>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship Manager / Football Manager

B 0

bartekjaw

Użytkownik
Mnie zawsze najlepiej się gra lige polską;) Wisła Kraków;)
i dla mnie to jest śmieszne jak ktoś robi save &amp; load;) po przegranym meczu;|
a wracając do talentów ;) to polecam;)
Mladen Bartulovic
Bogdan Stancu
Kavlak,
Bosjnak
zresztą polecam ligi, chorwackie, rumunskie, serbskie;) tam jest bardzoo dużo ciekawych zawodników;) co przyjdą do ligi polskiej ;)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Poruszyłem ten temat, bo sam na początku mojej gry tak robiłem, ale wiem, że niektórzy tylko tak grają. ????
My mieliśmy kiedyś ligę, tzn rok temu, z tego co pamiętam graliśmy: Ja, Ted, Znajomy Teda, Małolat (kiedys uzytkownik forum), nowy23 (czy coś takiego) i jeszcze chyba ktoś był. ????
Graliśmy w FM 07, przez hamachi, serwer zakładała osoba z zewnętrznym IP i wszystko hulało ???? Wszyscy muszą mieć jednakową wersje gry.
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
A tak zachaczając o temat menedżera to gra ktoś w odmianę menedżera w sieci ? Ja np. gram w Hattricka i polecam to wszystkim ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak tam? Ma ktos juz fm09 ?
Dzisiaj zainstalowałem i pierwsze wrażenie jest super. Zobaczymy co dalej ????
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
ted spolszczenie dziala poprawnie? i czy jest to spolszczenie do fm 09 czy do 08
bo nie wiem czy sciagac czy czekac na wersje PL ktora ma byc za tydzien
 
matinho100 0

matinho100

Użytkownik
Ściągajcie ludzie fma;) Spolszczenie i wszystko jest. Prawidłowo działa nie zauwazylem błędów. 3d na kolana nie rzuca ale zawsze nowość. Chociaz nie wiem czy nie bede gral na 2d...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Może ktoś napisać jak się mają podane przez producenta wymagania sprzętowe do rzeczywistości ? W poprzednich wersjach różnie to było. Krótko napisać jak z szybkością gry na jakiej konfiguracji sprzętowej (głównie się liczy RAM chyba ???? )
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wymagania chyba takie same jak w Fm08, no moze troche wiecej ramów potrzeba do ogladania tych meczy w 3d.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Opisane wymagania znam ???? w FMa a wcześniej CMa gram od wersji CM3 i CM 98/99 więc to że najwazniejszy jest RAM też wiem. Chciałem poznać zdanie kogoś kto już w 2009 grał, nie na maksymalnie wypasionym sprzęcie. Nie jedną książke przeczytałem czekając na ładującego się FMa, ale mam też swoje granice więc wole zapytać jak to chodzi zanim kupie
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Otóż to. Grałem trochę w demo i poza trybem 3D, i paroma nowymi funkcjami to stary, dobry FM ;-)
Gra odpala się nawet na moim starym rzęchu, co ma 1 GHZ procek i 512 starych ramów ;-)
 
M 0

mazine

Użytkownik
Zobaczcie czy możecie iść na urlop - jeśli po kliknięciu pojawi wam się to okienko gdzie u góry jest nazwa save&#39;a to macie złego cracka, a co za tym idzie - na koniec sezonu was zwalniają :/ Ja czekam na dobrego cracka , dopiero zacznę grać ????
 
Do góry Bottom