>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

China Open 25-31.03.2013

Status
Zamknięty.
speedwayfans 7

speedwayfans

Użytkownik
Barry zaskoczył, jest dużo lepszy w każdym elemencie snookerowego rzemiosła. Jest 4-0 i Ding nie powąchał nawet stołu :cool:
Od wyniku 4:0 Barry się pogubił i ding w ładnym stylu podniósł wynik do 4:3 a gdyby wbił bile czerwoną w 8 fraeme to kto wie może było by 4:4 i duże szanse na wygrana Dinga ;)
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Od wyniku 4:0 Barry się pogubił i ding w ładnym stylu podniósł wynik do 4:3 a gdyby wbił bile czerwoną w 8 fraeme to kto wie może było by 4:4 i duże szanse na wygrana Dinga
A wiesz co by było gdyby Hawkins wbił praktycznie banalną różową do środka?;] Prawda jest taka, że Ding nawet jakby wygrał to w niczym nie przypominał siebie z ostatnich tygodni. Przeważnie jak dochodzi do comebacków to wbija się wygrywające breaki tak, że przeciwnik traci całkowicie możliwości wbijania tu ten powrót był rwany i szczęśliwy w wielu miejscach co pokazywało, że Ding nawet wtedy nie był w optymalnej dyspozycji a niestety tylko taka jest w stanie dać 5 framów z rzędu. Hawkins jest bardzo niewygodnym rywalem dla tzw. geniuszów snookerowych takich jak Ding czy Trump bo jest typowym rzemieślnikiem, który nie gwiazdorzy w żadnym momencie meczu i gra właściwie tak jak szkoła uczy z tego powodu wbija co jest do wbicia a odstawia kiedy jest coś do odstawienia. Nie jestem zwolennikiem czegoś takiego bo wiadomo, że każdy lubi tych zawodników ultra ofensywnych ale prawda jest taka, że żeby oni wygrali mecz to musi im siedzieć wbijanie natomiast Ci zawodnicy bardziej &quot;klasyczni&quot; mogą się skupić właśnie na błędach rywali.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Open 2013
Neil Robertson v Jimmy Robertson
(Najwyższy break meczu)
Typ: Jimmy Robertson @ 2.75 bet365 ⛔ 5-0 :;/: Jimmy pełno w porach, najprostszych bil nie mógł trafić, dobrze, że stawka niska ????
(Centuries gracza 2-drogowo)
Typ: Jimmy Robertson - Over 0.5 @ 8.00 bet365 ⛔

W meczu dwóch Robertsonów niespodziewanie doszły nowe, ciekawe okoliczności. Przypomnę, że Jimmy Robertson wbił najwyższego breaka turnieju (142), a zaraz potem dołożył jeszcze dwie równie pokaźne podejścia (121, 126). Po wczorajszym popisie Jimmy’ego Robertsona w meczu dzikiej karty z Wang Yuchenem trudno przejść obok takich kursów. Trzy setki w meczu, zwłaszcza na taki krótkim dystansie zdarzają się tylko największym. Oczywiście Anglik pewnie skorzystał z błędów chińskiego amatora, który pewnie zostawił mu treningowy układ do wyczyszczenia, ale i tak osiągnięcie Robertsona musi robić wrażenie na wszystkich. Całkiem możliwe, że już się wystrzelał i Robbo go teraz zmiażdży, ale tak jak mówię, trudno przejść obok takich kursów. Tym bardziej, że Australijczyk obecnie nie zachwyca już tak jak jeszcze parę miesięcy temu i rzadko można uświadczyć u niego trzycyfrowe podejście. Oczywiście stawka adekwatna do ryzyka.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Na pewno Allen do grania bo powinien poradzić sobie spokojnie z Gilusem. Co do overów. Zastanawiam się nad over 7,5 w Bingham - Wenbo.
z tego 2/2 ✅✅
Allen zdecydowana wygrana. Co do drugiego meczu, mecz na styku i po wyniku patrząc musiałbyć fajny. Kilka fajnych podejść Binghama, 2 frejmy były skradzione - jeden przez binghama a drugi przez wenbo.
Dobrze, że drugi over odpuściłem. Swoją drogą, czarna jaką spudłował Selby ... 140 i czarna z punktu ... pozycję tam niestety trochę zwalił ale gdyby to nie czarna na 147 i tak pewnie by wbił ... szkoda bo ładny maks by był.
Jeśli ktoś skorzystał sobie z dwóch typów to fajnie.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Po pierwszej rundzie Milkins, Hawkins, Maguire - mam do przodu + mały kuponik Doherty +3.5 + Haotian +3.5 , do tyłu Ebdon. Więc póki co idzie dobrze, więc pokuszę się jeszcze o analizę drugiej rundy.
Williams - Carter : Williams +1.5 1.66 bet365✅
Spodziewam się zwyżki Williamsa, w końcu się przełamał i wygrał spotkanie. Z Carterem grywał ostatnio kilka razy, w krótkich meczach były różne rezultaty, ale dłuższe spotkania zawsze wygrywał Williams (por. Masters i China Open 2010). Sugeruję Handicap, ponieważ spodziewam się ostatniej partii, a w niej różnie bywa - decydują czasami głupie błędy, więc lepiej się zabezpieczyć.
Lisowski - M. Davis 2 2.2 williamhill albo bet365 ⛔ [close but not close enough]
Davis w tym roku kalendarzowym gra bardzo źle. Lisowski zagrał z Trumpem świetnie - dlaczego więc tak? Moim zdaniem, zadziała efekt zachłyśnięcia się zwycięstwem - po takim triumfie przychodzi rozprężenie, euforia, wiara we własne siły - co paradoksalnie przełoży się negatywnie w meczu z takim wyjadaczem jak Mark Davis, dla którego będzie to po prostu kolejny z setki turniejów - które miał za sobą i podejdzie do spotkania na normalnym poziomie. Lisowski jest jeszcze bardzo młody i uważam, że po jednym świetnym meczu nie będzie w stanie powtórzyć takiego występu.
Murphy - McLeod 1 1.28 bet365✅
Różnica klas między tymi zawodnikami. McLeod sprawił niespodziankę w turnieju i ograł Stevensa - ale trzeba pamiętać że Walijczyk od lat prezentuje raczej nierówny poziom a w China Open nigdy nie był nawet w finale, więc jego porażka to raczej umiarkowana niespodzianka.
Murphy to rutyniarz, kurs na niego jest bardzo skromny - ale mimo wszystko warto go podnieść, ponieważ nie jestem sobie w stanie wyobrazić oczami wyobraźni McLeoda, który pokonuje Murphy&#39;ego i awansuje do ćwierćfinału, w którym nigdy w życiu jeszcze nie był (najlepsze wyniki to last 16) - a gra przecież 22 rok!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f35/snooker-assi-88669-2.html#post3487692
Do irytacji doprowadził mnie mecz Binghama z Wenbo, jeżeli chodzi o mój typ na &quot;setkę&quot;. Anglik dwukrotnie robił wysokie podejście 90 i 91 punktów i przy sporej liczbie punktów przy stole kończył brejka. Nie brakło dużo, szkoda. Ogólnie, do tej pory, z tych zakładów nie zawiódł tylko Lisowski, więc nie ma się z czego cieszyć. Dobrze przynajmniej, że nieźle radzą sobie faworyci.
Tyle słowem wstępu. Od jutra startujemy z drugą rundą.
Mark Allen - Neil Robertson
Żaden z zawodników nie wygra 3 frejmów z kolei @ 2,10 ⛔

Bet365 nie przestaje mnie zadziwiać. Ten kurs to nieporozumienie i dla mnie to perełka na jutro. Starcie dwóch rewelacyjnych snookerzystów. Osobiście widzę wygraną Allena. Czy wyobrażacie sobie sytuację, że któryś z nich wygrywa trzy partię bez odpowiedzi rywala? Ja nie potrafię. Owszem, jest to możliwe, czego najlepszym dowodem finał PTC Grand Final, gdzie &quot;Robbo&quot; wygrał 3 partię, a Ding 4 frejmy - wszystko z rzędu, ale nie można sugerować się jedną sytuacją. Dla równowagi - w ostatnim meczu tych zawodników, mimo aż 11 partii (6-5 dla Australijczyka), ani razu nie doszło do wygrania przez jednego z nich 3 partii z rzędu. Ja zagrałem i bardzo mocno wierzę jutro w grę na zasadzie &quot;frejm za frejm&quot;.
Edit: Bet365 zmienił kursy na 2,10... Nie będę tego komentował. Powinni zaproponować chociaż czy nie chcę zwrotu stawki, ale nie chcę. Nadal uważam, również po 2,10, że warto ten typ zagrać.
Mark Allen - Neil Robertson
Over 6,5 @ 1,25 ⛔

Zgodnie z tym co napisałem wyżej, gram tutaj także leciutki overek. 5-0 lub 5-1? Nie. W mojej opinii nie ma szans.
Ricky Walden - Mark Selby
Mark Selby @ 1,33 ✅

Po tym co dziś pokazał Mareczek nie mam wątpliwości że wygra z Waldenem. Stawka ogromna, bo poza oczywiście ćwierćfinałem, również powrót na pierwsze miejsce rankingu tuż przed MŚ. To ogromny prestiż i ambitny Selby tego nie popuści. Rywal jak zwykle, nic ponad przeciętność. Dziś niby pewnie z Dohertym, ale patrząc na brejki znajdziemy tylko jedno 50+ (51). Jak to wygląda przy 140 (????), 111, 104, 91 i 82 &quot;Jestera&quot;?
Shaun Murphy - Rory McLeod
Shaun Murphy @ 1,28 ✅

Rory jest w stanie zamęczyć i zanudzić niemal każdego, ale wydaję mi się, że nie &quot;Magika&quot;. Szon lubi rozgrywki taktyczne, jest w nich świetny i nie powinien dać się zwieść czarnoskóremu rywalowi. McLeod ograł Stevensa, ale ja nigdy nie byłem szczególnym zwolennikiem Walijczyka i uważam, że ogranie kompletnie chaotycznego Matthew to żaden sukces. Bez wątpienia wrażenie robi brejk McLeoda - 134 oczka to niezły wynik. Inna sprawa, że poza tym podejściem Anglik wiele dobrego nie pokazał. Szkoda tylko, że kurs taki mizerny.
Stuart Bingham - Robert Milkins
Stuart Bingham @ 1,50 ✅

Bingham mnie dziś wkurzył, o czym wspomniałem na wstępie, ale ogólnie zagrał dobry mecz i mimo niezłej dyspozycji Wenbo awansował dalej. Milkins wyeliminował Higginsa, ale Jasiek... no nie ma co ukrywać, nie jest w najwyższej formie. Trudno powiedzieć czy to zasłona dymna Szkota przed MŚ, czy cokolwiek innego. Uważam, że Stuart ten mecz wygra. Po prostu jest snookerzystą lepszym, bardziej doświadczonym, lepiej buduje brejki i mimo mojej sympatii do &quot;Milki&quot; przejdzie do ćwierćfinału.
Marcus Campbell - Graeme Dott
Under 0,5 &quot;setek&quot; @ 1,44 ✅

Overy setkowe wychodzą słabo to spróbujemy under. Nie wiedziałem do końca co wybrać. Czy wygraną Dotta, czy właśnie ten typ. Zdecydowałem się jednak na taki zakład, chociaż wiadomo, w 100+ często rządzi jednak przypadek. Patrząc na statystyki obu Szkotów rewelacji nie ma. Dott w tym sezonie wbił 10 takich brejków, Campbell ledwie 6. Ostatecznie uznałem, że to pewniejsze niż triumf chaotycznego &quot;Kropka&quot;, którego starszy rodak może wymęczyć i ograć bronią, którą kiedyś rywali zabijał sam Dott.
Stephen Maguire ₋ Barry Hawkins
Over 6,5 @ 1,25 ⛔

Hawkins pokonał Dinga i do stanu 4-0 grał całkiem dobrze. Maguire ograł Holta wbijając kilka ładnych brejków. Nie widzę tutaj wygranej Szkota do zera czy do jednego. Triumfu Anglika również. Myślę, że skończy się w siedmiu albo ośmiu frejmach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f35/snooker-assi-88669-2.html#post3487692

Mark Allen - Neil Robertson
Żaden z zawodników nie wygra 3 frejmów z kolei @ 3,50

Bet365 nie przestaje mnie zadziwiać. Ten kurs to nieporozumienie i dla mnie to perełka na jutro. Starcie dwóch rewelacyjnych snookerzystów. Osobiście widzę wygraną Allena. Czy wyobrażacie sobie sytuację, że któryś z nich wygrywa trzy partię bez odpowiedzi rywala? Ja nie potrafię. Owszem, jest to możliwe, czego najlepszym dowodem finał PTC Grand Final, gdzie &quot;Robbo&quot; wygrał 3 partię, a Ding 4 frejmy - wszystko z rzędu, ale nie można sugerować się jedną sytuacją. Dla równowagi - w ostatnim meczu tych zawodników, mimo aż 11 partii (6-5 dla Australijczyka), ani razu nie doszło do wygrania przez jednego z nich 3 partii z rzędu. Ja zagrałem i bardzo mocno wierzę jutro w grę na zasadzie &quot;frejm za frejm&quot;.
Heh, chyba się przeliczyli, bo w meczu Waldena z Selby&#39;m gdzie o serię Selby&#39;ego będzie dużo prościej kurs na to wydarzenie jest 3.75. Też to zagram, bo wygląda sensownie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Heh, chyba się przeliczyli, bo w meczu Waldena z Selby&#39;m gdzie o serię Selby&#39;ego będzie dużo prościej kurs na to wydarzenie jest 3.75. Też to zagram, bo wygląda sensownie.
Tak, widziałem to właśnie i przyznam, że dziwią mnie te kursy. Ogólnie to może zagram jeszcze coś z tego właśnie w innym meczu, chociaż nigdzie nie widzę takiego pewniaczka, jak w przypadku Allena z Robertsonem.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Coś jest pomylone z tym na pewno. Te kursy powinny być odwrotnie między innymi dlatego, że kontrowanie takiego zakładu po takim kursie jest banalne. To jest jakaś nowość więc wszystko wskazuje na błąd chociaż pojechali równo wszystkie mecze więc o zwykłym przeoczeniu nie może być mowy. Głównym dowodem na błąd jest to co napisał civilpl, ewidentnie nie trzyma się to kupy. Ciekawe jak ta sytuacja zostanie rozwiązana;]
Gadałem przed momentem z konsultantem i twierdzi po sprawdzeniu, że takie kursy są poprawne i zmian nie będzie więc albo my się nie znamy albo oni. No nic trzeba grać a jak będzie przekonamy się jutro;)
Eeee sam się już zamotałem: w tej sytuacji o której mówi civilpl kursy są ok bo na to, że taka seria padnie w meczu Selbiego kurs jest mniejszy niz w meczu Allen - Robertson ale to tylko logiczne w tej kwestii natomiast to, że kursy są wydaje się odwrócone to już inna sprawa;]
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f35/snooker-assi-88669-2.html#post3487869
Dlatego postanowiłem jeszcze zabawić się w te zakłady i stworzyć taką taśmę. Logicznie rzecz biorąc to wcale nie jest to nieprawdopodobne, powiem więcej, całkiem możliwe. Wszystkie te spotkania powinny być wyrównane i ucieczka jednego z zawodników trzy frejmy w przód wydaje się mało prawdpodobna. Za 1j można próbować. Zobaczymy :cool:
Mark Allen - Neil Robertson
Żaden z zawodników nie wygra 3 frejmów z kolei @ 2,10
⛔
Mark Williams - Ali Carter
Żaden z zawodników nie wygra 3 frejmów z kolei @ 2,10
⛔
Jack Lisowski - Mark Davis
Żaden z zawodników nie wygra 3 frejmów z kolei @ 2,10
⛔
Stephen Maguire - Barry Hawkins
Żaden z zawodników nie wygra 3 frejmów z kolei @ 2,10
⛔

Edit: Bet365 zmienił kursy na 2,10... Nie będę tego komentował. Powinni zaproponować chociaż czy nie chcę zwrotu stawki, ale nie chcę. Nadal uważam, również po 2,10, że warto za 1j zagrać.
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Po pierwszej rundzie Milkins, Hawkins, Maguire - mam do przodu + mały kuponik Doherty +3.5 + Haotian +3.5 , do tyłu Ebdon. Więc póki co idzie dobrze, więc pokuszę się jeszcze o analizę drugiej rundy.
Williams - Carter : Williams +1.5 1.66 bet365
Spodziewam się zwyżki Williamsa, w końcu się przełamał i wygrał spotkanie. Z Carterem grywał ostatnio kilka razy, w krótkich meczach były różne rezultaty, ale dłuższe spotkania zawsze wygrywał Williams (por. Masters i China Open 2010). Sugeruję Handicap, ponieważ spodziewam się ostatniej partii, a w niej różnie bywa - decydują czasami głupie błędy, więc lepiej się zabezpieczyć.
Lisowski - M. Davis 2 2.2 williamhill albo bet365
Davis w tym roku kalendarzowym gra bardzo źle. Lisowski zagrał z Trumpem świetnie - dlaczego więc tak? Moim zdaniem, zadziała efekt zachłyśnięcia się zwycięstwem - po takim triumfie przychodzi rozprężenie, euforia, wiara we własne siły - co paradoksalnie przełoży się negatywnie w meczu z takim wyjadaczem jak Mark Davis, dla którego będzie to po prostu kolejny z setki turniejów - które miał za sobą i podejdzie do spotkania na normalnym poziomie. Lisowski jest jeszcze bardzo młody i uważam, że po jednym świetnym meczu nie będzie w stanie powtórzyć takiego występu.
Murphy - McLeod 1 1.28 bet365
Różnica klas między tymi zawodnikami. McLeod sprawił niespodziankę w turnieju i ograł Stevensa - ale trzeba pamiętać że Walijczyk od lat prezentuje raczej nierówny poziom a w China Open nigdy nie był nawet w finale, więc jego porażka to raczej umiarkowana niespodzianka.
Murphy to rutyniarz, kurs na niego jest bardzo skromny - ale mimo wszystko warto go podnieść, ponieważ nie jestem sobie w stanie wyobrazić oczami wyobraźni McLeoda, który pokonuje Murphy&#39;ego i awansuje do ćwierćfinału, w którym nigdy w życiu jeszcze nie był (najlepsze wyniki to last 16) - a gra przecież 22 rok!
Kurde civil zabrałeś mi wszystkie typy na jutro :p tylko ja sobie zaatakuje Williamsa czysty win✅. No nic nie będę pisał swojej analizy bo pewnie byłaby podobna i dodam że w pełni się zgadzam z tymi meczami co pograłeś. Ale oprócz tego ja widzę jeszcze 2 typy:
Maguire-Hawkins typ:Hawkins @2,25 bet365 ⛔
no no naprawdę szacun za to co zrobił Anglik z Dingiem. Stawiałem Chińczyka jako głównego faworyta do tytułu a tu prosze. Maguire wygrał z Holtem 5 3 i jakoś niekoniecznie przekonuje mnie to zwycięstwo. Myślę że Hawkins pójdzie za ciosem i poradzi sobie jutro ze Szkotem. Ewidentnie widać zwyżkę formy u Barrego.
Selby-Walden typ: najwyzszy break-Selby @1,53 ✅
Selby atakował maksa i się pomylił na śmiesznej czerwonej ???? Niewątpliwie potrafi on budować bardzo wysokie breaki i jutro jakąś &quot;paczką&quot; napewno sypnie. Walden nigdy nie był jakimś szczególnym wirtuozem i rozkłada swoje punktowanie na pare podejść, całkiem spoko kors na ten typ.
No i jeszcze został typ na Dotta opisany przeze mnie pare postów wyzej, myślę że jutro będzie o wiele więcej zielonego niż dziś ????
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jack Lisowski v Mark Davis
Standardowy
Typ: Jack Lisowski @ 1.727 sportingbet ✅ 5-4
(Highest Break in Match)
Typ: Jack Lisowski @ 1.66 bet365 ✅ 91-70

Wprawdzie Mark Davis wygrał oba dotychczasowe mecze z Jackiem Lisowskim, ale występ Jacka przeciwko Trumpowi może sugerować, że nie będzie miało to zupełnie znaczenia na wynik meczu. Lisowski ma teraz swoje pięć minut, forma również mu sprzyja, dlatego biorąc pod uwagę, że Davis od dawna nie gra swojego najlepszego snookera, można się spodziewać, że to młodszy z Anglików awansuje do następnej rundy. Wobec ponadprzeciętnej smykałki Lisowskiego do wbijania, co pokazał dobitnie w meczu z Trumpem, to jego trzeba też widzieć jako autora wyższego podejścia.

Ricky Walden v Mark Selby
(Asian Handicap)
Typ: Mark Selby -2.0 @ 1.95 bet365 ✅ 5-2

Selby był ostry jak brzytwa w meczu z Markiem Kingiem, również Walden zagrał solidnie w wygranym meczu z Dohertym. Chodzi o to, że Selby w tak bojowym nastroju jakim go widzieliśmy w pierwszym meczu jest poza zasięgiem wszystkich, a już na pewno chimerycznego do bólu Waldena. Moim zdaniem lider rankingu komfortowo zamelduje się w ćwierćfinale.

Mark Williams vs Ali Carter
(To Win Match)
Typ: Ali Carter @ 1.61 bet365 ⛔ 5-4 :;/: duże rozczarowanie, Carter miał mecz w kieszeni i wtopa z 4-2 na 4-5...

Chyba najciekawszy mecz porannej sesji. Williams przyznał w wywiadzie, że jego gra na długich wbiciach jest ciągle dla niego wielkim problemem i jeśli tak jest w rzeczywistości, to trudno będzie mu dotrzymać kroku graczowi o takim poziomie jak Ali. Zdecydowanie Williams ma problemy w tym elemencie gry, niemniej jednak ciągle jest bardzo groźny jeśli już dopcha się pomiędzy czerwone. Chociaż aktualny poziom Williamsa wystarcza, by skutecznie rywalizować z graczami spoza ścisłej czołówki, to obawiam się, że może nie wystarczyć by poradzić sobie z Kapitanem. Anglik nie powinien mieć problemów z awansem.
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f35/snooker-assi-88669-2.html#post3487869

Dlatego postanowiłem jeszcze zabawić się w te zakłady i stworzyć taką taśmę. Logicznie rzecz biorąc to wcale nie jest to nieprawdopodobne, powiem więcej, całkiem możliwe. Wszystkie te spotkania powinny być wyrównane i ucieczka jednego z zawodników trzy frejmy w przód wydaje się mało prawdpodobna. Za 1j można próbować. Zobaczymy :cool:

Mark Allen - Neil Robertson
Żaden z zawodników nie wygra 3 frejmów z kolei @ 3,50


Mark Williams - Ali Carter
Żaden z zawodników nie wygra 3 frejmów z kolei @ 3,50


Jack Lisowski - Mark Davis
Żaden z zawodników nie wygra 3 frejmów z kolei @ 3,50


Stephen Maguire - Barry Hawkins
Żaden z zawodników nie wygra 3 frejmów z kolei @ 3,50

Niestety juz nie ma tych zakladow w ofercie:

&quot;Przepraszamy , ta strona nie jest juz dostepna.Zaklady zostaly zamkniete.&quot;

Wiec chyba sie przeliczyli z tymi kursami.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Fakt. Ja zdążyłem zagrać. Może ozborn86 niepotrzebnie pytał o te zakłady, czym zwrócił na nie uwagę. No nic, to, że je usunęli nie znaczy, że wejdą - może się okazać, że tyle szumu o nic.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Fakt. Ja zdążyłem zagrać. Może ozborn86 niepotrzebnie pytał o te zakłady, czym zwrócił na nie uwagę. No nic, to, że je usunęli nie znaczy, że wejdą - może się okazać, że tyle szumu o nic.
Chciałem się konkretnie dowiedzieć jak to wygląda. Sam również pograłem, podejrzewam, że będą zwroty i byłby pomimo mojej rozmowy. Przyznam się natomiast do faktu, że otrzymałem przed chwilą bonus 50zł, a że niedawno takowy dostałem to jestem pewien, że dali mi go właśnie za tą rozmowę. No cóż przepraszam jeśli ktoś czuje się zniesmaczony bo wygląda jakbym się sprzedał za bonus;/
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Coś jest pomylone z tym na pewno. Te kursy powinny być odwrotnie między innymi dlatego, że kontrowanie takiego zakładu po takim kursie jest banalne. To jest jakaś nowość więc wszystko wskazuje na błąd chociaż pojechali równo wszystkie mecze więc o zwykłym przeoczeniu nie może być mowy. Głównym dowodem na błąd jest to co napisał civilpl, ewidentnie nie trzyma się to kupy. Ciekawe jak ta sytuacja zostanie rozwiązana;]
Gadałem przed momentem z konsultantem i twierdzi po sprawdzeniu, że takie kursy są poprawne i zmian nie będzie więc albo my się nie znamy albo oni. No nic trzeba grać a jak będzie przekonamy się jutro;)
Eeee sam się już zamotałem: w tej sytuacji o której mówi civilpl kursy są ok bo na to, że taka seria padnie w meczu Selbiego kurs jest mniejszy niz w meczu Allen - Robertson ale to tylko logiczne w tej kwestii natomiast to, że kursy są wydaje się odwrócone to już inna sprawa;]
Otóż nie. Typ jest matematycznie poprawnie bo:
Przy wynikach 5:1, 5:0 na 100% zaistnieje seria 3.
Przy wyniku 5:2 dla kogokolwiek - szansa (zakładając, że każdy z zawodnik ma szansę wygrać partię - 50%) też jest spora, ponieważ wtedy jest siedem partii - i tylko dwie kombinacje mogą być bez serii 3:
x x o x x o x
x o x x o x x
(gdzie x - wygrywa partię zwycięzca, o - wygrywa partię przegrany).
Pierwszą partię musi wtedy wygrać zwycięzca, jeżeli wygra przegrany, to nie ma opcji by zwycięzca nie zrobił serii 3 partii.
Przy 5:3 trochę się komplikuje, wtedy jest 8 partii - i kombinację 3 może zrobić też przegrany. Wtedy są takie kombinacje, które wygrywają:




Przy 5:4 jest 9 partii, więc 3 bloki po 3 partie. Oto jak się szanse rozkładają w obrębie jednej serii:
xox
xxo
xoo
oxo
ooo
xxx
oox
oxx
- 8 możliwości, dwie wygrywają, więc szansa to 25% na zaistnienie serii. Więc szansa, że nie zaistnieje seria przy 3 szansach to 42%, ale też serie się na siebie nakładają, ponieważ jak mamy po pierwszej serii xoo - no to jest 50% szans, że seria 3 wystąpi. Dałoby radę to rozpisać na wszystkie warianty i później policzyć prawdopodobieństwa, ale na oko widać, że kurs jest dobry, ponieważ o wiele łatwiej o to by seria 3 zaistniała, aniżeli by nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Chciałem się konkretnie dowiedzieć jak to wygląda. Sam również pograłem, podejrzewam, że będą zwroty i byłby pomimo mojej rozmowy. Przyznam się natomiast do faktu, że otrzymałem przed chwilą bonus 50zł, a że niedawno takowy dostałem to jestem pewien, że dali mi go właśnie za tą rozmowę. No cóż przepraszam jeśli ktoś czuje się zniesmaczony bo wygląda jakbym się sprzedał za bonus;/
Ja nic takiego nie powiedziałem i nie uważam. Spokojnie ;)
Zwrotów się nie spodziewam, najwyżej będą troche staranniej dobierać kursy na następny raz, chociaż, jak przedstawił to kolega powyżej, wcale nie były one za wysokie. Inna sprawa, że to wszystko statystyka, a biorąc pod uwagę formę zawodników, znajomość ich gry i podobne czynniki typy te wydaję sie kuszące.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ja nic takiego nie powiedziałem i nie uważam. Spokojnie ;)
Zwrotów się nie spodziewam, najwyżej będą troche staranniej dobierać kursy na następny raz, chociaż, jak przedstawił to kolega powyżej, wcale nie były one za wysokie. Inna sprawa, że to wszystko statystyka, a biorąc pod uwagę formę zawodników, znajomość ich gry i podobne czynniki typy te wydaję sie kuszące.
Im zawodnik jest lepszy (tzn większa różnica między nimi w poziomie gry) tym jest większa szansa, że zaistnieje seria 3. Jeżeli gra dwóch na równym poziomie - to wtedy ta szansa jest najmniejsza. Tak czy siak dochodzi tu aspekt psychologiczny, zawodnicy są uczeni by nie dopuszczać do straty kilku partii - więc po tym jak przegrają dwie - w trzeciej się bardziej pilnują i ich szanse na przerwanie serii rosną.

Trzeba by było zestawić jeszcze wyniki z kilku turniejów granych do 5 i sprawdzić ile procentowo było tam meczy z serią 3. Ale to już jest robota zbyt wymagająca - by się tego doliczyć i nie ma sensu, bo zdjęli te kursy, więc kto nie korzystał, ten nie skorzysta.


-------------------------------------------------------------------------------------------------


Co za św****:
&quot;Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. KX1124567510I postawionym po kursie 3.50 na No (Czy któryś z graczy wygra 3 frame&#39;y z kolei? China Open 2013 - Mark Allen v Neil Robertson). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 2.10.&quot;

To rozbój w biały dzień i co teraz można zrobić?
Ale policzyłem, rok temu na 26 meczy w China Open - 20 razy była seria 3, 6 razy nie była, 23% szansy na &quot;nie bycie&quot; jest, więc teraz coś kręcą z kursem w drugą stronę.
 
V 96,1K

vuvuvu

Użytkownik
Maguire - Hawkins 1.57 ✅
Sportingbet
swietny sezon szkota, Hawkins z kolei gra coraz lepiej. Po zdemolowaniu Dinga na drodze Anglika staje Maguire. Tym razem liczę ,że Hawkins nie zrobi psikusa i przegra z Maguirem bo taki mecz jak z Chińczykiem już mu się w tym turnieju nie może przytrafić.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
China Open 2013
Mark Allen v Neil Robertson
(Azjany - Suma)
Typ: Over 7.5 @ 2.00 bet365 ⛔ 1-5 :;/: fura szczęścia Robertsona, ale trzeba przyznać, że Allen grał dużo poniżej swojego poziomu..

Zdecydowanie najciekawszy mecz tej sesji. Bilans bezpośrednich spotkań oczywiście zdecydowanie na korzyść Robbo, tylko czy na tym poziomie ma to jeszcze jakieś znaczenie? Moim zdaniem ważniejsze jest to, prawie zawsze były to niezwykle zacięte spotkania włącznie z ostatnim niesamowitym ćwierćfinałem tegorocznego Masters (5-6). Robertson wczoraj miał właściwie bardziej oficjalny trening ze swoim angielskim imiennikiem (5-0), Allen również bez problemów pokonał McGilla (5-1) pokazując przy tym bardzo obiecującą formę w budowaniu breaków (breaki 129, 92). Obaj gracze są w formie, więc możemy spodziewać się niezłego widowiska. Z kolei trudno sobie wyobrazić, że będzie to mecz do jednej bramki, raczej będziemy świadkami walki frejm za frejm, tak jak to bywało już w wielu poprzednich meczach tej pary. Dość wysoki kurs tylko do tego zachęca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom