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ebdona dzisiaj na ✅

Słabo dzisiaj z dyskusją na temat spotkań. Czyżbyście nic nie grali?
Ja zastanawiam się nad pojedynkiem Binghama z Hawkinsem. Ebsona z Swailem zostawiam ( pachnie mi powtórką z Haroldem). Co do pojedynku tych pierwszych to mój typ skłana się ku Hawkinsowi, który dzisiaj marnie gra co trochę mnie dziwi. Myślę, że jak nie z Ebdonem,Allenem i Williamsem to z Binghamem.

Bingham- Hawkins @ 1,80 co wy na to?
Zgadzam się. Obaj słabi, ale Hawkins mimo wszystko lepszy choć Bingham mocno postraszył dziś Allena. Mimo wszystko skłaniałbym się ku Barry&#39;emu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
I po wyrównanym mecz to jednak Bingham okazał się lepszy.

Tabela po pierwszym dniu:



Niespodziewanie wysoko jest Joe Swail i to w zasadzie jedyna niespodzianka. Dziś Cope na pewno wygra kilka meczów i wskoczy do czołowej czwórki. Nie wierzę aby w półfinałach zagrał ktoś inny niż Williams, Ebdon, Cope i Allen. Swail natomiast ma spore szanse na miejsce 5. Wczoraj nie grał najgorzej co mnie dość mocno zaskoczyło.

Oferta na dziś:



Cope powinien spokojnie ograć zarówno Binghama jak i Hawkinsa. 2.10 z Allenem to też trochę za dużo bo Mark wczoraj grał średnio. Ogólnie to radzę typować &quot;na live&quot; na kilka minut przed meczem bo wtedy na żywo wiemy jak wgląda sytuacja w tabeli i kto gra o coś, a kto o pietruszkę.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja ruszam z deblem za 300 zł .
Cope - Bingham 1
Ebdon - Bingham 1
Ebdon tym zwycięstwem zagwarantuje sobie praktycznie walkę w półfinale. Cope musi wygrać to spotkanie aby spokojnie podejść do meczu z Allenem. Ebdon wczoraj grał super, naprawdę trzyma formę i powinien sobie dzisiaj spokojnie poradzić. Troszkę większe obawy mam o Copa jakoś ale myślę że szybko je rozwieje ????
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
To są podstawy bukmacherki ???? Oczywiście że można . To są 2 różne spotkania. Gdybyś chciał zagrać Ebdon - Bingham 1 + Ebdon - Bingham under 200 punktów to nie , bo grasz to samo spotkanie .
 
A 0

awca

Użytkownik
Witam! Niby podsawy bukmacherki, ale Unibet niestety zaskakuje i nie pozwala grac takiego dubla! Szkoda bo mialem te spotkania na uwadze. Wobec tego ja puszczam takiego dubla:

Ebdon, P - Bingham, S 1
Williams, Mark - Swail, J 1

Ebdon bardzo pewny, widać ze mu zalezy. Swail i tak juz wygral wiecej niz powinien wczoraj;) Dzis czas by przegral i dał zarobic ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
To są podstawy bukmacherki ???? Oczywiście że można . To są 2 różne spotkania. Gdybyś chciał zagrać Ebdon - Bingham 1 + Ebdon - Bingham under 200 punktów to nie , bo grasz to samo spotkanie .
Gram u naziemnych i tam to nie jest takie oczywiste. Robili problemy jak się łączyło np. Arsenal z kolejki srodowej i sobotniej albo mecz ligowy i liga mistrzów tej samej drużyny, jakas korelacja czy coś takiego. Nie wiem może cos się zmieniło, bo dawno nie próbowałem nawet próbować takich połączeń.
 
sower 0

sower

Użytkownik
Dla mnie trochę nieoczekiwanie Hawkins nie wygrał żadnego spotkania trochę mnie to zastanawia. W grupie piątej ograł przecież Ebdona i Robertsona, a wczoraj kompletnie się pogubił pewnie po zmiażdżeniu przez Ebdona do 0 ;).
Szkoda trochę typu wieczornego na Swaila, trochę się rozczarowałem. Za to pewnie Ebdon. Dzisiaj z kolei myślę nad Williamsem i Ebdonem co do konkretnych meczy to jeszcze się zastanowię i z edytuję posta.
Tutaj jeszcze wczorajsze wyniki:

 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Gram u naziemnych i tam to nie jest takie oczywiste. Robili problemy jak się łączyło np. Arsenal z kolejki srodowej i sobotniej albo mecz ligowy i liga mistrzów tej samej drużyny, jakas korelacja czy coś takiego. Nie wiem może cos się zmieniło, bo dawno nie próbowałem nawet próbować takich połączeń.
Ja gram od 7 lat u naziemnych i w życiu z czymś takim się nie spotkałem. Grałem 4 lata w STS teraz od 3 lat w Fortunie i nie słyszałem o czymś takim. Ale ok , niema sensu kontynuować tego tematu. Może kiedyś mieli coś z systemem czy coś , niewiadomo.

Oby dzisiaj się okazało że możliwość łaczęnia wyszła mi na dobre ????
 
sower 0

sower

Użytkownik
Cope - Bingham 1

Ebdon - Bingham 1

Ebdon tym zwycięstwem zagwarantuje sobie praktycznie walkę w półfinale. Cope musi wygrać to spotkanie aby spokojnie podejść do meczu z Allenem. Ebdon wczoraj grał super, naprawdę trzyma formę i powinien sobie dzisiaj spokojnie poradzić. Troszkę większe obawy mam o Copa jakoś ale myślę że szybko je rozwieje ????
Jednak puszczaj takiego samego dubla, tylko że moje obawy bardziej kieruję w stronę Ebdona. Myślę, że Jimmy jest na fali i spokojnie pojedzie Binghama. Bingham musi mi oddać co wczoraj zabrał ;). Co do Ebdona to faktycznie musi to wygrać, ale gdzieś w głowie siedzi jeszcze mi pojedynek z Haroldem. Ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze. Ja jednak takiej stawki nie będę ryzykował.
 
dokciu 2

dokciu

Użytkownik
Ja dzisiaj nie stawiałem przeciwko Binghamowi. Wczorajszy mecz z Allenem pokazał, że potrafi się skoncentrować, ładnie wchodziły mu długie bile i nie wygrał tylko dlatego, że zabrakło mu cierpliwości w ostatnim &#39;frejmie&#39;.
Na pewno zagram na Ebdona, ale za mniejszą stawkę niż zamierzałem wcześniej
 
snajp 497,7K

snajp

Użytkownik
Forma zawodników zmienia się z meczu na mecz!Przez to ja już dawno postanowiłem grać live.
Cope dostaje baty,Allen pojechał Williamsa 3:0 Wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie,lepiej na bieżąco sobie stawiać zawsze jakiś fajny kursik się da ustrzelić.

:razz:​
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
też się dzisiaj wyłożyłem na obu meczach Cope&#39;a...:;/: Jak dla mnie większość tych analiz nie odzwierciedla tak naprawdę niczego, bo wszystkie mecze rządzą się swoimi prawami i tu każdy może wygrać z każdym...jak dla mnie snooker no bet na długi czas
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
No teraz można popatrzeć na Williamsa, wcześniej nic nie wbijał przeciwko Swailowi, a teraz Bingham nie może podejść nawet do stołu, bo tak dobrze gra Walijczyk, mecz meczowi nie równy, tutaj rzeczywiście każdy z każdym może wygrać. Lepiej obstawiać dla zabawy te meczyki.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Końcowa tabela grupy szóstej:



Trwają obecnie półfinały (szkoda, że nikt nie wrzucił oferty).

Allen gładkie 3-0 ze Swailem. Joe zaskoczenie, że dotarł aż do półfinału. W pojedynku z Allenem nie miał nic do powiedzenia. Szykuję się, że młodszy Irlandczyk z Północy zagra z Ebdonem, który prowadzi już 2-0 z Williamsem. Walijczyk jednak nie składa broni i za chwilę może być 1-2.

Zaskoczyła słaba postawa Cope&#39;a. o wygranej w grupie piątej spodziewałem się, że i tu zagra nieźle. Szkoda, tym bardziej, że wielu z was przez Jamiego przegrało.

___________


Edit: No i jednak Ebdon zagra z Allenem. Szykuje sie wiec ciekawy finał.. ;)

Kursy na pojedynek finałowy:



Osobiście kibicuje Ebdonowi. Moim zdaniem Anglik zasłużył na awans i liczę iż poradzi sobie z Allenem. Mark jakoś mnie nie przekonał i głupio by było gdyby to on wszedł do grupy zwycięzców. Ebbo, do boju! ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kolejnym finalistą został Mark Allen. Półfinalista ostatnich MŚ nie dał szans Ebdonowi i wygrał 3-0.



Pozostało jedno miejsce. Kto je zajmie dowiemy sie 22-23 marca. Wtedy to zagra grupa siódma, w której rywalizować będą Ebdon, Williams, Swail, Cope i nowi czyli Ding, Davis i Holt.
Zdecydowanymi faworytami do walki o ostatnie miejsce wydają się być Ebdon, Ding, Williams i Cope, ale jak będzie dowiemy się za kilkadziesiąt dni.

Dziękuje za udział w dyskusji i zapraszam do tego tematu ponownie pod koniec marca.. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom