>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship Manager / Football Manager

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tego typu &quot;zabezpieczenia&quot; są tylko kwestią czasu do wypuszczenia odpowiednich cracków ???? Swoją drogą ciekawe ile łatek wyjdzie do FM 2009, w ostatnich seriach programiści wypuszczali na rynek tak bardzo dziurawą wersje gry że na dobrą sprawe dało się grać dopiero po 2 miesiącach od kupienia ...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A ja czekam do piątku i kupuję oryginała ???? I nie będę musiał kombinować:p To będzie pierwsza oryginalna gra od...Call of Duty ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A ja czekam do piątku i kupuję oryginała ???? I nie będę musiał kombinować:p To będzie pierwsza oryginalna gra od...Call of Duty ????
Do piątku to ja będę miał I sezon za sobą :]
Mam nadzieję, że będzie można grać w sieci - to turniej zrobimy heh ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
FM 09 Swietny. Bardzo mi sie podoba opcja z konferencjami prasowymi czego wczesniej nie bylo. Gra wciaga niesamowicie... Polecam.
była tylko mniej rozbudowana, tzn ta opcja ma na celu wpływac na morale zawodnik.
w Fm 08 miales 1-2 pytania przed kazdym meczem , przypomnij sobie :spokodfhgfh:
(np. Leverkusen u bram)
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
a ja mam takiego wała ze jak zaczyna mi sie pierwszy mecz to mi wyskakuje blad: DirectSoundError: -2004287480 moze mi ktos pomoc ?
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
co z tym 2 sezonem wywala z gry czy da sie grac? jak ktos gra 2 sezon to niech napisze jakiego cracka uzywal (dal linka) bo nie wiem czy zaczynac juz przygode z tym fm czy jeszcze troche poczekac
 
matinho100 0

matinho100

Użytkownik
W fifa manager wywala!
Nie zagrałem całego sezonu ale słyszałem że nie wywala i że ludzie mylą z fifa manager ze stajni ea.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jak to można wogóle pomylić FMa z Fifa Manager :p Świętokradztwo moim zdaniem hehe a tak wogóle to orientuje się może ktoś kiedy w empikach będzie już dostępny FM ? Czy tak jak pisze Prasa , od piątku ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ted doskonale pamietam ale tu jest mega rozbudowana opcja ze odpowiadamy na kilka pytan ????
to wiem bo gram ???? troche juz mnie znudziła, i od czasu do czasu &#39;wysylam&#39; na nia swego asystenta, trzeba uwaznie czytac jaki stosunek ma do ciebie dany dziennikarz ;)
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
to wiem bo gram ???? troche juz mnie znudziła, i od czasu do czasu &#39;wysylam&#39; na nia swego asystenta, trzeba uwaznie czytac jaki stosunek ma do ciebie dany dziennikarz ;)
Hehe dokladnie tez juz wysylam asystenta bo nie chce mi sie odpowiadac... :jezora: Jestem w polowie sezonu Legią Warszawa i co do tego wywalania po wakacjach to wg mnie sciema bo niby na jakiej zasadzie? ;]
 
Do góry Bottom