>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Championship Manager / Football Manager

vdv 66

vdv

Użytkownik
Ja mam od kumpla, a on gdzieś linki na Rapida dorwał ;)
Możesz np. z torrentów sobie ściągnąć ????
Później możesz sobie jeszcze spolszczenie ściągnąć (oczywiście o ile potrzebujesz) ;)
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Pierwsze odczucia bardzo pozytywne. Wiele szczegółów, nowości w nowej wersji. Bardzo fajne są te Instrukcje z ławki... ???? Ja zaczynam od najniższych progów. Pierwszy sezon i 4 miejsce Koroną Kielce. Połowa drużyny to talenty z U21 ???? Macie jakieś może swoje taktyki ? Ja najczęsciej gram tzw. Diamentem. Z podwieszonym pod Edim, Stilicem ( Lech oddał go w zamian za Gawęckiego ???? ). Cel na sezon osiągnięty( utrzymanie ???? ) Teraz wzmocnienia przed PE ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
na poczatek poszedłem na latwizne i wzialem ManU, trudny FM trzeba przyznac, w lidze angielskiej to man city miecie cycki i ma mistrza u mnie.
Sciagalem z RS ale po kilku godiznach kasowali je
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
mi podoba się bardzo nowy FM ???? fajna opcja to kreator taktyk, jest to na pewno jakaś nowość i wielu graczom pomoże ???? jak narazie jeden sezon Lechem i 2 miejsce :| teraz wziąłem się za Tottenham i po 25 kolejkach 4 miejsce ???? City króluje w Premiership mam nadzieje, że na krótko :p
P.S. a ja FM&#39;a kupiłem przez gram.pl :p raz na rok można wydać kaskę na gre, w którą gra się na okrągło (przynajmniej w moim przypadku :p)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja już zassysam FM i nie mogę się doczekać. Byłem u braciaka i widziałem jak wygląda nowy menadzerek. Jestem zdziwiony, ze az tak duzo zmian zostało zrobionych ale wszystko oceniam pozytywnie. Jak na sam początek raczej zacznę grać ligą polską choc może szachtarem ? nie wiem jeszcze ale ponoc trudny do ogarniecia jest na początku. pozdro dla grających w najlepszą gierkę heh
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja jak co roku kupię oryginałka, a co:] w FM 2009 jestem w sezonie 2018/2019 ( LegiaJa jak co roku kupię oryginałka, a co:] w FM 2009 jestem w sezonie 2018/2019 ( Legia[ 4 mistrzostwa, ćwierćfinał LM, półfinał LE--&gt; Bologna ( z 19 miejsca na 6 w Serie A, w międzyczasie praca w Wybrzeżu Kości Słoniowej zakończona Pucharem Afryki i MŚ, potem Atletico Madryt, z którym wygrałem 4xligę, 3x LM, no i praca w reprezentacji Argentyny zakończona MŚ i 3 miejsce w Pucharze Konfederacji ???? ), osiągnąłem już baaaardzo dużo, czas się przesiąść na nówkę sztukę.
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja narazie ciosam nadal w 09, Sunderlandem sezon 2015/2016 miejsca kolejno 16, 15, 8, 6, 7, 1, 2 i teraz wicelider. Nie udało mi się wygrać PUEFA (półfinał z Juve, półfinał z Marsylią), LM 1/8 (z Marsylią :|)
 
bujal 0

bujal

Użytkownik
ja tam ograłem sie chyba przez 2-3 miesiace w Realu, aby poznac nowa wersje, a teraz tradycyjnie czas na Wisełke, może Śląsk, a potem to juz ostatnia liga angielska ???? super sprawa ze podniesiono reputacje ( dosc znacznie ale nie przesadzono z tym ) polskiej ligi - nie mialem problemu aby sprowadzic do Krakowa Sola Campbella czy Marka Viduke. Co ciekawe mam na liczniku juz 5 h, a w kalendarzu dopiero koniec lipca ???? no ale za to skład juz mozna powiedziec w pełni gotowy na LM ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ja narazie gram ManU, wlasnie zaczynam 4 sezon, liga angielska jest dosyc trudna, dominuje Man city, w 3 sezonie west bromwich zajelo 5 miejsce ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Drugi sezon zakończony - podwójna korona z Lechem (mistrz i PP) + trzecie miejsce w grupie w Lidze Mistrzów i bodajże doszedłem do 1/16 Ligi Europejskiej. Ogółem to bardzo przyjemnie się gra.
na stronie cmrev.com nie ma jeszcze zakładki do talentów z fm10, albo nie potrafię znaleźć. Z piłkarzy do polskiej ligi polecam dwóch Brazylijczyków: Tinga i Marcelinho. Po pierwszym sezonie za darmo udało mi się ściągnąć Łukasza Piszczka, Wasilewskiego i Wichniarka.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Witam
Właśnie mam Football Menager 10 i mam pewien problem:
Wyskakuje mi taki komunikat
&quot; Nie znaleziono punktu wyjścia SymDetLineFromAddrW64 w bibliotece dbghelp.dll.&quot;
Może kotś ma jakis pomysł na rozwiązanie tego czegoś
Pozdrawiam
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja zaczynalem Szachtarem i maja 30 milionow na transfery tylko trzeba dobrze szukac aby ktorys z grajkow dobrych grajkow chcial zagrac w Doniecku. Teraz zagram Sevilla albo tottenhamem ale naprawde trzeba duzo czasu zeby wkrecic sie w ten klimat. Od prau lat gram w ta gre i widac, ze w tym roku najbardziej sie postarali. Wiecie moze jak wyglada gra w sieci ? Zastanawiam sie czy nie kupic orginalnej ale nie wiem czy to dobry pomysl ?
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
w FM 10 polecam spróbować Southampton-em ????
zaczynasz od League One ????
na starcie ⛔10
i nawet kilku interesujących grajków, z Saganowskim na czele ????
i jako główny cel postawić sobie awans w 2 sezony do Premier League ????
 
kostil 0

kostil

Użytkownik
Problem z Football Manager 2009
Witam serdecznie. Zapragnąłem ponownie pobawić się w managera i ściągnąłem sobie FM 09. Bardzo się niecierpliwiłem, aby znowu pograć swoją Fiorentiną;) Instalacja, ściągniecie, wszystko przebiega cacy, gdy nagle doszło do załączenia gry.

Klikając na ikonkę trzeba aktywować grę cd-keyem, którego niestety nie posiadam. Zabezpieczenia są na tyle dobre, że poprostu nie da się instalowac gry tymi samymi cd-keyami którymi otwierali inne osoby. Wiem, że są jakieś sposoby na ominiecie tego i zagrania spokojnie w FM. Szukałem w google różnych sposobów i owszem były, lecz juz przestarzałe. Linki nie działają itd.

Bardzo proszę o pomoc !! Trzeba się czymś zając na święta!!

Pozdrawiam
 
jamajca 0

jamajca

Użytkownik
Witam serdecznie. Zapragnąłem ponownie pobawić się w managera i ściągnąłem sobie FM 09. Bardzo się niecierpliwiłem, aby znowu pograć swoją Fiorentiną;) Instalacja, ściągniecie, wszystko przebiega cacy, gdy nagle doszło do załączenia gry.

Klikając na ikonkę trzeba aktywować grę cd-keyem, którego niestety nie posiadam. Zabezpieczenia są na tyle dobre, że poprostu nie da się instalowac gry tymi samymi cd-keyami którymi otwierali inne osoby. Wiem, że są jakieś sposoby na ominiecie tego i zagrania spokojnie w FM. Szukałem w google różnych sposobów i owszem były, lecz juz przestarzałe. Linki nie działają itd.

Bardzo proszę o pomoc !! Trzeba się czymś zając na święta!!

Pozdrawiam
Sprawdz pm i powiedz czy dziala;)

A co do FMa 2009 to swietna gra;) na poczatku gralem Red Bull Salzburg (niezla kasa na transfery); po 2 sezonach (cwiercfinal LE z Leverkusen) przeszedlem do Leicester i objalem reprezentacje Irladnii poł ???? jak ktos jeszcze ma problemy z obejscie rejestracji telefonicznej zapraszam na pw;)
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
FM 2009 można kupić za grosze pod choinkę - zazwyczaj tego nie piszę bo sam param się &quot;korsarstwem&quot; ale tę grę warto nabyć drogą kupna.
ps. jakby ktoś chciał mogę sprzedać niedrogo FM 2009 bo sprzedałem komputer i siedzę teraz na archaicznym Duronie i GF MX ;) - płyta lekko nadpęknięta &quot;przy dziurce&quot; ale instaluje się bez problemu (zawsze gdyby przez przypadek pękła całkiem pozostaje Steam - posiadany numer seryjny działa - sprawdzałem). Zainteresowanych zapraszam na PW z propozycjami cenowymi ;)
 
Do góry Bottom