>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Championship Manager / Football Manager

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tego typu &quot;zabezpieczenia&quot; są tylko kwestią czasu do wypuszczenia odpowiednich cracków ???? Swoją drogą ciekawe ile łatek wyjdzie do FM 2009, w ostatnich seriach programiści wypuszczali na rynek tak bardzo dziurawą wersje gry że na dobrą sprawe dało się grać dopiero po 2 miesiącach od kupienia ...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A ja czekam do piątku i kupuję oryginała ???? I nie będę musiał kombinować:p To będzie pierwsza oryginalna gra od...Call of Duty ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A ja czekam do piątku i kupuję oryginała ???? I nie będę musiał kombinować:p To będzie pierwsza oryginalna gra od...Call of Duty ????
Do piątku to ja będę miał I sezon za sobą :]
Mam nadzieję, że będzie można grać w sieci - to turniej zrobimy heh ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
FM 09 Swietny. Bardzo mi sie podoba opcja z konferencjami prasowymi czego wczesniej nie bylo. Gra wciaga niesamowicie... Polecam.
była tylko mniej rozbudowana, tzn ta opcja ma na celu wpływac na morale zawodnik.
w Fm 08 miales 1-2 pytania przed kazdym meczem , przypomnij sobie :spokodfhgfh:
(np. Leverkusen u bram)
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
a ja mam takiego wała ze jak zaczyna mi sie pierwszy mecz to mi wyskakuje blad: DirectSoundError: -2004287480 moze mi ktos pomoc ?
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
co z tym 2 sezonem wywala z gry czy da sie grac? jak ktos gra 2 sezon to niech napisze jakiego cracka uzywal (dal linka) bo nie wiem czy zaczynac juz przygode z tym fm czy jeszcze troche poczekac
 
matinho100 0

matinho100

Użytkownik
W fifa manager wywala!
Nie zagrałem całego sezonu ale słyszałem że nie wywala i że ludzie mylą z fifa manager ze stajni ea.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jak to można wogóle pomylić FMa z Fifa Manager :p Świętokradztwo moim zdaniem hehe a tak wogóle to orientuje się może ktoś kiedy w empikach będzie już dostępny FM ? Czy tak jak pisze Prasa , od piątku ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ted doskonale pamietam ale tu jest mega rozbudowana opcja ze odpowiadamy na kilka pytan ????
to wiem bo gram ???? troche juz mnie znudziła, i od czasu do czasu &#39;wysylam&#39; na nia swego asystenta, trzeba uwaznie czytac jaki stosunek ma do ciebie dany dziennikarz ;)
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
to wiem bo gram ???? troche juz mnie znudziła, i od czasu do czasu &#39;wysylam&#39; na nia swego asystenta, trzeba uwaznie czytac jaki stosunek ma do ciebie dany dziennikarz ;)
Hehe dokladnie tez juz wysylam asystenta bo nie chce mi sie odpowiadac... :jezora: Jestem w polowie sezonu Legią Warszawa i co do tego wywalania po wakacjach to wg mnie sciema bo niby na jakiej zasadzie? ;]
 
Do góry Bottom