>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

China Open 2018 (2-8.04.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Open 2018
1-8 kwietnia 2018
China Open to jeden z największych turniejów rankingowych i jednocześnie najstarszy chiński turniej, który ma już ugruntowane miejsce w snookerowym kalendarzu. Do prestiżu dokłada się również jedna z najwyższych pul nagród, która w tym sezonie wzrosła niemal dwukrotnie aż do £1,000,000 (rok temu £510,000), z czego dla zwycięzcy turnieju zarezerwowano aż £225,000 (rok temu £85,000), czyniąc tym samym China Open drugim (po Mistrzostwach Świata) najbardziej lukratywnym turniejem w kalendarzu. Ale to nie koniec zmian, bo również format finału został wydłużony do 11 wygranych frejmów (best-of-21). Wyjątkowa ranga turnieju wynika również z tego, że bezpośrednio poprzedza Mistrzostwa Świata. Turniej główny China Open 2018 rozegrany zostanie w dniach 1-8 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowej Uniwersytetu Pekińskiego w Pekinie. Tytułu sprzed roku broni Mark Selby, który rok temu ograł w finale Marka Williamsa (10-8).
Turniej główny zostanie rozegrany w kwietniu, za to kwalifikacje do niego odbędą się w dniach 27-30 stycznia 2018 w Metrodome w angielskim Barnsley. Format meczów kwalifikacyjnych również uległ zmianie, bo mecze zostały wydłużone do 6 wygranych frejmów (Best-of-11) z jedną przerwą regulaminową po pierwszych 4 frejmach. W poniższych linkach szczegóły dotyczące formatu i drabinki kwalifikacji. Warto też pamiętać, że już w Pekinie będzie również dodatkowy szczebel drabinki, czyli runda dzikich kart (Wildcard) zwykle kojarząca amatorów wskazanych przez gospodarzy z graczami europejskimi.
Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore
Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Open. 11 Frames Matches
Joe Perry - Joe Swail | Joe Perry @ 1.23 ✅ 6-1
Mark Joyce - Peter Lines | Mark Joyce @ 1.448 ✅ 6-4
Yu Delu - Duane Jones | Yu Delu @ 1.26 ⛔ 5-6 szkoda gadac..
Overall odds: 2.244
Kwalifikacje do China Open teraz w dłuższym formacie do 6 wygranych frejmów, więc tak samo jak w UKC, a to z automatu zwiększa szanse faworytów, po prostu mają więcej czasu na korektę jakiegoś falstartu. I już w w pierwszej sesji można znaleźć takie mecze w których faworyci nie powinni mieć problemów. Perry wraca do dobrej formy, przed świętami bezproblemowe kwale do German Masters, gdzie właśnie rozbił Swaila 5-1, parę dni temu miał przetarcie w CLS, moim zdaniem to wystarczy na irlandzkiego weterana. Joyce nawet lepiej wygląda w ostatnich tygodniach: ćwierćfinał UKC, potem 3 runda Scottish Open i gładkie kwale do German Masters, Linesowi seniorowi może być ciężko nadążyć za rozpędzonym Joycem. Delu też gra przyzwoicie, a ma najsłabszego chyba rywala, jeśli przegrywał to z Wilsonem i Waldenem czyli graczami czołówki. Jones nie może być dla niego zagrożeniem, zwłaszcza na tak długim dystansie meczu.
1xbet
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
R.Walden vs A.Mehta
Zwycięzca meczu: Walden, Ricky @ 1.30 ✅
Z.Yuelong vs S.O&#39;Sullivan
Zwycięzca meczu: Yuelong, Zhou @ 1.25 ✅
L.Hang vs C.Zhe
Zwycięzca meczu: Hang, Li @ 1.20 ⛔ Hang z 4-0 na 4-6, mam nadzieję, że to zawał mózgu Chinola, a nie że za parę miechów się okaże, że ktoś postawił dużą kasę na Zhe przy 0-4...
Trzy mecze w których faworyci są klarowni. Cała trójka, Walden, Yuelong i Hang w ostatnich dniach mieli dobre przetarcie w CLS z awansem do playoffów: Walden finał i półfinał, Yuelong nawet wygrał jedną z grup, a Hang dotarł do półfinału. Czyli wszyscy w gazie a rywale dość wygodni, na dłuższym dystansie tym bardziej nie powinno być problemu.

A.McManus vs Y.Sijun
Zwycięzca meczu: McManus, Alan @ 1.68 ⛔ 5-6 następny geniusz, z 5-3 na 5-6
Szansa do rewanżu dla McManusa za porażkę w Northern Ireland Open 2 miesiące temu. Wtedy mecz na krótkim dystansie do 4 frejmów, teraz już dużo dłuższy dystans i tu właśnie widzę przewagę dla szkockiego weterana w stosunku do młodego Chińczyka, który rzadko grywał w długich meczach. Dodatkowo od tego czasu McManus prezentował sie naprawdę dobrze, na rozkładzie Selt i Dale a jeśli przegrywał to po deciderach.
Marathon
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jutro startuje przedostatni turniej przed MŚ, do tego z rekordową pula 1mln funtów, za maksa rolowana nagroda 35tys, to wszystko sprawia, że w Pekinie zjawili się wszyscy którzy mogli. Zapowiada się ciekawy snookerowy tydzień. Nie tylko walka o tytuł, ale też walka o znalezienie się w top16 rankingu i uniknięcie morderczych kwalifikacji do MŚ. Pierwsze mecze już o 3:30 i właśnie jeden z nich wygląda ciekawie.
Noppon Saengkham - Mark Allen
Handicap: Noppon Saengkham +3.5 @ 1.4 ⛔ 1-6 pomyłka kompletna, Allen pokazał klasę, 3 setki plus 98
Handicap: Noppon Saengkham +2.5 @ 1.79 ⛔
Handicap: Noppon Saengkham +1.5 @ 2.5 ⛔
Winner: Noppon Saengkham @ 3.44 ⛔
Ja tu wyczuwam trudną przeprawę dla Allena, który raczej rozczarowuje od wygranego Mastersa i grozi mu że wyleci z top16 a tym samym będzie musiał się przebijać w kwalifikacjach MŚ. Raz że Irlandczyk mocno w kratkę, od wspomnianego Mastersa w styczniu, albo męczy się ze słabeuszami, albo po prostu przegrywa (bilans 3-5 w tym okresie) a dwa, że rywal poczyna sobie ostatnio bardzo dobrze. Saengkham w Welsh Open świetna forma i półfinał z kilkoma setkami po drodze. Nie gorzej było w Gobraltarze, ale trafił na dobrze dysponowanego Binghama. Mareczek na musiku jeśli chodzi o ranking, forma w lesie a to może przełożyć się na nerwowość przy stole, co przeciwko graczowi w formie może skończyć się problemami.
Noppon Saengkham - Mark Allen
Saengkham Total Centuries: Over 0.5 @ 4 ⛔
Na setkę Taja też kurs przesadzony, format meczu długi, forma Taja dobra, w Walii wbił 3 setki i sporo brejków 80+, w Gibratarze też grubo punktował. Forma punktowa bardzo dobra i trochę ten kurs temu przeczy.
1xbet
A wy co myślicie o pierwszej rundzie China Open?
 
Ogladam wlasnie mecz Brecela,on pokazuje jak bardzo mu sie nie chce,nawet komentatorzy mowili ze jakby mogl to by skonczyl mecz ???? ja dzis sie wstrzymuje a na jutro pewnie wjade z grubsza kasa w murpyego ,whitea i forda ;-)
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Mam dziwne przeczucie, że Ding ma ochotę na zwycięstwo w turnieju. Grał ostatnio oszczędnie, myślę, że to była zniżka formy przed szczytem, szczytem w domowym turnieju.
Co prawda kursy narazie są mizerne na Dinga ale w miarę rozwoju turnieju będą rosły i radzę zwrócić na niego uwagę.
Radzę też unikać meczy O Sullivana. Jet Lag dziś lub jutro, więc spodziewam się niespodzianki z udziałem Ronniego.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Radzę też unikać meczy O Sullivana. Jet Lag dziś lub jutro, więc spodziewam się niespodzianki z udziałem Ronniego.
Tak, też mnie zdziwiło info że O&#39;Sullivan przyleciał do Pekinu dopiero w niedzielę, bez aklimatyzacji i pewnie w którymś meczu jetlag się odezwie. Tylko w którym? Dzisiaj chyba jednak za wcześnie, ale też rywal niewygodny, potrafiący grać i nie musi być spacerku.
-----
China Open
Luo Honghao - Anthony McGill
Handicap: Luo Honghao +3.5 @ 1.744 ✅ 6-4
Handicap: Luo Honghao +2.5 @ 2.5 ✅
Handicap: Luo Honghao +1.5 @ 4 ✅
Winner: Luo Honghao @ 6.65 ✅
Jak dla mnie mocno przesadzony kurs zarówno na win młodego Chińczyka jak i jego setkę. 18-latek wciąż świeży na tym poziomie, na razie pojawia się tylko dzięki dzikim kartom od organizatorów, ale korzysta z nich bardzo skutecznie i już zdążył pokazać, że ma potencjał. Na początku tego sezonu wprawdzie przegrał z Selbym i Robertsonem, ale z oboma rutyniarzami wygrać nie łatwo więc wstydu nie ma. Za to już w tym tygodniu najpierw planowo zdemolował Eltahhana (6-1), a potem już nieplanowo to samo zrobił z doświadczonym Carringtonem (6-2). W każdym z tych meczów wbijał setkę (118, 107) plus parę innych brejków 50+ (66, 56, 50, 56, 89). Moim zdaniem to wystarczające przesłanki by sądzić że McGill nie będzie miał dzisiaj łatwo, a biorąc pod uwagę nieregularną ostatnio formę Szkota to i wygrana Chińczyka mnie nie zdziwi. Typ na setkę również do gry, bo kurs tak wysoki że to właściwie żadne ryzyko, można tylko wygrać niewiele ryzykując.
Luo Honghao Total Centuries: Over 0.5 @ 7 ✅ 2 (100, 135) i setki i wygrany mecz ????
----
David Gilbert - Mike Dunn
Winner: Mike Dunn @ 2.936 ⛔ 6-3
Dodatkowo już bez opisu, chyba przesadzony kurs na Dunna, który wydaje się w dużo stabilniejszej i przede wszystkim lepszej formie od Gilberta. Dlatego trochę dziwi taki rozrzut kursów na obu, dla mnie dużo równiejsze szanse, a może nawet dog ciut większe. Ma dobry styl żeby osadzić ofensywnego Gilberta.
Kursy z 1xbet
 
kaber 184

kaber

Użytkownik
W pełni popieram typy w stronę Luo Honghao. Chciałbym tylko dodać, że teraz zagości w Pro Tourze na trochę dłużej, bo aż na kolejne 2 lata, dzięki zwycięstwu z przed dwóch tygodni, nad naszym Adamem Stefanowem w finale Mistrzostwach Świata Amatorów, co dało mu przepustkę do najważniejszych rozgrywek. Oglądając jego grę w finale i patrząc przez pryzmat jego młodego wieku, sądzę że ma szansę pozostać w nich na dłużej.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Wygląda na to, że w tej sesji większość liderów ma problemy: Ding, Ronnie, Murphy... ???? MŚ tak blisko a wszyscy w lesie z formą. Może być bardzo ciekawie.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wygląda na to, że w tej sesji większość liderów ma problemy: Ding, Ronnie, Murphy... ???? MŚ tak blisko a wszyscy w lesie z formą. Może być bardzo ciekawie.
Problemy to mało powiedziane.. Do przerwy mała rzeź faworytów: Ding 1-3, Ronnie 0-4, Murphy 0-4.. Nie wiem czy Ronnie zrobi mi chociaż over 8.5, a to nie o jego 3 frejmy miałem się martwić ???? Nie wiem czy w takiej formie są w stanie to wyciągnąć bo rywale grają chyba jakieś mecze życia .
A niech sobie Jasiek wygra 5 mistrzostwo, rok temu było blisko, minimalna przegrana w finale z Selbym, teraz większość faworytów bez topowej formy, a Higgins potrafi wygrywać nawet jak nie wszystko u niego jest na 100%. Lepsza okazja może się nie powtórzyć. A może ktoś z kwalifikacji? Day w nich zagra, może nawet Allen... Jedno jest pewne: na Ronalda znowu będzie kurs @3.00 na jego tytuł.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
A niech sobie Jasiek wygra 5 mistrzostwo, rok temu było blisko, minimalna przegrana w finale z Selbym...
A ja bym wcale nie przekreślał Selbiego... fakt, że ostatnio przegrywa prawie wszystko i męczy się niemiłosiernie. Co ciekawe ostatnio nawet gra na odstawnych kompletnie mu nie wychodzi... ale przed rokiem też miał regres w tej części sezonu (potem pokonał naszego A.Stefanowa i... był już nie do zatrzymania. Ostatnio troszkę pograł w Lidze Mistrzów, może w China Open dojdzie gdzieś wyżej i złapie odpowiedni poziom ???? Tak czy siak pozostaje nam obserwować sytuację.
Co do dzisiejszych faworytów to też już tracę nadzieję. Ronald jeszcze może się obudzi ale Murphy wygląda fatalnie. Wakelin w każdej wygranej partii over 54 pkt.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co do dzisiejszych faworytów to też już tracę nadzieję. Ronald jeszcze może się obudzi ale Murphy wygląda fatalnie. Wakelin w każdej wygranej partii over 54 pkt.
Ronnie przynajmniej sobie przed chwilą wbił maksa za 40tys, całkiem nieźle jak za jedno podejście ???? Ale chyba na pożegnanie, zobaczymy.
981156342495768579
PS. Tak mi sie wydaje, że Murphyemu może znowu kręgosłup dokucza, bo za słąbo to wygląda. W RIO też tak miał że wtopił w 1 rundzie do zera z Greene&#39;em, właśnie przez kontuzję, niewykluczone że tu jest to samo. Chyba kurs Wakelin 6-0 @ 5.5 ✅ przy 4-0 może okazać się promocją. Przekonamy się.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Jednak na pożegnanie ten max. Przynajmniej za hotel się zwróciło.
Ja stoję przy turniejowym zwycięstwie Dinga. Coraz ciekawiej to wygląda.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mała awaria kompa i piszę z telefonu więc do rzeczy.
No dzisiaj dzień pelen wrażeń! Historyczny nawet. Najpierw Selby czyszczenie z 16 czerwonymi co rzadsze kilkadziesiąt razy niz maks. Potem rzeź faworytów, Murphy i Ronald out po demolkach od przecietnych rywali. Wydawało się że Ding też poleci ale wyciągnął. No i na deser jeszcze maks O&#39;Sullivana na pożegnanie z turniejem...
Na jutro widzę faworytów w Hawkinsie ✅ Yuelongu ✅ i Kyrenie Wilsonie ✅ z pierwszej sesji, z drugiej Williams ✅ i chyba jednak Ding ✅ Z dogów dobre kursy na Waldena ⛔ i Garyego Wilsona ✅ bo rywale nieregularni. Selby znowu będzie się męczył ✅ nie zdziwię się jak Robbo też ✅
Do tego setka Allena wygląda dobrze ⛔ wyższy kurs też ⛔ u Yuelonga to samo tylko ze akurat tam nie dali takich typów. Za to dali na Luo i tu warto jego wyższy brejk✅ bo za jego setke dają juz tylko 1.80, a dzisiaj było 7.00.
To chyba tyle, a wy co sądzicie?
 
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
Z poranną sesją jak najbardziej się zgadzam. Takiego prostego trebla złożyłem:
Hawkins+Wilson+Yuelong -1,5 @2,74 na forbecie.
Haotian-O&#39;Brien to dla mnie raczej pewny over
, nie widzę tam możliwości pogromu.
Selby z Robertsonem, jak napisał psotnick pomęczą się trochę, bo rywali też mają w niezłej dyspozycji.
Jedynym tak naprawdę nobetem jest wg mnie mecz Jaśka z Lisowskim. Tam może stać się wszystko, chociaż czuję, że Higgins Jacka zje doświadczeniem i wesoły snooker underdoga szybko zostanie skarcony przez Czarodzieja z Wishaw.
Szkoda, że przesiadłem się z 1xbet na forbeta i lvbet, bo pograłbym setkę Craigie&#39;go, który jest niesamowitym breakbuilderem, ma wielką łatwość w budowaniu wysokich podejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Jedynym tak naprawdę nobetem jest wg mnie mecz Jaśka z Lisowskim. Tam może stać się wszystko, chociaż czuję, że Higgins Jacka zje doświadczeniem i wesoły snooker underdoga szybko zostanie skarcony przez Czarodzieja z Wishaw.
A dla mnie to typowy must bet ????
Myślę, że pogranie overka to w tym meczu obowiązek. Oboje zagrali dobre pierwsze mecze- wyniki 6:2 i 6:1. Widać, że przyjechali tu po coś. Obaj ostatnio kręcą dobre wyniki. H2h 2:0 dla Higginsa (4:3 w 2011 i 4:1 w 2017),jednak tutaj grają na dłuższym dystansie.
Jasiu, wiadomo że postać każdemu dobrze znana. Tyle, że miewa swoje przestoje, które mam nadzieję wykorzysta młody Anglik! A kursy naprawdę spoko na niskie overy :
Over 8.5 @1.53
Over 9.5 @2.37

Bet365
⛔ Nie ma co strzepic ryja.
 
Panowie witam,licze na wasza porade;-) Chcialbym dzis za 1k wejsc w perugie siatke,barce w pilke i w snookera
Widze spotkanie ford-sleesor 1 1,6 .Wiadomo ze kurs na toma jest podyktowany wczorajsza wygrana z rakieta ;-) myslicie ze mlokos bedzie mial tu swoj turniej ?Ford wczoraj wygral bodajze 6-2
Drugie spotkanie to Ding,boje sie go bo wczoraj mogl odpasc tak jak selby ale przeciwnikom nagle swiatlo wylaczylo ????
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Panowie witam,licze na wasza porade;-) Chcialbym dzis za 1k wejsc w perugie siatke,barce w pilke i w snookera
Widze spotkanie ford-sleesor 1 1,6 .Wiadomo ze kurs na toma jest podyktowany wczorajsza wygrana z rakieta ;-) myslicie ze mlokos bedzie mial tu swoj turniej ?Ford wczoraj wygral bodajze 6-2
Drugie spotkanie to Ding,boje sie go bo wczoraj mogl odpasc tak jak selby ale przeciwnikom nagle swiatlo wylaczylo ????
Ford to jest właśnie podwójny no bet, ze względu na obu mega nieprzewidywalnych graczy. Juz Ding pewniejszy.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Jasiu jedzie do domu. Anglik go odprawił Gdy zobaczyłem 2:4, mysle overek wejdzie gładko jak KUBICA w zakręt na GP Malezji A tu zonk.
Na drugą sesje próbuje swojego szczęścia
Over w meczu Allen va Bingtao
Dwóch dobrych zawodników. Ponownie jak w meczu Jasia z Jackiem, nastawiam się na dłuższe spotkanie. Obym się nie przeliczył, PONOWNIE
Powyżej 8.5 frejma @1.36 (do kombinacji)
Powyżej 9.5 frejma @2.05

Bet365
aktualny stan 5:4 wiec ✅
live probuje win Bingtao i over 10.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom