>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship Manager / Football Manager

picia 13

picia

Użytkownik
O nowym to tylko tyle znalazłem: http://www.fmscout.com/a-football-manager-2012-new-features-suggested.html ;) Jednak to tylko sugestie ;D

Natomiast sam gram obecnie w FM 2007. Preferuję prowadzenie kariery menadżerskiej (tzn. zaczynam jako bezrobotny). W grze mam po dwie ligi z sześciu krajów (Anglia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Włochy).
Moja kariera rozwija się póki co nieźle, acz powoli :razz:

08.07.2006 r. - 18.03.2012 r.; Burghausen (Niemcy)
09.04.2012 r. - obecnie (09.06.2013 r.); Lens (Francja)

Osiągnięcia:
2006/2007 - 10. miejsce w 2. Bundeslidze i 2. runda Pucharu Niemiec (Burghausen)
2007/2008 - 7. miejsce w 2. Bundeslidze i 2. runda Pucharu Niemiec (Burghausen)
2008/2009 - 5. miejsce w 2. Bundeslidze i 3. runda Pucharu Niemiec (Burghausen)
2009/2010 - 1. miejsce w 2. Bundeslidze (awans) i 1. runda Pucharu Niemiec (Burghausen)
2010/2011 - 8. miejsce w Bundeslidze i 3. runda Pucharu Niemiec (Burghausen)
2011/2012 - 13. miejsce w Bundeslidze i 2. runda Pucharu Niemiec (w momencie zwolnienia z Burghausen)
2011/2012 - 5. miejsce w Ligue 2 (Lens)
2012/2013 - 3. miejsce w Ligue 2 (awans), 9. runda Pucharu Francji i 1. runda Pucharu Ligi (Lens)

Nagrody:
2010 - Menadżer roku 2. Bundesligi (I miejsce)
2012 - Menadżer roku Ligue 2 (II miejsce)
2013 - Menadżer sezonu Ligue 2 (III miejsce)

Obecnie przedłużyłem kontrakt o rok (do końca sezonu 2013/2014) z Lens i liczę na dobrą grę w Ligue 1 ;)
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Ja, po dwuletnim rozstaniu, znów odpaliłem moją ulubioną wersję CeeMki (03-04)
Na razie w ramach &#39;odświeżenia&#39; zacząłem grać Newcastle, niedługo ostry pocisk i zacznę grać belgijskim Tubize ;)
co do Srok, to mały polski akcent, bo w 1/8 LM gram z Wisłą :cool:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nowy FM cos wspaniałego ???? Gra jest po prostu genialna..Nic tylko grać ????
Może coś więcej na temat gry. Wprawdzie czytałem zapowiedzi ale to jednak nie to samo.
Ja tam się zatrzymałem na FM 2008 i gram w niego od dobrych kilku lat i jestem zadowolony ale może się skusze i wreszcie w tym roku wezmę nową wersję
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Zakupiłem FM 2012....

Powiem szczerze, że gra robi wrażenie.
Bardzo przyjemnie się gra.
Troche wolniej chodzi niz poprzednia..ale w cale sie nie dziwie...Dodali dużo wiecej opcji.

Jesli chodzi o Tryb 3d to osobiscie nie korzystam z niego bo raz, że dłużej wtedy odbywa sie rozgrywany mecz...a dwa....przywykłem do KUlek 2d ????

Gra warta zakupu. Nie chciało mi sie czekac na cracka do pirata.... ????

Tybardziej, że FM jest to gra..w którą można smiało grac cały rok i człowiek sie nią nie znudzi ????

Nie grywam często bo pracuje na co dzien, ale jak mam okazje to oczywiscie odpalam i spokojnie sobie brne do przodu ????

Tak od siebie dodam.... że bardzo fajnie zrobili Rozmowy MOtywacyjne...(po wybraniu opcji nie da sie jej zmienic, a co lepsze automatycznie obok kazdego piłkarza generuje sie reakcja piłkarza na komentarz...) ????

Reszte info musicie sami doświadczyc ???? .... warto.

Pozdro
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Może coś więcej na temat gry. Wprawdzie czytałem zapowiedzi ale to jednak nie to samo.
Ja tam się zatrzymałem na FM 2008 i gram w niego od dobrych kilku lat i jestem zadowolony ale może się skusze i wreszcie w tym roku wezmę nową wersję
Gra sama w sobie prezentuje sie swietnie.Ceny zawodników oraz rynek transferowy jest zmieniony na lepsze(nie kupimy juz Ronaldo bądz Messiego do naszego klubu za cienkie pieniądze)rozmowy motywacyjne są o wiele lepiej rozwinięte jak w ostatniej wersji 11.Brakuje mi jeszcze dodanie do gry grafiki tzn twarzy i koszulek ale to na dniach sie uzupełni.Polecam do ściągania bądz kupowania tej gry
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
co prawda na początku troche trudno było mi się przyzwyczaić do tych nowości ale są one naprawdę interesujące, FMa kupuje co rok bo wiem, że mogę go odpalić w każdej chwili i nawet jeśli mi się znudzi to za jakiś czas do niego wracam a w sumie w nic innego nie gram, co do grafiki do gry to spokojnie jeśli ściągnęliście sobie do wcześniejszych wersji to wystarczy skopiować i będą śmigać ;) dla mnie przynajmniej gra wygląda o wiele lepiej z dodatkami graficznymi i ten katalog w mojej grze zajmuje około 4gb (zdjęcia piłkarzy, sztabów, tła stadionów, loga, stroje, itd, itp) ;) obecnie gram Borussią Dortmund i serdecznie polecam ten klub ;)
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
gra rewelacyjna, polecam wszystkim niezdecydowanym...ja gram oczywiscie jak zwykle Pogonia Szczecin, na pol metku rozgrywek jestem 2 z 7 pkt straty do lidera (sandecji) i z 5 pkt przewagi nad 3 w tabeli (zawisza), jestenm rowniez w cwiecfinale pucharu polski, w lutym czekac mnie bedzie starcie z Nieciecza )))
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Jest kilka niedociągnięć, ale generalnie jak zawsze na gra na ✅
Do tego dobry motyw z dodawaniem/usuwaniem lig w trakcie rozgrywki i znacznie udoskonalony tryb 3D, chociaż jako tradycjonalista gram w 2D ????
e: no i oczywiście rozbudowa rozmów motywacyjnych fajnie zrobiona :p
POLECAM
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Jest kilka niedociągnięć, ale generalnie jak zawsze na gra na ✅
Do tego dobry motyw z dodawaniem/usuwaniem lig w trakcie rozgrywki i znacznie udoskonalony tryb 3D, chociaż jako tradycjonalista gram w 2D ????
e: no i oczywiście rozbudowa rozmów motywacyjnych fajnie zrobiona :p
POLECAM
Popieram. Gra jak zawsze na duży ✅, będzie zajęcie na długie zimowe wieczory.
Gra sama w sobie prezentuje sie swietnie.Ceny zawodników oraz rynek transferowy jest zmieniony na lepsze(nie kupimy juz Ronaldo bądz Messiego do naszego klubu za cienkie pieniądze)rozmowy motywacyjne są o wiele lepiej rozwinięte jak w ostatniej wersji 11.Brakuje mi jeszcze dodanie do gry grafiki tzn twarzy i koszulek ale to na dniach sie uzupełni.Polecam do ściągania bądz kupowania tej gry
W 11 tak było ? Raczej nie...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Uwielbiam Football Managery aczkolwiek ostatnia dobra wersja wg mnie to 2009. Szkoda że nigdzie nie ma uaktualnienia do tej gry bo z pewnością bym w to trzaskał ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ja podziwiam teraz najnowszego FM 12. Lepszy pod wzgledem grywalnosci oraz dodatkowych kilku opcji ???? Na razie Lechem probuje swoich sil. Tylko te herby sa troche wkurzajace ???? (brak licencji)
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Skończyłem dzisiaj pierwszy sezon Tottenhamem. 3 miejsce na koniec, City poza zasięgiem. Puchary odpuściłem zupełnie, tzn. grałem rezerwami, QF LE, V runda PA. Teraz przed drugim sezonem ~ 10mln funtów na transfery, Adebayor był do wzięcia za 6, ale skubaniec chce 200k tygodniówkę. Więc nierealne jest zakontraktowanie go na stałe. Teraz z wolnego przyjdzie Pogrebniak, Owen i Defoe na sprzedaż, więc zostaje tylko Pavel i Pavlyuchenko, no i przydałby się jeszcze jeden dobry, szybki napastnik i trzeba będzie kombinować, ewentualnie van der Vaart na atak pójdzie, bo pomoc i obrona skompletowana dość solidnie. Cel na przyszły sezon to TOP4 znowu, ale bez klasowego napastnika będzie bardzo ciężko.

Pozdr.
 
Do góry Bottom